Fotbalová národní liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Třinec - 31. března 2019   15:00

Táborsko
Táborsko
75' Ngimbi
1:1
(0:0)
Třinec
Třinec
56' Omasta
Táborsko
Šiman – Ngimbi, Hasil, Březina, De Almeida (49. Kopřiva) – M. Kučera (C), Pfeifer (66. Gebert), P. Pilík, Ch. Frýdek – Toutou Mpondo (21. Musiol), Ad. Čermák.
Zadražil – Vandas, Musiol, Zárybnický, Schramhauser, Kopřiva, Gebert.
Královec – Mokrusch, Kožár
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
1011 diváků
Třinec
Adamuška – Bedecs, Janoščín, Kušnír (C), Lupták – Buchvaldek (23. Schwendt), Weber, Janošík, R. Vaněk I. (70. Klec) – Omasta, Hapal (64. Dedič).
Bárta – Samiec, Klec, Šuľa, Schwendt, Dedič, Gáč.

90+3'
Konec zápasu. Ve druhé půli se fanoušci nakonec gólů dočkali a po remíze 1:1 si týmy body rozdělily. Nejdříve se trefili hosté, čtvrt hodiny před koncem srovnalo Táborsko. Utkání tak končí stejným výsledkem jako na podzim. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90+3'
Útočný faul a šance Táborska je pryč.
90+2'
Po sérii hlaviček domácí neúspěšní.
90+1'
V nastavení usilují o gól i hosté, před chvílí žádali penaltu.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
89'
Se skóre nepohl ani hlavičkující kapitán Táborska Kučera.
89'
Na druhé straně se ukázal zákrokem také Šiman. Zdá se, že utkání spěje k remíze.
88'
Obléhání třinecké branky pokračuje neúspěšně.
87'
Zleva pálil Frýdek, jehož neposednou střelu nakonec Adamuška zkrotil.
85'
Táborsko stále věří ve vítěznou branku a tlačí se dopředu.
83'
Klec s Janošíkem pořádně před táborskou brankou zatopili, domácí vše přežili.
80'
Musiol pláchl po pravém křídle a ranou pod břevno Adamušku pořádně protáhl!
79'
Další pumelice minula třineckou branku.
78'
Hosté hned centr odhlavičkovali.
78'
Táborsko i nadále tlačí, zrovna jde kopat roh.
77'
Dnešní utkání sleduje 1011 diváků.
75'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko srovnává na 1:1 po standardce.MARTIN MATONDO NGIMBI prokázal své akrobatické dovednosti a nádhernou brankou dělá radost táborským fanouškům.
74'
Žlutou kartu dostává Tomáš Weber (FK Fotbal Třinec).
73'
Třinecká defenzivní činnost pracuje na jedničku a domácí se nemohou prosadit. Když už vypálí Táborští z dálky, minou.
70'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Richard Vaněk I., přichází Michal Klec.
67'
Nepřesný pas Třineckých sebral Šiman ze země a žene své spoluhráče do další akce.
66'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Vojtěch Gebert.
65'
Schwendt vyslal nebezpečnou křižnou střelu, Šiman kontroloval.
64'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lukáš Hapal, přichází René Dedič.
61'
Táborsko se usídlilo na polovině Třince a diváci žádají vyrovnání.
58'
Domácí zkusili kontrovat po křídle, Adamuška pozorný.
56'
Třinec právě vstřelil branku!
Táborský stadion je jako opařený a táborská defenziva jen přihlíží. Rychlou akci zakončil krásnou střelou k tyči TOMÁŠ OMASTA a Třinec vede 1:0. Šiman byl proti krásné střele bezmocný.
52'
Janoščín zfauloval Frýdka a k míči se dostávají znovu domácí.
49'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Stephano De Almeida, přichází Jakub Kopřiva.
48'
Nešťastně odražený míč musel skluzem zachraňovat Březina před nabíhajícím Hapalem. Pokud by domácí hráč míč nezasáhl, šel by Hapal sám na gólmana!
46'
První poločas končí bez branek. Oba týmy předvedly několik nadějných situací, diváci by si ale za slunečného počasí určitě nějaký ten gól zasloužili.
45+1'
45+1'
Frýdek minul třineckou branku jen o centimetry a chytá se za hlavu. Tohle byla velká šance! Krátce po Frýdkově zakončení ukončil rozhodčí Královec poločas.
45'
Třinec se uhnízdil na domácí polovině, Táborsko ale pozorně brání.
44'
Táborsko nezakončilo ani po několika krátkých přihrávkách v třineckém vápně. Akci táhl Musiol, pozici k zakončení však i on hledal marně.
42'
Po Janoščínově standardce odhlavičkovala domácí obrana mimo vápno.
40'
Hra se přelévá ze strany na stranu, gólové šance však nepřicházejí.
37'
Frýdek si narazil se spoluhráčem a vyslal na Adamušku nepřesnou ránu.
33'
Po rychlých přihrávkách poslal míč před branku Janošík, domácí odkopli do bezpečí.
30'
Třinečtí se po rohu dostali ke gólové hlavičce, sudí Královec odpískal ale hostům útočný faul. Červení se zlobí, branka neplatí.
28'
Frýdek v nadějné pozici musel strávit ofsajdové postavení.
26'
Bedecs trefil těžký skákavý míč, Šiman si s jeho zakončením poradil.
23'
Také hosty trápí zranění. Nepříjemné zásahy do sestav obou týmů hned v první polovině prvního poločasu.
23'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Matěj Schwendt.
22'
Domácí útočník musel střídat pro zranění, uvidíme, co předvede Musiol.
21'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martins Toutou Mpondo, přichází Zbyněk Musiol.
20'
Domácí se tlačí za vedoucí brankou, táborské publikum žene své miláčky kupředu.
16'
TouTou vyprášil Adamuškovy rukavice ranou z pravého křídla. K dorážce už se nedostal, míč ho o kousek minul.
15'
Domácí zavařili před brankou, k pořádnému zakončení se ale nedostali ani z následného rohu.
13'
Faul na Kučeru dává Táborsku možnost zajímavé standardky.
10'
Buchvaldek se opřel před brankou do pěkné přihrávky, mezi tři tyče ale nemířil. Třinec má zatím drobnou optickou převahu.
8'
První zajímavá situace! Čermák dostal pěkně nalito a jeho pumelice jen prosvištěla nad třineckým břevnem.
8'
Vaněk poslal míč ze standardky do ohně, domácí však odhlavičkovali do bezpečí.
5'
Janošík zatáhl míč po levé straně, nepřesný centr ale Šimana nevylekal.
3'
N´Gimbi poslal hodně dlouhý nákop, který končí za třineckou brankou.
1'
První akce Táborska končí v autu. Vzápětí rozehrál Adamuška a založil první útok hostů.
1'
Hráči už jsou na hřišti, rozehrají domácí.

FC MAS Táborsko: Šiman – Ngimbi, Hasil, Březina, De Almeida – M. Kučera (C), Pfeifer, P. Pilík, Ch. Frýdek – Toutou Mpondo, Ad. Čermák.
Náhradníci: Zadražil – Vandas, Musiol, Zárybnický, Schramhauser, Kopřiva, Gebert.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Bedecs, Janoščín, Kušnír (C), Lupták – Buchvaldek, Weber, Janošík, R. Vaněk I. – Omasta, Hapal.
Náhradníci: Bárta – Samiec, Klec, Šuľa, Schwendt, Dedič, Gáč.

Rozhodčí: Královec – Mokrusch, Kožár.
Třinec bude chtít Táborsku plány překazit. Pohled do statistik napovídá, že Táborsko je na domácím hřišti vůbec nejhorší tým soutěže. Z devíti zápasů totiž vytěžilo pouze 10 bodů. První vzájemný duel skončil na konci srpna remízou 1:1. Pozná dnešní souboj vítěze?
Modrobílí unikli ze sestupových pozic, boj o záchranu však pokračuje. Přesto se svěřencům trenéra Petra Mikolandy dýchá lépe. Tým přes zimu posílil a má ambice hrát střed tabulky. Rázným krokem by byla porážka Třince, čímž by se mu Táborsko přiblížilo na jediný bod.
Fotbalisté Táborska přivítají na hřišti v táborské Kvapilově ulici druhého jarního soupeře před vlastními diváky. Po těsné výhře 3:2 ve Vlašimi a reprezentační pauze se čtrnáctým táborským fotbalistům postaví do cesty jedenáctý Třinec, který uhrál ze tří jarních utkání jediný bod za domácí remízu 1:1 se Znojmem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.