Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Brno - 22. září 2018   10:15

Pardubice
Pardubice
6' Kovář
1:1
(1:0)
Brno
Brno
49' Kříž
Pardubice
Letáček – Prosek, Šejvl, Jakub Klíma, T. Čelůstka – Kovář, Jeřábek (C), Tischler (84. Mužík), A. Fousek – P. Černý (90+3. Kopřiva), Petráň (52. Čmelík).
Knobloch – Kopřiva, Mužík, Šafařík, Sokol, Huf, Čmelík.
Hrubeš – Vitner, Hock (Pechanec)
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
847 diváků
Brno
Melichárek – Chico Gomes (55. Vraštil), Pavlík, Kryštůfek, Eismann – Sedlák (46. Kříž), L. Krejčí – Lutonský (76. Jambor), Růsek, Bartolomeu – Magera (C).
Halouska – Zikl, Bariš, Vraštil, Štepanovský, Kříž, Jambor.

Skončilo nám dnešní zajímavé utkání Pod Vinicí, kdy Pardubice ubojovali cenný bod s exligovým Brnem.
První branku vstřelili domácí již v šesté minutě Kovářem, ve 47. byl vyloučen domácí Prosek a následně Brno vyrovnalo střídajícím Křížem. V deseti poté mělo zejména v závěru Brno tlak, kdy nastřelilo břevno, ale utkání nakonec skončilo remízou 1:1.
Hezký zbytek víkendu z Pardubic!
90+4'
90+3'
Poslední a taktická změna u domácích, kdy Pavla Černého nahradí Filip Kopřiva.
90+3'
Obrovská šance Brna po akci Magery trefil Kříž břevno domácí svatyně!
90+1'
V další velké šanci Růsek, ale Letáček byl připraven.
90'
Nastavují se tři minuty.
90'
Brno v tlaku.
88'
Na druhé straně ve vyložené šanci Kříž, ale míč skončil vedle domácí branky.
87'
Po trestném kopu Mužíka zakončoval Fousek z první těsně nad!
86'
Hosté v ofsajdu.
84'
Druhá změna v celku domácích, kdy Emila Tischlera nahrazuje Ladislav Mužík.
81'
Po centru v šanci Růsek, ale Letáček byl na místě.
80'
Faul Černého před vápna a přímý kop pro Brno z dobré pozice.
78'
A právě střídající Jambor se dostal do slibné pozice, ale mířil vedle.
76'
Poslední změna v celku Brna, kdy Milana Lutonského nahradil Dan Jambor.
73'
Hosté znovu v ofsajdu.
72'
Rychlá akce domácích po ose Jeřábek – Čelůstka – Fousek, ale na jeho centr se Kovář nedostal a následná dělovka Jeřábka skončila nad.
70'
Fousek ale trefil zeď a následná střela Čmelíka šla nad.
70'
Trestný kop pro domácí z dobré pozice.
68'
Hosté se již radovali z vedoucí branky po dorážce Růska, ale to by před tím nesměl faulovat Jeřábka, takže gól neplatí!
66'
Dnešní utkání sleduje 847 diváků.
65'
Žlutou kartu z faul na Pavlíka viděl domácí Emil Tischler.
64'
Melichárek nyní při odkopu trefil Čmelíka, ale míč skončil v zámezí, takže brněnský gólman bude vykopávat.
60'
58'
Roh pro Brno.
56'
Žlutou kartu za faul viděl brněnský Antonín Růsek.
55'
Druhá změna v celku Brna Gomese střídá Lukáš Vraštil.
54'
Pardubičtí měli výhodu trestného kopu, ale Brno se ubránilo.
52'
Vynucené střídání v celku Pardubic, kdy je stažen útočník Michal Petráň a do hry jde obránce Vojtěch Čmelík.
51'
Nyní se mohla pískat penalta po zákroku na Pavla Černého, ale sudí Hrubeš to viděl jinak a pokutový kop neodpískal.
49'
Brno právě vstřelilo branku! Po trestném kopu Magery se dostal odražený míč k čerstvému DOMINIKU KŘÍŽOVI, který dělovkou od břevna srovnal na 1:1!
47'
Za faul před vápnem viděl přímo červenou kartu domácí Jan Prosek.
46'
Do druhé půle Brno udělalo jednu změnu, kdy Jana Sedláka nahradil Dominik Kříž.
46'
45'
44'
Šance hostů, ale Bartolomeu mířil nad.
42'
Čelůstkův pokus na přední tyč ale Melichárek lapil.
41'
Trestný kop pro domácí.
38'
Jasná a úmyslná ruka Petra Pavlíka při útočné akci domácích znamená žlutou kartu. Sudí Hrubeš byl na stopera Brna nyní ještě hodný.
36'
Trestný kop hostům ale nic nepřinesl.
35'
Další žlutou kartu za faul viděl Jakub Klíma.
33'
První žlutou kartu dnešního zápasu viděl za faul na Eismanna domácí kapitán Jan Jeřábek.
33'
Magera v dalším ofsajdu.
31'
Další akci Zbrojovky zastavil zdvižený praporek rozhodčího.
30'
Roh Brna, ale nic nepřinesl, když se host provinili útočným faulem.
29'
Šance Brna když se po pasu Eismanna dostal od zakončení Sedlák, ale Klíma stačil míč mířící do branky ještě vykopnout.
26'
Pardubičtí opět zahrozili, když po akci Fouska nezakončil Petráň a následnou střelu Černého Melichárek vyrazil.
24'
Centr Eismanna Letáček vyrazil a následnou hlavičku Magery po centru opět chytil mladý domácí gólman, který debutuje ve F:NL.
23'
Faul Čelůstky a trestný kop pro Brno z dobré pozice.
20'
19'
Po přihrávce od Kováře před branku chyběl krůček k zakončení Pavlu Černému.
18'
Na dlouhý míč nabíhal Čelůstka, ale vybíhající Melichárek u něj byl dříve. Brněnský gólman byl ale nespokojen, že mu domácí obránce na míč ještě sáhl nohou.
15'
Kombinační akce domácích, ale Čelůstkovi se centr nepovedl.
14'
Útočný faul Tischlera, Brno tak bude rozehrávat od svého rohového praporku.
13'
Střelu Jeřábka ze střední vzdálenosti Melichárek chytil.
11'
Fouskův centr z levé strany tentokrát dolétl za branku, takže vykopávat bude Melichárek.
9'
Po centru Čelůstky z rohu se do další šance dostal Kovář, ale tentokrát se mu míč usměrnit do branky nepodařilo.
8'
Rohový kop pro domácí celek.
6'
Pardubice právě vstřelily branku! První útočná akce domácích a po centru Fouska se hlavou prosadil DANIEL KOVÁŘ – 1:0!
4'
Po akci Bartolomea se ke střele dostal Sedlák a mířil po zemi těsně vedle.
4'
Domácí se ubránili a Brno rozjíždí další akci.
3'
Hosté jsou v držení míče a u levé lajny vybojovali další faul.
2'
Prvním faulem se provinili domácí.
1'

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Šejvl, Jakub Klíma, T. Čelůstka – Kovář, Jeřábek (C), Tischler, A. Fousek – P. Černý, Petráň.
Náhradníci: Knobloch – Kopřiva, Mužík, Šafařík, Sokol, Huf, Čmelík.

FC Zbrojovka Brno: Melichárek – Chico Gomes, Pavlík, Kryštůfek, Eismann – Sedlák, L. Krejčí – Lutonský, Růsek, Bartolomeu – Magera (C).
Náhradníci: Halouska – Zikl, Bariš, Vraštil, Štepanovský, Kříž, Jambor.

Rozhodčí: Hrubeš – Vitner, Hock (Pechanec).
Dnešní dopolední televizní utkání přinese souboj mezi FK Pardubice a FC Zbrojovkou Brno. Domácí celek je v aktuální tabulce na 7. místě se ziskem 14 bodů při skóre 15:9.
Zbrojovka je po sestupu z první ligy zatím na místě 9. s 11 body a skórem 17:14.
V minulém kole Pardubice remizovaly v divokém zápase 4:4 na Viktorii Žižkov. Naopak brněnští doma porazili Táborsko 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.