Fotbalová národní liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Táborsko - 16. září 2018   14:30

Brno
Brno
27' Růsek  • 34' Magera  • 37' Bartolomeu  • 45+2' Magera
4:1
(4:1)
Táborsko
Táborsko
29' Musiol
Brno
Melichárek – Jakub Šural, Pavlík, Kryštůfek, Eismann – Sedlák (78. Kříž), L. Krejčí – Lutonský (67. Štepanovský), Růsek, Bartolomeu – Magera (C) (84. Zikl).
Halouska – Chico Gomes, Štepanovský, Bariš, Vraštil, Kříž, Zikl.
Dubravský – Vodrážka, Lakomý.
Městský fotbalový stadion Srbská, Brno
2122 diváků
Táborsko
Toma – Šandera, Ngimbi, Zárybnický, Klusák – Nerad (46. Březina), M. Kučera (C), Ch. Frýdek (90. Kopřiva) – Pouček (69. Ndiaye), Musiol, Pfeifer.
Zadražil – Hasil, Ndiaye, Berešík, Březina, P. Pilík, Kopřiva.

Utkání je u konce a Zbrojovka si připisuje třetí výhru v sezoně, když doma poráží Táborsko hladce 4:1.

Všech pět branek se urodilo v prvním poločase, kdy Zbrojovka zadělala na své vítězství. Dvěma zásahy – z penalty a přímého kopu – se prezentoval Lukáš Magera, po jedné trefě přidali Antonín Růsek a Robert Bartolomeu. Za hosty vyrovnával Zbyněk Musiol, jeho trefa ale byla po hřích jediná pro tým MASu v zápase.
90+2'
90+2'
Rohový kop hosté sice odvrátili, ale Štěpanovský rozjel další akci. Pří ní míč poslal Křížovi, ten se na hranici vápna dostal ke střele, a Toma musel na zem, aby míč pokryl v pádu.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Sám Zikl měl ještě jednu velkou šanci, když jej spoluhráč vyslal za obranu, a domácí útočník se snažil míč propíchnout pod Tomou, ten však dobře zasáhl!
90'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Christian Frýdek, přichází Jakub Kopřiva.
89'
Zikl dostal dobrý pas na levou stranu, odkud centrem hledal jednoho z dvojice Růsek – Bartolomeu, oba dva však míč přeběhli.
88'
Bartolomeu se na lajně hodně stylově zbavil Klusáka a postupoval do vápna. Tam z jeho práce mohl profitovat Kříž, ale míč mu utekl.
87'
Exekuce se ujal Pavel Eismann, jemuž na zadní tyči nabíhalo několikero spoluhráčů, ale jako první byl u míče brankář Toma, který jej vyboxoval.
86'
Domácí dohrávají už jasně vyhraný duel s míčem na kopačkách, po faulu na Štěpanovského navíc budou zahrávat ještě jednu standardní situaci z pravé strany.
85'
Zikl se ihned po příchodu na hrací plochu tlačil ve vápně do šance, nakonec v pádu z otočky centroval pod sebe a Růskovi moc nechybělo, aby na balón dosáhl.
84'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Lukáš Magera, přichází Martin Zikl.
84'
Po rohu to byl opět Ndiaye, který hlavičkoval, ale tentokrát z velké, a navíc naprosto přesně do rukavic brankáře domácích.
83'
Mohlo být sníženo! Střídající Ndiaye vyskočil ze všech nejvýš na přesný centr, jeho prudká hlavička mířila k tyči, ale Melichárek skvěle zasáhl a poté míč na roh odpravila obrana.
Na dnešní utkání bylo vydáno 2122 vstupenek.
82'
Z rohového kopu nezahřmělo, nicméně poté se faulem provinil Kříž a Táborsko bude zahrávat z levé strany přímý kop.
81'
Hostující stoper se chvíli poté vrátil zpět na nohy a ve hře pokračuje. Jeho celek bude u míče a může se na začátku závěrečné desetiminutovky vydat směrem vpřed.
80'
Bartolomeu dostal parádní kolmici za obranu, ale Ngimbi jej velmi dobře stíhal. Nakonec jej čistým skluzem odzbrojil a domácí hráč se po něm lehce ohnal, za což uviděl žlutou kartu.
80'
Pokračováním ale byl aut pro domácí a následný centr už byl lepší. Magera chtěl na penaltě připravit palebnou pozici Růskovi, praporek pomezního byl ale proti. Ofsajd.
79'
Střídající mladík Kříž se hned zapojil do kombinace, když poslal míč doleva Eismannovi, ale tomu centr nevyšel.
78'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Sedlák, přichází Dominik Kříž.
77'
Šustrovi svěřenci se ale vůbec nikam nehnali, znovu rozehráli dozadu a šetří cenné vteřinky s míčem na kopačkách.
76'
Šural dobře zakooperoval se Štěpanovským, čímž otevřeli možnost jít kupředu Kryštůfkovi. Ten pronikl hluboko na polovinu hostů a navíc vybojoval faul.
75'
Čtvrthodina do konce duelu a domácí stále drží komfortní náskok tří branek. Hosté se snaží skóre ještě korigovat, ale obrana Brna hraje (nejen) ve druhé půli velmi svědomitě.
73'
Magera znovu nepřesně sklepl míč svým spoluhráčům, a následně mu byl ještě navíc odpískán útočný faul. U míče Táborsko.
72'
Střídající Ndiaye sledoval přetažený centr na zadní tyči, ale nakonec se ukázalo, že pas je až moc prudký, a tak na něj hostující střídající fotbalista nedosáhl.
71'
Akce ale měla své pokračování, na jejímž konci stál opět kapitán Magera, a jeho zakončení zamířilo kousek nad branku. Na Srbské to jen zahučelo.
70'
Štěpanovský je po svém příchodu hodně aktivně. Nyní si míč naváděl zprava na střed, chtěl si narazit s Magerou, ale ten mu nakonec míč nepřiklepl podle představ.
69'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pouček, přichází Ibu Ndiaye.
68'
Melichárek znovu velmi pohotově četl hru, když zachytil pas směřující na rozběhnutého Musiola a z první jej odehrál zpět na polovinu Táborska.
67'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Milan Lutonský, přichází Peter Štepanovský.
67'
Po ose Lutonský – Sedlák se míč dostal k Magerovi, který chtěl Sedlákovi míč do běhu vrátit, jenže přihrávka byla nepřesná.
66'
A tentokráte už akce měla reálnější obrysy. Bartolomeu se uvolnil vpravo, mezi dvěma beky prudce odcentroval a z druhé vlny nabíhajícímu Růskovi moc nechybělo, aby v plné rychlosti trkl míč hlavou směr branka.
65'
Utkání nyní přineslo několik nepřesností na obou stranách, ani jeden z týmů se nedostal do kloudnější akce. U míče znovu Zbrojovka.
64'
Na protějším pólu hřiště Frýdek ulicí vysunul spoluhráče, který pod sebe vracel míč na zcela volného Březinu, ale ten celou situaci podběhl.
63'
Neuspěl poté ve vápně ani sám Magera, na jehož práci chtěl navázat aktivní Bartolomeu, jenže po kontaktu se soupeřem na hranici vápna upadl. Rozhodčí mu dal jasně najevo, ať hraje dál, a tak hra pokračuje.
62'
Domácí Pavlíkem rozjeli dobrou akci, Magera poté předal míč Růskovi, ale ten se proti trojnásobné přesile ke střele nedostal.
61'
První karetní trest dnešního duelu mají na svědomí hosté, za faul na útočné polovině obdržel žlutý kartónek Lukáš Pouček.
60'
Rohový kop po hodině hry rozehráli Eismann a Bartolomeu nakrátko, první jmenovaný centroval na Pavlíka, ale jeho hlavička v těžké pozici šla jen na tribunu.
59'
Tentokrát padla volba rozehrávky na Bartolomea, který chtěl kroutit míč přes zeď, ale míč nakonec narazil právě do ní. Rohový kop pro Brno.
58'
O pár chvil později navíc bude mít znovu šanci zahrozit. Potřetí v duelu přišel faul kousek před vápnem hostů a domácím se otevírá další šance. Tentokrát je to z větší dálky, ale všichni víme, jak to dopadlo minule...
57'
Zbrojovka má znovu otěže druhé půle pevně ve své moci a s tříbrankovým náskokem v zádech pohodlně kombinuje na své polovině.
56'
Magera hlavou sklepl míč do běhu Sedlákovi, kterému se otevřel prostor pro nápady. Nakonec chtěl vysunout mezi stopery Lutonského, pas byl ale pomalejšího rázu.
55'
Hra se vzápětí opět přelila na druhou stranu, kde měli hosté k dispozici rohový kop. Ten se ale fotbalistům v modrém moc nevyvedl, Eismann na přední tyči nepustil soupeře do zakončení.
54'
Na druhé straně pronikl do vápna Růsek, ale nakonec se utopil ve vlastních kličkách, a tak ani neodcentroval. Akce pokračovala, nicméně Melichárek ve výběhu opět dobře zasáhl.
53'
Dobrá šance hostů! Pavlík podskočil centr zprava, který sklepl Pouček do běhu Kučerovi a proti jeho ráně musel Melichárek jít na zem. Následně mohli hráči Táborska dorážet, ale Pavlík už byl připraven.
52'
Melichárek nyní včas vystartoval z branky proti centru zprava a míč lapil do rukavic. Současně ale zůstal ležet na zemi pro změnu Pavlík, tentokrát ale lékařská pomoc nebyla na pořadu dne.
51'
Akce ale mohla pokračovat a k odraženému míči se v šestnáctce dostával Sedlák. Do míče se opřel z voleje, ale trefil jen tělo blokujícího Zárybnického.
50'
Šural na pravé straně podpořil Bartolomea, kterému přiklepl míč, ale střelec třetí domácí branky neodcentroval přesně.
49'
Úvod druhé půle je zatím všelijaký. Ani jeden z týmů se nikam nežene, domácí jsou více na míči, ale další útočné výpady zatím nepodnikají.
48'
Na hřišti už jsou také podruhé dnes domácí zdravotníci, ale nakonec se zdá, že situace nebude tak vážná. Domácí středopolař je na nohou a ve hře bude pokračovat.
47'
Krejčí dostal nyní hodně nepříjemně naloženo od Frýdka, zůstává ležet na zemi a podle gestikulace utrpěl hodně tvrdou ránu.
46'
Hosté načali druhou půli rozehrávkou a hned vybojovali na levé straně faul, jenže rozehrávka byla ukvapená, a tak jsou u míče domácí.
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr Nerad, přichází David Březina.
46'
První dějství na Srbské je za námi a domácí odcházejí do kabin maximálně spokojeni. Do vedení se dostali po přesné hlavičce Růska, nicméně hosté zásluhou Musiola za dvě minuty vyrovnali. Vedení Zbrojovce vrátil zpět z penalty Magera, na jehož trefu navázal po úniku Bartolomeu a v závěru poločasu se Magera, který má zaděláno na hattrick, trefil podruhé, a to z přímého kopu.
Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
45+2'
45+2'
Brno právě vstřelilo branku!
Domácí završují skvělý poločas čtvrtým gólem. K míči se tentokrát postavilo duo Bartolomeu – Magera, ale exekuce padla na LUKÁŠE MAGERU. Domácí kapitán se do míče opřel technicky levačkou a balón na centimetry přesně poslal kolem zdi přesně na zadní tyč. Toma se natahoval marně. Osmý zásah v osmi duelech pro Mageru a je to 4:1!
45+1'
Ale jedna šance ještě přijde, když byl na hranici vápna faulován Lutonský, a Brnu se podruhé během půle otevírá hodně zajímavá střelecká parketa.
45+1'
Domácí dohrávají poločas s míčem na kopačkách a nikam se vehementně neženou.
45'
Nastavuje se jedna minuta nad rámec první půle.
44'
Stoperské duo Brna poté udělalo chybu v rozehrávce, Frýdek dostal dobrou kolmici do běhu a odcentroval na zadní tyč na Musiola. Ten míč ještě přenechal Poučekovi, ale jeho centr šel k Melichárkovi.
43'
Frýdek se na středu dobře uvolnil a hledal na pravé straně naběhnutého Pfeifera, jenže toho skvěle pokryl Eismann a nedal mu sebemenší šanci zakončit.
42'
Bartolomeu znovu skvěle četl hru, když se přiřítil na hranici vápna z druhé vlny a sebral balón. Už to vypadalo, že znovu půjde sám na branku, ale míč se mu zamotal pod nohama, a tak nakonec vůbec nezakončil.
41'
Hosté se snaží v závěru poločasu držet na míči a kombinovat, jenže domácí – podpořeni dvěma góly – jsou hodně aktivní a hlavně vysoko napadají.
40'
Opačným směrem se posléze vydal v brejku opět Pfeifer, který se znovu snažil prosadit kolem Šurala, ale znovu neuspěl, a rozhodčí mu navíc odpískal další útočný faul.
39'
Znovu se do akce na pravé straně dostával Bartolomeu, ale ve spolupráci s Růskem neuspěl, a tak domácí kombinace raději pozdrželi.
38'
Domácí jsou nyní pochopitelně na koni a je jich znovu plné hřiště. Poslední minuty ocenily několikrát potleskem i tribuny stadionu na Srbské.
37'
A na Srbské je za několik málo vteřin ještě o něco veseleji. Růsek skvěle vyslal z levé strany směrem vpřed ROBERTA BARTOLOMEA, který si hlavou píchl míč kolem Ngimbiho a šel sám na branku. Toma necitlivě vyběhl, na což Bartolomeu reagoval kličkou doleva a poté zakončil bez problému do prázdné branky – 3:1.
36'
Utkání deset minut před koncem půle znovu dostalo patřičný spád, domácí jsou na míči a ženou se směrem vpřed.
35'
Hosté se znovu pokusili o okamžitou odpověď, když se Musiol rozbíhal za obranou za centrovaným míčem, jenže Melichárek včas vystartoval a nakonec vzhledem k rychlosti míče ani zasahovat nemusel.
34'
Domácí si vedení berou zpět! K penaltě se postavil tradiční exekutor LUKÁŠ MAGERA, který prokázal instinkt střele. Míč poslal prudkou ranou doprostřed pod břevno, zatímco Toma zvolil pravou stranu. Sedmý zásah v osmi duelech v sezoně pro brněnského kapitána – 2:1.
33'
Bartolomeu rozkmital své rychlé nohy, po pravé straně se protáhl do vápna, kde byl jasně faulován a rozhodčí hbitě ukázal na penaltový puntík!
33'
Penalta pro Zbrojovku!
31'
Po něm se Magera dostával do šance, nakonec i hlavičkoval, ale Toma ve spolupráci s obráncem na čáře zasáhli!
30'
Domácí mají šanci po půlhodině hry odpovědě, centr na Mageru sice neproletěl, ale bude z toho rohový kop.
29'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Jenže hosté bleskově z ničeho nic vyrovnávají! Standardní situace z pravé strany se ujal Frýdek, který míč parádně kroutil pravačkou na zadní tyč. Domácí obrana zaspala a nepokryla náběh ZBYŇKA MUSIOLA, jenž přesnou hlavičkou poslal balón k tyči – 1:1.
27'
Domácí se ujímají vedení! Velký podíl na brance má Bartolomeu, který nejprve o míč přišel, ale poté jej vybojoval na hranici vápna zpět. Následně se pokusil proniknout individuálně a i když byl zastaven čistým skluzem v akci pokračoval. Výsledkem byl parádní centr na malé vápno na volného ANTONÍNA RŮSKA a ten se prudkou hlavičkou zblízka nemýlil – 1:0.
26'
Další zajímavý centr a opět z pravé strany do vápna stíhal Musiol, jenže Pavlík si opět splnil své obranné povinnosti. K míči se ještě mohl dostat ve vápně Frýdek, ale se spoluhráčem si překáželi.
25'
S přibývajícími minutami se hosté dostávají více do hry. Nyní centroval zajímavě zprava Šandera, Pavlík však hlavou dobře zasáhl. Následně ale Kučera zastavil Lutonského a akce Táborska pokračuje.
24'
Frýdek se rozběhl s míčem po pravé straně, ale proti Krejčímu neuspěl. Domácí poté míč vybojovali a mohli přejít dopředu, jenže Růsek se při snaze odzbrojit soupeře taktéž provinil faulem.
23'
Lutonský kooperoval na levé straně s Eismannem, dokud druhý jmenovaný neposunul míč do vápna Krejčímu. Ten ale přehnal svou snahu a fauloval.
22'
Pfeifer se v další akci hnal do vápna zleva kolem Šurala. Oba borci svedli souboj tělo na tělo, hostující hráč upadl k zemi a chtěl si říct o penaltu, ale rozhodčí zůstal klidný.
21'
Jeden z tria bratří Frýdků posílal míč do ohně pravačkou, ale pas mu asi nevyšel podle představ, neboť našel jen hlavu Eismanna, který poté ve spolupráci s kolegou míč odvrátil.
20'
První možnost si nyní mohou vytvořit také fotbalisté Táborska, po faulu na pravé straně budou hosté zahrávat přímý kop. K míči se staví Frýdek.
19'
Akce Brna mohla vyvrcholit další akcí zleva, ale Bartolomeu si nepohlídal svůj náběh a byl přichycen v ofsajdu.
18'
Chvíli nato už přišla šance jako hrom pro domácí! Centr pro změnu zprava propadl k úplně volnému Sedlákovi, ten byl sám před brankou a z blízkosti pálil z voleje, ale znovu jen do rukavic připraveného brankáře Táborska!
17'
Další dobrá akce Brna! Eismann se rozběhl po levé lajně, dobře odcentroval a do jeho pasu se ve vápně akrobaticky položil Magera. Nůžky zastříhaly přesně, ale Toma míč nadvakrát pokryl!
16'
Táborští se ale zatím příliš ani nesnaží nějakým způsobem útočit. O míč znovu velmi rychle přišli a darovali jej domácím. Růsek si zkoušel obhodit beka na pravé straně, ale pozorný Zárybnický svému kolegovi pomohl a míč odhlavičkoval.
15'
Další akci Šustrových svěřenců poté ukončil hvizd píšťalky sudího, útočným faulem se proti Šanderovi provinil Milan Lutonský.
14'
A sehráno to nakonec nebylo vůbec špatně. Bartolomeův centr z pravé strany proletěl někam na penaltu, kde míč lízl hlavou Magera, ale ke svém smůle jej nasměroval jen do rukavic gólmana Tomy.
13'
Zatím je na hřišti jen jedno mužstvo, a tím je Zbrojovka. Domácí hosty nepouštějí k míči, ale šance zatím nepřichází. Fanoušci se však možná dočkají nyní, když byl na pravé straně faulován Bartolomeu, a znovu je tu přímý kop pro Brno.
12'
Lutonský od levé lajny posunul placírkou míč do běhu Růskovi, který z jedničky po zemi centroval do ohně, ale připravený Ngimbi míč odpravil do bezpečí.
11'
Stoper Pavlík se vydal po pravé straně na útočný výlet, nakonec mu ale průnik nevyšel vůbec podle představ, když míč centrem do šestnáctky vysílal až za brankovou čarou.
10'
Pavel Eismann na středu hřiště zachytil rozehrávku soupeře a vyvezl míč, přičemž chtěl obratem najít prudkou kolmicí rozběhnutého Bartolomea, nicméně obrana Táborska byla znovu na svém místě.
9'
Z dlouhé přihrávkové letargie mohl domácí vytrhnout Růsek, který to zkusil z velké dálky, ale jeho rána neměla šanci slavit úspěch, neboť byla zablokována.
8'
Jenže znovu na jeho dlouhý výkop fotbalisté v modré vůbec nefrekventovali, u míče jsou Brňané a do kombinace se zapojí také brankář Dušan Melichárek.
7'
Jenže akce celku v červeném měla nakonec jepičí život, centr z levé strany byl hodně nepřesný. Obrana celku ze Sezimova Ústí si může vydechnout, opět bude rozehrávat Toma.
6'
Brno je v úvodu výrazně aktivnější, po výkopu Tomy se opět dostalo k míči a kombinuje u levé postranní čáry.
5'
Celou situaci na sebe nakonec vzal Bartolomeu, kterému spoluhráč přeběhl přes míč, aby poté domácí křídelník mohl pálit kolem zdi na zadní tyč, jenže branku těsně minul!
4'
A Zbrojovka bude mít první šanci zahrozit. Na středu hranice vápna byl faulován Lukáš Magera, a Zbrojovce se otevírá dobrá střelecká pozice v podobě přímého kopu.
3'
Eismann dobře posunul míč Lutonskému, který ve vápně hledal Růska, ale ten se na malém prostoru ke střele nedostal, a hostující obrana míč poté odvrátila. Kombinace Brna ale trvá.
2'
Šural v doprovodu lékaře zamířil za postranní čáru a vypadá to, že ve hře bude pokračovat. Domácí mezitím pokračují ve hře.
2'
Nakonec dvakrát zatápěl domácím na levém křídle Pfeifer, ale v druhém případě byl polapen v ofsajdu. Co však momentálně trápí domácí barvy o něco více, je stav Jakuba Šurala, který po souboji zůstal ležet na zemi a hned v úvodu musí zasahovat zdravotník.
1'
Domácí fotbalisté na pokyn píšťalky hlavního sudího uvedli míč do hry, ovšem Bartolomeu na pravé čáře o balón přišel, a tak se dopředu ženou hosté.
1'
Oba celky v těchto vteřinách vstupují na sluncem zalitý trávník na brněnském stadionu v Srbské ulici. Domácí nastoupí tradičně v červeném, hosté se oděli do modrého.

FC Zbrojovka Brno: Melichárek – Jakub Šural, Pavlík, Kryštůfek, Eismann – Sedlák, L. Krejčí – Lutonský, Růsek, Bartolomeu – Magera (C).
Náhradníci: Halouska – Chico Gomes, Štepanovský, Bariš, Vraštil, Kříž, Zikl.

FC MAS Táborsko: Toma – Šandera, Ngimbi, Zárybnický, Klusák – Nerad, M. Kučera (C), Ch. Frýdek – Pouček, Musiol, Pfeifer.
Náhradníci: Zadražil – Hasil, Ndiaye, Berešík, Březina, P. Pilík, Kopřiva.

Rozhodčí: Dubravský – Vodrážka, Lakomý.
FC MAS Táborsko

To celek ze Sezimova Ústí je na tom v tabulce ještě o něco hůře. Po sedmi zápasech má na svém kontě jen pět bodů, přičemž jedinou výhru zapsal zkraje srpna doma Vítkovicím (4:2). Táborsko nutně potřebuje pod Špilberkem bodovat, v případě tříbodového úspěchu by se na svého dnešního soupeře mohlo dotáhnout.

Před repre pauzou přivítalo Táborsko doma nováčka z Chrudimi, jenž vstřelené branky ani žádného bodu se nedočkalo. Hostům k výhře 1:0 stačila jedna přesná střela z kopačky Krčála.

Nejlepším střelcem Táborska je nyní se dvěma brankami Christián Frýdek, jemuž se stejným počtem zásahu sekundují Zbyněk Musiol a Pavel Pilík, kteří se rovněž prosadili dvakrát.
FC Zbrojovka Brno

Domácí zatím nenaplňují předpoklady o tom, že by se ihned po roce mohli vrátit do nejvyšší soutěže. V tabulce jim patří po sedmi duelech až deváté místo s osmi body, přičemž na svém kontě mají jen a pouze dvě výhry. Ne příliš lichotivou situaci odnesl před repre pauzou trenér Brna Roman Pivarník, kterého nahradil Pavel Šustr.

Ten se s týmem během dvou týdnů pečlivě připravoval, hráčům naordinoval některé změny. "Postupně dostáváme pod kůži herní projev, který chceme předvádět. A věřím, že to v neděli potvrdíme vítězstvím," říká. Zbrojovka se může společně s Jihlavou pyšnit druhým nejlepším útokem v lize (13 branek), ale také čtvrtou nejhorší obranou (13 branek).

Před pauzou hráli Brňané v Ústí nad Labem, kde už vedli 2:0, ale náskok neudrželi a nakonec remizovali jen 2:2. Nejlepším střelcem týmu, ale také celé ligy je útočník Lukáš Magera se šesti zásahy.
Vítám všechny fanynky a fanoušky druhé nejvyšší české fotbalové soutěže. Ta se po reprezentační přestávce hlásí opět o slovo a v rámci dalšího kola se před domácím publikem představí FC Zbrojovka Brno, jejímž soupeřem bude FC MAS Táborsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.