Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Blansko - 20. listopadu 2020   13:30

Jihlava
Jihlava
58' Arroyo
1:4
(0:2)
Blansko
Blansko
32' Žák   • 40' Sukup   • 54' Kania   • 87' Kania
Jihlava
Číž – T. Vlček, Štefánek, Křišťál – Lacko (C), Červ, Horák (46. Klobása), Tureček (46. Peřina), T. Svoboda (61. Ševčík) – Smejkal, Arroyo (83. Křivánek).
Jágrik – Pojezný, Peřina, Klobása, Ševčík, Křivánek, Havlín.
Ondřej Cieslar – Radek Kotík, Radim Dresler
Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
Blansko
Halouska – Sukup, Vincour, Štrbák (C), Klusák – Vasiljev (75. Martin Holek), Kopičár (88. Přerovský), Lahodný, Kania (87. Helebrand) – Harba – Žák.
Maňák – Ilko, R. Buchta, Helebrand, Martin Holek, J. Šašinka, Přerovský.

S konstatováním, že FK Blansko podruhé v sezoně vítězí, zapisuje na hřišti Jihlavy výhru 4:1 a svého soupeře přeskakuje v tabulce, se s Vámi loučí a hezký pátek přeje Tomáš Lysý.
Jihlavští fotbalisté byli prvních dvacet minut lepším týmem, jenže nedokázali svoji převahu vyjádřit gólově. Proto přišly dva tresty. Ve 32. minutě domácí hráči srazili míč ve vápně pro Filipa Žáka, který se trefil na vzdálenější tyčku. O osm minut později týž hráč přihrál na hranici vápna pro Ondřeje Sukupa, jenž se z první trefil krásně do šibenice.

Také druhý poločas začala Jihlava aktivněji, což bylo vzhledem k průběžnému stavu nezbytné. Jenže jen co se hosté vymanili z ofenzívních choutek Vysočiny, dali třetí branku. Lukáš Kaniadostal míč ve vápně, kde byl trestuhodně volný. Udělal tři rychlé kroky a zamířil pod břevno. Ve čtyřiapadesáté minutě tak šli hosté do tříbrankového vedení. Jihlavě vykřesal naději Luis Aldair Cabeza Arroyo, jenž se prosadil střelou z malého vápna. Hosté poté zavřeli velké vápno a pro Vysočinu nebylo jednoduché obranný val prostoupit. Definitivu třem bodům dal Blansku v 87. minutě Lukáš Kania, který vyběhl na centrovaný míč a přeloboval brankáře Číže – 1:4.
90+1'
90+1'
Po další nepřesnosti Jihlavy si seběhl po levé straně do vápna Haris Harba, ale jeho střela byla zblokována.
90'
Není nač prodlužovat, ve druhém poločasu se bude hrát šedesát sekund navíc.
88'
Další změna v sestavě hostí. Daniel Přerovský nastupuje na závěr zápasu místo Adriána Kopičára.
87'
Druhé střídání hostí. Lukáš Kania jde po druhé brance a dobrém výkonu z placu, místo něj nastupuje Matěj Helebrand.
87'
Blansko právě vstřelilo branku!
Tři body pro Blansko jsou definitivou. Na dlouhý centr si naběhl LUKÁŠ KANIA, který viděl, že brankář Lumír Číž také vyběhl z branky a šel směrem k míči. Nechal tak vzpomenout na dloubák Karla Poborského z Eura 1996 proti Portugalsku a domácího gólmana úspěšně přeloboval.
87'
Lackův rohový kop si našel na přední tyči Tomáš Vlček, jehož hlavička na bližší tyč Halousku nepřekvapila.
86'
Hosté jsou nastěhováni na své obranné půlce. A podobné věci, jako ne zcela přesné zpracování míče v podání Roberta Štefánka, jim samozřejmě hrají do karet. Nyní ale možný protiútok zkazili špatnou přihrávkou.
85'
Vysočina má i dnes trošku smůlu, jelikož odražené míče prakticky ve všech případech jdou na nohy hráčů v červeném, tedy Blanska. To ale nijak nesnižuje slušný výkon hostí.
84'
Ukázkové přerušení zárodku akce poblíž poloviny hřiště. Lukáš Lahodný si za svůj zákrok vykoledoval žlutou kartu, ale to mu asi příliš nevadí.
83'
Luis Aldair Cabeza Arroyo, dnes jediný jihlavský úspěšný střelec, dohrál. Na posledních zhruba deset minut jej vystřídá dvacetiletý forvard Radek Křivánek.
82'
Podobné šance Haris Harba při svém působení v Jihlavě dával. Nyní pláchl obraně a dostal se do vápna. I když ho rychle doběhl obránce, stihl vystřelit, ale přes zákrok gólmana Lumíra Číže míč do branky nedostal.
80'
Michal Ševčík se ve vápně nijak nerozpakoval a odkopl sražený míč do bezpečí. Vzápětí si domácí předešlé defenzívní okénko ve své hře ještě náležitě vysvětlují.
80'
Domácí: máme. Hosté a hlavně Lukáš Lahodný: máme. Sudí poočku mrkl na asistenta a přisuzuje aut Vysočině.
79'
Malou domů zvládl jihlavský brankář Číž dobře a i přes dílčí komplikace se domácí dostali k míči. Ale na vyrovnání jim už moc času nezbývá.
78'
Jen co se Lukáš Kania rozběhl, tak praporek asistenta Dreslera šel nahoru. Ofsajd.
77'
Lahodný přehlavičkoval Arroya a hosté zůstanou na útočné polovině.
77'
Další rohový kop hostí, znovu z levé strany.
76'
Takovéhle náznaky faulů určitě sudí pískat nebude, což si uvědomil i Lukáš Kania a hned se zvedá z travnatého pažitu. Ať už proto, aby se zapojil do hry, ale také kvůli tomu, že poloha ležmo na trávě není zrovna nejteplejší.
75'
Blansko poprvé střídá. Tomáš Vasiljev, který byl vidět hlavně v prvním poločasu, končí a místo něj jde na plac Martin Holek.
72'
Ofenzívní snaha Vysočiny vstřelit kontaktní branku zatím naráží na zformovanou obranu Blanska. Hosté jsou až na dvě tři výjimky ve druhém poločasu v defenzívě pozorní.
70'
Podobná akce proběhla i na druhé straně. David Klusák, hoden svého příjmení, výrazně přidal do klusu a prošel z levé strany až k malému vápnu. Vzápětí poslal přihrávku na střed pro Lukáše Kaniu, avšak bývalý hráč béčka Baníku zamířil těsně vedle pravé tyče. Ani jemu nesedla střela ideálně.
69'
Pojďme si říct, že tohle byl rychlý kombinační útok jako z partesu. Ve finále celé akce převzal na pravé straně míč zřejmě Matúš Lacko a poslal jej po zemi před branku na Luise Arroya. Tomu ale nevyšel krok a ukopl se.
69'
Roh Kopičara na bližší tyč domácí dobře přečetli a jdou do protiútoku.
68'
Tomáš Smejkal při odraženém míči nenačasoval krok a to byla voda na mlýn pro Harise Harbu. Ten se chce proti bývalému chlebodárci samozřejmě předvést. Ačkoliv možná trošku zbrzdil akci, když míč táhl sám, dokázal před vápnem vystřelit. Nakonec je z toho rohový kop.
67'
Filip Žák, který první gól Blanska dal a na druhý nahrál, si nepohlídal ofsajd.
66'
Lukáš Lahodný se snažil křižnou přihrávkou před branku najít Filipa Žáka a skoro se mu to podařilo. Ale přišel dobrý zákrok jednoho z jihlavských obránců.
65'
Robert Štefánek fauloval kousek za půlící čárou u střídaček soupeře a vidí žlutou kartu.
63'
Lukáš Červ zkusil střelu z pětadvaceti metrů, nicméně jeho rána mířila hodně vedle branky. Ale proč to nezkusit, jednou za čas je z toho střela na Gól měsíce
62'
Vysočina se mohla dostat na důležitý kontaktní gól. Centr Smejkala přistál přímo na hlavě Stanislava Klobásy, jenž v zakončení orazítkoval břevno a drží se nyní za hlavu.
61'
Tomáš Svoboda jde ještě před rozehráním přímáku z placu a místo něj nastupuje Michal Ševčík.
60'
O metr dále a šlo by o penaltu. Štrbák fauloval na pravé straně těsně před pokutovým územím a domácí budou mít k dispozici dobrou pozici.
58'
Jihlava právě vstřelila branku!
O zápletku je postaráno hned čtyři minuty po třetím gólu Blanska. LUIS ALDAIR CABEZA ARROYO se dostal na malém vápně k míči a z této pozice už pro něj bylo lahůdkou zakončit do volné části branky. Šikovný čtyřiadvacetiletý Ekvádorec se tak raduje z druhé branky v sezoně.
57'
Tomáš Svoboda dával míč z velkého úhlu před branku, kde si ho jeden z obránců Blanska málem srazil do vlastní sítě. Gólman Halouska stihl včas zareagovat a srazit nohy k sobě.
56'
Nejprve Tomáš Svoboda vybojoval u rohového praporku balon, poté jej předal na Arroya. Ten svým centrem složil Davida Klusáka a hra je tak na chvilku přerušena, neboť sudí Cieslar zjišťuje, jak na tom hráč Blanska je.
54'
Nechci být špatným prorokem, ale myslím si, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Na stadionu v Jiráskově ulici vysvitlo sluníčko, ale to je tak jediné, co může domácí příznivce těšit. Blansko je totiž nesmírně efektivní. Když LUKÁŠ KANIA dostal míč na levé straně vápna, udělal tři rychlé kroky blíže k brance a poté napral míč pod horní tyč mimo dosah bezmocného Číže. Hosté jsou blízko druhým třem bodům v soutěži.
52'
Arroyo dostal přihrávku do běhu, ale proti němu byli dva hráči, kteří ho zpomalili a brankář Halouska tak byl u míče blíže.
50'
Vysočina je na začátku druhého poločasu hodně aktivní. Nyní se opět do zakončení probíjel Luis Arroyo, ale jeho pokus byl sražený na rohový kop.
48'
Znovu Arroyo, který byl ve velkém vápnu lehce strčen, ovšem hraje se dále. Dle sudího Cieslara šlo o čistý zákrok.
47'
Luis Arroyo mohl snížit! Jako urvaný vagon vlétl do vápna a dostal se do zakončení. Obstřelil brankáře, jenže těsně minul prostor u levé tyče!
46'
Domácí o půlce dvakrát střídali. Do druhého poločasu nevyběhnou Miroslav Tureček a Daniel Horák, naopak místo nich se budou snažit nepříznivý výsledek zvrátit Stanislav Klobása a Jaroslav Peřina.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:32.
První poločas je minulostí. Vysočina měla v prvních patnácti minutách více ze hry, avšak poté se obraz hry vyrovnal. Ve 32. minutě, tedy krátce po tom, co se stadionem přehnala maličká sněhová a kroupová přeháňka, se poprvé měnilo skóre. Filip Žák se opřel z levé strany vápna do míče a trefil se na vzdálenější tyčku. O osm minut později přišla druhá branka, když Ondřej Sukup střelou z hranice vápna levou šibenici – 0:2.
45+1'
45+1'
Vysočině nevyšly dvě narážečky před vápnem a v prvním poločasu tak zůstane stav nezměněn.
45'
V prvním poločasu se bude hrát minuta navíc.
45'
Na malém vápně se ke střele nedostal Matúš Lacko, jelikož kolem něj byli hned tři hráči soupeře. Přihrál tak míč na vápno pro Horáka, ale i on byl dostoupen.
44'
Jeho centr odvrátili hosté na roh a pokud se nemýlím, půjde o vůbec první roh domácích.
44'
Možnost pro Jihlavu? Uvidíme. Z levé strany bude centrovat do vápna Tomáš Smejkal.
41'
Už to mohlo být o tři branky a Jihlava zřejmě přežila v dnešním utkání klinickou smrt. Vasiljev na pravé straně získal míč a poslal krásný dloubáček před branku na Lukáše Kaniu. Třiadvacetiletý záložník, který do Blanska přišel z ostravského Baníku, se opřel z první do balonu. Jeho gólovou radost mu obětavým zákrokem a zablokováním střely zkazil Robert Štefánek.
40'
Tak tohle byla fotbalová paráda, o tom žádná. ONDŘEJ SUKUP převzal těsně před vápnem přihrávku od Žáka, opřel se z první do míče a trefil přesně levou šibenici branky Lumíra Číže. Brankář Jihlavy se vzduchem proplachtil marně a hosté tak ukazují, že v posledních zápasech venku hrají velmi dobře!
39'
Tomáš Vasiljev si to namířil přes celou šíři hřiště, ale ke střele se nedostal. Po přihrávce spoluhráči mají hosté alespoň aut.
37'
Před zraky Radima Dreslera, tedy druhého asistenta, byl faulován David Klusák, který je nyní lehce ošetřován. Ale nejedná se o nic vážného, co by mu znemožnilo pokračovat ve hře.
35'
Rohový kop Blanska neznamenal pro Číže v brance žádné komplikace.
34'
Po výborné práci Červa na levé lajně mohla jít Vysočina do rychlého protiútoku. Rozhodně se nejednalo i nijak špatnou šanci, jenže útok neměl moment překvapení a když přišla přihrávka ze středu hřiště na pravou postranní čáru, tak se hosté stihli zformovat.
32'
Ani na jedné straně zatím nebyla k vidění vážnější šance. Prakticky první pořádná střela na branku tak končí gólem! FILIP ŽÁK převzal na levé straně pokutového území balon, který k němu srazili domácí hráči, a napřáhl ke střele na vzdálenější tyčku, po které se Číž natahoval marně.
32'
Radek Kotík poprvé v první půlce zvedá praporek nad hlavu ve znamení ofsajdu.
31'
Ačkoliv Daniel Horák na půlce vyhrál hlavičkový souboj, vepředu nebyl nikdo, na koho by balon prodloužil.
30'
Filipa Žáka si vzali do klinče dva hráči Vysočiny, takže nic jiného než faul ani nemohlo přijít. Ale rychlá rozehrávka hráče s číslem dvacet se jaksi minula účinkem.
28'
V rohu za oplocením stadionu sleduje zápas zhruba šest příznivců Vysočiny. Ačkoliv jejich výhled není ideální, mohou se alespoň radovat z přenosu "na vlastní oči".
27'
Adrián Kopičar zkusil třicet metrů od branky vystřelit. Proč ne, mokrý trávník k podobným věcem svádí. Ale to by musel slovenský záložník mířit alespoň mezi tři tyče. Jak by bylo řečeno v Okresním přeboru: Musíš trefit zařízení...
27'
Tomáš Vlček si nekomplikoval situaci a u střídaček poslal míč odkopem do autu.
25'
Zákrok na Luise Arroya na ose hřiště byl ještě na hraně, jelikož rozhodčí Cieslar nepoužil píšťalku k oznámení faulu. Nutno ale říct, že třicetiletý arbitr zatím řídí utkání velmi dobře!
23'
Klasické máme, máme, opět v akci. Hosté se vehementně hlásí o vhazování, jejich námitky ale nejsou oprávněné a sudí Cieslar s asistentem Kotíkem ukazují naprosto správně na druhou stranu.
20'
Hosté se zbytečným faulem na půlce připravili o míč. Na druhou stranu, šlo o efektivní způsob, jak zformovat svojí obranu.
19'
A jak tady přikyvuje kolega Jan Kodet z Českého rozhlasu, nyní už sněžení v kombinaci s maličkými kroupy přichází. Mezitím si domácí poradili se zblokovaným centrem do vápna.
18'
V osmnácté minutě stále na ranku čekáme, naopak na pažit v Jiráskově ulici dopadají první sněhové vločky. Abych byl zcela přesný, jedná se o klasické podzimní mrholení. Pokud dvaadvacet borců na trávníků a tři sudí neaplikují metodu Wima Hofa, tak jim tohle počasí rozhodně nezávidím.
17'
Vasiljev vyslal míč dopředu na Filipa Žáka, který asi čekal, že Daniel Horák nechá celou situaci bez povšimnutí. Což se samozřejmě nestalo a Žák se tak točil okolo balonu zbytečně.
16'
Daniel Horák se na levé straně snažil získat míč po dlouhém centru. U rohového praporku zkusil skluz, kterým balon nezastavil, avšak rohový praporek zboural.
15'
Tomáš Smejkal u střídaček nezpracoval míč, navíc od jeho nohy šel do zámezí.
14'
Dlouhý centr dopředu od Matúše Lacka rozhodně nebyl špatný a Luis Arroyo už se jal běžet sám na branku. Ovšem zhruba o dva metry si nepohlídal postavení mimo hru.
13'
Opět v akci Arroyo. Jeho střela z vápna byla sražená, poté se na penaltovém k puntíku ke střeleckému pokusu nedostal, neboť byl rychle přistoupen soupeřem.
13'
Aktivní Lukáš Červ se stal příjemcem faulu od soupeře. A byl to již druhý podobný zákrok během malé chvilky. Zatímco sudí nepíská, hosté se na sebe zlobí, že jsou u druhých balonů později.
12'
Ačkoliv se Arroyo na levé straně opět snažil, roh nevybojoval.
11'
Arroyo i Červ zblízka v dobré pozici neusměrnili míč do branky. Blansko se ale neosvobodilo, protože na své obranné polovině přišel faul Kopičara. Po rychlé rozehrávce se snažil dostat do vápna Lukáš Červ, ale dvojice hráčů soupeře byla velkým soustem.
10'
Hosté zahrávali standardní situaci a Adrián Kopičar dával dlouhý centr do vápna. Po něm ale sáhl Lumír Číž, jenž ukázal, že malé vápno je jeho královský prostor.
9'
Tohle asi mohlo být písknuto, protože jeden z hráčů Blanska šlapákem vyzul Lukáše Červa z jeho kopačky a vzápětí ještě trošku nesportovně odkopl základní fotbalovou výbavu za čáru. Pokračuje se dále.
9'
Domácí se vyhnali z vápna až a druhou stranu, Robertu Štefánkovi nezbylo nic jiného, než poslat míč malou domů na Číže.
8'
O poznání lépe to zkusil na druhé straně aktivní Tomáš Smejkal, který míři přesně k levé tyči. Leč své stele nedal razanci a míč se stal pamlskem pro Pavla Halousku.
7'
Občas platí klasické – když nevíš co s míčem, tak vystřel. A přesně to zkusil Lukáš Lahodný, leč jeho střela šla skoro až na tribunu.
6'
Hezká akce Jihlavy. Matúš Lacko sklepl míč na půlce pro Smejkala, který mu vrátil míč a bleskově si naběl dopředu. A přesně tam na něj šel míč. Útočník Vysočiny se prodral mezi dvěma obránci, ale ve vápně byl u míče o maličko dříve gólman Halouska.
5'
Bojovný fotbal se spoustou soubojů pokračuje. A zahrál si také gólman Vysočiny Lumír Číž, který před Harbou odkopl míč do bezpečí a navíc naprosto přesně na spoluhráče.
5'
Luis Aldair Cabeza Arroyo hraje hodně s chutí. Na levé lajně přetlačil obránce a získal pro svůj tým alespoň aut.
4'
Tohle nebyla rozhodně špatná myšlenka v podání Dana Horáka. Rychlé přenesení hry po lajně dopředu na Smejkala mělo oči, ovšem přihrávka byla příliš prudká, než aby jí forvard Vysočiny získal.
4'
Vasiljev byl úspěšnější v souboji o míč s Harbou a posunul jej na stopery.
3'
Arroyo byl ve sprinterském souboji lepší než David Klusák. Na hranici vápna přihrál doleva na spoluhráče, domácím se ale nepovedl centr do vápna.
2'
Domácí tým se ubránil druhému ataku soupeře. Sukup nakonec bude jen vhazovat a vzápětí jednatřicetiletý univerzál nedokázal proti Svobodovi vybojovat rohový kop.
1'
Na druhé straně nevyšel pokus o vysunutí Ekvádorce Arroya, který měl k míči o pět metrů dále než gólman Pavel Halouska.
1'
Ondřej Sukup přebral na levé straně míč a posunul jej pro Vasiljeva. Jeho centr do vápna zneškodnila jihlavská obrana.
1'
Los právě proběhl. Vysočina bude hrát zprava doleva, FK Blansko samozřejmě obráceně. Výkop budou mít hosté.
Oba týmy právě nyní nastupují na zelený pažit!
Oba týmy jsou již po rozcvičení, zápas za malou chvíli začne. Bude ho řídit třicetiletý sudí Ondřej Cieslar, který již pískal 4 zápasy v první lize, čtyři zápasy v MOL Cupu a 24 mačů přidal ve druhé nejvyšší soutěži.
V základní sestavě hostí je také Haris Harba, dlouholetá opora FC Vysočiny. Před sedmi lety byl jedním nejlepších hráčů nejvyšší české fotbalové soutěže a byl velmi blízko do nominace Bosny a Hercegoviny pro MS 2014 v Brazílii. Nakonec se ale do finální nominace těsně nedostal. V dresu Jihlavy nastoupil do 58 zápasů a nasázel v nich 17 branek!

FC Vysočina Jihlava: Číž – T. Vlček, Štefánek, Křišťál – Lacko (C), Červ, Horák, Tureček, T. Svoboda – Smejkal, Arroyo.
Náhradníci: Jágrik – Pojezný, Peřina, Klobása, Ševčík, Křivánek, Havlín.

FK Blansko: Halouska – Sukup, Vincour, Štrbák (C), Klusák – Vasiljev, Kopičár, Lahodný, Kania – Harba – Žák.
Náhradníci: Maňák – Ilko, R. Buchta, Helebrand, Martin Holek, J. Šašinka, Přerovský.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Radek Kotík, Radim Dresler.
Jihlavští v posledním utkání dne 8.11. dokázali proti Dukle Praha urvat bod. Na jejím hřišti prohrávali v osmé minutě už 0:2 a v 79. minutě 2:3, ale v obou případech stihli srovnat a dovezli domů cenný bod – 3:3. Kouč Jihlavy Aleš Křeček se musel obejít kvůli zranění a pozitivnímu testu na Covid-19 bez několika hráčů. Nyní věří, že bude situace lepší: "Uvidíme, jaká situace bude za 14 dnů, kdy doma hostíme Blansko. Věřím, že se dají dohromady Svoboda a Klobása a že snad bude k dispozici i některý z marodů,“ přál si po utkání hřišti jednoho z favoritů celé F:NL.
FK Blansko:
Nováček druhé nejvyšší české fotbalové soutěže, který v předčasně zrušené minulé sezoně po osmnácti kolech figuroval na první příčce Moravskoslezské fotbalové ligy a zajistil si tak postup o patro výše, si nevede úplně bídně. Byť v tabulce figuruje na čtrnáctém místě, ze sedmi zápasů prohrál jen třikrát, ale také hned třikrát remízoval. Jediná výhra Blanska je ale hodně cenná, doma totiž porazilo Duklu Praha 1:0.

Fotbalisté Blanska během tří remíz hned dvakrát vedli, ale v Prostějově přišli o výhru v 94. minutě a ve Varnsdorfu v minutě devětašedesáté. Naopak na hřišti Vlašimi srovnali během devíti minut z 0:2 na 2:2. Na poslední Vyšehrad mají náskok pěti bodů a od dnešního soupeře je dělí body dva.

FC Vysočina Jihlava:
Druhé utkání po restartu Fortuna:Národní Ligy odehrají jihlavští fotbalisté doma. Půjde o jejich čtvrté vystoupení na domácím stadionu a cílem není nic jiného, než konečně získat tři body. Nejprve v divokém zápase padli s Hradcem Králové 3:4, poté ztratili nadějně rozehraný mač s Líšní výsledkem 1:1 a naposledy proti Prostějovu nepotvrdili dvě venkovní výhry. Ačkoliv vedli 1:0, v rozmezí 64. – 66. minuty dvakrát inkasovali a padli výsledkem 1:2.

V tabulce patří Vysočině za osm bodů deváté místo s bilancí dvou výher, dvou remíz a tří porážek při skóre 15:13. Právě patnáct nastřílených branek je jasně nejvíce v celé druhé lize, naopak třináct inkasovaných gólů je třetí nejvyšší počet.

Poslední zápasy Jihlavy:
Dukla Praha – Jihlava 3:3
Jihlava – Prostějov 1:2
Třinec – Jihlava 0:5
Chrudim – Jihlava 1:2
Jihlava – Líšeň 1:1.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu Fortuna:Národní Ligy, která se po koronavirovém přerušení opět dostala do plných obrátek. Původně plánované utkání 8. kola mezi FC Vysočinou Jihlava a FK Blanskem, které bylo na programu 23.10.2020 od 18 hodin, se nakonec uskuteční o takřka měsíc později. Oba týmy se střetnou v pátek 20.11.2020 a výkop bude již od 13:30 hodin!
Všechny zápasy 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byly vzhledem ke státním opatřením v boji proti koronavirové pandemii odloženy.