Fotbalová národní liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Jihlava - 3. srpna 2018   19:00

Znojmo
Znojmo
0:3
(0:2)
Jihlava
Jihlava
31' Jiří Klíma   • 44' Klobása   • 78' Zoubele
Znojmo
Buček – Malár, Dramé, Ambrozek, Helísek – Kučera, Šulc (46. St. Hillaire), Cihlář (C), Štrombach (46. Mudra) – Beganović (79. Hlůže), Teplý.
Veselý – Krčík, Mudra, Čereda, St. Hillaire, Hlůže.
Klíma – Petřík, Pochylý
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
928 diváků
Jihlava
Vejmola – Štěpánek, Vaculík (C), Tlustý, Schumacher – Levin, Zoubele, Fulnek (80. F. Novotný), Urblík (60. Machuča) – Jiří Klíma (76. Javůrek), Klobása.
Vízek – Vedral, F. Novotný, Nerad, Machuča, Javůrek, Turyna.

Ze Znojma je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pátečního večera.
Těžko říct, jak by se duel odvíjel, kdyby za stavu 0:0 Beganović před poloprázdnou bránou nezakončil do zámezí, hosté po této zahozené gólovce ihned vzápětí skórovali. Tohle byl určitě rozhodující moment celého zápasu.
Jihlava jednoznačně potvrdila roli velkého favorita a ze Znojma si odváží tři body za výhru 3:0. Ta mohla být rozhodně větší, domácí mohou hodně děkovat svému brankáři, který zabránila mnoha jasným gólovkám a jen díky němu neutržilo Znojmo potupného bůra, po kterém tolik volali hostující fans. To jeho protějšek prakticky neměl žádnou práci, pouze proti St. Hillaireho zakončení se zapotil trochu víc, jinak řešil lehké situace a spoustu práce za něj odvedli také jeho spoluhráči.
90+4'
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK), který udeřil protihráče do obličeje. Nebyl v tom sice záměr, ale karta oprávněná.
90+1'
St. Hillairemu utekl míč od kopačky, čehož Vejmola využil, vyběhl z brány a ukryl jej do náruče.
90'
Nastavují se dvě minuty, možná až zbytečně dlouhá doba.
89'
Žlutou kartu dostává Kathon St. Hillaire (1. SC Znojmo FK).
89'
A další nedorozumění v rozehrávce Znojma, vypadá to, že se domácí nedočkají ani čestné branky.
88'
Hodně špatná přihrávka v podání znojemských hráčů jen podtrhuje jejich zmar. Jihlava si v klidu kráčí pro lehce získané tři body.
85'
Jihlava mohla vstřelit čtvrtý gól. Nejprve po přihrávce na pravou stranu zůstal osamocen před brankářem Klobása, Buček jeho nebezpečnou ránu po zemi vyrazil nohou. Akce však pokračovala v další velké možnosti se zjevil Novotný, který střílel k pravé tyči, ovšem znojemské gólman se natáhl a míč stihl vytěsnit. Další vynikající zákroky domácího gólmana.
84'
Vejmola nedosáhl na letící balón, naštěstí pro něj nestál poblíž nikdo z hráčů Znojma.
83'
Zoubele stál v jasném ofsajdu, ale pomezní arbitr nechal praporek dole, nakonec však hlavní arbitr rozhodl sám a hru zastavil.
82'
Ambrozek už jednu žlutou kartu má a nyní si počínal tak, že klidně mohl vidět druhou.
81'
Čtvrtý ofsajd na straně Znojma.
80'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Filip Novotný.
79'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dženis Beganović, přichází Nicolas Hlůže.
78'
Jihlava právě vstřelila branku!
Hodně snadný gól pro Jihlavu, Znojmu se nepovedlo odkopnout lehký míč, místo toho jej poslalo pouze k protihráči a LUKÁŠ ZOUBELE nabídnuté příležitosti ihned využil, míč poslal po zemi ke vzdálenější tyči. Buček byl zřejmě tak překvapen vzniklou situací, že nestačil reagovat včas.
76'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Jan Javůrek.
75'
Potřetí je dnes signalizován ofsajd v neprospěch Znojma.
73'
Znojmo rozehrálo roh, míč skončil po několika tečích u Vejmoly, který s rozehrávkou nepospíchá.
70'
St. Hillaire obdržel pěkný pas před bránu, dostal se i do zakončení, ale Vejmola včas vyběhl a hráči zmenšil střelecký úhel, domácí fotbalista už tak neměl, kam by míč poslal, než pouze do gólmana.
68'
Znovu mají oba celky možnost se občerstvit u postranní lajny.
67'
St. Hillaire si nedokázal zpracovat míč a do zakončení se tak nedostal.
65'
Střídání není nutné, hra pokračuje.
65'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Kučera.
62'
Hosté rozehráli roh, ale vinou faulu se do šance nedostali.
60'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jozef Urblík, přichází Ondřej Machuča.
59'
Znojmo vyrazilo do rychlého brejku, St. Hillaire obdržel přihrávku na levou stranu, ale míč si nedokázal zpracovat. Kdyby podobnou šanci měli hosté, troufám si tvrdit, že by možná i skórovali.
56'
Štěpánek zkusil střelu z hodně velké dálky, mířil však příliš vysoko nad bránu.
55'
Žlutou kartu dostává Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK).
55'
Znojmo se na chvíli usadilo před bránou Jihlavy, ale Vejmolu neohrozilo, po faulu navíc musí míč odevzdat.
52'
A Buček opět ukazuje své gólmanské umění, Klobása hlavičkoval z bezprostřední blízkosti směrem pod břevno, avšak excelentním zákrokem znojemský brankář vytáhl míč mimo svoji svatyni.
51'
Příliš prudký pas domácích končí u Vejmoly.
50'
Pěknou kombinaci Znojma zakončoval Beganović, ale nejen, že trefil pouze protihráče, navíc se, dle mínění pomezního arbitra, dostal do ofsajdu.
48'
Ambrozek přetáhl svůj centr a míč letí vysoko nad jihlavskou bránou.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Jan Mudra.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Šulc, přichází Kathon St. Hillaire.
46'
Celek z Vysočiny zatím potvrzuje roli favorita a do kabin odchází s dvoubrankovým vedením. To mohlo být ještě větší, ovšem v dalších šancích hostů podržel svůj tým gólman Buček, zatím asi nejlepší hráč duelu, který převyšuje svého protějška, který na první těžký zákrok zatím čeká.
45+2'
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
44'
Vaculík rozehrál rohový kop, Jiří Klíma prodloužil míč hlavou na vzdálenější tyč, kam naběhl nepohlídaný STANISLAV KLOBÁSA, jenž tečoval míč za bezmocného Bučka. Situace trochu zaváněla ofsajdem, ale tentokrát je gól uznán.
43'
Hodně nepřesný centr domácího celku, Vejmola si vyběhl a v klidu uklidil míč do rukavic.
40'
Jihlava rozehrála rohový kop, jeden z hráčů hlavičkoval vysoko nad domácí svatyni.
38'
Žlutou kartu dostává Lukáš Vaculík (FC Vysočina Jihlava).
37'
Jihlava vstřelila druhý gól, resp. jeden z domácích hráčů si dal vlastenec, ovšem rozhodčí kvůli faulu útočícího hráče branku neuznává.
36'
Velký rozdíl mezi Znojmem a Jihlavou, domácí teď mohli vyrazit do nebezpečného brejku, ale opět si špatně přihráli a z nabídnuté šance tak nebylo nic.
33'
Po špatné přihrávce hostů se míč odkutálel za brankovou čáru a rozehrávat bude Buček.
31'
Nedáš – dostaneš. Otřepané pravidlo je tu znovu. JIŘÍ KLÍMA zůstal zcela sám na středu hřiště a z bezprostřední blízkosti poslal míč za bezmocného Bučka, který tentokrát neměl šanci zasáhnout.
30'
A první gólovce se zjevili i domácí, Beganović obdržel přihrávku od Teplého, avšak zcela trestuhodně míč netrefil, jen ho lehce tečoval, a ten skončil v zámezí. Kdyby jej trefil lépe, zakončil by do prázdné brány.
29'
Ovšem nyní měl štěstí, neboť jeden z hráčů Jihlavy hlavičkoval jen těsně vedle pravé tyče jeho brány.
28'
Obrovská možnost pro hostující tým, Urblík pálil z voleje a jeho rána byla ještě tečována k pravé tyči, Buček ale předvedl fantastický zákrok a balón vyrazil na roh. Znojemský gólman zatím jednoznačně hráčem zápasu.
25'
Rozhodčí přerušuje hru, aby se hráči mohli u pomezní čáry občerstvit.
24'
To na druhé straně nechal pomezní arbitr akci pokračovat, hlavičkový pokus střihl Fulnek, leč mířil hodně vysoko a míč se poté snesl do rukavic připraveného Bučka.
22'
Domácí mužstvo zastavuje ofsajd.
21'
Zoubele hlavičkoval příliš vysoko nad domácí svatyni a Buček může v klidu rozehrát.
20'
Ránu z dálky bezpečně schovává do náruče Vejmola.
19'
Znojmo mohl vyrazit do rychlého útoku, ale pomalými a možná i zbytečnými přihrávkami celou akci pokazilo.
17'
Když se Jihlava dostane do útoku, je z toho nebezpečí, nyní pěknou kombinaci zakončoval střelou po zemi Klobása, Buček se ale natáhl a míč udržel před brankovou čárou.
16'
Vejmola lehký míč vyboxoval, domácí se poté do šance nedostali.
15'
Šulc příliš dlouho vyčkával s přihrávkou, ta nakonec byla zblokována na roh.
14'
Znojmo je pod tlakem, Jihlava bude vhazovat aut v blízkosti pokutového území soupeře.
12'
Velké šance Jihlavy, nejprve z bezprostřední blízkosti hlavičkoval Fulnek, Buček dokázal balón vyrazit. Následně pálil do skrumáže Jiří Klíma, balón byl několikrát tečován a domácí gólman možná sám ani neví, jak se stalo, že neskončil za jeho zády.
10'
Schumacherovi přiťukl míč patičkou jeden z domácích hráčů, fotbalista Jihlavy poté pálil z dobré pozice, jeho pokus byl tečován nad bránu.
8'
Hosté si nerozuměli v přihrávce a míč poslali jen do autu.
7'
Kučera se málem dostal do samostatného úniku, ale přihrávku dostal na paty a míč si tak nezpracoval
5'
Jihlava rozehrála rohový kop na krátko, poté přeci jen přišel na řadu centr, ale ten končí přetažen za znojemskou bránou.
2'
Urblík nebezpečně centroval před znojemskou bránu, Bučkovi navíc svítí do očí slunce, spoluhráči mu však pomohli.
1'
Vejmola si hned v první minutě připisuje zákrok, i když nijak prudký, hlavičku jednoho z protihráčů lehce ukryl v rukavicích.
1'

1. SC Znojmo FK: Buček – Malár, Dramé, Ambrozek, Helísek – Kučera, Šulc, Cihlář (C), Štrombach – Beganović, Teplý.
Náhradníci: Veselý – Krčík, Mudra, Čereda, St. Hillaire, Hlůže.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Štěpánek, Vaculík (C), Tlustý, Schumacher – Levin, Zoubele, Fulnek, Urblík – Jiří Klíma, Klobása.
Náhradníci: Vízek – Vedral, F. Novotný, Nerad, Machuča, Javůrek, Turyna.

Znojmo – Jihlava 0:0 (1. liga)

Naposledy se mužstvo z jižní Moravy radovalo ve vzájemném souboji z vítězství 18. března 2012, tehdy porazilo Jihlavu před svými fanoušky těsně 1:0, o jedinou branku se už ve 4. minutě postaral Matúš Lacko.
Jihlava

Celek z Vysočiny sestoupil z nejvyšší české fotbalové ligy dosti smolně, neboť měl vše ve svých rukách a stačilo mu v posledním utkání minulé sezóny neprohrát, avšak Jihlava podlehla před svými fanoušky Karviné 0:2 a právě slezský celek se na úkor soupeře udržel v 1. lize. Vstup do této sezóny se ale jihlavským hráčům vydařil, nejprve vyhráli v Brně 3:1, poté si poměrem 1:0 poradili doma s Pardubicemi.
Znojmo

Znojmu se v přípravě velmi dařilo, ovšem úvod sezóny zatím vypadá jinak. Jihomoravané nejprve doma smolně remizovali 1:1 s Varnsdorfem, když nevyužili spoustu šancí, poté prohráli těsně 1:2 na hřišti Hradce Králové, dalšího aspiranta na postup, když postrádali hned tři klíčové hráče základní sestavy, Lacka, Helíska a Ordoše. Nad startem těchto borců v tomto klání visí hodně velký otazník.
Dobrý den, na řadu dnes přichází úvodní duely 3. kola druhé české fotbalové soutěže, Znojmo, které nezačalo sezónu příliš dobře, přivítá na svém hřišti Jihlavu, velkého aspiranta na postup do nejvyšší ligy. Celek z Vysočiny jde do souboje jako velký favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.