Fotbalová národní liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Vlašim - 31. října 2017   18:00

Znojmo
Znojmo
8' Lacko  • 30' Šamánek  • 65' Štrombach
3:2
(2:0)
Vlašim
Vlašim
69' Hadaščok   • 72' Vyhnal
Znojmo
Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář – Lacko, Machuča – Štrombach (81. Hladík), Šamánek (89. Pospíšil), Javůrek – Růsek (67. Teplý).
Koukal – Malár, Pospíšil, Hladík, Teplý.
Jílek – Vitner, Petřík
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
383 diváků
Vlašim
Beník – Mil. Kadlec (81. Jeslínek), Piško, J. Štochl, Tusjak – Janda, Mara (46. Hadaščok), Skopec, Vodháněl – Fotr (46. Wiesner), Vyhnal.
Nguyen – Penc, Wiesner, Plachý, Jeslínek, Hadaščok.

Já děkuji za pozornost, loučím se a přeji příjemný zbytek večera.
Z celkem jasného zápasu bylo nakonec pořádné drama. Znojmo půl hodiny před koncem zvýšilo náskok na 3:0 a nevypadalo to, že by mělo mít nějaké problémy. Opak byl ovšem pravdou, laxností v obraně inkasovali dvě slepené branky a poté už spíš jen bránilo těsný stav, což se mu nakonec se štěstím podařilo. I přes vítězství, ze kterého se domácí radují po třech zápasech, bude mít jistě znojemský kouč Balcárek svým svěřencům co říct.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Radek Mezlík (1. SC Znojmo FK), který až příliš dlouho zdržoval rozehrávku.
90+3'
Lacko mohl přihrát na střed pokutového území Hladíkovi, místo toho střílel mezi tři tyče. S touto šancí šlo jistě dělat víc.
90+2'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Hadaščok (FC Sellier & Bellot Vlašim).
90+2'
Beník vyběhl skoro až ke středovému kruhu, aby pomohl svým spoluhráčům, následně skončil míč u Veselého, kterého fauloval Hadaščok, jenž po zásluze vidí žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Javůrek zahrál rukou a balón tak musí odevzdat.
90'
Míč je u Beníka, který rychle odkopává směrem k protější bráně.
89'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Rostislav Šamánek, přichází Tomáš Pospíšil.
88'
Hladík přihrával na slepo a nenašel nikoho ze spoluhráčů.
87'
Centr Hadaščoka končí za domácí svatyní.
86'
Domácí mohli jít ve třech proti dvěma, ale Šamánek pokazil přihrávku. Znojmo potvrzuje pravidlo, že druhé poločasy mu v této sezóně příliš nejdou.
85'
Veselý šetří čas, míč sebral do rukou teprve poté, co k němu doběhl někdo z protihráčů.
84'
Piškův centr proletěl pokutovým územím Znojma a skončil v zámezí.
83'
Žlutou kartu dostává Matúš Lacko (1. SC Znojmo FK).
83'
Javůrek po chybě v rozehrávce soupeře zkoušel projít před brankáře, ale to se mu nepovedlo.
81'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Jan Hladík.
81'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Milan Kadlec, přichází Jiří Jeslínek.
78'
Veselý si zakřičel a letící míč schoval do rukavic.
77'
Špatná přihrávka na Javůrka, míč končí za brankovou čárou a rozehrávat bude Beník.
76'
Svozil byl faulován před bránou Znojma a Vlašim se tak musí stáhnout.
75'
Rohový kop pro Vlašim.
75'
Vodháněl prudkou přihrávku nedostihl, Veselý poté po malé domů odkopl balón daleko od brány.
74'
Šamánek si vynutil faul a jeho tým tak uklidňuje situaci.
72'
Vlašim právě vstřelila branku!
Domácí zaspali v obraně, Vodháněl vyslal do samostatného úniku PAVLA VYHNALA, který propálil vyběhnutého Veselého střelou po zemi ke vzdálenější tyči.
71'
Znojmo dostalo soupeře pod tlak, ale veškerou jeho útočnou snahu zastavila hostující obrana.
69'
VOJTĚCH HADAŠČOK na nic nečekal a v dobré palebné pozici vypálil k levé tyči. Míči v cestě nikdo nebránil a ani Veselý na něj neměl šanci dosáhnout. Vlašim tak ještě vykřesala naději.
68'
Teplý hlavou centrovaný míč jen olízl a nedokázal tak hostujícího brankáře vážněji ohrozit.
67'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Jakub Teplý.
65'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Šamánek hlavou vybojoval míč, toho se zmocnil Růsek, který si všiml na pravé straně volného DAVIDA ŠTROMBACHA, rychle mu adresoval přihrávku a znojemský hráč sám před brankářem nezaváhal, když počkal na správný okamžik a míč poslal pod břevno soupeřovy svatyně.
64'
Cihlář na chvíli zůstal ležet před znojemskou bránou, ve hře ale nakonec pokračuje.
63'
Vlašim dlouho pobývala před pokutovým územím soupeře a vynutila si faul, následuje další zajímavá standardka.
61'
Žlutou kartu dostává Tomáš Wiesner (FC Sellier & Bellot Vlašim).
61'
Hráč Vlašimi odchází za postranní lajnu, aby hra mohla pokračovat.
59'
Na trávníku zůstává ležet Vodháněl, hra je přerušena.
59'
Po rozehrávce na krátko přišla rána z dálky, kterou zblokovali domácí hráči.
58'
Střelec úvodní branky Lacko fauloval před pokutovým územím a je z toho nebezpečná standardka pro soupeře.
57'
Žlutou kartu dostává Pavel Vyhnal (FC Sellier & Bellot Vlašim).
55'
Hadaščok trochu zakličkoval a poté vystřelil k pravé tyči znojemské brány, Veselý však bravurně balón vyrazil na roh.
54'
Kadlecova přihrávka končí u Veselého.
52'
Javůrek zkoušel individuálně projít k bráně, to se mu nepovedlo a rozehrávat bude Beník.
51'
Žlutou kartu dostává Milan Piško (FC Sellier & Bellot Vlašim).
50'
Šamánek hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, Beník jeho pokus vyrazil, následně jeden z hráčů Vlašimi zahrál nejspíš rukou, ale hra pokračuje.
50'
Štrombach hlavičkoval jen do vzduchu, poté se míče zmocnil Beník.
48'
Růsek místo zakončení ještě hledal Šamánka, k tomu ale přihrávka nedoputovala.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Kamso Mara, přichází Vojtěch Hadaščok.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Tomáš Wiesner.
46'
Znojmo odchází do kabin spokojenější, díky dvěma využitým šancím odchází s dvoubrankovým náskokem. Hosté mohli také vstřelit dva góly, ovšem selhali v zakončení a Veselý tak zatím drží čistý štít.
45+1'
45+1'
Růsek dobře hlavičkoval, ale jen do míst, kde stál připravený Beník.
45'
Mara udeřil Šamánka do obličeje, domácí hráč ale pokračuje ve hře a není ani udělena karta.
44'
Konečně nějaká možnost, Vyhnal vyskočil na letící míč, nechybělo moc, aby se po jeho hlavičkovém pokusu hosté radovali. Balón skonči kousek nad znojemskou bránou.
41'
Znovu končí míč u hostujícího gólmana, od Šamánkovy branky se toho na hřišti moc neděje, což vyhovuje domácímu týmu.
38'
Nepřesný nákop znojemských hráčů končí u Beníka.
36'
Nyní Vlašim celou kombinaci trochu zbytečně pokazila a balón získává Veselý.
35'
Štrombach prudkou přihrávku do pokutového území nedokázal zpracovat a jeho tým tak o míč přichází.
33'
Pěkná souhra hostujícího celku, ovšem Fotr v pokutovém území fauloval, čehož si hlavní arbitr dobře všiml. Míč tak získávají domácí.
30'
Hosté nevyužili dvě obrovské šance a přišel trest. Znojmo rozehrálo další rohový kop na krátko, následoval centr před bránu, kde nejvýš vyskočil ROSTISLAV ŠAMÁNEK a hlavou poslal míč směrem k pravé tyči hostující brány. Beník se natahoval, co to šlo, ale na míč nedosáhl.
29'
K míči si dobíhal Štrombach, nakonec se ke střele nedostal, neboť v poslední chvíli balón odehrál do zámezí jeden z hráčů Vlašimi.
28'
Rohový kop pro domácí.
27'
Další velká možnost hostů, Vyhnal zůstal zapomenut před bránou, tváří v tvář brankáři však trestuhodně nezamířil mezi tři tyče.
24'
Obrovská šance Vlašimi. Vodháněl hlavou poslal míč před bránu, kam naběhl nekrytý Fotr, který sám před brankářem neuspěl, když Veselý vynikajícím zásahem míč vyrazil nad bránu.
23'
Helísek střílel z voleje příliš vysoko nad bránu.
22'
Lacko to zkoušel znovu střelou z dálky a Beník musel zasáhnout, míč vyrazil vedle pravé tyče.
20'
Veselý si křikl a míč po Vodhánělově centru sebral do rukavic.
18'
Šamánek se dostal k hranici pokutového území, ale míč mu v poslední chvíli sebral jeden z protihráčů.
16'
Vodháněl chtěl nejspíš přihrát, ovšem míč poslal vzduchem přímo do rukou Veselého, který neměl prakticky žádnou práci.
15'
Růsek hlavičkoval příliš vysoko na to, aby hostujícího brankáře ohrozil, ten sebral letící míč do rukou.
13'
Stejný hráč o chvíli později mířil dobře po zemi k pravé tyči soupeřovy brány, ale Beník se včas položil a míč zastavil.
12'
Růsek se snažil prokličkovat před bránu, ovšem míč mu ve finále utekl do zámezí.
11'
Hosté se dostali do menších problémů, ale nakonec se jim povedlo odkopnout míč do bezpečí.
8'
MATÚŠ LACKO napřáhl z dálky a míč se zatočil do levého horního rohu hostující brány. Hostující brankář se jen ohlédl, tady neměl šanci něco dělat.
6'
Šamánkovi proklouzl míč mezi nohama a skončil za brankovou čárou, Beník bude rozehrávat od brány.
6'
Znojmo rozehraje rohový kop.
5'
Cihlář uklidnil situaci v pokutovém území svého celku a hlavou lehce poslal míč do rukou znojemského brankáře.
4'
Dlouhý nákop nedokázal zpracovat Růsek a míč končí u hostujícího brankáře.
2'
Šamánek se dral v pokutovém území za míčem, ale čistě jej odstavil Piško.
1'

1. SC Znojmo FK: Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář "C" – Lacko, Machuča – Štrombach, Šamánek, Javůrek – Růsek.
Náhradníci: Koukal – Malár, Pospíšil, Hladík, Teplý.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Beník – Mil. Kadlec, Piško, J. Štochl "C", Tusjak – Janda, Mara, Skopec, Vodháněl – Fotr, Vyhnal.
Náhradníci: Nguyen – Penc, Wiesner, Plachý, Jeslínek, Hadaščok.

Vlašim

Hosté jsou v tabulce o jednu pozici a jeden bod za svým dnešním protivníkem. Mimo svůj stadion se jim v této sezóně zatím moc nedaří, z pěti střetnutí získali čtyři body za jednu výhru a remízu, vstřelili šest branek, zatímco deset inkasovali. Naposledy si odvezli všechny body ze stadionu soupeře 12. srpna, kdy zvítězili 3:2 v Příbrami. Nejlepším střelcem je s šesti góly Pavel Vyhnal.
Znojmo

Domácím patří osmá pozice s osmnácti body, ačkoliv ještě donedávna pobývali na předních příčkách, jediný bod z poslední tří klání znamenal sestup v tabulce. Na svém stadionu z pěti utkání vybojovali deset bodů za tři výhry a remízu, vstřelili osm branek a o jednu méně inkasovali, naposledy uhráli remízu 1:1 s Českými Budějovicemi, ačkoliv byli hosté po celý druhý poločas lepší a nebezpečnější. Se čtyřmi góly je nejlepším střelcem Znojma Antonín Růsek.
Dobrý den, dohrávku 13. kola 2. nejvyšší fotbalové ligy v ČR dnes obstarají dva tabulkoví sousedé, a sice Znojmo s Vlašimí. Podle sázkových kanceláří je domácí tým mírným favoritem.