Fotbalová národní liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Prostějov - 2. září 2018   18:00

Znojmo
Znojmo
0:1
(0:0)
Prostějov
Prostějov
61' Koudelka
Znojmo
Buček – Cihlář, Čereda, Dramé, Helísek – Kučera, Lacko (82. Ambrozek), Beganović – Mudra, Teplý (68. Ordoš), Štrombach (68. St. Hillaire).
Koukal – Krčík, Avdić, St. Hillaire, Obiechina, Ordoš, Ambrozek.
Vojkovský – Kotalík, Mojžíš
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Prostějov
Bréda – Schuster, Pernackyj, Slaninka, Koudelka (80. Hapal) – Polák, Pančochář, Biolek, Žikol (90+1. Fládr) – Kroupa (C), Píchal (63. Šteigl).
Jícha – Machynek, Šteigl, Fládr, Langer, Hapal, M. Kovařík.

Ze Znojma je to vše, já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a na shledanou.
Konečný výsledek rozhodně neodpovídá dění na hřišti, Znojmo bylo aktivnějším mužstvem, ale doplácelo na nepřesná zakončení, kdy téměř všechny jeho pokusy končily v zámezí, případně přímo u brankáře hostů. Prostějov využil jedné mezery v obraně ke skórování a poté už jen bránil těsný stav až do úplného závěru, dnes je určitě šťastnějším celkem a odjíždět může nadmíru spokojen.
90+5'
90+4'
St. Hillaire místo střely volil přihrávku, která však byla zblokována.
90+3'
Rána z dálky byla tečována přímo do míst, kde stál Bréda, který tak měl štěstí.
90+2'
Prostějov drží míč daleko od své brány a šetří čas.
90+1'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Dmytro Žikol, přichází Zdeněk Fládr.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Ordoš mířil z otočky přímo do Brédovy náruče.
88'
Šteigl mohl rozhodnout, dvakrát v dobré pozici trefil jen protihráče.
87'
Pro vysoký míč si vyběhl Bréda, který ve druhé půli nemusel řešit vážnější situaci.
86'
Znojmo si vynutilo faul a rozehrávat bude na polovině soupeře.
83'
Helísek zkoušel individuální akci, ale míč mu utekl od kopačky a Bréda tak opět nemusí řešit žádné nebezpečí.
82'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Jan Ambrozek.
80'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Lukáš Hapal.
77'
Hosté málem znovu využili otevřené obrany Znojma, Šteigl však ve vyložené šanci netrefil bránu.
75'
St. Hillaire se v útoku provinil faulem a jeho tým se musí stáhnout.
74'
Hosté drží míč daleko od své brány a šetří čas.
73'
Ordoš poslal vzduchem balón pouze do rukavic brankáře Prostějova.
71'
Čereda se dostával do šance, ale na mokrém terénu uklouzl a Brédu tak neohrozil.
71'
Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).
69'
Žlutou kartu dostává Jan Koudelka (1. SK Prostějov).
68'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jakub Teplý, přichází Michal Ordoš.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Kathon St. Hillaire.
67'
Přetažený centr končí v zámezí a po dlouhé době se míče zmocní domácí.
66'
Hostující hráči teď dlouho drží míč na kopačkách, nyní rozehrají roh.
63'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Jan Šteigl.
61'
Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí hrají, ale první gól střílí hosté. JAN KOUDELKA naběhl do otevřené obrany, obehrál si obránce a osamocen před brankářem vystřelil k bližší tyči.
60'
Teplého přihrávka byla zblokována na rohový kop.
58'
Štrombach opět střílel a znovu byla jeho rána zblokována těsně mimo bránu.
57'
Štrombachova tečována rána končí za soupeřovou bránou.
56'
Pěkná akce na druhé straně, které chybělo jen finální zakončení, o chvíli později přeci jen vypálil Schuster, ale mimo.
55'
Štrombach dostal nabito v pokutovém území, ale se střelou příliš váhal a nakonec nezakončil vůbec.
53'
Štrombach a Lacko byli nepříjemně faulováni, druhý jmenovaný se po chvíli zvedl, ovšem Štrombach zůstává nadále na trávníku.
51'
Helísek mohl rychle střílet nebo přihrávat, neudělal ani jedno, místo toho si míč potáhl a soupeř mu jej sebral.
49'
Polákova střela z dálky letí vysoko nad bránu.
48'
Štrombachova střela z voleje byla zblokována a Bréda tak neměl práci.
46'
První půle branku nenabídla, třebaže ji mohly vstřelit oba celky. Aktivnější byli domácí hráči, ovšem soupeř velice dobře brání a když se už Znojmo dostalo do zakončení, zasáhl jistý Bréda. Jeho protějšek se také musel činit a oba brankáři jsou tak zatím hlavními postavami utkání.
45+1'
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
45'
Koudelka pálil z téměř podobné pozice, ze které zahrozil před chvílí, znovu mířil nad.
44'
Beganović vyzval ke skórování Štrombacha, ten se vydal do útoku, obehrál protihráče, ovšem ve velké šanci mířil mimo tři tyče.
42'
Koudelka pěknou ranou pořádně vyděsil domácí publikum, jeho pokus proletěl jen kousek nad levým horním rohem znojemské svatyně.
40'
Hosté rozehráli přímý kop, Žikol ovšem namířil svoji ránu příliš vysoko nad břevno.
38'
Teplému byl odmáván ofsajd.
36'
Mudra pálil z dálky příliš vysoko nad.
35'
Štrombach si nabíhal na letící míč, ovšem do zakončení se nedostal, jeden z protihráčů balón odvrátil do zámezí.
33'
Prudký centr z levé strany doletěl rovnou do náruče brankáře Prostějova.
32'
Čereda nejprve trefil zeď, poté se dostal k míči znovu a z voleje namířil ke vzdálenější tyči, kde byl volný prostor, Bréda se ale natáhl a stačil balón vytěsnit mimo tři tyče.
30'
Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (1. SK Prostějov).
30'
Teplý se dostával do velké šance, před pokutový územím byl faulován a je z toho přímý kop pro domácí.
28'
Na druhé straně rána Biolka byla o dost nebezpečnější, bombu z dálky stačil Buček se štěstím vyrazit mimo svoji bránu.
27'
Po dlouhé době nějaká rána, Helísek napřáhl z dálky a pořádně protáhl Brédu, ten s menšími potížemi míč ukryl do rukavic.
26'
A do ofsajdové sítě se chytil i domácí tým, jmenovitě Cihlář.
25'
Odmávaný ofsajd hostujícímu mužstvu.
25'
Kombinace na jeden dotek se domácím nezdařila a míče se zmocnil protivník.
22'
Prostějov na chvíli zatlačil soupeře na jeho polovině, Znojmo se osvobodilo a míč odkoplo do bezpečné vzdálenosti.
20'
Píchal míč až příliš podebral a poslal jej vysoko nad znojemskou svatyni.
19'
Helískův vysoký centr skončil v rukavicích gólmana hostů.
17'
Lacko se po rohovém kopu dostal k odraženému míči, ovšem jeho volej skončil pouze v zámezí.
16'
Kučera se snažil rychlou přihrávkou vyslat do útoku spoluhráče, jenže jeho příliš prudký pas neměl moc velkou naději na úspěch.
13'
Stejný hráč o chvíli později zkoušel zamířit z ostrého úhlu k pravé tyči, ovšem minul.
12'
Beganović se snažil střihnout nůžky před odkrytou bránou, míč sice zasáhl, ale ne tak, jak by si přál, a zamířil do zámezí. Tohle byla dobrá možnost pro domácí.
10'
Ofsajd a v něm domácí celek.
8'
Znojmo se dožadovalo rohového kopu, avšak je nařízen odkop od brány Prostějova.
6'
Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet Schuster.
5'
První střelecký pokus hostů, Pančochář však balón špatně zasáhl a zamířil mimo domácí bránu.
4'
Nepřesný pas končí u Brédy, jenž ukrývá míč do náruče.
3'
Hosté rozehráli standardku z pravé strany, po faulu se ale musí míče vzdát.
1'

1. SC Znojmo FK: Buček – Mudra, Dramé, Čereda, Cihlář (C) – Helísek, Kučera, Lacko, Štrombach – Teplý, Beganović.
Náhradníci: Koukal – Krčík, Avdić, St. Hillaire, Obiechina, Ordoš, Ambrozek.

1. SK Prostějov: Bréda – Schuster, Pernackyj, Slaninka, Koudelka – Polák, Pančochář, Biolek, Žikol – Kroupa (C), Píchal.
Náhradníci: Jícha – Machynek, Šteigl, Fládr, Langer, Hapal, M. Kovařík.

Rozhodčí: Vojkovský – Kotalík, Mojžíš.
Posledních pět vzájemných zápasů

Znojmo – Prostějov 2:1 (přátelský zápas)
Znojmo – Prostějov 3:1
Prostějov – Znojmo 0:2
Prostějov – Znojmo 1:4
Znojmo – Prostějov 1:1
Prostějov

To Prostějovu se zatím poměrně daří, na svém kontě má ze šesti utkání jen jedinou porážku, 1:3 se silnými Českými Budějovice, poté tři remízy a dvě výhry, mj. i nad Brnem, které ještě na jaře hrálo nejvyšší soutěž. Také skóre má lepší, než jihomoravský celek, skóroval v sedmi případech a o jednu branku méně inkasoval.
Znojmo

Domácím vstup do nové sezóny vůbec nevyšel, po bodové ztrátě doma s Varnsdorfem přišli tři porážky v řadě. Až poté Znojmo zabralo a vyhrálo před svými fanoušky 2:0 nad Třincem a poté si odvezlo cenný bod z Prahy za remízu 1:1 se Žižkovem. Dohromady zatím vstřelili jeho hráči pouze šest branek, zatímco jedenáct inkasovali.
Dobrý den, 7. kolo druhé nejvyšší fotbalové ligy dnes pokračuje čtyřmi zápasy, jako poslední přijde na řadu duel mužstev ze spodu a středu tabulky, Znojma a Prostějova. Navzdory tabulkovému postavení jsou domácí pasování do role favorita.