Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Táborsko - 26. září 2020   16:30

Prostějov
Prostějov
4' Bala
1:1
(1:0)
Táborsko
Táborsko
82' M. Kučera
Prostějov
Mucha – Bala, Langer (58. Matoušek), Šmehyl, Zikl (71. Machynek) – Stříž (84. Šteigl), Kopřiva, Bialek, Spáčil – Zapletal, Píchal (71. Rolinc).
Bréda – Omale, Matoušek, Šteigl, Machynek, Schuster, Rolinc.
Matějček – Kříž, Klupák
Táborsko
Slávik – Navrátil, Penc (69. Vozihnoj), Provazník (77. Čapek), M. Kučera – P. Plachý, Musiol, Brabec (46. Icha), Dybala – Boula, Majka (54. Tolno).
Pecháček – Tolno, Čapek, Vozihnoj, Icha, Schramhauser.

Je za námi zápas mezi Prostějovem a Táborskem. Po prvním poločase by nikdo neřekl, že mohou hosté brát body, kdyby totiž Prostějov vedl 3:0, nikdo by se nemohl divit. Do druhé části ale vstoupil zcela jiný tým a postupem Táborsko přebralo otěže zápasu. Nakonec díky penaltovému kopu dokázal vyrovnat Kučera a do konce zápasu se již skóre neměnilo. V utkání padly hned 4 červené karty a dohrávalo se v 9 na obou stranách.
Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Jakub Rolinc (1. SK Prostějov).
90+2'
Obrovská šance Šteigla, ten podruhé v krátkém rozmezí trefuje břevno!
90'
Nadstaveny budou 4 minuty. Nadstavený čas se bude dohrávat v 9 na obou stranách.
90'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Emanuel Tolno (FC MAS Táborsko).
89'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jiří Spáčil (1. SK Prostějov).
87'
Šteigl trefuje z velkého vápna břevno!
86'
Hosté málem využili prostoru po levé straně hřiště, Plachý byl nakonec faulován.
85'
Po faulu Tolna rozehrával Zapletal dobrou standardku. Hostující brankář si však balón ve vzduchu pohlídal.
84'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michal Stříž, přichází Jan Šteigl.
82'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Hosté si za svoji aktivitu v druhém poločasu zasloužili vyrovnat. MARTIN KUČERA poslal k pravé tyči, domácí brankář neodhadl stranu,
81'
Bude se kopat penalta. Po velké šanci brankář vyrazil míč na obránce, který zahrál rukou,
80'
Domácí nedokáží držet míč, sotva přejdou půlku a přijdou o něj.
79'
Hosté jsou teď lepším celkem, k balónu se dostal na středu velkého vápna Kučera a dobře vyzkoušel Muchu.
77'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází David Čapek.
77'
Hosté se již dostávali do vápna, nakonec jejich počínání zastavil ofsajd.
75'
Provazník teď naskočil na domácího Kopřivu a hodně se divil faulu. Domácí budou rozehrávat od své branky.
73'
Hosté založili rychlou akci. Po levém křídle se protáhl Kučera, poté míč přenechal Provazníkovi, ten zakončit nedokázal a poslal jej mimo hřiště. Odkopávat bude domácí brankář.
71'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Jakub Rolinc.
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Lubomír Machynek.
69'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Václav Penc, přichází Leoš Vozihnoj.
66'
Šmehyl s Musiolem byli s ČK vykázání ze hřiště po rozmíšce po faulu Musiola na Píchala.
65'
Potyčka mezi hráči. Budou padat karty.
64'
Domácí si nerozuměli na polovině útočné půlky a velice jednoduše přišli o míč. Hostující Plachý vybojoval roh.
63'
Provazník se dobře motal s míčem ve vápně pak našel i Musiola, jeho pokus byl zablokován.
62'
Hosté ve druhé půli vyrovnali hru, nyní mají i více ze hry,
60'
Před malou chvílí přišel na hřiště a již se mu to žlutí. Emanuel Tolno si nepočínal příliš dobře a poslal domácího hráče nedovoleně k zemi.
58'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Štěpán Langer, přichází Jakub Matoušek.
56'
Domácí se nadechovali k tlaku, jenže Bala po přihrávce dozadu odevzdal míč hostům.
54'
Provazníkův průnik zakončoval Plachý až do stromu za prostějovským hřištěm.
54'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matěj Majka, přichází Emanuel Tolno.
53'
Přihrávka Stříže po zemi do vápna adresáta nenašla.
51'
Plachého únik po levém křídle srazil nepříjemně před domácím brankářem Bielak,nakonec však pro domácí vše dobře dopadlo.
50'
Kučera s Langerem si něco důrazně vysvětlovali u pomení čáry, nakonec vše nakonec vyřešil úsměv domácího hráče.
48'
Kučerův roh schoval do náruče Mucha.
48'
Icha udělal u pomezní čáry otočku a posílal centr na vápno, tam jej uklidil na roh Čapek.
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matěj Brabec, přichází Marek Icha.
46'
Prostějovští fotbalisté plní roli favorita a mají jednoznačně více ze hry. Zaslouženě vedou o jednu branku, avšak minimálně další dvě velké příležitosti zhatil hostující brankář Slávik.
45+1'
45+1'
Šmehylův vysoký míč si pohlídal hostující brankář.
45'
Nadstavena bude 1 minuta.
45'
Krásný rohový kop Kučery našel přesně Navrátila, ten ze vzduchu rozvlnil síť z boku.
44'
Na druhé straně zahrozil Provazník, ten už se dral k malému vápnu a posílal tam míč. Do bezpečí jej uklidil Bialek.
43'
Domácí se znovu drali do útoku, míč hraný přes střed proskákal k hostujícímu brankáři.
42'
Jasná tutovka Píchala, ten už byl sám proti Slávikovi, ten však znovu skvěle reflexivně zasáhl.
41'
Střela Šmehyla z dálky byla pro hostujícího brankáře lehkou prací.
40'
Slibná šance Prostějova opět končí na rohovém kopu.
40'
V pravém rohu hřiště si "vymlátil" bloky Langer, hosté budou vhazovat.
38'
Tentokrát Prostějov nehrál roh nakrátko, míč odehrál mimo první bránící hráč hostí.
38'
Zapletalovy pokusy o procpání míče na malé vápno odklonil za čáru Penc.
36'
Hosté znovu aktivní v útoku, dlouho drží prostějovské pod tlakem, nakonec měl největší příležitost Musiol, ale znovu trefil jen bránícího hráče.
35'
Znovu hrozí hosté, Pencův centr téměř z rohu hasí za čáru domácí obrana. Roh který rozehrával Kučera byl pro všechny hráče příliš vysoko.
33'
Hosté se zmocnili míče na polovině a rychlou akcí se dostal Musiol na velké vápno, tam naše Adama Provazníka, ten nevystřelil a míč mu utekl za čáru.
32'
Po "zajetí" do prostějovského hráče u pomezní čáry obdržel Matěj Dybala žlutou kartu.
31'
Domácí se snažili dostat dvakrát za obranu Táborska, vždy jim míč utekl.
30'
Odkop od hostující branky padal na hlavu domácího hráče, fauloval ho zezadu Provazník.
28'
Matěj Brabec odhadl prostějovskou přihrávku a potom raději poslal míč za čáru, prostějovský roh na krátko ale k dalšímu ohrožení nevedl.
26'
Bielek si nerozuměl se spoluhráči a centr poslal do země nikoho. Sbírá jej hostující brankář.
25'
Další pokus Musiola jde hodně mimo.
23'
To se jen tak nevidí, Martin Zikl byl od poloviny hřiště u balónu a držen. Nakonec byl velkém vápně poslán k zemi, ale píšťalka zůstala tichá.
20'
Centr Stříže končí v náručí hostujícího brankáře.
18'
Rozhodčí poprvé vytahuje žlutou kartu, obdržel ji Jiří Spáčil..
18'
Nyní se ale už málem prosadil Langer, už se nadechoval ke střele, ale dobře vyběhl Slávik z branky.
17'
Prostějovští mají více ze hry, nyní jejich delší snažení na míči končí jeho ztrátou.
15'
Zahrozili i hosté, znovu byl aktivní Musiol, jeho střelu z vápna vyškrábl Mucha nad břevno.
14'
Kapitán Prostějova byl v dobré pozici, ale nedokázal si zaseknout balón a do střely se nedostal.
11'
Nejprve se ve velké šanci ocitl Michal Zapletal, jeho pokus vyrazil Slávik jen před sebe, z první pak střílel David Píchal ale trefil znovu jen hostujícího brankáře. Velká šance Prostějova.
9'
Jiří Spáčil protáhl balón podél čáry a předal jej na střed hřiště Langerovi, ten trefil jen bránícího hráče před sebou.
7'
Standardní situace Prostějova znovu končí na rohovém kopu. Tentokrát ale bez vážnějšího ohrožení branky.
6'
Hostující Navrátil obdržel žlutou kartu.
4'
Prostějov právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu rozehraném nakrátko došlo k centru do vápna, kde se nejlépe zorientoval ROMAN BALA a jeho lehká teč zapadla až za brankovou čáru.
3'
Rohový kop i z druhé strany. Zakončoval jej Musiil, vysoko nad.
2'
Z rohu Prostějov branku neohrozil.
2'
Zapletal z levého křídla posílal balón do malého vápna, jeden z hostí jej poslal do zámezí, následuje roh Prostějova.
1'
Hosté po rozehrávce brzy přichází o míč. Musiol ho zakopl za levou postranní čáru.
1'

1. SK Prostějov: Mucha – Bala, Langer, Šmehyl, Zikl – Stříž (C), Kopřiva, Bialek, Spáčil – Zapletal, Píchal.
Náhradníci: Bréda – Omale, Matoušek, Šteigl, Machynek, Schuster, Rolinc.

FC MAS Táborsko: Slávik – Navrátil (C), Penc, Provazník, M. Kučera – P. Plachý, Musiol, Brabec, Dybala – Boula, Majka.
Náhradníci: Pecháček – Tolno, Čapek, Vozihnoj, Icha, Schramhauser.

Rozhodčí: Matějček – Kříž, Klupák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.