Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Č. Budějovice - 23. září 2018   16:30

Táborsko
Táborsko
66' Ch. Frýdek
1:1
(0:0)
Č. Budějovice
84' Ledecký
Táborsko
Toma – Hasil, Navrátil, Šandera, Březina (85. Ndiaye) – Ch. Frýdek (74. Kopřiva), M. Kučera, P. Pilík, Nerad, Pfeifer (77. Klusák) – Musiol.
Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, Ndiaye, Klusák, Kopřiva, Vandas.
Matějček – Kříž, Kubr
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
1812 diváků
Křížek – Kladrubský, L. Havel, P. Novák, Helešic – Grajciar (76. Táborský), Havelka, Javorek, Mršić – Ledecký, Kovaľ (68. Wermke).
Staněk – Táborský, Čavoš, Šplíchal, Wermke, Řezáč, Gebert.

90+4'
Konec zápasu. Ve druhé půli skóroval každý tým jednou a po vyrovnaném utkání končí zápas remízou 1:1. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90+4'
Žlutou kartu dostává Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).
90+2'
Pilík roh přetáhnul, u míče Budějovice.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Hosté zlobí ve vápně, ale nic z toho.
89'
Toma vyboxoval nebezpečný roh.
89'
Hra se pořádně zrychlila a přelévá se ze strany na stranu, vítězný gól může padnout do jakékoliv branky.
87'
Šandera napálil jen obránce a protiútok hostů končí střelou do spojnice tyče a břevna!
85'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Březina, přichází Ibu Ndiaye.
84'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Po zmatku před Tomou doskákal míč až za tyč. Toma se natahoval marně a DAVID LEDECKÝ srovnává na 1:1.
84'
Dynamo je na půlce Táborska, zatím bez gólového efektu.
81'
Hosté zatím nevypadají, že by se dostali k vyrovnání. Žádné nadějné šance si s blížícím se koncem duelu zatím nevytvářejí.
77'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází David Klusák.
Dnešní utkání sleduje 1812 diváků.
76'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Peter Grajciar, přichází Ivo Táborský.
74'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Christian Frýdek, přichází Jakub Kopřiva.
73'
Neradova rána doprostřed branky nemohla Křížka vyděsit.
68'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Róbert Kovaľ, přichází Roman Wermke.
68'
Žlutou kartu dostává Jiří Kladrubský (SK Dynamo Č. Budějovice).
66'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Centr z levé strany přistál na hlavě CHRISTIANU FRÝDKOVI, na jehož přehození byl Křížek krátký. Táborsko vede nad Dynamem 1:0.
64'
Přizvednutý centr hostů končí nad Tomovou brankou.
61'
Žlutou kartu dostává Petr Nerad (FC MAS Táborsko).
61'
Faul na středu hřiště připravil domácí o možnost dalšího průniku.
57'
Nerad ukázkově pláchnul po levém křídle a naservíroval před branku volnému Pfeiferovi, který trestuhodně míjí!
54'
Žlutou kartu dostává David Ledecký (SK Dynamo Č. Budějovice).
53'
Pilík se chystal ke střele z dobré pozice tak dlouho, až mu ji jeden z hostujících obránců srazil.
51'
Náhradník Ivo Táborský využil ošetřovací pauzy k tomu, aby se proběhnul po kraji hřiště. Asistent rozhodčího ho upozornil a vykázal za čáru.
48'
Pfeifer se dal před Helešicem do úprku, skončil však jen s míčem v autu.
47'
Žlutou kartu dostává Filip Havelka (SK Dynamo Č. Budějovice).
46'
Táborsko rozehrálo poločas do autu a před domácí branku už se stěhují hosté z Budějovic.
46'
45'
První poločas skončil. Diváci branku neviděli, do šancí se dostaly oba týmy, ke gólu však bylo relativně daleko.
45'
Ledecký hlavičkoval tentokrát po Javorkově centru, opět z několika metrů vedle.
44'
Kladrubského centr na Ledeckého končí pěknou hlavičkou i ofsajdem.
43'
Postup domácích po pravé straně končí míčem vedle branky.
41'
Javorek poslal k zemi Frýdka, kterého loket na zádech hodně bolel.
39'
Ze sektoru hostů vylétla světlice až na hřiště, hasiči mají práci.
36'
Další centr končí v Křížkově moci.
35'
Domácí zamkli Dynamo před brankou, další zakončení zatím Táborští nepředvedli.
34'
Pfeiferovu ránu po zemi k tyči skvěle Křížek vytáhnul mimo nebezpečí. Velká šance Táborska!
33'
Po centr před Křížkovu branku končí míč vysoko nad břevnem. Domácí se marně dožadují rohu.
31'
Frýdek hledal vlevo nabíhajícího Pilíka, který na míč nedosáhnul.
30'
Ani zleva to Dynamu nejde. Toma si došel pro další centr.
27'
Havelkova slabá střela končí opět mimo Tomovy tyče.
25'
Táborsko se snaží prosadit středem, zatím marně.
22'
Po rohu se dostal k nepřesné střele Javorek. Většina pokusů Dynama končí mimo branku po celý průběh zápasu.
22'
Nebezpečný centr uklidil Šandera na roh.
20'
Grajciarova rána končí nad brankou domácích.
18'
Grajciar centroval na Kovala, který se octnul v ofsajdové pasti.
16'
Rychlá akce Táborska končí Musiolovým zakončením těsně vedle tyče. Na tribuně to jen zahučelo.
15'
Kovalův průnik zprava končí přetaženým centrem sraženým na roh.
12'
Další závar před Tomou končí bez gólu. Domácí brankář situaci v klidu pohlídal.
9'
Kladrubského centr poslal Helešic jen nad branku.
6'
Hra uprostřed hřiště příliš vzruchu nepřináší.
4'
Koval se zjevil za domácí obranou a pálil jen těsně vedle. Velká šance Dynama! Domácí příznivci se čílí a dožadují se ofsajdu slovy: "Špatný sudí na hřišti, nepokoje v hledišti." Drobné nepokoje však zatím předvádějí příznivci hostů používající zakázanou pyrotechniku.
3'
Po hezky sehraném signálu vybojovalo Dynamo roh.
3'
Po faulu na Ledeckého mají hosté zajímavou standardku.
2'
První útok hostů končí Ledeckého nepřesnou střelou.
1'

FC MAS Táborsko: Toma – Hasil, Navrátil, Šandera, Březina – Ch. Frýdek, M. Kučera, P. Pilík, Nerad, Pfeifer – Musiol.
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, Ndiaye, Klusák, Kopřiva, Vandas.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Kladrubský, L. Havel, P. Novák, Helešic – Grajciar, Havelka, Javorek, Mršić – Ledecký, Kovaľ.
Náhradníci: Staněk – Táborský, Čavoš, Šplíchal, Wermke, Řezáč, Gebert.

Rozhodčí: Matějček – Kříž, Kubr.
Dynamo si v posledním utkání poradilo doma hravě s Vítkovicemi 3:0. Přesto hostující trenér David Horejš nečeká snadný duel. "Proti Táborsku to bude velmi specifický a těžký zápas. Táborsko má velmi slušný mančaft a asi nečekali, že budou po osmi kolech na patnáctém místě. Mají vyvážený kádr, kde jsou zkušení hráči i nadějní mladíci. Na nás bude, abychom se na zápas co nejlépe připravili a abychom ho zvládli."
V posledním utkání neuspělo Táborsko v Brně, kde padlo 1:4. Hrát nemohl v obraně pro čtyři žluté karty kapitán Jakub Navrátil. V posledním domácím utkání padlo Táborsko v nepovedeném zápase 0:1 Chrudimi. Domácí trenér Kamil Tobiáš opět bude řešit potíže se sestavou. "Stále nebudou k dispozici zraněný Valenta s Proškem. Jelikož Pouček je u nás na hostování z Budějovic, tak do utkání také nezasáhne," uvedl Tobiáš pro web Táborska.
Na hřišti v Kvapilově ulici v Táboře budou diváci v derby Táborska s českobudějovickým Dynamem sledovat souboj předposledního týmu s lídrem soutěže. Domácí Táborsko nečeká snadný zápas, jelikož soupeře z Budějovic v posledních osmi zápasech ani jednou neporazilo. Modrobílí uhráli jen pět remíz, tři utkání při skóre 5:14 prohráli. V minulé sezoně skončila obě utkání remízou, na hřišti Táborska 0:0 a v Budějovicích 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.