Žižkov - Příbram | ONLINE | 27.8.2017 10:15 | Fotbalová národní liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Příbram - 27. srpna 2017   10:15

Ukončeno
Žižkov
Žižkov
61' Hašek 
1:1
(0:0)
Příbram
Příbram
55' Danoski  
Žižkov
Sestavy:
Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Hašek – Kodeš – Bazal (71. Jelínek), Čermák (86. Hurka), Podrazký, Engelmann – Musa (C).
Náhradníci:
Řehák – Mareš, Urbanec, Jelínek, Galuška, Volek, Hurka.
Rozhodčí
Ardeleanu – Myška, Kotalík
Seifertova ulice, Praha-Žižkov
1 301 diváků
Příbram
Sestavy:
Boháč – Kodr, Holý, Kvída (C), Skácel – Kilián (90+1. Tarczal), Matoušek (56. Květ) – Danoski (74. Hron), Tregler, Grajciar – Ayong.
Náhradníci:
Kočí – Květ, Tarczal, Januška, Hron.
Přenos se aktualizuje automaticky

Zápas končí spravedlivou remízou 1:1. Podle obrazu hry dělba bodů vyhovuje spíše hostujícím fotbalistům. Svěřenci Josefa Csaplára šli do vedení gólem Zorana Danoskiho, který poslal míč do protipohybu Karla Hrubeše. Žižkov kontroval zakončením Pavla Haška na zadní tyči po centru z pravé strany.

V prvním poločase tento duel moc atraktivních atributů nenabídl, druhý poločas byl o něco pohlednější. Hrálo se před komorní kulisou. Jedním z nejlepších hráčů na hrací ploše byl domácí obránce Pavel Hašek. Ostatně, právě on svojí přesnou trefou zajistil domácím bod.
90+2'
Konec zápasu.
90+2'
Příbram vhazovala z levé strany, ale veškeré nebezpečí odvrátil Švejdík. Poté jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hřiště.
90+1'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází David Kilián, přichází Daniel Tarczal.
90+1'
Žižkov kombinoval na vlastní polovině, poté si zahrál také Hrubeš. Jeho levá noha dostala míč na pravou stranu. Ale Příbram by měla vhazovat.
90+1'
Grajciar fauloval protihráče při akci Žižkova na levé straně a dostává kartu.
90'
Hašek získal balon pro Žižkov, poté si vyměnil míč se spoluhráčem. Nakonec jeden z domácích hráčů odcentroval z levé strany přes Holého, ale Žižkov se nedostal ke střele.
90'
Střílený centr mířil k přední tyči, ale tam Hrubeš podržel svůj tým. Žižkov ještě útočí po levém křídle, ale v obraně zasahuje Holý.
89'
Grajciar posunul míč nakrátko na Skácela, jenže centr odvrátil Švejdík. I tak by měla hra pokračovat dalším rohem z levé strany v podání hostů.
88'
Pravá noha Boháče poslala míč na levou stranu. Tam kooperoval Květ s Hronem. Hosté by měl mít ještě k dispozici rohový kop.
88'
Do vápna hostujících hráčů přišel zajímavý centr na zadní tyč, ale Kvída byl faulovaný zezadu. Boháč bude rozehrávat.
87'
Skácel z pozice levého beka odkopl míč na rohový kop domácích z pravé strany.
87'
Hrubeš rozehrál domácín akci. Ta vedla přes levou stranu, ale Boháč si pohlídal zakončení z úhlu po zemi k bližší tyči.
86'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Martin Hurka.
86'
Další centr na přední tyč, ale Ayong útočným faulem zakončil útok hostujícího celku.
86'
Po rohovém kopu z pravé strany zůstal na penaltě volný Tregler, ale jeho zakončení hlavou šlo ve velké šanci pouze doprostřed branky, kde Hrubeš zajistil i nadále vyrovnaný stav.
85'
Příbram tvořila hru na pravou stranu, ale Hašek zasáhl velice dobře z pozice levéh beka. Posléze hostům nevyšel centr na přední tyč, kam si seběhl zřejmě Kilián.
84'
Skácel poslal míč z levé strany do ohně, jeden z hostujících hráčů napálil odražený balon do břevna branky Hrubeše. Zakončujícím hráčem byl Květ!
83'
Při osobním souboji na levé straně domácího vápna upadl Kilián. Avšak penalta se pískat nebude.
83'
Kilián našel na levé straně Ayonga Ten zvolil přihrávku pod sebe. Tu si ovšem domácí obrana pokryla. Příbram alespoň vhazuje z levé strany.
82'
Jeden z domácích hráč dostal presinkem pod tlak Boháče. Poté vhazoval Žižkov. Boháč skvěle zmenšil úhel proti zakončujícímu soupeři z levé strany.
81'
Příbram se po pravé straně nedostala dále než třicet metrů od domácí branky. Hrubeš poté může rozehrát přes stopera domácího celku.
80'
Ayong se v souboji se Švejdíkem neprosadil, poté Hron byl v ofsajdu, a tak je míč na kopačkách domácích fotbalistů.
80'
Nákop na obranu hostujícího celku měl k ideálu daleko. Poté přišel faul na Kiliána.
79'
Boháč vykopl míč pravou nohou, ale prakticky vzápětí ztratila Příbram balon. Nakonec se hra přesunula na pravou stranu, protože od Skácela šel balon do zámezí.
79'
Jelínek z pozice středního záložníka postrčil míč křížem na levou stranu, kde jeden z domácích hráčů zakončil akci Žižkova levou nohou, ale Boháč nemusel zasahovat.
78'
Příbram hrála přes pravou strnau. Ale poté nebyla přesná v kombinaci. Jeden z domácích hráčů sice obešel Treglera, ale nikoliv Kvídu.
78'
Jeden z hostujících hráčů fauloval. Poté exekutor standardní situace chtěl překonat lobem Boháče, ale ten udržel koncentraci.
77'
Avšak chabá přechodová fáze hostujících fotbalistů na pravé straně znamená, že Žižkov může útočit středem hrací plochy.
77'
Jeden z domácích fotbalistů na levé straně byl pomezním sudím přistižen v ofsajdu. Hosté rozehrávají Boháčem.
76'
Kodr chtěl z pozice pravého beka nakopnout míč alespoň na polovinu hřiště, ale to se mu nepovedlo. Střelu Šandery ze středu ze střední vzdálenosti však nepustil do sítě Boháč.
75'
Žižkov držel míč na pravé straně. Ale aktivní obrana Příbrami byla pozorná. Následně si svýma nohama sáhl na balon Hrubeš.
74'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Zoran Danoski, přichází Vojtěch Hron.
74'
Od Boháče začala akce Příbrami po levé straně. Avšak domácí obrana byla důsledná. Následný kontr domácích po pravém křídle přerušil faulem Tregler.
73'
Žlutou kartu dostává Jan Jelínek (FK Viktoria Žižkov).
73'
Vysoký míč poslal na zadní tyči mimo hostující vápno Kvído. Poté hrála obrana Příbrami s přehledem.
72'
Žižkov vybojoval po levé straně rohový kop. Veškeré dění se stěhuje před Boháče.
72'
Dnešní utkání sleduje 1 301 diváků.
71'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Josef Bazal, přichází Jan Jelínek.
71'
Příbram držela míč na pravé straně, ale jeden z hostujících hráčů útočným faulem ukončil snažení hostů o třetí branku v zápase.
70'
Přes levou stranu se Žižkov nedostal k centru, ani ke střele. Následovat bude výkop Boháče od vlastní branky.
70'
Agilního Haška na zadní tyči vychytal Boháč. Poté kombinuje Příbram na vlastní polovině, balon je momentálně na kopačkách Treglera na pozici levého beka.
69'
Rozehrávka Treglera nikam nevedla z hostujícího pohledu. Žižkov poté kontroval po levém křídle, ale Bazal nezakončil ze střední vzdálenosti.
69'
Šandera přerušil útok hostů po levé straně faulem na polovině hřiště, načež domácí fotbalista vidí kartu.
68'
Hašek hledal centrem z levé strany na penaltě Bazala, ale toho velice dobře pokryl Skácel, načež hráč hostů odehrál míč hlavou pryč ze šestnáctky.
68'
Čermák se neprosadil po levé straně v souboji s Kodrem. Žižkov by ale měl vhazovat.
67'
Holý fauloval na polovině domácích, poté ještě hrál na nervy domácím fotbalistům Ayong, hlavní sudí mu domlouvá.
67'
Celkem dlouho trvalo než Podrazký rozehrál pravou nohou, ale Boháč díky výbornému přehledu o hře chytil balon směřující na zadní tyč.
66'
Bazal si na pravé straně dobře kryl míč, ale Kodr poslal míč roh domácího celku.
65'
Po několika hlavičkových soubojích na polovině hrací plochy nakonec Hrubeš odehrál míč z jedničky od vlastní branky, ale Boháč si pohlídal vše podstatné.
65'
Žižkov na polovině hrací plochy ztratil míč. Žižkov se snažil útočit Kiliánem po levém křídle, avšak domácí celek vhazuje.
64'
Jeden z hostujících hráčů dostal míč ze středu křížem na Skácela, ale tomu utekl míč do autu, respektive za brankou Hrubeše. Ten posléze rozehrává nakrátko.
64'
Boháč nebyl zrovna dvakrát jistý při centru na přední tyči. Ale i tak mohl Grajciar útočit z levého kídla. Balon stále běhá na kopačkách hostujících fotbalistů.
63'
Hrubeš zvolil rozehrávku nakrátko. Poté kombinoval domácí celek na levé straně. Ale centr byl sražený na roh.
62'
Kilián našel na přední tyči Danoského. Poté jeden z hostujících hráčů zakončil z pravé strany z vápna domácích do boční sítě.
62'
Příbram vhazovala z pravé strany, poté jeden z domácích hráčů fauloval. Hostující fotbalisté nikam nepospíchají.
61'
Žižkov právě vstřelil branku!
Tregler nejprve odehrál míč před Bazalem do autu. Ale následně Šandera odcentroval z pravé strany pravou nohou na zadní tyč, kde PAVEL HAŠEK z první překonal Boháče!
60'
Domácí rozehráli z poloviny hřiště nakrátko. Poté se hra dostala na pravé křídlo pražského celku. Jenže měla by vhazovat Příbram z vlastní poloviny.
59'
Grajciar přihrál ze středu křížem na levou stranu, ale tam byl pouze Skácel v ofsajdu, takže Žižkov je tím mužstvem, které bude tvořit hru.
58'
Grajciar se Skácelem rozehráli nakrátko z levé strany. Skácel centroval levou nohou, ale Žižkov se dokázal bez problémů ubránit. poté v obraně pracuje Švejdík.
58'
Jeden z hostujících hráčů centroval z levé strany na přední tyč, kde byl připravený Ayong, ale Toml zasáhl před protihráčem a poslal míč hlavou na roh.
57'
Po hlavičkovém souboji na polovině hostujícího celku se Příbram dostala k míči. Jeden z domácích hráčů se poté dopustil faulu, když soupeř útočil po pravé straně.
57'
Bazal útočným faulem daruje míč hostujícímu celku. Ten bude rozehrávat z vlastní poloviny Boháčem.
56'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Roman Květ.
55'
Příbram právě vstřelila branku!
Grajciar zvolil na hrotu útoku přihrávku pod sebe. Ayong poté křížem dostal míč na levou stranu ve vápně soupeře. ZORAN DANOSKI zakončil pravou nohou do pravé poloviny domácí branky pod břevno svatyně Hrubeše. Ten šel si kryl bližší tyč, tak inkasuje do protipohybu.
54'
Další šance domácích na levé straně skončila neúspěchem, ke střele na branku Boháče nedošlo.
54'
Jeden z domácích hráčů našel křížem na pravé straně na zadní tyči spoluhráče, který zakončoval po zemi k pravé tyči. Pomezní sudí neuznal gól domácích pro ofsajd!
53'
To se nestalo. Následně si míč na hrotu útoku špatně zpracoval Ayong a tím pádem může Žižkov hrozit po levé straně.
53'
Grajciar překazil Haškovi zakončení. Žižkov vybojoval alespoň autové vhazování, kdy může přijít třeba dlouhý aut až do vápna Příbrami.
52'
Jeden z hostů dostal jesličky v době, kdy Žižkov útočil po levé straně. Boháč poté vyrazil přizemní pokus směřující k levé tyči. Následovat bude roh domácích.
51'
Grajciar podrazil protihráče při akci Žižkova na pravé straně ještě na hranici středového kruhu. Poté si vyměnili balon Švejdík s Kodešem.
51'
Hostům vůbec nefungovala přechodová fáze. A tak jeden z domácích hráčů přihrával ze středu křížem na levou stranu, ale našel pouze spoluhráče v ofsajdu.
50'
Tregler roztáhl hru na druhou stranu z pozice levého beka. Poté se k míči dostal Grajciar, ale Čermák dobrým obranným zásahem přerušil útok Příbrami.
50'
Příbram uklidnila hru na vlastní polovině. Boháč měl dostatek času na svojí rozehrávku, ale ve středu hřiště utekl míč jednomu z hostujících hráčů a poté už čekaly rukavice Hrubeše.
49'
Matoušek nastřelen rozehrávajícím hráčem domácího celku. Ten by měl tím pádem vhazovat z vlastní poloviny z levé strany.
48'
Jeden z domácích hráčů uháněl do brejku po levé straně, ale Skácel pomohl hostům hlavou. Nikdo z fotbalistů domácího mužstva nevystřelil směrem na Boháče.
48'
Danoski podal míč spoluhráči po ztrátě domácích. Poté hraje s míčem na kopačkách na vlastní polovině Grajciar.
47'
Tentokráte z levé strany vykopával Hrubeš, ale Bazal neuspěl proti převaze Příbrami. Žižkov by měl i tak vhazovat z pravé strany.
47'
Další střela Příbrami a opět pokus mimo tři tyče. Byl to Kvída, kdo se pokusil otevřít skóre zápasu.
46'
Hrubeš z pravé strany levou nohou vykopl míč zhruba na polovinu hrací plochy, tam si domácí pokryli Ayonga.
46'
Příbram útočila po pravé straně, nakonec to vzal Danoski na sebe, ale zakončil zcela nepřesně mimo tři tyče.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas nenabídl větší šanci. Ani Příbram, ani Žižkov se k ničemu zásadnímu nedostali. Hrubeš a Boháč se zapojují do hry svýma nohama, ale nikoliv rukama. Hostující brankář nepustil míč do sítě při střele protihráče z pravé strany k pravé tyči. To byl dlouho jediný střelecký pokus na branku. Nakonec se ještě do dobré šance dostal Engelmann, ale svatyni Příbrami přestřelil.
45'
První poločas skončil.
45'
Roh z levé strany byl rozehraný nakrátko, ale balon nakonec šel za branku Boháče. Ten nemusel zasahovat.
45'
Hašek číhal na zadní tyči, ale nedosáhl na křižný centr na levé straně. Žižkov bude ještě kopat rohový kop.
44'
Tregler odkopl míč z pozice levého beka alespoň do autu. Žižkov vhazoval, ale střela Musy byla zablokovaná.
44'
Následný kontr Žižkova po levé straně přerušil ofsajd. A tak hraje Příbram na pravé straně na polovině hřiště Kvídou.
43'
Grajciar si seběhl pro balon, poté Žižkov dobře zhustil prostor na polovině hrací plochy a tím pádem byla Příbram víceméně donucena ke ztrátě.
43'
Ayong si sbíhal na centr z levé strany na přední tyč, ale jeden z domácích hráčů odehrál balon do bezpečí před hostujícím fotbalistou.
42'
Holý si narazil míč s Grajciarem na pravé straně. Poté se ale Skácel ukličkoval na levém křídle.
41'
Žižkov zvolil rozehrávku nakrátko. Poté se zatím Příbram nedostala k balonu. Švjedík přenesl hru křižným centrem do středu, ale je z toho pouze autové vhazování Haška z levé strany.
41'
Slabá střela jednoho z hostujících hráčů mířila doprostřed branky. Tam čekal Hrubeš. Posléze ŽIžkov bude pokračovat rozehrávkou z pravé strany z poloviny hrací plochy.
40'
Grajciar se dotkl míč ve středu hřiště. Následně centr z levé strany na bližší tyč nijak nevystrašil Hrubeše. I tak má míč na kopačkách hostující celek.
40'
Tregler nevyhrál osobní souboj z pozice levého beka. A tak jeden z domácích hráčů centroval na penaltu, tam se ovšem k míči nedostal jeho spoluhráč.
39'
Englemann zůstal volný na levé straně, ale nebylo mu to nic platné, protože Boháč byl u balonu dříve. Tím pádem tvoří hru hostující celek.
39'
Ayong podlehl svému soupeři v osobním souboji, a tak hraje s míčem u nohou Hrubeš.
38'
Hrubešův výkop neměl razanci, ale i tak se hrálo na pravé straně podle žižkovských not. Tam ovšem také došlo ke ztrátě jednoho z domácích hráčů.
38'
Boháč zvolil rozehrávku přes levou stranu, ale stejně jako Žižkov, tak i Příbram zakončila svůj útok ofsajdem.
37'
Ayong šel do hlavičkového souboje na levé straně na polovině Příbrami. Nakonec pomezní sudí viděl jednoho z domácích hráčů v ofsajdové pasti.
36'
Centr z levé strany jednoho z hostujících hráčů nepřinesl zajímavého. Bazal poté z pravého křídla běžel na branku soupeře, ale v souboji se Skácelem neuspěl.
35'
Žižkovští dostali hru na pravou stranu, ale opět aktivní Ayong se postaral o presink domácí rozehrávky. Pražské mužstvo bylo pod tlakem, ale i tak nadále drží Žižkov balon na svých kopačkách.
35'
Vysoký balon přistál na penaltě, poté se střelou na hranici vápna na pravé straně neprosadil Čermák.
34'
Následně si aktivita domácích na pravé straně vyžádala rohový kop a vše se stěhuje před Boháče.
34'
Na pravé straně byl faulovaný jeden z domácích hráčů. Zhruba z poloviny hřiště bude hra pokračovat rozehrávkou pražského celku.
33'
Skácel se snažil o technickou střelu přes zeď, ale domácí obrana si poradila s touto standardní situaci. Kilián poté fauloval na polovině domácích.
32'
Kvída na tom byl výborně rychlostně na pravém křídle, Kodeš jej podrazil. Tohle byl faul na kartu, ale zřejmě se tato situace obejde bez karetního trestu.
31'
Žižkov držel míč na polovině hrací plochy, ale Příbram nebyla pasivní. Poté se víceméně musel do hry zapojit Hrubeš. Jeho levá noha poslala míč ze středu na pravou stranu.
30'
Boháč se postaral o výkop levou nohou, ale Matoušek byl hráčem, který udělal útočný faul. Takže Žižkov bude rozehrát z vlastní poloviny.
29'
Tohle utkání je chabé, co se týče střeleckých pokusů na branku. Zatím jsme viděli zakončení jednoho z domácích hráčů k pravé tyči, ale tam byl připravený Boháč. Nic víc, nic míň.
29'
Žižkov tvořil hru na pravé straně. Ale Bazal se nedostal k centru, protože jeden z hostujících hráčů výborně pracoval tělem.
28'
Grajciar z pozice falešného pravého beka centroval pravou nohou na Ayonga, který se nabízel na penaltu, centr ovšem minul hráče Příbrami.
27'
Holý podržel míč na pravé straně. Ale domácí se snadno dostali k balonu. Čermák z levého křídla naservíroval míč na střed Engelmannovi, který v největší šanci zápasu zakončoval nad branku Boháče.
26'
Hašek si seběhl na zadní tyč a zakončoval rybičkou. Jenže veškeré vzrušení bylo zbytečné, protože obránce Žižkova byl v ofsajdu.
26'
Čermákův centr z pravé strany byl zablokovaný. Žižkov bude kopat rohový kop.
25'
Žižkov rozehrál svojí standardní situaci nakrátko, ale obrana Příbrami je zatím pevná a nedává prostor domácím k zakončení na branku Boháče.
25'
V osobním souboji na pravé straně vápna domácích nemusel odpískat hlavní sudí penaltu.
24'
Boháčův výkop měl potřebnou délku, Ayong postrčil hlavou míč na Matouška. Příbram bude ještě vhazovat z pravé strany.
24'
Exekutor standardní situace poslal míč pravou nohou na přední tyč. Nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil na branku Boháče. Ten by měl vykopávat.
23'
Skácel vidí kartu za faul na jednoho z domácích hráčů na pravé straně.
23'
Na pravé straně jsme viděli ztrátu domácího celku, ale ani Příbram se nedostala po levém křídle k ničemu podstatnému.
22'
Grajciar a Skácel byli u balonu. Grajciar nejprve pravou nohou trefil zeď soupeř, poté zakončoval Skácel mimo tři tyče. Hrubeš bude vykopávat.
21'
Kodeš poslal zezadu Grajciara k zemi a hostující celek bude mít k dispozici velice dobrou standardní situaci z pravé strany.
21'
Čermák obešel Matouška z pozice levého beka. Poté odmával pomezní rozhodčí ofsajd domácímu celku.
20'
Hrubešova levá noha poslala míč křížem na pravou stranu. Žižkov byl hodně trpělivý v kombinaci na vlastní polovině. Příbram nepresovala rozehrávku domácího celku.
20'
Holý vhazoval, ale Matoušek zakončil nečistě pravou nohou na přední tyč, takže snadná práce pro Hrubeše.
19'
Grajciar se nabízel Ayongovi, který mohl přihrát z pravé strany. Holý by měl vhazovat. Ale začátek akce hostů nevypadal vůbec zle.
18'
Ayong nebyl faulovaný podle rozhodčího. A tak mohl Žižkov útočit po pravé straně, ale přechodová fáze domácího celku byla celkem pomalá. Domácí i tak zůstávají u míče.
18'
Hašek spolupracoval s Englemannem, ale právě od Engelmanna šel míč do zámezí. Následovat bude výkop Boháče.
17'
Holý s Matouškem výborně pracovali v defenzivě. I proto je těžiště hry stále na straně domácího celku na kopačkách Haška.
16'
Křižná přihrávka ze středu na levou stranu nenašla Engelmanna na křídle. Nyní už sledujeme kombinaci čtyř domácích obránců.
16'
Hrubeš rozehrál křížem na pravého beka Šanderu. Příbram poté presovala Ayongem, ale balon je sátle na kopačkách domácího mužstva.
15'
Jeden z domácích hráčů chtěl přenést hru křížem na levou stranu, ale tam nedosáhl na balon jeho spoluhráč. Příbram vhazuje z pravé strany.
15'
Kodeš na polovině hřiště pokazil domácí akci, ale Žižkov již drží míč na vlastní polovině a do kombinace se zapojil také Hrubeš.
14'
Příbram kopala rohový kop z levé strany. Míč šel na přední tyč. Hrubeš vyrazil balon. Žižkov tak postupuje do útoku po levém křídle.
13'
Bazal byl součástí domácí tvorby hry na pravé straně, ale tam došlo ke ztrátě Žižkova. Poté jdou hosté do útočné fáze ve čtyřech lidech.
13'
Holý rozehrál domácí akci, ale Grajciar byl mužem, který ztratil balon. Momentálně hraje hostující obrana v kombinaci i s Boháčem.
12'
Zřejmě od Grajciara šel míč do zámezí. Žižkov tím pádem vhazoval z levé strany, jeden z domácích hráčů poté nebyl faulovaný protihráčem.
11'
Levý bek hostujícího mužstva si pomohl přihrávkou k Boháčovi. Ale Příbram se po levé straně neprosadila.
11'
Nakonec se Hrubeš dostal vlastní chybou pod tlak presujícího protihráče. Engelmann poté uháněl po levém křídle, padl ve vápně, ale penalta se nepískala.
10'
Holý se dostal k míči na pravé straně, ale následně hostující mužstvo zapsalo ztrátu. Balon je momentálně u nohou Hrubeše, který může rozehrát nakrátko.
9'
Avšak kolmice po pravé straně mezi dvěma hráči Žižkov končí u Hrubeše. Jenže jeh spoluhráči v poli pokazili přechodovou fázi.
9'
Centr jednoho z domácích hráčů z pravé strany byl snadnou kořistí pro Boháček. Poté Příbram kombinuje na pravé straně.
9'
Bohač podobným způsobem jako Hrubeš vyboxoval míč mimo hostující šestnáctku. Viktoria pokračuje autovým vhazováním z pravé strany.
8'
Podrazký měl k dispozici jakýsi zkrácený rohový kop z levé strany, který domácí kapitán rozehrál pravou nohou na přední tyč. Pokračovat budeme rohem.
7'
Po asi dvou hlavičkových soubojích se k míči dostal pražský celek na pravé straně poloviny soupeře. Poté budou domácí vhazovat.
7'
Standardní situace zahraná levou nohou na zadní tyč, tam byl připravený Kvída, ale následovalo zakončení vedle levé tyče.
6'
Žižkov přišel o míč na vlastní polovině. Nakonec střela Kiliána z dvaceti metrů byla sražena na roh z pravé strany.
5'
Střílený centr vyboxoval na zadní tyči Hrubeš. Poté ještě přišel souboj rameno na rameno, ale Petr Ardeleanu nechává hru pokračovat.
4'
Hašek před Matouškem odhlavičkoval míč na rohový kop Příbrami z pravé strany.
4'
Hrubeš dobře vystartoval proti balonu, celkem solidně přečetl hru, ale poté si zahrál svýma nohama také Boháč na druhé straně.
4'
Již podruhé si domácí fotbalisté stoupli do ofsajdu, a tak hra pokračuje rozehrávkou nakrátko v podání Boháče.
3'
Hostující celek aktivní, co se týče presinku. Ale Žižkov situaci ustál. Presujícím hráčem byl mj. také opět Ayong.
3'
Jeden z domácích hráčů přihrával z pravé strany pod sebe, poté Bohač zasáhl proti první střele zápasu mířící k pravé tyči.
2'
Žižkov držel míč na levé straně, kde jsme viděli přízemní kombinaci domácího celku. Ale po centru se nikdo z hráčů pražského mužstva nedostal ke střele.
2'
Holý vhodil míč na přední tyč, ale poté Žižkov vyhnal svého soupeře na polovinu hřiště, takže Ayong presuje...
1'
Boháč vykopl míč pravou nohou na levou stranu. Poté bude Příbram po souboji Haška s Matouškem vhazovat z pravé strany.
1'
První akci domácích po pravé straně porušil ofsajd.
1'
Žižkov měl výkop zápasu, domácí fotbalisté útočí v prvním poločase zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
1. FK Příbram
Hosté ještě v minulé sezoně hráli ePojištění.cz ligu, ale z té spadli poté, co skončili na poslední pozici. Z mužstva odešel tvůrce hry Rezek do Teplic. Příbram angažovala trenéra Csaplára. Ten má mužstvo dovést ihned zpět mezi českou elitu.

Jenže to se jaksi nedaří. Příbrami se zrovna dvakrát nepovedl vstup do sezóny. Avšak poslední dva duely dokázal hostující celek vyhrát. Nejprve vyhrál na hřišti Táborska 2:0. Přesnou trefu zaznamenal Danoski a poté také Grajciar. První zmiňovaný hráč se v letošní sezoně objevil již na soupisce příbramské juniorky. Například proti Spartě skóroval z penalty.

Tři body zapsali do tabulky Příbramští také po zápase s Varnsdorfem před vlastními fanoušky. Na obratu se dvěma góly podílel Matoušek a jednou dokázal brankáře Porcala také Ayong. Ostatně, ten si v pondělí zahrál za juniorku Příbrami, jeho dva góly vedly k výhře 2:1 nad trápícími se juniory Jablonce.
FK Viktoria Žižkov
Domácí celek je po pěti odehraných zápasech druhé nejvyšší české fotbalové soutěže na devátém místě se ziskem šesti bodů. V posledním kole prohrál Žižkov přestřelku v Hradci Králové 1:4. Soupeř se prosadil čtyřikrát Pázlerem, fotbalisté z hlavního města se zmohli pouze na přesný zásah Podrázkého.

Předtím Žižkovští celkem bez problémů porazili Vítkovice na domácím hřišti 5:0, když se mezi střelce zapsalo hned pět různých hráčů.

V brance domácích by se dnes mohl objevit Hrubeš, což je bývalý gólman pražské Slavie. Do pole by měl být připravený bývalý stoper Sparty Švejdík či exligista Engelmann.
Delegace
Tento zápas se pochopitelně neobejde bez rozhodčích. Jako hlavní arbitr bude utkání Viktoria Žižkov – Příbram rozhodovat Petr Ardeleanu. Role jeho asistentů se zhostí Michal Myška a Petr Kotalík. Delegátem FAČR bude Oldřich Racek, technickým delegátem poté Ladislav Kruliš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.


Články odjinud