Fotbalová národní liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Varnsdorf - 21. října 2018   15:30

Vlašim
Vlašim
69' Janda
1:1
(0:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
26' Rudnytskyy
Vlašim
P. Le Giang (12. Bačkovský) – Mil. Kadlec, Piško, J. Štochl (C), Mizerák – Blecha, Skopec, Ivanko-Macej (59. Túlio), Fortelný (77. Selemani), Janda – Fotr.
Bačkovský – Plechatý, Túlio, Plachý, Dao, Selemani.
Ginzel – Pfeifer, Vodrážka
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Varnsdorf
Porcal – Zbrožek, Kozma, Kouřil, M. Richter – Bláha, Dordić, Kocourek (84. M. Kubista), Kodeš, Rudnytskyy (C) (65. Barac) – Ondráček (73. Schön).
Samoel – Bielesz, M. Dvořák, L. Novák, Schön, Barac, M. Kubista.

To je z dnešního zápasu vše, díky za pozornost a na shledanou.
Zápas nakonec končí remízou 1:1. Vlašim ve druhém poločase ukázala velkou aktivitu, za kterou byla nakonec oceněna gólem. Nicméně domácí hráči odcházejí z trávníku trošičku smutně, jelikož vědí, že bylo v jejich silách i zvítězit. Naopak hosté budou asi spokojeni s remízou, protože výkon zejména ve druhé půli byl velice slabý a odjíždět i přes vedení s bodem můžou považovat za úspěch.
90+2'
90+2'
Přízemní centr nebyl nebezpečný, je dobojováno!
90+1'
Trestný kop pro domácí. Možná poslední šance pro Vlašim.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
89'
Útočný faul teď zhatil další příležitost pro domácí. Varnsdorf navíc po delší době kombinuje na půlce Vlašimi.
87'
Zámek domácích pokračuje. ale Varnsdorf odolává a následuje další odkop od branky hostů.
85'
Na dlouhý míč si teď doběhl gólman hostů a nebude určitě spěchat s rozehrávkou.
84'
Střídání Varnsdorfu. Odešel Kocourek a přišel Matěj Kubista.
83'
Teď se řítil do zakončení Fotr, ale nesrovnal si krok a míč netrefil dobře.
82'
Vlašim si chce jít za vítězstvím. Tlačí se do zakončení, ale jejich střeleckým pokusům chybí důraz a přesnost.
80'
Pěkně rozehráno a Filip Blecha měl tak šanci vystřelit. Jeho pokus, který letěl do brány však obránce zblokoval a bude se tak rozehrávat "jen" rohový kop.
79'
Přímý kop pro Vlašim z pravé strany.
77'
Střídání Vlašimi. Odešel Jan Fortelný a přišel Selemani.
75'
Vzápětí střela Filipa Blechy, který střílel z úhlu, avšak brankář si pokus na bližší tyč pohlídal.
73'
Další střídání pro hosty. Odešel Ondráček a přišel Schön.
73'
Ladislav Janda se trošičku namlsal a teď chtěl zkusit ohrozit bránu z téměř třiceti metrů, avšak trefil jen stojícího protihráče.
71'
Vzápětí však šance pro hosty, po sérii rohových kopů přišla hlavička, která jen těsně minula vlašimskou bránu.
69'
Vlašim právě vstřelila branku!
Tak přece jenom se to domácím povedlo. LADISLAV JANDA si míč navedl na levačku a z hranice velkého vápna poslal krásnou střelu, která zapadla přesně k tyči. Je srovnáno 1:1.
69'
Velká šance Vlašimi. Nepovedený nízký centr se ukázal jako nebezpečná zbran. A po velkém závaru musel jeden z obránců míč odkopávat z brankové čáry.
67'
Faul v blízkosti vápna hostů a přímý kop pro Vlašim.
65'
Střídání Varnsdorfu. Odchází kapitán a střelec gólu Rudnytskyy a přichází Jakub Barac.
64'
K vidění bylo teď několik ostrých soubojů, rozhodčí však hru pouští.
62'
Vlašim je však zatím stále aktivnější. Nicméně k nějakému gólovému efektu by bylo potřeba hru i zpřesnit.
60'
Ještě před střídáním byl však k vidění krásný fotbalový okamžik, když se snažil jeden z útočníků Varnsdorfu nůžkami ohrozit bránu a trefil břevno.
59'
Střídání domácích. Odchází Ivanko a přišel Túlio.
58'
Vlašim teď tlačí soupeře, který je rozhozený. Porcal však drží výsledek 0:1.
56'
V další velké šanci Fotr! Pokoušel se po průniku obstřelit gólmana a netrefil bránu. Škoda pro domácí.
54'
Velká šance pro Vlašim. Oskar Fotr dostal míč dostal do vápna a mohl prakticky zakončovat do prázdné brány, jelikož brankář byl mimo ideální pozici, avšak Fotr trefil pouze obránce, který mu tygřím skokem míč zblokoval.
52'
Míč je však znovu na druhé straně a Vlašim se snažila o ohrožení brány. Nicméně Ivanko si teď nepočínal úplně dobře a dobrou příležitost promarnil.
50'
Hosté však rychle sebrali balón a vyrazili do protiútoku.
49'
Rohový kop i na druhé straně.
48'
Složitá situace pro domácího Bačkovského. Kroucený centr do brány musel i přes klubko hráčů boxovat mimo vápno.
47'
Do vápna se prodíral Dordič, avšak míč mu na poslední chvíli ukopl Piško a hosté tak budou zahrávat aspoň rohový kop.
46'
Varnsdorf vede po poločase o gól, nicméně nutno uznat, že není lepším, ale spíše šťastnějším týmem. Rozhodla 26. minuta, kdy upadl ve vápně Ondráček a nabídnutý pokutový kop nadvakrát proměnil Rudnytskyy, Vlašim pak sice měla nějaké šance, ale skóre se už neměnilo. Uvidíme co přinese druhý poločas.
45+5'
45+4'
V závěru poločasu dostává žlutou kartu domácí David Skopec.
45+4'
Velice sporný moment ve vápně Varnsdorfu. Ivanko se prodíral do zakončení a poté po kontaktu s obráncem upadl. Rozhodčí se však rozhodl penaltu na druhé straně nepískat.
45+3'
Milan Kadlec se však vrací do hry a Vlašim tak znovu v jedenácti.
45+2'
Navíc na hřišti teď probíhá další ošetřování. Myslím, že je to již zmiňovaný obránce Kadlec, který odchází nyní za postranní čáru.
45'
Varnsdorf se teď sice snaží dohrát poločas na půlce domácích, avšak rozhodčí nastavuje vzhledem k ošetřování brankáře 4 minuty.
43'
Domácí Kadlec se až z pozice krajního beka dostal do vápna hostů a zkusil vypálit, jeho střela byla však zblokovaná.
41'
Filip Blecha si zpracoval míč ve vápně, navedl si ho na silnější levačku a nezakončil přesně. Pěkná vlašimská akce tak konči střelou nad..
39'
Každopádně Vlašim je znovu u balónu a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
38'
Sám postižený se ujal exekuce, ale jeho jedovatá střela trefila jednoho z hráčů ve zdi.
37'
Faul na vlašimského Fortelného a přímý kop pro domácí z dobré pozice!
35'
Nyní z toho rezultovalo autové vhazování v blízkosti domácí branky, ale hosté se nepřesnou kombinací o míč připravili.
33'
Varnsdorf vytáhl poměrně důrazný presink a obrana domácích s tím má vzadu problémy.
31'
Další pěkný centr Vlašimi, ale i tentokrát obrana hostů odolala a bude se tak pouze odkopávat od branky Varnsdorfa.
30'
Pěkný balón do vápna lízl jeden z obránců Varnsdorfa a bude se tak zahrávat rohový kop
28'
Nyní trestný kop na straně domácích.
26'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! PAVLO RUDNYTSKYY sice na první pokus náhradního gólmana Bačkovského nepřekonal, nicméně domácí brankář vyrazil míč před sebe a Rudnytskyy tak balón do sítě nakonec dostal. Varnsdorf vede 1:0.
25'
Penalta pro Varnsdorf!
23'
Agilně hrající Ivanko teď prováhal moment na střelu a volil radši přihrávku dozadu, která však neměla kýžený efekt.
21'
Varnsdorf se sice tlačil do dalšího zakončení, ale obrana domácích dokázala odkopnout míč do bezpečí.
19'
Rozehrávka Vlašimi teď nedopadla dobře a hosté tak získávají lacině balón.
17'
Rychlý přechod předvedl i Varnsdorf, nicméně z velice dobré palebné pozice se neprosadil Ondráček a drží se za hlavu.
14'
Rychlý protiútok domácích vypadal velice slibně, ale finální přihrávku nezpracoval Fortelný a akci tak pokazil. Škoda pro Vlašim.
12'
A je to tady. Le Giang nemůže pokračovat a do hry tak přichází druhý gólman Bačkovský.
10'
Vlašimský brankář Le Giang navíc nevypadá dobře, drží se za rameno a Vlašim tak bude muset pravděpodobně střídat.
9'
Bojan Dordič naběhl do domácího brankáře a dostává žlutou kartu.
7'
Zatím vidíme spíše litý boj ve středu hřiště. Tento fakt nezměnila ani akce Vlašimi, která skončila útočným faulem.
5'
Velice ostrý skluz zezadu předvedl domácí Piško, rozhodčí tento incident zatím řeší domluvou.
3'
Nyní se jeden z domácích hráčů dopustil faulu ve středu hřiště a Varnsdorf tak bude rozehrávat.