Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Prostějov - 30. května 2021   15:00

Blansko
Blansko
87' Klusák  • 89' Kepl
2:1
(0:0)
Prostějov
Prostějov
80' Koudelka
Blansko
Halouska – Klusák, Aggoun, Černín, Sedlo – Helebrand (74. Kepl), Feik – Ilko, Mach (68. Lhotecký), Vlachovský (68. Alexa) – Žák (C).
R. Buchta, Bartolomeu, Alexa, Kepl, Lhotecký.
Matějček – Kuba, Váňa
Stadion na Mlýnské, Blansko
Prostějov
Bárta – Kopřiva, Bala, Straňák, Zapletal – Machynek, Dittmer (46. Sus), Koudelka, Jurásek – Zlatohlávek (46. Matoušek), Píchal (68. Sečkář).
Mucha – Šmehyl, Matoušek, Stříž, Sečkář, Smékal, Sus.

90+2'
90+1'
I další šance končí v rukavicích Halousky.
90+1'
Prudký centr před branku Blanska si našel Pavel Halouska a skryl míč ve svých rukavicích.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec druhé půle.
89'
Blansko právě vstřelilo branku!
Blansko otáčí vývoj zápasu! Lhoteckého centr před branku nejprve minul Filipa Žáka, ale následně se k míči dostal TOMÁŠ KEPL, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě.
88'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Radek Smékal, přichází Michal Stříž.
87'
Blansko se dočkává srovnání! Klusákův centr si sice našel ve vzduchu Michal Bárta, ale po střetu s vlastním hráčem si míč poslal do vlastní branky! Autorem branky označen DAVID KLUSÁK.
86'
Blansko zůstává na útočné polovině a mocně se snaží o vyrovnání.
85'
Halouska sebral míč a hned rozehrál útočnou akci svého celku.
85'
Klusák fauloval na obranné polovině. Standardní situace tentokrát pro hosty.
84'
Standardní situace Blanska skončila centrem do vápna, se kterým si Prostějov poradil.
83'
Další standardka pro Blansko, tentokrát z pravé strany.
82'
Klusák nabil z volného kopu Žákovi, který se pokusil o střelu z osy hřiště. Jeho rána však atakovala jen a pouze rohový praporek.
81'
Lhotecký vybojoval faul na levé straně vápna. Volný kop pro Blansko.
80'
Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí obrana nezvládla ubránit na kraji vápna Jakub Matoušek, když odcentroval přes Klusáka, vysoký míč se snesl až k JANU KOUDELKOVI, který se hlavou trefil neomylně. Halouska se natahoval marně.
76'
Prostějov si vypracoval šanci ze standardní situace. Její zahrání si vzal na starost Jan Koudelka, ale bohužel pro hosty mířil jen do středu branky, kde stál Halouska.
75'
Bala zavařil svému brankáři, když srazil centr z pravé strany k vlastní bráně. Bárta si ale poradil a míč skryl v rukavicích.
74'
Hostující záloha vyprodukovala dlouhý míč na Koudelku, který na něj bohužel pro hostující příznivce nedosáhl a míč skončil v autu.
74'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Matěj Helebrand, přichází Tomáš Kepl.
71'
Lhotecký se zjevil před brankářem Bártou, dokázal si píchnout míč okolo něj, ale nedostal se k přímému zakončení.
70'
Blansko se dokázalo vymanit z tlaku Prostějova.
68'
Prostějovský útok opět zastavuje pomezní sudí. Ofsajd.
68'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Michal Sečkář.
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Martin Vlachovský, přichází Štěpán Alexa.
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Marek Mach, přichází Claude Lhotecký.
67'
Žlutou kartu dostává Jakub Matoušek (1. SK Prostějov).
67'
Dlouhý míč od Aggouna šel do běhu Žákovi, ale blíže k letícímu míči měl gólman Bárta a skryl míč ve své moci.
63'
Žák se dostal ke střele z osy hřiště a Bárta měl co dělat, aby míč vyrazil!
62'
Koudelka z vápna vypálil přímo do středu brany. Halouska lapil.
62'
Po centu se k míči dostal Žák, který sklepl Machovi, jehož rána byla sražena na roh.
61'
Vlachovský faulován kousek za půlící čárou. Volný kop pro domácí.
60'
Ilko se probil k centru, ale odcentroval jen do "země nikoho".
60'
Helebrand rozjíždí útočnou akci Blanska.
59'
Dlouhý centr z levé strany přistál na hlavě Klusáka, který jej odvrátil do zámezí.
58'
Klusák ztratil míč na útočné polovině a musí se hodně rychle vracet.
56'
Tvrdá srážka Aggouna s Píchalem končí složením obou aktérů na zemi.
55'
Ilko bojoval o míč u postranní čáry, ale nedokázal jej vybojovat.
54'
Machův centr zblokován.
52'
Nenápadný centr Helebranda propadl k Žákovi, který byl svou pozicí překvapen, že akrobaticky přestřelil.
52'
Blansko se drží na útočné polovině a aktivně kombinuje.
51'
Machův centr mířil na Vlachovského, ale jeden z bránících hráčů se stihl přemístit a zastavit míč v cestě k blanenskému záložníkovi.
50'
Ofsajd Prostějova.
49'
Machynek stáhl v brejku Vlachovského. Žlutá karta pro Machynka a volný kop pro Blansko.
49'
Vlachovský ztratil míč na půlící čáře a Prostějov může kupředu.
49'
Další střela z hranice vápna, tentokrát ji zablokoval Černín, Roh pro Prostějov.
48'
Volný kop proletěl až k Aggounovi, který se dostal k hlavičce, ale tu zastavil Bárta.
47'
Tvrdý zákrok ve středu pole na Žáka. Volný kop pro Blansko.
47'
Střelu Píchala zastavil Mach svým tělem.
46'
Koudelka se probíjel kupředu, ale vybojoval pouze roh pro svůj tým.
46'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Tomáš Zlatohlávek, přichází Jakub Matoušek.
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Adam Dittmer, přichází Martin Sus.
46'
První poločas se obešel bez nastavení. Oba týmy si vypracovali několik šancí, ale žádná z nich se nedá označit za stoprocentní. Do druhé půle si tak oba týmy budou muset seřídit mířidla.
45'
45'
Jurásek se protáhl po levé straně až k centru. Míč si našel David Píchal, který netrefil branku Blanska.
44'
Zlatohlávek posílal do domácho vápna prudký centr, který však letěl jen do míst, kde se nikdo z hostujících hráčů nenacházel.
43'
Feik převzal míč od Vlachovského a z hranice vápna vysoko přestřelil.
42'
Rychlá akce Prostějova končí nástřelem do boční sítě. Halouska bude rozehrávat.
42'
Mach se vymanil ze sevření protihráčů a vyslal míč ve směru Ilko. Blanenský středopolař se zmocnil míč, poslal jej do vápna, ale tam si jej sebral gólman Bárta.
42'
Helebrand faulovaný uprostřed hřiště. Míč se vrací do moci Blanska.
40'
Dlouhý Feikův pas letěl mezi Ilka a vybíhajícího gólmana Bártu, který byl u míče dřív a skryl jej ve svém náručí.
39'
Roh Klusáka odvrací obrana Prostějova.
38'
Zahrání volného kopu si vzal na starost Ilko a Bárta měl co dělat, aby vyrazil míč na roh.
37'
Přetažený roh si našel Mach, který byl na kraji vápna faulován. Standardka pro Blansko.
36'
Ilko poslal do vápna další nebezpečný centr, ale před nabíhajícím Žákem odkopl jeden z obránců.
34'
Postup Koudelky zastavuje ofsajd.
31'
Roh v podání Blanska nepřinesl žádnou šanci a Prostějov může zamířit vpřed.
30'
Žák se dostal do možnosti pro zakončení, ale trefil jen bránícího hráče.
27'
Žák s Machem se probili do vápna, ale ve finální fázi jim scházelo trochu více klidu.
25'
Zlatohlávek si naskočil na centr od rohového praporku a Halouska měl co dělat, aby míč vytěsnil.
24'
Ilko dobře zavřel prostor před Zapletalem. Roh pro Prostějov.
23'
Ilko nedostihl míč na hrací ploše a je z toho odkop od branky.
22'
Další z prudkých pasů do vápna přinesl hlavičku Žáka, která bohužel pro domácí minula branku.
21'
Po prudkém centru Ilka se k odraženému míči dostal Mach, ale Bárta výborným zákrokem zastavil míč v cestě do branky!
20'
Kopřiva si vzal zahrání standardky na svá bedra, ale branku Halousky přestřelil.
19'
Hosté se z ničeho nic dostali do šance, když se jeden z hostujících hráčů prodral k vápnu, kde jej Aggoun fauloval.
16'
Koudelka poslal do vápna nepříjemný centr, který však dokázala obrana odvrátit.
15'
Aggoun propadl ve středu hřiště a Sedlo musel řešit požár faulem.
13'
Feik zahájil útočnou akci, ale ta skončila u gólmana Bárty.
12'
Zlatohlávek se dral do šance, ale Černín jej dobře vytlačil a slabá střela hostujícího hráče minula branku Halousky.
11'
První vážnější šanci utkání. Mach vysunul Vlachovského, který si míč zasekl a poslal jej vedle hostující branky.
8'
Sedlo vybojoval míč a Blansko může zahájit ofenzivní postup.
8'
Prostějov drží míč na vlastní polovině a kombinuje.
7'
Nebezpečný míč od Sedla si našel Bala a poslal jej hlavou do autu.
6'
Ilko si poradil v souboji na pravé straně, ale vzápětí byl odzbrojen.
4'
Dlouhý míč letěl kupředu na Žáka, který si v souboji na hranici pravidel neporadil a skácel se k zemi. U míče zůstává Prostějov.
3'
Blansko dokázalo odvrátit míč z vápna, ale Prostějov zůstává u míče.
3'
Prudký míč před Halouskovu branku odvrátil Aggoun na rohový kop.
2'
Vlachovského standardka ohrozila obranu hostí, ale ta si poradila a míč odkopla.
1'
Standardní situace pro Blansko u levé postranní čáry.
1'
Blansko se od úvodních minut tlačí kupředu a aktivně ohrožuje defenzívu Prostějova.