Fotbalová národní liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Táborsko - 19. října 2018   18:00

Ústí
Ústí
10' Matějka  • 18' Matějka  • 20' D. Procházka
3:0
(3:0)
Táborsko
Táborsko
Ústí
Lindr – Strada, Brak, Pimpara, Leibl (86. Nágl) – J. Peterka (C) – Krátký, D. Richter, Miskovič (75. M. Bílek), D. Procházka – Matějka (78. Drame). Trenéři: Aleš Křeček, Juraj Šimurka, Petr Vrabec.
Tvrdoň – M. Bílek, Kingue, Drame, P. Výborný, R. Dvořák, Nágl.
Zelinka – Myška, Hock; delegát: Dofek; technický delegát: Kolbaba
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
1 066 diváků
Táborsko
Toma – Šandera, Navrátil (C), Zárybnický, Hasil – M. Kučera, Březina, Ch. Frýdek (46. Pfeifer) – Ndiaye, Musiol (66. Vandas), P. Pilík. Trenéři: Kamil Tobiáš, Jaroslav Mašek.
Zadražil – Ngimbi, Vandas, Klusák, Pfeifer, Berešík, Nerad.

Ústí nad Labem – V jedné z předehrávek 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR hostila Arma neoblíbeného soupeře Táborsko. Fotbalisté Ústí nad Labem v historii v mistrovských utkáních Táborsko ještě nikdy neporazili, na třináctý pokus se již zadařilo. O zisku tří bodů pro domácí rozhodli v prvním poločase dvěma brankami Lukáš Matějka a jedním přesným zásahem Daniel Procházka.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
:

Pozápasové statistiky:

Branky:
10. a 18. Matějka, 20. D. Procházka.
ŽK: 41. D. Richter, 43. Miskovič – 45. Hasil, 64. Březina, 88. Šandera.
Střely na branku: 10:0 (5:0).
Střely mimo branku: 12:4 (11:2).
Rohové kopy: 10:2 (7:1).
Ofsajdy: 3:0 (0:0).
Fauly: 16:21 (10:12).
90+3'
Konec zápasu po nastavení dvou minut a deseti sekund.
90+2'
Jan Peterka fauloval u středové čáry.
90+2'
Exústecký Pavel Pilík přestřelil.
90+1'
Fotbalisté Táborska mírně ožili jakoby chtěli alespoň vstřelit jednu branku.
90+1'
Hlavní sudí Miroslav Zelinka nastaví dvě minuty.
90'
Slibná příležitost k navýšení skóre. Youba Drame si došel pro faul pět metrů od velkého vápna.
88'
Za faul Marka Krátkého v blízkosti rohového praporku inkasoval Vojtěch Šandera (TAB) žlutou kartu.
86'
Naposledy střídá Aleš Křeček, když ze hřiště stahuje Michala Leibla, opačným směrem putuje Adam Nágl.
85'
Youba Drame po přihrávce Daniela Richtera orazítkoval levou tyč!
Dnešní utkání sleduje 1 066 diváků.
82'
Domácí si užívají utkání a již vyčkávají na závěrečný hvizd.
78'
Za bouřlivého potlesku opouští hrací plochu autor dvou branek Lukáš Matějka, místo kterého si zahraje Youba Drame.
78'
David Březina zahraje druhý rohový kop Táborska.
75'
První změna v sestavě domácích, aktivního Jiřího Miskoviče nahrazuje Michal Bílek.
75'
Jiří Miskovič faulován na obranné polovině.
74'
Třetí ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 3:0).
73'
Danielu Richterovi ze středu rána po zemi nesedla, pro Michala Tomu se jednalo o snadné sousto.
72'
Opět velká šance domácích! Marek Krátký si zastavil míč ve velkém vápně, v klidu si počkal a přihrál Danielu Richterovi, který se zasloužil jen o roh.
68'
Lukáš Matějka šel úplně sám na bránu soupeře, ve finální fázi ale útočník Ústí nad Labem bránu minul.
68'
Centr čerstvého Pavla Vandase z pravé strany nedoputoval ke spoluhráčům Táborska.
66'
Druhé střídání připravil realizační tým hostů, Zbyněk Musiol přenechává místo Pavlu Vandasovi.
64'
Žlutá karta na straně hostů, za útočný faul ji uviděl z ruky Miroslava Zelinky záložník David Březina (TAB).
61'
Marek Krátký z dálky přízemní střelou prověřil pozornost gólmana Táborska.
60'
Martin Kučera ze standardní situace přestřelil.
58'
Druhý ofsajd domácích (na ofsajdy 2:0).
57'
Dělovku Daniela Richtera hájce hostující svatyně vyrazil.
56'
Arma bude zahrávat přímý volný kop z rohu velkého vápna.
55'
Hraje se převážně na ofenzivní polovině Ústí nad Labem, Michal Toma nyní příliš práce nemá.
53'
Ibrahima Ndiaye prokázal fair-play a po zranění protihráče vrátil míč domácím.
51'
Ofsajd Army (na ofsajdy 1:0).
50'
Střelecký pokus Daniela Richtera z velkého vápna zblokován.
49'
Nyní hráči Táborska nevěděli, kde jim hlava stojí! Z brejku nejprve neuspěl a odmítl dokonat hattrick Lukáš Matějka, následnou tyč nastřelil Daniel Richter. Neujala se ani dorážka Jiřího Miskoviče, po které bude Arma kopat jen roh.
46'
O poločasové přestávce dospěla sestava Táborska k jedné změně, Christiana Frýdka nahradil Lukáš Pfeifer.
46'
Zbyněk Musiol rozehrál druhou půli.
46'
Po úvodním dějství mohou být příznivci domácích nad míru spokojení. V desáté a osmnácté minutě se prosadil Lukáš Matějka, když ve dvacáté minutě pojistil vedení Army Daniel Procházka. Ústí nad Labem si vytvořilo i další brankové příležitosti, Táborsko si zatím s překonáním domácí defenzivy rady nevědělo.
:

Statistiky prvního poločasu:

Branky:
ŽK: 41. D. Richter, 43. Miskovič – 45. Hasil.
Střely na branku: 5:0.
Střely mimo branku: 11:2.
Rohové kopy: 7:1.
Ofsajdy: 0:0.
Fauly: 10:12.

Druhý poločas začne přibližně v 19:01 hod.
45+2'
První poločas skončil po nastavení jedné minuty a čtyř sekund.
45+1'
První půle se dohrává na polovině hřiště.
45+1'
Hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka nastaví jednu minutu.
45'
Žlutit se bude také na straně Táborska, za faul před vlastní střídačkou obdržel žlutou kartu Karel Hasil (TAB).
43'
Jiří Miskovič (UNL) obdržel žlutou kartu za nedovolený zákrok v téměř totožném místě jako před dvěma minutami Daniel Richter.
41'
Daniel Richter (UNL) vyfasoval za faul v blízkosti středové čáry žlutou kartu.
41'
Další tutová šance Army! Daniel Procházka hlavičkoval těsně vedle.
40'
S chutí hrající Arma pokračuje v šancích! Daniel Richter předal na hranici pokutového území míč Jiřímu Miskovičovi, proti jehož pokusu se blýskl skokem Michal Toma.
38'
Marek Strada ze standardní situace přihrál Jiřímu Pimparovi, který zblízka bránu Táborska neohrozil.
37'
Jiří Miskovič odešel s lékaři k ošetření za postranní čáru, Zbyněk Musiol v rámci fair-play vrátil míč soupeři.
35'
Jiří Lindr včasným výběhem zabránil zakončení hostům.
34'
Táborsko se snažilo vystrčit růžky, k zakončení se ale nedostalo.
32'
Také Táborsko bude kopat rohový kop.
31'
Domácí nepolevují, Marek Krátký centrem z pravé strany ale nikoho v modrobílém nenalezl.
28'
Z dalšího rohu hledal Jiří Miskovič stopera Vojtěcha Braka, který nemířil mezi tři tyče.
28'
Marek Krátký z rohu přízemní přihrávkou nalezl Daniela Richtera, který vybojoval další rohový kop.
26'
Málem vlastní gól Davida Březiny! Po tlaku Army záložník Táborska zblokoval nahrávku na Daniela Richtera jen těsně vedle vlastní brány.
25'
Marek Strada z velkého vápna hlavičkoval mimo.
24'
Marek Krátký faulován těsně za středovou čárou.
22'
Táborsko se nevzdává, defenziva Army se má ale na pozoru.
20'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
DANIEL PROCHÁZKA se uvolnil po levé straně, pokračoval dále směrem k bráně a své sólo zakončil přesně mířenou střelou za záda Michala Tomy.
18'
Domácí odskakují do dvoubrankového vedení po pohledné kombinaci! Po přenechání balónu se k míči dostal Daniel Richter, jenž z pravé strany adresoval míč LUKÁŠI MATĚJKOVI, který se zblízka nemýlil.
16'
Ibrahima Ndiaye z dálky nemířil přesně.
14'
Příležitost pro Armu. Domácí budou zahrávat přímý volný kop jen těsně za hranicí velkého vápna.
12'
Ústecké fotbalisty gól uklidnil, domácí kontrolují hru.
10'
Domácí otevírají skóre! LUKÁŠ MATĚJKA využil centr Marka Krátkého, který vybojoval téměř ztracený míč u postranní čáry, a posílá z velkého vápna domácí do vedení.
7'
Centr Jiřího Miskoviče měl Daniel Procházka na dlouhou nohu.
5'
Míč z nohou Marka Krátkého skončil v náruči hostujícího brankáře.
4'
Marek Krátký kopal druhý a nyní i následně třetí standardní situaci Army od rohového praporku. Na rozdíl od předchozích rohových kopů budou svěřenci Aleše Křečka zahrávat pro změnu z levé strany.
3'
Na domácí tribuně to znovu zahučelo! Jiří Miskovič z rohu centroval míč do velkého vápna, z nebezpečného závaru vytěžili domácí jen další rohový kop.
2'
Marek Strada vybojoval rohový kop.
1'
Velká šance na úvod! Marek Krátký předal míč do velkého vápna Danielu Richterovi, který ve třicáté sekundě z pravé strany střelou ke vzdálenější tyči minul.
1'
Daniel Richter obstaral úvodní výkop ze středového kruhu.
1'
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Táborsko se představí v dresech červenočerných. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Fotbalisté Ústí nad Labem v historii v mistrovských utkáních Táborsko ještě neporazili.
Celková bilance z pohledu Army:
0 výher, 4 remízy, 8 proher, skóre 9:27, 4 body.
Bilance v domácím prostředí: 0 výher, 4 remízy, 2 prohry, skóre 5:10, 4 body.
Bilance na stadionu soupeře: 0 výher, 0 remíz, 6 proher, skóre 4:17, 0 bodů.

Technický delegát: Petr Kolbaba.
Domácí pro dnešní utkání nastoupí v rozestavení 4-1-4-1, hosté volí rozestavení 4-3-3.

FK Ústí nad Labem: Lindr – Strada, Brak, Pimpara, Leibl – J. Peterka (C) – Krátký, D. Richter, Miskovič, D. Procházka – Matějka. Trenéři: Aleš Křeček, Juraj Šimurka, Petr Vrabec.
Náhradníci: Tvrdoň – M. Bílek, Kingue, Drame, P. Výborný, R. Dvořák, Nágl.

FC MAS Táborsko: Toma – Šandera, Navrátil (C), Zárybnický, Hasil – M. Kučera, Březina, Ch. Frýdek – Ndiaye, Musiol, P. Pilík. Trenéři: Kamil Tobiáš, Jaroslav Mašek.
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Vandas, Klusák, Pfeifer, Berešík, Nerad.

Rozhodčí: Zelinka – Myška, Hock; delegát: Dofek; technický delegát: Kolbaba.
Poslední vzájemná utkání obou mužstev:
:

8. kolo Fortuna národní ligy ČR, 16. 9. 2017
FC MAS Táborsko – FK Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
Branky: 68. Mysliveček, 72. Musiol – 36. Leibl.
Rozhodčí: Julínek – Podaný, Pečenka.
ŽK: 52. Klusák, 88. Štohanzl, 90+1. Nešický – 75. Gilián, 83. J. Peterka.
ČK: 77. Gilián (UNL; po 2. ŽK).
Diváci: 683.

22. kolo Fortuna národní ligy ČR, 13. 4. 2018
FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 3:3 (1:1)
Branky: 25. P. Pilík z penalty, 68. Miskovič, 89. Jindráček – 5. Vandas, 63. Musiol, 90+2. Zavadil.
Fauly: 10:13 (6:9).

Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.