Fotbalová národní liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Sokolov - 20. července 2018   17:00

Ústí
Ústí
19' Jindráček  • 36' Strada
2:1
(2:1)
Sokolov
Sokolov
17' Stropek
Ústí
Lindr – Bílek, Jindráček (84. Šup), Kingue, Krátký – Leibl (82. Dvořák), Miskovič, J. Peterka (C), Pimpara – D. Richter (76. P. Výborný), Strada.
Tvrdoň – Brak, Drame, Dvořák, Chodora, Šup, P. Výborný.
Nenadál – Myška, Vlček
Městský stadion, Ústí nad Labem
1212 diváků
Sokolov
Belaň – Beránek (75. A. Ševčík), Hlavatý (83. Voleský), Kosak, Machek (C) – Mejdr, Mišůn, Stropek, Štípek (61. Jakub Dvořák II.) – Vašíček, Vávra.
Jakub Dvořák I. – Body, Jakub Dvořák II., Ruml, O. Ševčík, A. Ševčík, Voleský.

Děkuji Vám za pozornost, přeji hezký víkend a těším se u dalších sportovních přenosů, kterých bude v novém soutěžním roce opět spoustu.
Zápas je u konce! Arma udržela výsledek z první půle a může slavit tři body do tabulky. Druhý poločas žádnou velkou krásu nepřinesl, byl to tuhý boj, který branky nepřinesl.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Petr Výborný (FK Ústí nad Labem).
90+3'
Dlouhý nákop končí za brankovou čarou a Lindr určitě pošetří před výkopem pár vteřin.
90+2'
Lindr nadvakrát likviduje střelu z dálky a prozatím uklidňuje svůj tým.
Hlavní rozhodčí nastaví pět minut navíc.
90'
Machek to zkusil z dálky, ale minul o dobrý metr.
89'
Minutu před vypršením řádné hrací doby je tu další dobrá pozice Sokolova pro standardní situaci.
87'
Vše končí útočným faulem.
86'
Zajímavá možnost Sokolova na přímý kop. Na střelu to nebude, ale pro centr je to dobrá pozice.
84'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Dominik Šup.
83'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Patrik Voleský.
82'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Radek Dvořák.
82'
Dobrá šance na ústecký brejk končí pasem do autu.
81'
Žlutou kartu dostává Michal Leibl (FK Ústí nad Labem).
80'
Domácí tým nějakou dobu už neopustil s míčem vlastní polovinu a zřejmě to bude chtít ubetonovat až do konce.
78'
Po nepřesném centru bude odkopávat Lindr od branky.
76'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Petr Výborný.
75'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Adam Beránek, přichází Adam Ševčík.
73'
Vypadá to, že se Arma bude soustředit více na obranu, s míčem u nohy jsou teď více hosté.
Dnešnímu utkání přihlíží 1212 diváků.
70'
Hra opět v plném proudu, u míče jsou hosté.
67'
Rozhodčí Nenadál přerušuje hru a vyzývá oba týmy k občerstvení. Vzduchem se táhne vůně klobás od stánku, hráči se prozatím budou muset spokojit s vodou.
66'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na zemi a hra se opět zpomaluje.
64'
Sokolov je opět hodně aktivní při napadání, většinu rozehrávek ale domácí tým zvládá.
62'
Rohový kop pro Armu.
61'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází David Štípek, přichází Jakub Dvořák II..
60'
Pokus o útočné snažení sokolovských pokazil útoční faul.
59'
Hra opět trochu postrádá tempo, v posledních chvílích se vůbec nic neděje.
56'
Sokolov začíná otevírat hru, čehož mohou domácí využívat rychlými protiútoky.
53'
Miskovič vystřelil krásnou technickou střelu ze střední vzdálenosti, která jen těsně proletěla nad horní tyčkou hostující branky.
52'
Hlavatý hlavičkoval z dobré pozice, ale Lindr byl připravený.
51'
Jindráček je ovšem nachytán v ofsajdu.
50'
Dnes hodně aktivní Bílek vybojoval míč na půli a Arma může pokračovat v útočném snažení.
49'
Pimpara to zkusil napálit z dálky a tribuny jen zahučely, když míč těsně míjel branku.
48'
Domácí tým bude zahrávat rohový kop.
47'
Hra začíná být podobně opatrná, jako na začátku první půle.
46'
Druhý poločas zahajují výkopem hostující fotbalisté.
46'
První poločas je za námi a domácí tým vede 2:1. Úvod zápasu byl hodně opatrný, ale ještě před dovršením dvaceti minut jsme se dočkali dvou branek v rychlém sledu. Deset minut před koncem první půle pak strhl vedení na domácí stranu exsokolovský Strada. Arma je v zápase lepším týmem a pokud vydrží v nastoleném tempu, tak si troufnu říci, že zápas dovede do zdárného konce a může přidat další branky.
45+1'
45'
Richter to ještě zkusil z dálky, ale jeho pokus postrádal přesnost.
44'
Mejdr mohl pomalu směřovat vstříc šanci, ale nezvládl technickou vložku a skončil u reklamních panelů.
43'
První poločas se pomalu blíží ke konci a Arma má zpět míč na svých kopačkách na útočné polovině.
41'
Nyní nechybělo mnoho, aby Vašíček vyrovnal skóre zápasu. Díky bloku obrany je to nakonec rohový kop.
40'
Vávra natáhl ke střele z nějakých dvaceti metrů. Razance nebyla špatná, ale směr se příliš nevyvedl a Lindr může být v klidu.
39'
Po dalším faulu za šestnáctkou je tu šance na centr pro Sokolov.
36'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Krásná akce domácího týmu končí vedoucí brankou! Po postupné kombinaci přiletěla z levé strany přihrávka, kterou ve skluzu uklidil do branky MAREK STRADA! Ještě chvíli létaly pohledy směrem k rozhodčímu, jestli branka bude platit, protože míč v okolí brankové čáry obránce Sokolova vykopával, ale rozhodčí Nenadál ukázal do středu hřiště a Arma jde do vedení.
35'
Pavel Horváth burcuje své svěřence k větší aktivitě, ti jsou zatím spíše zatažení a snaží se otupit útočné snažení domácího týmu.
33'
Bílek ve skluzu jen těsně minul přízemní centr, dobrá šance pro domácí, kteří se opět po krátké odmlce dostávají do tempa.
31'
Také hostující pokus o centr byl neúspěšný a odkopávat bude Lindr.
31'
Rychlý kontr sokolovských zmařil faul jednoho z ústeckých hráčů a je to další možnost centru do šestnáctky.
29'
Po menším závaru hlavičkoval Vávra, jeho pokus však nebyl přesný.
28'
Pokus o rychlý protiútok domácích končí hned první nepřesnou přihrávkou.
27'
Kingue chyboval uprostřed hřiště a hosté zakládají protiútok.
25'
Domácí fotbalisté se po vstřelené brance dostali do tempa a nyní zle zatápí sokolovské obraně.
24'
Centr opět příliš nevyšel a bude z toho odkop od branky.
23'
Jindráček vybojoval balon a následně i faul na pravé straně a bude se kopat standardní situace.
21'
Nechybělo mnoho a Arma mohla jít do vedení! Krásně patičkou to zkoušel Richter, ale jeho pokus mířil mimo tři tyče. To mohl být krásný fotbalový moment.
19'
Po vlažném začátku tu máme druhou branku v krátkém sledu a je vyrovnáno! Díky dobrému napadání se dostala Arma do rychlé akce, na konci které stál MARTIN JINDRÁČEK, který prostřelil Belaně střelou na zadní tyč.
17'
Sokolov právě vstřelil branku!
První centr sice domácí obrana odvrátila, ale z následné akce se dostal míč na hranici vápna k DANIELU STROPKOVI, který otevírá skóre zápasu z první šance. Střela byla pravděpodobně ještě tečována, na což nemohl Lindr reagovat.
16'
Volný přímý kop pro Sokolov a dobrá šance na centr.
14'
Centr Leibla sebral ze vzduchu s přehledem Belaň a uklidňuje hru.
14'
Bílek vybojoval alespoň vhazování. Domácí tým má mírnou územní převahu, ale zatím se nedokáže prosadit.
13'
Hra je zatím celkem ubojovaná, stále čekáme na nějakou vážnější šanci.
11'
Vašíček z ničeho nic vyplaval za domácí obrannou linií, naštěstí pro Armu se píská ofsajd.
10'
Roh zahraný nakrátko dopadl doslova tragicky a hra bude pokračovat výkopem sokolovského brankáře.
10'
Bílek se probíjel do šance, nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
9'
Pimpara v tísni spolupracuje s Lindrem, který musí míč nakopnout daleko dopředu.
7'
Po rohovém kopu se míč odrazil jen těsně vedle levé tyče Belaně, následoval roh druhý, který už odvrátila obrana do bezpečí a daleko od šestnáctky.
7'
První možné nebezpečí, centr z levé strany je odvrácen na rohový kop a domácí diváci už roztleskávají své hráče.
6'
Přetažený centr směrem do vápna končí až v autu a Sokolov bude vhazovat.
5'
Ani jeden z celků se zatím nepokusil o přímočarou akci a hraj se hlavně okolo středu hřiště.
3'
Vašíček se dostal k míči na pravé straně, ale Kingue dobře zapracoval, dokonce vybojoval vhazování.
2'
Belaň pod tlakem odkopl míč až na polovinu domácího týmu, kde ho sbírá obrana a zakládá novou akci.
2'
Kingue rozeběhl na pravé straně Miskoviče, jehož centr byl nepřesný a míč získávají svěřenci trenéra Horvátha.
1'
Domácí hráči si užívají první doteky s míčem v nové sezoně, první pokus o nahrávku v podání Peterky končí neúspěšně.
1'
Fortuna Národní liga startuje svůj nový ročník. Domácí fotbalisté díky vydařené koncovce jarní části uhájili druholigovou příslušnost a určitě by rádi na vítěznou šňůru navázali. Začátek utkání je naplánovaný na 17:00.

FK Ústí nad Labem
Arma má za sebou výborně zvládnutou přípravu, ve které dokázala porazit například prvoligové Teplice, minulý týden v ostré generálce před ligou zvládla nejtěsnějším poměrem 1:0, porazit Karlovy Vary. Ve prospěch ústeckého týmu hovoří i vzájemné zápasy s dnešním soupeřem, z posledních pěti zápasů zvítězila Arma čtyřikrát.

FK Baník Sokolov
Oproti domácímu týmu má Sokolov o poznání horší výsledky z přípravy. Na druhou stranu, hrál hned třikrát s prvoligovým soupeřem. Ve všech případech odešel Sokolov poražen, dokonce bez vstřelené branky. Nejvýraznější byl debakl 5:0 od Mladé Boleslavi. Svěřenci Pavla Horvátha zvítězili zde v Ústí nad Labem naposledy v roce 2013, takže mají určitě o motivaci postaráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.