Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Varnsdorf - 28. listopadu 2020   13:30

Jihlava
Jihlava
0:1
(0:0)
Varnsdorf
Varnsdorf
72' Kocourek
Jihlava
Číž – Křišťál, Štefánek, T. Vlček, Horák (81. Tureček) – Červ, Lacko (C) – T. Svoboda (46. Peřina), Shudeiwa (84. Ševčík), Smejkal – Arroyo (78. Araujo-Wilson).
Jágrik – Pojezný, Peřina, Tureček, Ševčík, Araujo-Wilson, Křivánek.
Machač – Melichar, Šimáček
Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
Varnsdorf
A. Richter – Lehoczki, Kouřil, Zbrožek, Heppner (69. Hasil) – Ondráček – Schön (34. M. Kubista), Bláha, Kocourek, Rudnytskyy (C) – Šimon (78. Kubr).
Vaňák – Hasil, Kubr, Minsung, Daniel Novák, M. Richter, M. Kubista.

Vysočina se ani na pátý pokus nedočkala doma výhry a podlehla Varnsdorfu 0:1, když hosté rozhodli o své výhře dvacet minut před koncem, když se prosadil Ondřej Kocourek. Domácí měli nejblíže ke gólu po střele Tomáše Smejkala, ale jeho pokus zastavila tyč.
Hosté si už závěr duelu zkušeně pohlídali a domácí k míči skoro nepustii.
90+3'
90+3'
Hosté vhodili poblíž rohového praporku aut.
90+2'
Rohový kop hosté odehrávají kolem rohového praporku na levé straně.
90+2'
Jan Kubr šel z levé strany sám na bránu, ale doběhl jej Matúš Lacko a míč poslal do zámezí.
90+1'
Hosté zkušeně drží míč na útočné polovině.
90'
Druhý poločas bude o tři minuty delší.
90'
Tomáš Vlček si pomohl faulem a u míče tak budou hosté.
90'
Justin Wilson hledal někoho ze svých spoluhráčů, ale nepodařilo se.
88'
Za zdržování hry vidí žlutou kartu Adam Richter.
86'
Domácí se snaží dostat do vápna, ale momentálně je tam přehuštěno.
85'
Matúš Lacko poslal přihrávku do vápna, ale na ní nikdo nedokázal zareagovat.
84'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fares Shudeiwa, přichází Michal Ševčík.
84'
Tomáš Smejkal se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
82'
Jan Kubr po pár minutách na hřišti vidí po faulu na Vojtěcha Křišťála žlutou kartu.
81'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Daniel Horák, přichází Miroslav Tureček.
79'
Žlutou kartu dostává Lumír Číž (FC Vysočina Jihlava).
78'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matěj Šimon, přichází Jan Kubr.
78'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Justin Araujo-Wilson.
78'
Na polovině hřiště byl faulován Matěj Šimon Vojtěchem Křišťálem a hosté tak zůstanou u míče.
76'
Luis Arroyo dostal přihrávku, ale měl problémy se zpracováním a o míč tak přišel.
74'
Střela Lukáše Červa nemohla Adama Richtera překvapit, šla po zemi a ještě doprostřed hřiště.
73'
Daniel Horák se dostal ve vápně do zakončení, ale míč poslal nad bránu.
72'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
ONDŘEJ KOCOUREK si navedl míč na hranici vápna a z pravé strany vystřelil na vzdálenejší tyč, Lumír Číž se natahoval marně.
71'
Matúš Lacko na polovině hřiště fauloval Matěje Šimona a vidí žlutou kartu.
69'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Karel Hasil.
68'
Petr Heppner se ocitl na zemi a nevypadá to s ním dobře.
67'
Smejkal z vlastní poloviny vyvezl míč, ale nepřesně jej předal na Liuse Arroyo a ten už se k míči nedostal a navíc mu byl odpískán faul.
65'
Ve vápně se do zakončení mohl dostat Fares Shudeiwa, ale měl to na dlouhou nohu.
64'
Jaroslav Peřina se dostal k centru z levé strany, ale jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
62'
Zpoza velkého vápna se ke střele odhodlal Tomáš Smejkal a jeho střela jen těsně minula vzdálenější tyč.
61'
Do zakončení se ve vápně dostal Adam Ondráček, ale mezi tři tyče se netrefil.
60'
Petr Heppner posílal z levé strany centr do vápna, ale jako první by u míče Vojtěch Křišťál a poslal jej do bezpečí.
58'
Luis Arroyo se snažil vysunout Tomáše Smejkala, ale přihrávku zabrzdil poslední hráč hostí, jinak by šel záožník Vysočiny sám na gólmana.
56'
Tomáš Smejkal poslal z pravé strany centr do vápna, kde se k hlavičce dostal Vojtěch Křišťál, ale jeho pokus nemohl gólmana Richtera ohrozit.
53'
Tomáš Smejkal mohl poslat svůj tým do vedení, ale v cestě mu stála tyč. Luis Arroyo poté z dorážky trefil před sebou stojícího obránce a stejně se vedlo i Shudeiwovi.
51'
Rudnytskyy se dostal k centru k levé strany, ale své spoluhrá ve vápně nenašel.
50'
Arroyo rozehrál aut na Smejkala, ale ten byl o míč brzy obrán a u balónu jsou tak zase hosté.
49'
Hosté jsou ve druhém poločase častěji u míče, ale k ohrožení brány se prozatím nedostali.
47'
Na útočné polovině byl faulován Matěj Šimon a hosté tak zůstanou u míče.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Svoboda, přichází Jaroslav Peřina.
46'
První poločas příliš fotbalové krásy nepobral, oba celky hrají pozorně do defenzívy. Největší šanci měl uz ve druhé minutě Matěj Šimon, ale na Lumíra Číže si nepřišel.
Druhý poločas začne přibližně v 14:30.
K nastavení prvního poločasu nebyl žádný důvod, a tak hlavní rozhodčí po vypršení 45. minuty odpískal konec poločasu.
45'
45'
Tomáš Smejkal rozehrál standardní situaci, ale jeho centr byl pro spoluhráče příliš dlouhý. Od své brány tak rozehraje gólman hostí.
44'
Domácí se dostali na útočnou polovinu, kde se snaží kombinovat.
42'
Luis Arroyo se nažil dostat k míči ale přes Ondřeje Kocourka se mu to nepovedlo.
41'
Tomáš Smejkal posílal z levé strany centr do vápna, ale domácí se provinili faulem.
40'
Hosté sice poslal centr do vápna, ale tam se nikdo ze Severočechů do zakončení dostat nedokázal.
39'
Tomáš Vlček fauloval Matěje Šimona a hosté zůstanou u míče.
37'
Matúš Lacko ostře fauloval Ondřeje Kocourka a hlavní rozhodčí kapitánovi domácích důrazně domlouvá.
35'
Luis Arroyo hledal z levé strany svým centrem ve vápně nějakého spoluhráče, ale nepodařilo se.
34'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Matěj Kubista.
32'
Nepřesnosti na obou stranách, oba celky se vystřídaly ve vhazování autu kolem poloviny hřiště.
30'
Akce Vysočiny je u konce neb se Fares Shudeiwa ocitl v ofsajdu.
29'
Vysočina bude hrát chvíli o deseti neb záložníka Vysočiny bylo potřeba ošetřit.
28'
Centr do vápna poslal Patrik Schön, ale hosté si pomohli faulem. V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Lukáš Červ.
27'
Domácí měli možnost nadějné akce do otevřené obrany Varnsdorfu, ale Shudeiwovi se nepovedla přihrávka.
26'
Shudeiwa si na polovině hřiště pomohl faulem, u míče tak budou hosté.
24'
Od své brány rozheárl Lumír Číž, ale jeho spoluhráči se na balónu příliš neudrželi.
23'
Podobně si na druhé straně vedl Arroyo a Adam Richter jen mohl přihlížet.
22'
Na tuhle střelu zpoza velkého vápna Lumír Číž reagovat nemusel.
20'
Shudeiwa odcentroval z levé strany do vápna, ale nebude z toho ani roh pro domácí neb míč šel do autu od jednoho z jeho spoluhráčů.
18'
Ondřej Lehoczki se dostal z pravé strany k centru, ale k míči měl nejblíže Tomáš Svoboda.
16'
Domácí když se dostanou k míči, tak jej příliš dlouho neudrží.
14'
Hosté stále jsou v držení míče, ale na dostřel Čížovi se nedostali.
12'
Daniel Horák nedokázal zpracovat míč a ten mu utekl do zámezí. Od své brány tak bude rozehrávat gólman Adam Richter.
10'
Hosté kombinují s balónem na útočné polovině, ale s míčem jsou prozatím kolem půlky hřiště.
8'
Tomáš Svoboda se dostal k centru z levé strany, ale míč už opustil hrací plochu.
7'
Útočná akce Vysočiny je ukončena neb se Tomáš Smejkal ocitl v ofsajdu.
5'
Lacko chtěl na pravé straně oslovit Tomáše Svobodu ale neposlal mu přesnou přihrávku.
3'
Z levé strany rozehráli hosté rohový kop, ale gólman Lumír Číž zasahovat nemusel.
2'
Sám na gólmana postupoval Matěj Šimon, ale na Lumíra Číže si nepřišel, pak si málem do vlastní brány srazil balón Robert Štefánek, ale míč nakonec před čárou doběhl a odkopl do bezpečí.
2'
Tomáš Smejkal z pravé strany rozehrál rohový kop, k zakončení se dostal Robert Štefánek, ale míč poslal mimo.
1'
Vysočina vybojovala rohový kop.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.
Do začátku duelu chybí necelých deset minut a oba celky jsou v kabinách.
Kouč Aleš Křeček oproti duelu ve Vlašimi učinil dvě změny, když místo Peřiny a Turečka nastupují Svoboda a Shudeiwa.

Trenér David Oulehla učinil oproti zápasu se Žižkovem tři změny, místo Hasila, Kubisty a Kubra nastupují Zrožek, Ondráček a Šimon.

FC Vysočina Jihlava: Číž – Křišťál, Štefánek, T. Vlček, Horák – Červ, Lacko (C) – T. Svoboda, Shudeiwa, Smejkal – Arroyo.
Náhradníci: Jágrik – Pojezný, Peřina, Tureček, Ševčík, Araujo-Wilson, Křivánek.

FK Varnsdorf: A. Richter – Lehoczki, Kouřil, Zbrožek, Heppner – Ondráček – Schön, Bláha, Kocourek, Rudnytskyy (C) – Šimon.
Náhradníci: Vaňák – Hasil, Kubr, Minsung, Daniel Novák, M. Richter, M. Kubista.

Rozhodčí: Machač – Melichar, Šimáček.
Oba celky se spolu naposledy utkaly 29. května. V prvním poločase žádná branka nepadla. Do vedení se dostali v 67. minutě domácí, když se prosadil Klobása. O osm minut později bylo srovnáno, když pokutový kop proměnil Kouřil. A v 80. minutě dokonal obrat Novák. Hosté si tak z Jihlavy po výhře 2:1 odvezli tři body.
A jak si oba celky vedly v posledním kole?
Varnsdorf doma 25. listopadu přivítal Žižkov. Hosté po prvním poločase vedli 3:0. Domácí se dočkali čestného úspěchu v 68. minutě, když se trefil Rudnytskyy. Severočeši tak svému soupeři podlehli 1:3.

Vysočina cestovala ve stejný den do Vlašimi a potvrdila, že venku se jí prozatím daří lépe než doma. Bezbrankovou remízu překazil necelých deset minut před koncem Křišťál. Jihlavané si tak domů odvezli tři body po těsné výhře 1:0.
V rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítá osmá Vysočina jedenáctý Varnsdorf. Oba celky od sebe v tabulce dělí pouhý bod. O dramatický náboj by tak mělo být postaráno.

Varnsdorf má zasebou devět odehraných duelů, ve kterých posbíral deset bodů, když dva zápasy dokázal vyhrát. Severočeši doposud vstřelili osm branek a dvanáct jich inkasovali.

Vysočina dokázala zvítězit třikrát a na svém kontě má jedenáct bodů. Jihlavané vstřelili sedmnáct branek a stejný počet jich inkasovali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.