Fotbalová národní liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Varnsdorf - 28. září 2019   10:15

Vyšehrad
Vyšehrad
1' Pouček  • 3' Laňka  • 84' Laňka
3:1
(2:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
14' Ondráček
Vyšehrad
Otáhal – Pardubský (46. Rataj), Nitrianský, Švejdík, T. Jablonský – Kozel – Drobílek (89. Brejcha), Verner – Pouček (87. Žežulka), Veselý, Laňka.
Dočekal – V. Mareš, Drozda, Žežulka, Brejcha, Rataj, Mashike Sukisa.
Pavel Julínek – Zdeněk Koval, Zdeněk Vaňkát
Stadion Evžena Rošického, Praha
400 diváků
Varnsdorf
Samoel – M. Richter, Heppner, Rudnytskyy – Ondráček (75. Kazda), Houser, Bláha (78. Daniel Novák), Lehoczki, D. Breda (71. Micovčák) – Barac – Kocourek.
Vaňák – Daniel Novák, Kazda, Micovčák, Šimon, M. Kubista, Finěk.

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Zápas je u konce! Vyšehrad ve velmi důležitém zápase vítězí 3:1 nad Varnsdorfem.

Vyšehrad poslal do vedení už v 1. minutě zápasu po přízemním centru Filipa Drobílka přesnou střelou k tyči Lukáše Pouček. O 60 sekund později se domácí radovali opět, po obrovské hrubce Ondřeje Lehoczkiho se k míči dostal Denis Laňka, který z nadějné pozice skóroval po zemi střelou do strany. Snížení na 1:2 přišlo po penaltě v 14. minutě, gól vstřelil dobrou trefou k tyči Adam Ondráček.
¨
Ve druhé polovině zápasu byla k vidění pouze jedna branka. Tu po domácím přečíslení 3 na 1 vstřelil Denis Laňka.
90+3'
90+3'
Centr od rohového praporku z levé strany našel pouze jednoho z domácích hráčů, který bez problémů odhlavičkoval míč do bezpečí.
90+3'
Po sraženém centru ze strany budou Severočeši zahrávat roh.
90+2'
Centr z volného kopu nakonec končí v rukavicích Miroslava Samoela, Varnsdorf jde zřejmě do jednoho z posledních útoků.
90+1'
Na závěr poločasu bude ještě Vyšehrad zahrávat volný kop z pravé strany.
90'
Druhý poločas se bude o tři minuty delší. Uvidíme ještě nějaký gól?
89'
Marek Richter v hlavičkovém souboji na polovině hřiště tvrdě sestřelil jednoho z domácích hráčů.
89'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Filip Drobílek, přichází Ondřej Brejcha.
88'
Útočné snažení Varnsdorfu ukončuje ofsajd, ve kterém se jeden z hráčů ve žlutém při centru zprava nacházel.
87'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Lukáš Pouček, přichází Ondřej Žežulka.
85'
Denis Laňka (Vyšehrad) obdržel za nevhodnou oslavu, při které si sundal dres, žlutou kartu.
84'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
A je zřejmě rozhodnuto! Do vápna se při hostujícím rohu natlačili takřka všichni hostující hráči, což vyústilo v to, že se po dobrém obranném zákroku jednoho z pražských fotbalistů Vyšehrad ocitl v přečíslení 3 na 1. Pas z levé strany dostal na hranici šestnáctky DENIS LAŇKA, který parádní trefou k pravé tyči skóroval.
82'
Tak to byla šance! Matyáš Kazda si parádně obešel dvojici domácích obránců a nacentroval do vápna. Tam se k míči naneštěstí pro Varnsdorf nedostal žádný z hostujícím hráčů. Po sraženém centru z druhé strany budou Severočeši kopat roh.
Dnešní utkání sleduje 400 diváků.
81'
Hostující faul na středu hřiště znamená, že si Vyšehrad odsekne dalších pár sekund do konce utkání.
80'
Severočeský pas do vápna našel pouze Tomáše Jablonského, který ihned odkopl míč daleko na polovinu soupeře.
79'
Zatažená domácí obrana zatím bezchybně odolává hostujícímu náporu. Ten většinou ztroskotá na předfinální přihrávce .
78'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Bláha, přichází Daniel Novák.
76'
Pro domácí centr z pravé stany si vyběhl Miroslav Samoel, který bez problémů uklidil míč do rukavic. Vyšehrad je v druhém poločase v útoku takřka bezzubý.
75'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Matyáš Kazda.
74'
Do zakončení se po centru z levé strany od Pavla Rudnytskyyho dostal Erik Micovčák. Jeho střelecký pokus z voleje ale nakonec letěl vysoko nad domácí brankou.
73'
Pro přihrávku za domácí obranu si vyběhl Martin Otáhal. Míč nakonec končí v jeho náručí. Vyšehrad se začíná přibližovat tříbodové výhře, do konce zápasu zbývá už méně než dvacet minut.
72'
Napodruhé už rozhodčí zákrok Michala Rataje (Vyšehrad) nemohl přehlédnout. Za faul před polovinou hřiště obdržel domácí útočník žlutou kartu.
71'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází David Breda, přichází Erik Micovčák.
70'
Centr ze strany severočeskou branku neohrozil, Michal Rataj navíc musel faulem zastavit nadějně vypadající brejk Varnsdorfu. Rozhodčí navíc mohl udělit žlutou kartu, pro tu se ale tentokrát nerozhodl.
69'
Unikajícího Lukáše Poučka zastavil jeden z hostujících hráčů pouze za cenu faulu. Vyšehrad bude zahrávat volný kop z nadějné pozice ze strany.
68'
Vyšehrad kombinuje na polovině soupeře a marně hledá díry v jeho defenzívě.
66'
Filip Drobílek nedokázal po přihrávce od Milana Nitrianského do strany správně nacentrovat do vápna. Míč přeletěl hostující vápno a skončil v zámezí.
65'
Ondřej Kocourek se nedokázal protlačit na pravé straně pažitu k nacentrování. Nakonec přišel o míč.
64'
Přihrávku za domácí obranu vystihl Denis Laňka, který si tak na své konto připsal další důležitý obranný zákrok.
64'
Jakub Barac si pomohl v souboji s Michalem Ratajem postrčením. Hlavní rozhodčí nakonec dal na pomezního a signalizovaný faul odpískal.
63'
Po sraženém centru Lukáše Poučka bude Vyšehrad zahrávat roh.
62'
Filip Drobílek přihrávku na paty nezastihl, míč mu tak nakonec utekl do zámezí.
61'
Lukáš Veselý šel do souboje na polovině trošku nešikovně a jednoho z protihráčů zezadu zfauloval. I přes jeho protesty nakonec může být rád, že to rozhodčí neposoudil jako faul na žlutou kartu.
59'
Ondřej Bláha (Varnsdorf) byl na polovině hřiště v souboji o míč pozdě a tvrdě zajel do Filipa Drobílka, za což mu rozhodčí udělil žlutou kartu.
58'
Centr Pavla Rudnytskyyho se pokusil jeden z hostujících hráčů zakončit nůžkami, střela po akrobatickém zakončení ale nakonec letěla vedle pravé tyče strahovské branky.
57'
Pavlo Rudnytskyy svým centrem sice nikoho nenašel, probojoval se ale k odraženému míči na hranici šestnáctky, udělal parádní kličkou a vystřelil. Jeho pokus ale nakonec srazil opět na roh jeden z obětavých obránců.
56'
Ondřej Kocourek v obležení dvou domácích obránců trefil balónem nohu jednoho z nich a vybojoval pro svůj tým roh .
55'
Zahraný signál Severočechů zahrnoval přihrávku na nabíhajícího Adam Ondráčka na pravou hranici domácího vápna. Střelec momentálně posledního celku tabulky se sice do zakončení dostal, dokázal trefit ale pouze nohu hráče před sebou.
54'
Daniel Kozel (Vyšehrad) tvrdě zajel do Ondřeje Kocourka, za což ho rozhodčí odměnil žlutou kartou. Varnsdorf bude zahrávat nadějný volný kop.
53'
Filip Drobílek si v souboji o míč u rohového praporku pomohl strkáním. Rozhodčí píská faul v prospěch hostujících Severočechů.
52'
Pro míč mířící za domácí obranu si vyběhl Martin Otáhal, který ho otálení odkopl daleko od vlastní branky.
51'
Adam Houser (Varnsdorf) na polovině hřiště stáhl k zemi Miroslava Vernera, za což mu rozhodčí ukázal přísnou žlutou kartu.
51'
Tak tohle se jen tak nevidí. /Po nakrátko rozehraném volného kopu a dvou krátkých přihrávkách končí míč v zámezí.
50'
Faul na pravé polovině hřiště. Vyšehrad bude zahrávat nadějně vypadají volný kop.
49'
Filip Drobílek šikovně našel skulinku v hostující obraně a posla do úniku nabíhajícího Tomáše Jablonského. Strahovský obránce nesobecky poslal míč pod sebe na osu hřiště, kde se k míči dostal Lukáš Pouček. Ten si ale nakonec nedokázal míč pořádně zpracovat, ten mu tak utekl k jednomu z obránců.
48'
Nadějný pas za domácí obranu dostal David Breda, v nadějné pozici z těsné blízkosti pražské branky ale dokázal špičkou kopačky posunout míč pouze těsně vedle pravé tyče.
47'
Severočeská kombinace končí nepřesnou přihrávkou za domácí obranu, pro kterou si bez problémů vyběhl Martin Otáhal.
46'
Úvodní výkop druhého poločasu obstarali hostující fotbalisté, konkrétně Ondřej Kocourek.
46'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Václav Pardubský, přichází Michal Rataj.
46'
Druhý poločas začne zhruba v 11:18.
První poločas je u konce. Varnsdorf se po hrůzostrašném vstupu do utkání, když už po 180 sekundách prohrával o dvě branky zmátořil k lepšímu výkony a teď je svému pražskému oponentovi minimálně vyrovnaným protivníkem.

45+1'
45'
První poločas se bude prodlužovat o jednu minutu.
44'
Miroslav Verner od rohového praporku našel pouze hlavu jednoho z obránců, který okamžitě odhlavičkoval míč daleko od vlastní branky.
43'
Unikajícímu Lukášovi Pučkovi vypíchl Ondřej Lehoczki míč do zámezí. Vyšehrad bude kopat roh.
42'
Na hranici vápna se míč odrazil k Davidu Bredovi. Severočeský záložník se šikovným naznačením pohybu uvolnil od jednoho z obránců a vystřelil. Jeho trefa nakonec letěla nad břevnem domácí strahovské branky.
41'
Pas Lukáše Poučka za hostující obranu vystihl jeden z obránců, který bez váhání odkopl míč skluzem do zámezí.
40'
Milan Nitrianský odvážným skluzem vypíchl míč unikajícímu varnsdorfskému křídelníkovi z nohy.
39'
Filip Drobílek nakrátko rozehrál roh na Václava Pardubského. Ten nacentroval z hloubi pole z pravé strany pouze do vnější sítě nad severočeskou branku.
38'
Tak to byla šance! Denis Laňka se uvolnil od svého obránce a razantním přízemním centrem našel v prostoru penaltového puntíku volného Daniela Kozla. Vyšehradský záložník z nadějné střelecké pozice skluzem trefil pouze dobře stojícího Miroslava Samoela, který míč vyrazil na roh.
37'
Filip Drobílek se zamotal do vlastních kliček a sám sebe vyhnal do zámezí za severočeskou branku.
36'
Šance pro Varnsdorf! K jednomu z hostujících fotbalistů se odrazil míč kousek za hranicí šestnáctky,hráč ve žlutém dresu nečekal ani chvilku a vystřelil Jeh razantní trefa nakonec letěla těsně nad břevnem domácí branky.
35'
Zkušený Ondřej Švejdík (Vyšehrad) teď musel zastavit nadějně vypadající hostující brejk faulem na polovině hřiště, za což od hlavního arbitra dnešního zápas uviděl žlutou kartu.
34'
Nadějný útok Severočechů končí útočným faulem.
33'
Ondřej Kocourek měl na nohou vyrovnání! Jeho střela z pravé strany nakonec ale letěla pouze doprostřed branky, kde ji vyrazil připravený Martin Otáhal.
32'
Milan Nitrianský v důležitém hlavičkovém souboji o míč mířící za domácí obranu předvedl vyhrál, a zastavil tak rodící se velkou šanci severočeských fotbalistů. .
31'
Střela Tomáše Jablonského zpoza vápna letěla metr vedle levé tyče Varnsdorfu.
30'
Dobrý obranný zákrok teď předvedl Lukáš Pouček, když centr Petra Heppnera srazil skluzem do nohy severočeského obránce, od kterého se míč odrazil do zámezí za strahovskou branku
29'
Pro domácí centr z hloubi pole si dobře vyběhl Miroslav Samoel, který zkušeně schoval míč v rukavicích.
27'
Přihrávka na Ondřeje Kocourka byla moc dlouhá, severočeskému útočníkovi nakonec utekl míč do zámezí.
26'
U dobré přihrávky za severočeskou obranu byl jako první odvážně vyběhlý Miroslav Samoel, který míč odkopl dříve, než se k němu stihl dostat Daniel Kozel.
25'
Lukáš Pouček se nedokázal na pravé straně hřiště prosmýknout mezi dvěma hostujícími obránci a přišel o míč.
24'
Jeden ze severočeských hráčů zůstal po tvrdém hlavičkovém souboji ležet na zemi, už se ale zvedá a vypadá to, že by měl bez problémů v dnešním zápase pokračovat.
23'
Průnik Filipa Drobílka po levé straně zastavil jeden z hostujících obránců dobrým zákrokem.
22'
Vyšehrad kombinuje před hostujícím vápnem, marně ale hledá skulinky v severočeské defenzívě.
20'
Po nepříjemném zákroku na polovině hřiště zůstává Lukáš Veselý ležet na zemi. Rozhodčí píská faul proti hostujícímu celku, vypadá to ale, že pražský záložník bude potřebovat drobné ošetření, díky čemuž bude muset na chvíli odejít mimo hrací plochu.
20'
Obraně Varnsdorfu nenadělal roh Vyšehradu větším problém.
19'
Nadějný pas za hostující obranu dostal Lukáš Veselý.Skluzem ale dokázal zakončit pouze do obránce před sebe, od kterého se míč odrazil do zámezí. Vyšehrad bude kopat roh.
19'
Pro centr z levé strany si naběhl Lukáš Pouček. Jeho akrobatické zakončení "po argentinsku" ale srazil jeden z hostujících obránců vlastním tělem.
18'
Tomáš Jablonský dobrým obranným zákrokem nepustil pronikajícího záložníka podél lajny a obral ho o míč.
17'
Petr Heppner v hlavičkovém souboji o míč udeřil Lukáše Poučka do hrudi. Tohle mohla být klidně žlutá karta, rozhodčí nakonec ale fotbalistu Varnsdorfu pouze pokáral.
16'
Další domácí centr! Tentokrát se Filip Drobílek protlačil na pravé straně do dobré pozice, jeho přízemní pas před severočeskou branku ale vystihl dobrým zákrokem Miroslav Samoel.
15'
Lukáš Pouček patičkou klepl míč na pravou stranu na volného Václava Pardubského. Ten se pokusil míč nacentrovat do vápna, balón ale nakonec srazil obětavý Davida Breda vlastním tělem do zámezí.
14'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
ADAM ONDRÁČEK nekompromisně zakončil penaltu k levé tyči vyšehradské branky. Martin Otáhal sice skočil dobrým směrem, po střele severočeského záložníka se ale jen marně natahoval.
13'
Penaltový kop bude zahrávat Adam Ondráček.
12'
Tak toto je nepříjemné! Václav Pardubský (Vyšehrad) v souboji o míč na hranici pokutového území trefil kopačkou do obličeje nabíhajícího Davida Bredu. Bude se kopat penalta, strahovský fotbalista navíc za svůj zákrok uviděl žlutou kartu!
11'
Na polovině hřiště byl při hlavičkovém souboji k zemi stažen hostující Ondřej Kocourek.
10'
Filip Drobílek to po ponechané výhodě vzal na sebe a zpoza vápna vystřelil. jeho razantní přízemní pokus nakonec proletěl těsně vedle pravé tyče.
9'
Pro centr Petra Heppnera z hloubi pole se jeden z nabíhajících severočeských hráčů u zadní tyče natahoval. Na míč ale nakonec nedosáhl.
8'
Tohle mohlo být na žlutou! Adam Houser na polovině hřiště tvrdě sestřelil jednoho z domácích fotbalistů, za což si od hlavního arbitra vyslechl důrazné pokárání.
7'
Dalekonosný pas na nabíhajícího Adama Ondráčka byl moc dlouhý, severočeský záložník ho tak nedostihl.
6'
Na polovině hřiště byl k zemi stažen Denis Laňka, Vyšehrad tak bude zahrávat volný kop.
5'
Centr Filipa Drobílka takřka ze zadní lajny srazil jeden z obránců. Míč se smolně odrazil ještě k domácímu záložníkovi, od kterého se odrazil mimo hrací plochu. Miroslav Samoel bude odkopávat od vlastní branky.
4'
Denis Laňka se na levé straně hřiště nedokázal prosmýknout kolem svého obránce a přišel o míč. Ten naštěstí pro Vyšehrad skončil v zámezí, Pražané tak můžou v útoku pokračovat.
3'
Tak to je neskutečné! Je teprve třetí minuta a Vyšehrad už vede o dvě branky! Obrovskou hrubku teď má na svědomí Ondřej Lehoczki, když ho jakožto posledního obránce o míč připravil Lukáš Veselý, který ihned poslal balón na střed hřiště na nabíhajícího DENISE LAŇKU. Strahovský ostrostřelec sám před hostující brankou nezaváhal a zkušeně uklidil míč k pravé tyči.
2'
Výkop Martina Otáhala nenašel žádného z hráčů v modré u postranní lajny, a doletěl tak do zámezí. Varnsdorf bude házet aut.
1'
Tak to je vysněný vstup do utkání! Lukáš Veselý hodil nabíhajícímu Filipu Drobílkovi aut za severočeskou obranu, rychlonohý pražský fotbalista se jednoduchou kličkou uvolnil od svého obránce a přízemním centrem našel ve vápně LUKÁŠE POUČKA, který skluzem skóroval k levé tyči!
1'
Lukáš Veselý se jako první hráč v dnešním zápase dotkl míče, zápas může začít!
1'
Lukáš Pouček si vyměnil s Pavlem Rudnytskyym týmové vlaječky. Při úvodním losu byl navíc úspěšnější domácí kapitán, Vyšehrad tak bude zahrávat úvodní výkop.
Hráči už přicházejí na hrací plochu. Domácí fotbalisté dnes nastoupí v modrých dresech, hosté ze severu Čech přijeli ve žluté.

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Pardubský, Nitrianský, Švejdík, T. Jablonský – Kozel – Drobílek, Verner – Pouček, Veselý, Laňka.
Náhradníci: Dočekal – V. Mareš, Drozda, Žežulka, Brejcha, Rataj, Mashike Sukisa.

FK Varnsdorf: Samoel – M. Richter, Heppner, Rudnytskyy – Ondráček, Houser, Bláha, Lehoczki, D. Breda – Barac – Kocourek.
Náhradníci: Vaňák – Daniel Novák, Kazda, Micovčák, Šimon, M. Kubista, Finěk.

Rozhodčí: Pavel Julínek – Zdeněk Koval, Zdeněk Vaňkát.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo z pražského Strahova, kde za nedlouho začne duel mezi domácím Vyšehradem a Varnsdorfem. Přejeme příjemnou zábavu.
FK VARNSDORF

Severočeský klub bije na poplach. V devíti zápasech získali hráči Varnsdorfu pouze 6 bodů, nachází se tak na posledním místě a bodovou ztrátou na nesestupující Vyšehrad. Dlouholetý druholigový celek trápí nejen neúspěšnost při venkovních zápasech, ale i špatná obrana. Celek pod taktovkou Davida Oulehla má průměr tří obdržených branek na zápas.

Ani v národním poháru Varnsdorf letos neuhraje historický výsledek, už ve středu z něj totiž vypadl na domácím pažitu s ligovým Zlínem po prohře 1:2.
FC SLAVOJ VYŠEHRAD

Vyšehrad se po dobrém vstupu do sezóny, kdy dokázal sympatický tým z Prahy obrat o body například i Ústí nad Labem, se nezastavitelně propadá tabulkou. Momentálně se tak nachází na posledním nesestupovém místě, s pouhým bodovým náskokem na patnáctý Sokolov.

Ve středu navíc Slavoj vypadl i z poháru. Na stadionu Viktorie Žižkov prohrál se Slavií 0:8, kabinu i trenéra navíc pobouřilo nastoupení herce Jakuba Štáfka, známého ze seriálu Vyšehrad, který šel na herní plochu v 80. minutě.
PREVIEW ZÁPASU

10. kolo druhé nejvyšší české soutěže nabídne záchranářský duel mezi nováčkem z Vyšehradu a tápajícím Varnsdorfem. Pražský celek se po vydařeném vstupu do sezóny trápí, v posledních pěti ligových zápasech získal pouze jeden bod, v týdnu navíc byl vyřazen z národního poháru, když prohrál s mistrovskou Slavií 0:8. Kabinou navíc zatřáslo nastoupení herce Jakuba Štáfka, které pobouřilo nejen strahovské hráče, ale i trenéra Romana Veselého.

Ani Varnsdorf ale nezažívá sezónu snů. Prohrál pět zápasů v řadě, nejvíce se trápí zejména při venkovních zápasech. V těch získal v letošním druholigovém ročníku pouze jeden bod za remízu na půdě brněnské Líšně.

Sobotní utkání odřídí zkušený, ale i zároveň kontroverzní sudí Pavel Julínek. Na lajnách mu budou pomáhat Zdeněk Koval a Zdeněk Vaňkát.
Krásné ráno všem fotbalovým nadšencům. Vítáme vás u on-line přenosu z utkání Fortuna : Národní liga mezi FC Slavoj Vyšehrad a FK Varnsdorf