Fotbalová národní liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Líšeň - 20. června 2020   17:00

Ústí
Tvrdoň – M. Bílek, Hudec, Pimpara (C), Písačka – Drame, D. Richter, M. Valenta (50. Kolařík), Miskovič, Prošek – L. Matějka (83. Bassey). Trenéři: Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
J. Plachý – Chodora, Bassey, Kolařík, Čičovský, P. Škoda, Kunc.
Dubravský – M. Novák, J. Váňa; delegát: Kozel; technický delegát: Adamec
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
862 (vstup omezený) diváků
Líšeň
Vítek – Šenk (46. Fall), Hlavica (C), O. Ševčík, Bednář – T. Machálek (71. Minařík), Matocha (84. Fila), Kučera, Demeter – Zikl (71. Silný), O. Vintr (88. Chládek). Trenéři: Robert Kafka, Milan Valachovič.
Halouska – Silný, Minařík, Fila, Fall, Chládek.

Ani druhý poločas branku 862 divákům nenabídl a body si oba celky po předehrávce 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR rozdělí.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
:

Pozápasové statistiky:

Bez branek.

ŽK: 34. D. Richter, 66. M. Bílek, 80. L. Matějka, 90. Kolařík – 68. Demeter, 73. Silný, 89. Fila.
Střely na branku: 7:3 (4:1).
Střely mimo branku: 2:6 (0:3).
Rohové kopy: 8:7 (6:4).
Ofsajdy: 1:1 (0:0).
Fauly: 20:14 (10:7).
90+3'
90+3'
Zápas se dohrává na útočné polovině Líšně.
90+2'
Rohový kop ve prospěch hostů. Diváci nyní vyvolávají jméno Aleše Křečka.
90+1'
Adam Fila z pravé strany minul.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastaví ve druhé půli tři minuty.
90'
Série žlutých karet pokračuje, potrestán je Ondřej Kolařík (UNL).
89'
Žlutou kartu si do statistik připisuje také Adam Fila (LIS).
88'
Poslední možná změna v sestavě Líšně, utkání končí pro Ondřeje Vintra, příležitost dostane Filip Chládek.
87'
Rohový kop vybojoval domácím Daniel Richter, zprava bude zahrávat Václav Prošek.
84'
Počtvrté střídají hosté, Marka Matochu nahradí Adam Fila.
83'
Arma provádí změnu v útoku. Odchází Lukáš Matějka, opačným směrem putuje Fortune Akpan Bassey.
80'
Lukáš Matějka (UNL) uviděl žlutou kartu od Radka Dubravského.
79'
Matyáš Písačka se odhodlal ke střele z dálky, brankář Líšně nemusel zasahovat.
78'
Ofsajd Líšně (na ofsajdy 1:1).
Dnešní utkání sledují 862 diváci (vstup omezený).
77'
Daniel Richter po rohu Václava Proška pálil ze vzduchu mimo tři tyče.
76'
Střelecký pokus Daniela Richtera zblokován defenzivou soupeře.
75'
Ondřej Vintr se probojoval až před Mariána Tvrdoně, který předvedl skvělý zákrok.
73'
Jan Silný (LIS) na hrací ploše dlouho bez trestu nepobyl, když vyfasoval žlutou kartu.
72'
Václav Prošek ve spolupráci s Ondřejem Kolaříkem ve velké šanci, prvně zmiňovaný prověřil pozornost Jana Vítka střelou k pravé tyči.
71'
Dvojité střídání přichystali hosté. Tomáše Machálka nahradí Václav Minařík, místo Martina Zikla nastupuje Jan Silný.
68'
Téměř na totožném místě zasáhl nyní Patrik Demeter (LIS) Jiřího Miskoviče, Radek Dubravský s provětráním žluté karty opět neváhal.
66'
Michal Bílek (UNL) fauloval Ondřeje Vintra před střídačkou soupeře. Pravý obránce Ústí nad Labem obdržel žlutou kartu.
63'
Hra přerušena pro zranění Jakuba Kučery, na hrací plochu umožněn vstup lékaři.
62'
Lamine Fall z hranice velkého vápna vystřelil vedle.
59'
Jako bych to zakřikl, Jana Vítka nyní zachránilo břevno! Ondřej Kolařík posunul míč na Václava Proška, který zkoušel střelecké štěstí z ostrého úhlu z pravé strany. Od Patrika Demetera se balón odrazil do břevna, následoval faul od domácích.
56'
Aktivnější ve druhém poločase je zatím Arma, na větší šanci obecenstvo zatím stále čeká.
53'
Michal Bílek hledal z pravé strany Lukáše Matějku, který se k ohrožení brány soupeře nedostal.
52'
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 1:0).
51'
Patrik Demeter v šanci, Marián Tvrdoň přečetl úmysly prvně jmenovaného.
50'
Střídat kvůli zranění musí i domácí. Místo Matěje Valenty, který opustil hrací plochu za postranní čárou, nastupuje Ondřej Kolařík.
49'
Václav Prošek se zjevil sám před Janem Vítkem, z bezprostřední blízkosti nechal levý záložník Army vyniknout svého soka.
47'
Michal Bílek odvrátil míč na rohový kop, který nezahraje nikdo jiný než Patrik Demeter.
46'
Druhou půli rozehrál ze středového kruhu Lukáš Matějka.
46'
Vynucené střídání kvůli zranění musel o přestávce provést realizační tým Líšně. Petera Šenka nahradí Lamine Fall.
46'
Úvodní dějství gól ani žádnou větší brankovou příležitost nenabídlo, v osmé minutě nebyla Líšni přisouzena branka z kopačky Ondřeje Vintra, neboť se hosté dopustili nejprve faulu. Nechme se překvapit, zda druhý poločas bude zajímavější.

Fauly: 10:7.

Druhý poločas začne přibližně v 18:02 hod.
45+2'
První poločas skončil po nastavení jedné minuty a jedné sekundy.
45+1'
Lukáš Matějka měl roh Jiřího Miskoviče na dlouhou nohu.
45+1'
Arma stihne před změnou stran rohový kop, který vezme na sebe Jiří Miskovič.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastaví v první půli jednu minutu.
45'
Hra je navázána míčem rozhodčího, Peter Šenk míří k ošetření za postranní čáru.
44'
Peter Šenk zůstal ležet na hrací ploše, přivolán je lékař.
43'
Jiří Miskovič čistým skluzem odstavil od míče Petera Šenka.
42'
Václav Prošek původní přečíslení s Lukášem Matějkou a Danielem Richterem překombinoval.
41'
Lukáš Matějka se snažil podél levé postranní čáry vyslat směrem kupředu Václava Proška, balón skončil v zámezí.
39'
Svěřenci Roberta Kafky a Milana Valachoviče měli k dispozici trestný kop, ze kterého Patrik Demeter vystřelil vedle.
37'
Po menší odmlce další rohový kop, kopat bude opět Patrik Demeter.
36'
Youba Drame neměl štěstí v zakončení, když z velkého vápna nemířil přesně.
34'
Daniel Richter (UNL) za zákrok za hranicí pravidel inkasoval od Radka Dubravského žlutou kartu.
31'
Hosté se usadili na ofenzivní části hrací plochy, Marián Tvrdoň zůstává bez práce.
27'
Líšeň poctivě brání, Arma se nemůže dostat k zakončení.
24'
Lukáš Matějka z brejku pálil do Jana Vítka, který proti nejlepšímu střelci F:NL stačil vyběhnout a vyrazit míč na roh.
21'
Matyáš Písačka se obával vyslat centr, výsledkem je čtvrtý roh pro domácí.
19'
Střela Lukáše Matějky sražena na roh, aktuální stav rohových kopů 3:3.
17'
Druhý rohový kop Army zahrál Jiří Miskovič na opačnou stranu velkého vápna, kde stál připravený Youba Drame. Pravý záložník domácích nepropálil obranný val Líšně.
16'
Youba Drame adresoval ve velkém vápně míč Lukáši Matějkovi, který vystřelil do připraveného Jana Vítka.
14'
Hosté si roh zopakují.
13'
Patrik Demeter obstará zleva i druhý rohový kop hostů.
11'
Míč putoval od Patrika Demetera přes Ondřeje Vintra k Martinu Ziklovi do předbrankového prostoru, kde se na poslední chvíli zjevil Jiří Pimpara, jenž zahrál míč pryč od vlastního pokutového území.
11'
Martin Zikl vysněný cíl přestřelil.
8'
Líšeň se radovala ze vstřeleného gólu, ale ne dlouho! Martin Zikl nalezl z pravé strany volného Ondřeje Vintra, který prostřelil Mariána Tvrdoně. Ústecký brankář si na míč stihl sáhnout, přesto chyba v defenzivě nemusela Severočechy mrzet. Radek Dubravský branku hostů neuznal pro faul, který celé situaci předcházel.
7'
Youba Drame nedoběhl pas od Václava Proška, míč lapil brankář hostů.
5'
Martin Zikl chtěl využít toho, že se Marián Tvrdoň nacházel daleko od vlastní brány. Z lobu ale bránu soupeře pravý útočník Líšně minul.
4'
Daniel Richter se zasloužil o roh ve prospěch Army.
3'
Marián Tvrdoň roh hostů vyboxoval do bezpečí pro domácí, v blízkosti středové čáry si pro faul došel Youba Drame.
3'
Hosté vybojovali první rohový kop z levé strany, zahrávat standardní situaci od rohového praporku bude Patrik Demeter.
1'
Patrik Demeter rozehrál letošní předehrávku 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR.
1'
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Líšeň se představí v dresech červených. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Radek Dubravský.
Asistenti: Michal Novák, Jan Váňa.

Delegát svazu: Slavomír Kozel.
Technický delegát: Radim Adamec.
Domácí pro dnešní utkání nastoupí v rozestavení 4-5-1, hosté sází na rozestavení 4-4-2.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Bílek, Hudec, Pimpara (C), Písačka – Drame, D. Richter, M. Valenta, Miskovič, Prošek – L. Matějka. Trenéři: Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
Náhradníci: J. Plachý – Chodora, Bassey, Kolařík, Čičovský, P. Škoda, Kunc.

SK Líšeň: Vítek – Šenk, Hlavica (C), O. Ševčík, Bednář – T. Machálek, Matocha, Kučera, Demeter – Zikl, O. Vintr. Trenéři: Robert Kafka, Milan Valachovič.
Náhradníci: Halouska – Silný, Minařík, Fila, Fall, Chládek.

Rozhodčí: Dubravský – M. Novák, J. Váňa; delegát: Kozel; technický delegát: Adamec.

Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Žluté karty:

FK Ústí nad Labem:
Jan Peterka – 8 žlutých karet (dnešní zápas STOP);
Matyáš Písačka – 6 žlutých karet;
Lukáš Matějka, Vojtěch Brak – oba 4 žluté karty;
Jiří Miskovič, Michal Bílek, Jiří Pimpara – všichni 3 žluté karty.

SK Líšeň:
Jan Hlavica – 8 žlutých karet;
Michal Jeřábek – 6 žlutých karet;
Václav Minařík, Jan Hladík, Marek Vintr, Jan Silný – všichni 4 žluté karty;
Adrián Čermák, Jaroslav Málek, Michal Bednář, Martin Rolinek, Ondřej Bačo, Ondřej Ševčík, Ondřej Vintr, Jakub Černín – všichni 3 žluté karty.
Porovnání brankářů obou mužstev v soutěži:

Marián Tvrdoň – 6 čistých kont z 21 zápasu; 32 inkasované branky; 1 žlutá karta;
Jan Plachý – 1 čisté konto ze 4 zápasů (309 minut); 6 inkasovaných gólů; bez karet.

SK Líšeň:
Martin Šustr – 3 nuly ze 14 zápasů; 24 inkasované branky, 1 žlutá karta;
Pavel Halouska – 1 čisté konto ze 4 zápasů; 4 inkasované góly; 1 žlutá karta;
Jan Vítek – žádné čisté konto ze 6 zápasů; 9 obdržených branek; 1 žlutá karta.