Fotbalová národní liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Varnsdorf - 18. srpna 2018   17:00

Vítkovice
Vítkovice
27' Pašek  • 60' Macej
2:0
(1:0)
Varnsdorf
Varnsdorf
Vítkovice
Šustr – Celba, Mikula, V. Cverna, Končal (83. Mrázek) – Pašek, Motyčka, Mišinský (36. Hýbl), Súkenník, Vasiljev – Macej (74. Holiš).
Simkanič – O. Cverna, Praus, Hýbl, Bzirský, Holiš, Mrázek.
Machálek – Boček, Horák
Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Varnsdorf
Porcal – Rudnytskyy, Kouřil, Kozma, Heppner (81. Bielesz) – Dordić (63. Dzaba), Bláha, Zbrožek, Ondráček – Kocourek (79. Schön), Barac.
Samoel – Bielesz, M. Dvořák, L. Novák, Dzaba, Schön, M. Kubista.

90+2'
90'
Budou se přidávat dvě minuty.
90'
Přihrávka na Paška v samotném závěru směrovala do ofsajdu.
90'
Žlutou kartu dostává Pavlo Rudnytskyy (FK Varnsdorf).
86'
Domácí hráči ale dobře brání a nepouští hosty k vážnějšímu ohrožení své brány.
85'
Hostující hráči se ale ještě nevzdávají a tlačí se s míčem dopředu před branku Šustra.
83'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Matěj Končal, přichází Tomáš Mrázek.
81'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Lukáš Bielesz.
81'
Končal úplně sám na levé straně hřiště se otočil a vyslal na Porcala střelu. Ten ale zasahovat nemusel, protože pokus Končala nebyl vůbec přesný.
79'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Patrik Schön.
78'
Dopředu to teď zkouší domácí borci, kterým se daří držet míč a snaží se prosadit kombinační hrou.
76'
Rudnytskyy teď rozehrál standardní situaci z pravé strany hřiště. Centr se mu ale nepovedl, protože míč poslal vysoko nad bránu.
74'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Martin Macej, přichází Roman Holiš.
72'
Domácí se opět soustředí na defenzivu. Hráči Varnsdorfu tak znovu mají na hřišti více prostoru..
71'
Končal se teď dožadoval pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale ukazuje, že se o faul nejednalo a bude se rozehrávat od branky Porcala.
70'
Ondráček teď málem potrestal chybu domácích v rozehrávce, když se k němu z ničeho nic dostal po chybné rozehrávce balón. Z prostoru u pokutového puntíku ale nedokázal trefit bránu.
68'
Rozhodčí teď povoluje hráčům krátké občerstvení.
67'
Hosté ale i nadále zlobí a drží míč. Snaží se s ním kombinační hrou něco vymyslet.
66'
Z této standardní situace nedokázali domácí hráči zahrozit.
65'
Před dobíhajícím Baracem raději odvrací domácí obrana na rohový kop.
63'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Nathan Dzaba.
61'
Po rychlé akci po pravé straně se k míči dostal Dordić, který spíše takovou prapagční střelou jen prověřil domácího gólmana.
60'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Tohle je důležitá branka pro domácí tým. V pokutovém území se prosazuje přízemní střelou MARTIN MACEJ – 2:0.
57'
Žlutou kartu dostává Petr Heppner (FK Varnsdorf).
55'
Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy, k vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.
53'
Na druhé straně si teď na centrovaný míč naběhl Ondráček, který ale míč nedokázal ideálně zpracovat a ten mu utekl do zázemí.
51'
Súkenník se dokázal uvolnit na pravé straně pokutového území, odkud ale střílel pouze do boční sítě.
50'
Rozehrávka na krátko a následný útočný faul hosty připravil o míč a výhodu této standardní situace.
49'
Hráči Varnsdorfu teď budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany hřiště.
47'
Rozhodčí se podíval, není to nic vážného. Hra nám pokračuje.
47'
Hra je na chvíli přerušena. Na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících hráčů u středové čáry.
46'
Do druhého poločasu rozehrávali domácí hráči. Oba týmy nastoupili na hřiště bez změn v základní sestavě.
46'
Hráči se nám pomalu vrácí na hřiště, zápas nám bude za pár okamžiků pokračovat druhým poločasem.
Skončil nám první poločas utkání Fortuna Národní ligy, ve kterém fotbalisté Vítkovice vedou nad Varnsdorfem po pěkném zakončení Paška 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
45+2'
45+2'
Ten se už ale nerozehraje, protože hlavní rozhodčí ukončuje první poločas.
45+1'
Umístěnou střelu k pravé tyči dokázal skvělým zákrokem brankář Šustr vyrazit na rohový kop.
45+1'
Hostující hráči budou ještě v samém zavěru rozehrávat standardní situaci.
45'
Žlutou kartu dostává Igor Súkenník (MFK Vítkovice).
45'
K zakončení se dostal teď Končal, míč ale mezi tři tyče nedokázal nasměrovat.
44'
Po rychlém přechodu dopředu se k míči na hranici pokutového území dostal Macej, který vyslal na Porcala střelu. Ta ale byla spíše z těch propagačních a tak hostující brankář s ní neměl příliš problémy.
43'
K rozehrávce se postavil Ondráček, ten ale svůj centr poslal pouze do rukavic brankáře Šustra.
42'
Na druhé straně ze stejné pozice teď budou rozehrávat volný přímý kop hosté.
40'
Standardní situaci rozehrál Končal, trefil ale pouze přiravenou zeď.
39'
Po delším čase se teď k míči dostali domácí, kteří navíc vybojovali ze vzdálenosti asi pětatřiceti metrů na pravé straně standardní situaci.
37'
Hráči Varnsdorfu jsou teď aktivnější a využívají toho, že se domácí teď zatáhli do obrany.
36'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Vladimír Mišinský, přichází Matěj Hýbl.
34'
Hráči Varnsdorfu teď přes minutu drželi míč, snažili se s ním kombinovat, dál než před pokutové území se ale s ním nedostali.
32'
Na druhé straně teď o míč hostující hráči přišli, když si pomohli útočným faulem.
31'
Hráči v modrobílých dresech teď drží míč a snaží se postupným útokem o dobívaní soupeřovi brány. To se jim ale teď příliš nedaří.
29'
Podobná akce jako při domácí brance. Rychlý přechod dopředu na druhé straně, který ale Kocourek zakončit nedokázal.
28'
Rozhodčí povoluje hráčům po obdržené brance krátké občerstvení.
27'
Domácím se povedla skvělá přihrávka za obranu hostí, kde stál úplně volný na levé straně DAVID PAŠEK, který si potáhl míč směrem k vápnu, odkud nádhernou umístěnou střelou překonal brankáře Porcala – 1:0.
25'
Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy, k vidění je opět plno nepřesností na obou stranách.
23'
Domácí teď zahrávali dva rohové kopy a jeden aut v krátkém sledu za sebou. Ale ani z jedné této šance přes dobře zorientovanou obranu soupeře zahrozit nedokázali.
21'
Rozehrávka na krátko, po které se po jemném přitukní dostal k míči Rudnytskyyj, který střelou z první jen těsně minul branku Šustra. Tohle byla obrovská šance hostujícího týmu.
20'
Hráči Varnsdorfu budou zahrávat standardní situaci z pravé strany hřiště.
19'
Hráčům ve žlutých dresech se teď daří držet míč a jsou aktivnější.
17'
Po rychlém přechodu dopředu hráči ve žlutých dresech vybojovali rohový kop, z kterého ale zahrozit nedokázali.
16'
Hráči obou mužstev toho využili ke krátkému občerstvení.
15'
Při souboji z Macejem zůstal na hřišti ležet hostující gólman. Rozhodčí volá zdravotníky, hrát se nám chvíli nebude.
14'
Velkou šanci teď měl Macej, který dostal skvělou přihrávku za obranu Varnsdorfu. Potáhl si míč z pravé strany až do pokutového území, kde ale tváři tvář Porcalovi neuspěl. To byla první zajímavá příležitost pro domácí tým.
12'
Dordič si před malým pokutovým území v tísni dvou obránců naběhl hlavou na míč, ten ale nedokázal nasměrovat do prostoru mezi tři tyče domácí svatyně. Zřejmě tam došlo k nějakému kontaktu, což dával hráč najevo. Rozhodčí ale razantně ukázal, že se ni nestalo a bude se odkopávat od branky Šustra.
10'
Hosté teď předvedli pěknou kombinační akci, dostali se s míčem až do pokutového území. Tam ale s míčem tak dlouho kombinovali, až o balón přišli.
8'
K nelibě fanoušků je pískán útočný faul Macejovi.
6'
Rychlý přechod Dordiče po levé straně byl zakončen jak jinak než nepřesnou přihrávkou na své spoluhráče.
5'
Opět z řad dalších nepřesných rozehrávek hráčů ve žlutých dresech. Hosté tak během pár minut už po několikáte přišli zbytečně o míč.
5'
Na centrovaný míč si v pokutovém území na zadní tyči naběhl hlavou Cverna, ale jeho pokus směřoval vysoko nad bránu.
4'
Vítkovičtí hráči skvělou kombinací a rychlým přechodem vybojovali rohový kop.
4'
Hráči Varnsdorf si nedokázali přihrát a znovu přišli o míč.
3'
Centr na Maceje na hranici ofsajdu byl příliš prudký a pro míč si tak v poklidu došel brankář Porcal.
3'
O míč ale nepřesnou přihrávkou přišli. Hned vzápětí se ale k míči dostali znovu.
3'
U míče jsou znovu domácí a zkouší to dopředu postupným útokem po levé straně.
2'
Na druhé straně předvedli domácí hráči rychlý přechod dopředu. Pašek centrem z pravé strany hledal Súkenníka. Ten ale dostal přihrávku na paty a o míč přišel.
1'
První kombinační akce hostujících hráčů po pravé straně skončila nepřesnou finální přihrávkou.
1'
Výkop do prvního poločasu měli fotbalisté Varnsdorfu.
1'
Vítkovice nastupují v modrobílé kombinaci, Varnsdorf bude hrát ve žlutých dresech.
Hráči obou družstev nám nastupují na hrací plochu.

MFK Vítkovice: Šustr – Celba, Mikula, V. Cverna, Končal – Pašek, Motyčka, Mišinský, Súkenník, Vasiljev – Macej.
Náhradníci: Simkanič – O. Cverna, Praus, Hýbl, Bzirský, Holiš, Mrázek.

FK Varnsdorf: Porcal – Rudnytskyy, Kouřil, Kozma, Heppner – Dordić, Bláha, Zbrožek, Ondráček – Kocourek, Barac.
Náhradníci: Samoel – Bielesz, M. Dvořák, L. Novák, Dzaba, Schön, M. Kubista.

Rozhodčí: Machálek – Boček, Horák.
Zápas začíná na Městském stadiónu v Ostravě Vítkovicích v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Aktuální forma obou týmů:
Vítkovice: prohra – výhra – prohra – remíza
Varnsdorf: remíza – výhra – remíza – remíza
Vzájemné zápasy z minulého ročníku:

27.08.2017 hráno ve Varnsdorfu 0:0
01.04.2018 hráno v Ostravě 1:0 (jediný gól Žondra)