Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Brno - 29. července 2018   17:00

Vlašim
Vlašim
17' Fotr  • 74' Selemani
2:2
(1:0)
Brno
Brno
75' Piško (vl.)  • 79' Magera
Vlašim
P. Le Giang – Pavlík, Piško, Plechatý, Mizerák – Ivanko-Macej (72. Kučera), Janda, Mareček, Badocha – Fotr (60. Selemani), Hadaščok (89. Fortelný).
Beník – J. Štochl, Fortelný, Kučera, Blecha, Dao, Selemani.
Machálek – Fišer, Kožár
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
1.095 diváků
Brno
Melichárek – Jakub Šural (64. Lutonský), Pavlík, Vraštil, Štepanovský – Bariš, Eismann, Kříž (71. L. Krejčí), Bartolomeu – Zikl (46. Růsek), Magera.
Halouska – Kryštůfek, Sukup, Sedlák, Růsek, L. Krejčí, Lutonský.

Je tu konec dnešního utkání, které nabídlo hodně zajímavý druhý poločas a konečnou remízu 2:2. Velké zklamání panuje na obou stranách. Hostům se nepovedlo i přes svou převahu vytěžit tři body a napravit své zaváhání z úvodního zápasu. Domácí poctivě a dobře bránili, ale mrzet je musí dvě situace po vstřelení druhé branky, po kterých soupeř vyrovnal.
90+3'
90'
Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.
89'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Jan Fortelný.
87'
Hadaščok trefuje tyčku, ale jeho akci přecházel ofsajd.
86'
Kučerův průnik přerušili hosté faulem.
84'
Brněnští hráči mířili do rychlého brejku, který přerušili domácí faulem.
82'
Na zlatém podnose nesl pro spoluhráče gól Janda, ale jeho přihrávku před prázdnou bránu nikdo nevyužil!
80'
Po přímém kopu hlavičkoval Piško, ale jen do rukavic Melichárka.
79'
Brno právě vstřelilo branku!
LUKÁŠ MAGERA s přehledem posílá míč do sítě a je vyrovnáno.
78'
Byla nařízena penalta pro Brno.
75'
Hosté vzápětí snižují. Po závaru před brankou míč do sítě dopravil MILAN PIŠKO.
74'
Vlašim právě vstřelila branku!
Selemani přihrál výborně Jandovi, který se prosmýkl do vápna odtud našel právě AHINGU SELEMANIHO, který posílá Vlašim do dvoubrankového vedení.
72'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ľubomír Ivanko-Macej, přichází Adam Kučera.
72'
Hlavička Krejčíka míří nad branku!
71'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dominik Kříž, přichází Ladislav Krejčí.
70'
Janda si došel pro míč a od pravé lajny poslal centr do vápna, který se snažil zasáhnout Hadaščok, Selemani a Ivanko, ale ani jeden z hráčů v modrém na míč nedosáhl.
69'
Faul na Le Gianga ukončuje snažení hostí.
68'
Tlak Zbrojovky v posledních minutách otupěl a Vlašim se dostává častěji za polovinu. Nyní však Hadaščok fauloval.
66'
Dnešní utkání sleduje 1.095 diváků.
64'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Šural, přichází Milan Lutonský.
63'
Vlašim se hnala do brejku, ale v poslední chvíli Pavlík o míč přišel.
60'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Ahinga Selemani.
59'
Fotr se po dlouhém nákopu dostal před brankáře, kde však Melichárek rychle vyběhl a domácího útočníka eliminoval.
57'
Další šance Brna. Vlašim opět vše ustála a míč odkopávají obránci na polovinu hřiště. Domácí si tak trochu koledují....
55'
Zbrojovka je stále aktivnějším týmem a domácí se převážně brání. Nyní zkoušel střílet Bariš, ale zamířil mimo.
52'
Další ošemetná situace před domácí brankou končí odkopem od branky.
50'
Další centr do vápna skončil v autu.
49'
Centr do vápna Vlašimi s přehledem chytil Le Giang.
48'
Pavlík dostal loket od Bartolomea a musí si nechat šrám ve tváři ošetřit.
46'
Hned na úvod závar v domácím vápně, ale vše řeší Piško odkopem míče.
46'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Antonín Růsek.
46'
V prvním poločase jsme viděli jednu branku, o kterou se postaral domácí Oskar Fotr. Zbrojovka byla sice častěji u míče, ale ze hry si moc šancí vytvořit nedokázala. Uvidíme ve druhém poločase.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje první poločas o jednu minutu.
44'
Vlašim drží míč v uctivé vzdálenosti od své branky a chce poločas dohrát v klidu.
41'
Pavlík se snažil odcentrovat před branku na Hadaščoka s Fotrem, ale míč nakonec utekl domácímu hráči do autu.
38'
Zbrojovka je i nadále aktivnějším týmem, ale ze hry se zatím výraznějšího ohrožení vlašimské branky početná skupina fanoušků z jihu Moravy nedočkala.
35'
Bartolomeova rána byla velmi povedená, ale stejně povedený byl i zákrok Le Gianga, který míč vyrazil!
34'
Další faul domácích a celkem slibná pozice na přímý kop....
31'
Žlutou kartu obdržel domácí Vojtěch Hadaščok.
29'
Tentokrát faul domácích. Následný přímý kop se Zbrojovce nevydařil podle plánů a vykopává domácí brankář.
28'
Útočný faul ve vápně Vlašimi nebyl ze strany rozhodčího postřehnut akce pokračovala a Le Gianga na brankové čáře zastupoval obránce po střele Zikla!
28'
Na druhé straně posílal Bartolomeu nebezpečný centr do vápna, ale domácí brankář situaci dobře přečetl a míč vyboxoval mimo ohrožené území.
27'
Fotrova hlavička mířila mimo.
26'
Janda vybojoval rohový kop pro svůj tým.
25'
Hráči míří na občerstvení ke střídačkám.
24'
Magera zkusil z přímého kopu přímou střelu na branku, ale míč se do ní nevešel a mířil nad.
23'
Na domácí straně se také žlutí. Plechatý zastavil Eismanna nedovoleným způsobem.
21'
Hadaščok opět přebíral míč, ale tentokrát akci nedokončil. Hostující Petr Pavlík poslal domácího hráče k zemi a je tu pro něj žlutá karta.
19'
Vlašim táhla další rychlý brejk, ale tentokrát si brněnská obrana poradila lépe.
17'
Vojtěch Hadaščok nyní ukázal všem, že napadat soupeře se vyplatí. Domácí útočník získal míč na polovině hřiště a postupoval na branku. Hadaščok si ještě všiml nabíhajícího OSKARA FOTRA, který umístil míč do branky.
15'
Zatím sledujeme v dnešním utkání větší aktivitu hostujícího celku, který je častěji na polovině soupeře.
11'
Kříž poslal dalekonosnou střelu na Le Gianga, který však jen míč kontroloval v jeho cestě nad branku.
8'
Nyní se to Vlašimi povedlo. Janda hledal ve vápně Hadaščoka, který se snažil dojít si pro míč a zakončit, ale v tísni obránce Zbrojovky to nedokázal.
6'
Vlašimi se nedaří udržet míč na útočné polovině. Další ztráta míče znamená pozornost domácí obrany.
4'
Štěpanovského přetažený centr končí v zámezí a vykopávat bude Le Giang.
3'
Ivanko-Macej se zahnal do úzkých a musel odehrát míč do autu. Zbrojovka tedy stále v útoku.
2'
Dva nakopnuté míče pohlídala domácí obrana.
1'
Oba celky nastupují na hrací plochu.
Hráči se odebrali do kabin a zápas nám zhruba za deset minut začne.
Příjemné a tropické odpoledne z Vlašimi, kde se nám blíží start zápasu mezi domácím FC Sellier & Bellot Vlašim a hostující Zbrojovkou Brno. Oba celky se pomalu trousí na hrací plochu k předzápasovému rozcvičení.

FC Sellier & Bellot Vlašim: P. Le Giang – Pavlík, Piško, Plechatý, Mizerák – Ivanko-Macej, Janda, Mareček, Badocha – Fotr, Hadaščok.
Náhradníci: Beník – J. Štochl, Fortelný, Kučera, Blecha, Dao, Selemani.

FC Zbrojovka Brno: Melichárek – Jakub Šural, Pavlík, Vraštil, Štepanovský – Bariš, Eismann, Kříž, Bartolomeu – Zikl, Magera.
Náhradníci: Halouska – Kryštůfek, Sukup, Sedlák, Růsek, L. Krejčí, Lutonský.

Rozhodčí: Machálek – Fišer, Kožár.
Brněnský celek v loňském ročníku nezvládl záchranu v nejvyšší soutěži a pro letošek je tak nováčkem F:NL. Vstup do soutěže však byl pro Zbrojovku jak z nejčernějšího snu. V souboji s Jihlavou jihomoravský celek padl 1:3 a po utkání trenér Pivarník čelil na tiskové konferenci i dotazům od příchozích fanoušků, kteří si vyslechli odpovědi na své otázky.

V Brně tak nyní burcují k dalšímu utkání: “Musíme zvednout hlavy a další utkání vyhrát,” zaznělo z úst zkušeného útočníka Magery v rozhovoru pro klubovou televizi. Jihomoravané tak určitě nebudou ve Vlašimi chtít nechat všechny body a budou bojovat ze všech sil, aby získali první úlovek do kolonky bodů v druholigové tabulce.
Strategické plány na první domácí utkání střádá také trenér vlašimského celku Petr Havlíček. “Viděl jsem soupeře v jeho posledním utkání. Jihlava byla sice lepším týmem, ale zápas se mohl vyvíjet jinak, kdyby Brno proměnilo své šance v prvním poločase. Zbrojovka pro nás určitě bude těžkým soupeřem a bude chtít napravit své zaváhání, ale my hrajeme doma a budeme chtít zvítězit,” řekl před utkáním šéf vlašimské lavičky.
Zatímco vlašimský celek vstoupil do nového ročníku dá se říci dobře, když přivezl bod po remíze 2:2 z horké půdy prostějovského nováčka, tak Brno doma prohrálo s Vysočinou Jihlava.. “Brno má ve svém kádru mnoho zkušených hráčů,” předvídá sílu soupeře brankář Patrik Le Giang, který se po ročním hostování v Karviné vrátil do Vlašimi. „My máme mladý tým, který myslím má velký potenciál,” pokračuje první ligou ošlehaný brankář. “Očekáváme v neděli kvalitní zápas a těšíme se na něj,” dodává.
Premiérové domácí utkání letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čeká v neděli na hráče vlašimského celku. Tým od bájné hory Blaník změří na svém domácím stadionu v neděli síly s exligovou Zbrojovkou Brno. Zápas startuje v 17:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.