Fotbalová národní liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Ústí - 28. října 2018   14:30

Varnsdorf
Varnsdorf
23' Strada(vl.)
1:0
(1:0)
Ústí
Ústí
Varnsdorf
Porcal – Zbrožek, Kozma, Kouřil, Heppner – Rudnytskyy (C), Bláha, Kocourek, Kodeš, Dordić (80. Schön) – Ondráček (88. M. Kubista).
Samoel – Bielesz, M. Dvořák, M. Richter, Schön, Barac, M. Kubista.
Cieslar – Dobrovolný, Batík
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
405 diváků
Ústí
Lindr – Strada, Brak, Pimpara, Leibl – J. Peterka (C) – Krátký (58. M. Bílek), D. Richter (57. Šup), Miskovič, D. Procházka (78. Drame) – Matějka.
Tvrdoň – M. Bílek, Kingue, R. Dvořák, Drame, Šup, Nágl.

90+3'
90+3'
Kubista zahrál do autu. Hosté tak mají poslední šanci.
90+2'
Lindr vykopává na polovinu hřiště. Arma však není schopna udržet míč, navíc Bílek fauluje.
90+2'
Drame zahrál do autu. Varnsdorf drží míč u rohového praporku, daleko od své brány.
90+1'
Varnsdorf ještě bude zahrávat standardní situaci.
90+1'
Žlutou kartu dostává Marek Strada (FK Ústí nad Labem).
90'
Hlavní sudí nastavuje tři minuty.
90'
Centr domácího kapitána tečoval Bílek. Míč nakonec končí u Lindra.
89'
A vhazování si zopakuje. Arma chce ještě vyrovnat. Domácí ale hrají koncentrovaně.
88'
Bílek zahrává autové vhazování.
88'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Matěj Kubista.
87'
BLáha zkusil vystřelit.
86'
Drame přichází o míč a Varnsdorf jde do dalšího útoku.
85'
Jedna z mála akcí hostů končí opět mimo hřiště. Arma si dnes bohužel žádnou velkou šanci nevytvořila a je tím týmem, který je u míče druhý.
84'
Peterka posouvá na Lindra.
84'
Střela jednoho z domácích končí vysoko nad. Jméno vám bohužel neřeknu. Místní Kotlina nemá osvětlení a je tma jako v pytli.
82'
Centr Zbrožka končí v náruči Lindra.
82'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Michal Leibl (FK Ústí nad Labem).
81'
Arma je držena u hranice vápna. Hru přerušuje až Leibl.
80'
Kapky deště doplňuje první sníh.
80'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Patrik Schön.
79'
Varnsdorf ale standardní situaci nevyužil. Dordič trefuje zeď.
78'
Vyhrocené minuty na hřišti. Po neuznaném gólu se přiostřilo.
78'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Procházka, přichází Youba Drame.
77'
Žlutou kartu dostává Michal Leibl (FK Ústí nad Labem).
77'
Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf).
75'
Arma si dala vlastní gól! Hlavní sudí však podle pravidel gól uznat nemůže. Domácí se rozčilují a jeden z hráčů si tak vysloužil žlutou kartu.
72'
Ondráček fauloval. Pimpara rychle rozehrává. Arma by ráda vyrovnala.
72'
Procházka se s míčem zahnal až mimo hrací plochu.
70'
Další centr hostů vyráží Porcal. Odražený míč uklízí vysoko nad Miskovič.
69'
Domácí kapitán vyslal centr do vápna, kde z bezprostřední blízkosti hlavičkoval Bláha. Lindr byl ale připraven.
68'
Rudnytský se hnal do rychlého útoku. Přízemní přihrávkou ale Ondráčka nenašel.
67'
Dordič se přetlačoval s jedním z hostů, nakonec je z toho odkop od brány.
66'
Arma zahrozila z protiútoku. Střelu Peterky likviduje pohotový Porcal. Ten má v letošní sezóně zatím sedm nul.
Dnešní utkání sleduje 405 diváků.
65'
Domácí si vhazování zopakují jen o pár metrů dál.
64'
Miskovič zahnal Leibla mimo hrací plochu. Varnsdorfský kapitán bude vhazovat na polovině soupeře.
63'
Centr Leibla odvrací hlavičkou Kozma.
63'
Ale ani tentokrát nedošlo k ohrožení brány. Následná dorážka končí zhruba dvacet metrů mimo.
62'
Nedovolený zákrok Varnsdorfu. Hráči Army se stěhují do vápna.
61'
Nakopávaná z obou stran. Varnsdorf nakonec vytěžil aut.
60'
Střídající Šup a Bílek si chtěli došlápnout na Heppnera, ten ale včas odehrál.
59'
Kocourek ale ztratil míč a domácí musí zpět.
59'
Zbrožek bude zahrávat další autové vhazování Varnsdorfu.
59'
Na druhé straně se hnal do souboje Ondráček. Hostující Pimpara byl ale rychlejší.
58'
Arma se ihned po střídání dostala k centru. Ten ale správného adresáta nenašel. Pouze náruč Porcala.
58'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Marek Krátký, přichází Michal Bílek.
57'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Dominik Šup.
56'
Centr Procházky končí u Porcala. Ten posouvá na Heppnera.
56'
Lindr vykopává až na polovinu hřiště. Míče se ale opět ujímají domácí.
55'
Arma je teď u míče. Přihrávka na Leibla končí u Zbrožka.
54'
Arma chystá první střídání. Dokonce dvojité.
54'
Další nepřesný pas končí až u Lindra.
52'
Ani jeden z týmů není schopen udržet delší dobu míč na svých kopačkách. Sledujeme tak výměnu ze strany na stranu.
52'
Domácí vhazují.
51'
Heppner se dožadoval ruky v pokutovém území, hlavní sudí zůstává chladným. No, ono v tomhle počasí to ani jinak nejde.
50'
Zbrožkův centr do pokutového území končí v náruči Lindra.
50'
Žlutou kartu za držení Kocourka dostává Jiří Pimpara (FK Ústí nad Labem).
49'
Varnsdorf je v držení míče.
48'
Peterka našel přihrávkou za obranu nabíhajícího Krátkého. Po zpracování ale neprošel přes Kozmu.
47'
Ondráček chtěl rohový kop zakroutit na přední tyč. Míč ale končí mimo hřiště.
47'
Ondráček našel přihrávkou pod sebe Kocourka, jenž ještě posunul na Heppnera. Ten svou střelou trefil pouze obránce, je z toho rohový kop.
46'
Domácí kapitán se hned zapojil do útoku. Přes Procházku ale neprošel.
46'
Začátek druhého poločasu vítá vydatný déšť a pořádná zima.
46'
45+1'
45+1'
V první půli už se více nestane.
45+1'
Hlavní sudí nakonec nastavuje v první půli jednu minutu.
45'
Standardka Varnsdorfu končí až v zámezí. Lindr se pokusí rozehrát poslední akci prvního poločasu.
45'
Žlutou kartu dostává Jiří Miskovič (FK Ústí nad Labem).
44'
Kozma si dostal k hlavičkovému zakončení, pomezní ale ještě předtím signalizoval ofsajd.
43'
Kocourek zastaven nedovoleně. Standardní situaci bude rozehrávat Ondráček.
42'
Další souboj desítek tentokrát vyzněl lépe pro Dordiče. Sudí nechává výhodu.
42'
Kouřil se nenechal obejít Richtrem a hledá Ondráčka.
41'
Kozma poslal malou domů Porcalovi, ten vykopává.
40'
Kouřil na Heppnera, ten na Dordiče. Domácí nakonec vybojovali autové vhazování na polovině soupeře.
40'
Pimpara už je na nohou a domácí sportovně odevzdávají míč.
38'
Po srážce na polovině hřiště zůstává ležet na zemi Pimpara. Ihned k němu běží zdravotník.
37'
Richter neprošel přes Ondráčka. Navíc se naposled dotkl míče a Varnsdorf bude rozehrávat.
37'
Lindr ukončuje tlak domácích dlouhým výkopem.
35'
Sledujeme sérii nepřesných přihrávek a nedovolených zákroků na obou stranách.
33'
Peterka zajel do Kodeše. Ten se těžko zvedá, nic vážného to ale nebude.
32'
Porcal si vyběhl až k rohovému praporku a pohlídal si míč, ten se doklouzal až mimo hrací plochu, a bude odkopávat.
32'
Domácí kapitán zajel do Richtra. Signalizován nedovolený zákrok.
30'
Arma většinu akcí tahá přes Krátkého. Ten ale ztrácí míč a do útoku jde Dordič.
29'
Souboj desítek na zádech zvládl lépe Peterka. Ústí jde dopředu.
28'
Peterka přihrál příliš prudce. Strada pouze tečoval do zámezí.
27'
Ústí nad Labem zatím nemůže najít lék na obranu domácích. Porcal vykopává.
27'
Hosté se ubránili a vybojovali autové vhazování.
26'
Kouřil vyslal dlouhý centr na Dordiče, ten posouvá na Bláhu.
25'
Arma se snažila o rychlou odpověd. Do zakončení se však nedostala.
23'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Domácí jdou po skvělé kombinační akci do vedení. Centr z pravé strany si do vlastní brány přiklepl MAREK STRADA.
22'
Žlutou kartu dostává Marek Krátký (FK Ústí nad Labem). Heppner skvěle prošel podél lajny přes Krátkého a Richtera. První jmenovaný poté fauloval zezadu.
21'
Miskovič byl v obležení tří hráčů, sudí píská faul.
20'
A znovu hraje Varnsdorf. Má ale problém se dostat ze své poloviny.
19'
Varnsdorf se vydal do rychlého protiútoku. Kocourek běžel zhruba dvacet metrů a přihrál Dordičovi, jenž zkusil přízemní střelu. S jeho pokusem si ale Lindr poradil.
18'
Dordič pronikl až do vápna a lobem hledal Kocourka. Ten v souboji použil ruce. Nedovolený zákrok.
17'
Krátký lehce obešel Dordiče, který zůstal stát jak namalovaný. Přihrávka do vápna končí u Porcala. Ústí začalo vystrkovat růžky.
16'
Arma předvedla pěkný přechod do útoku. Centr do pokutového území ale nikoho nenašel.
15'
Pimpara vyváží míč na útočnou polovinu, kombinace s jeho spoluhráčem ale končí mimo hrací plochu. Varnsdorf vhazuje.
15'
Ondráček si ve vzdušném souboji s Peterkou počínal nedovoleně. Tohle sudí viděl a píská.
14'
Centr Krátkého odvrací jak jinak než hlavičkou dvoumetrový Kouřil. Následný centr likviduje Porcal.
14'
Arma se nakonec dopustila nedovoleného zákroku téměř u rohového praporku. Porcal si staví míč.
13'
Také druhý pokus o centr z kopačky Richtera Varnsdorf odvrací.
13'
Krátký prošel sice přes Bláhu, odcentrovat ale nedokázal.
12'
Varnsdorf ale odvrací míč až na útočnou polovinu. Ústí zůstává u míče.
12'
Strada zahrává autové vhazování a kombinuje s Krátkým.
12'
Akce Varnsdorfu končí mimo hřiště. Odkop od brány si zkusí Lindr.
11'
Náznak útoku ze strany hostů končí u Porcala. Ten přesně rozehrává na Zbrožka.
10'
Heppner se vydal na výlet a z hranice vápna vyslal přízemní centr do pokutového území. Arma zahrává na rohový kop.
9'
Ústí má zatím problém udržet míč na svých kopačkách. Může za to i mokrý trávník.
9'
Dordič přešel přes Stradu a Richtera, následné přihrávce chyběla přesnost.
8'
Odpískaný šlapák na Kodeše. Ten kulhá, nic vážného to ale nebude.
8'
Také hosté mají na tribuně několik svých fanoušků, kteří o sobě dávají vědět.
7'
Centr do vápna likviduje v náruči Lindr.
7'
Z následné akce se ale autor střely dostal do vápna, ale ani tentokrát se svým pokusem neuspěl. Je z toho rohový kop.
6'
Nakonec je to Ondráček, který střílí. Trefuje jak připravenou zeď.
6'
Arma si připisuje další nedovolený zákrok, tentokrát na hranici velkého vápna. Tohle je slibná situace pro domácí. U míče stojí Ondráček a Rudnytský.
5'
Dordič přihrával na střed hřiště Kocourkovi, který udělal dva rychlé kroky, vyslal přihrávku na nabíhajícího Zbrožka, jež následně přihrával do volného prostoru na volného spoluhráče. Pomezní ale nakonec signalizuje ofsajd. Každopádně domácí si připsali první větší šanci v zápase.
4'
Varnsdorf ale ze standardky nic nevymyslel a hraje Ústí.
3'
Domácí tribuna se rozčiluje. Nedovolený zákrok hostů se ale obejde bez žluté karty.
3'
Matějka nenechal Kozmovi žádný prostor a donutil ho zahrát do autu.
2'
Špatná rozehrávka Porcala končí v zámezí. Hosté vhazují.
1'
Matějka neprošel přes Heppnera, domácí rozehrávají vzadu.
1'
Varnsdorf se hned tlačil k brance Ústí, přihrávka na Dordiče končí u Lindra.
1'
Úvodní výkop mají na starosti domácí hráči. Rozehrává Ondráček.
1'
Obě mužstva zamířila do kabin pro poslední pokyny před zápasem.
Především díky počasí se dnešní návštěvnost rozhodně nezapíše mezi ty nejvyšší.
V dnešní významný den zazpívá před začátkem utkání státní hymnu Marek Relich. To však nebude jediný slavnostní akt. O poločase proběhne gratulace z rukou vedení FK Varnsdorf Jiřímu Minaříkovi, dlouholetému trenérovi místní mládeže.

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Kozma, Kouřil, Heppner – Rudnytskyy (C), Bláha, Kocourek, Kodeš, Dordić – Ondráček.
Náhradníci: Samoel – Bielesz, M. Dvořák, M. Richter, Schön, Barac, M. Kubista.

FK Ústí nad Labem: Lindr – Strada, Brak, Pimpara, Leibl – J. Peterka (C) – Krátký, D. Richter, Miskovič, D. Procházka – Matějka.
Náhradníci: Tvrdoň – M. Bílek, Kingue, R. Dvořák, Drame, Šup, Nágl.

Rozhodčí: Cieslar – Dobrovolný, Batík.
Hráči obou mužstev se již rozehřívají na trávníku. Dnes to bude chtít pořádné protažení. Varnsdorf hlásí 3 stupně. Tady by chytil rýmu i tučňák.
Hezké nedělní odpoledne z Varnsdorfu, kde je dnes na programu utkání 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi domácím celkem a Ústím nad Labem. Na tento den navíc připadají oslavy 100 let od založení Československa. Hráče i diváky na tribuně přivítá státní hymnou Marek Relich, jež je znám z televizní pěvecké soutěže.

Severočeské derby přinese zajisté zajímavý zápas. Varnsdorf je osmém místě tabulky s dvaceti body, v případě výhry se ale posunul na místo třetí. Ústí nad Labem je na tom ještě lépe. V tabulce je páté s dvaadvaceti body a v případě výhry by se katapultoval na druhou pozici.

Utkání je navíc pro hostujícího trenéra specifické. Ještě nikdy ve Varnsdorfu jako trenér neuspěl. Ani s výběrem Ústí, ani s Baníkem, ani se Zlínem. Prokletí se však bude snažit prolomit právě dnes. Hráčům navíc slíbil motivační prémii.

Jak derby dopadne se dozvíme s úvodním výkopem již v 14:30 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.