Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Třinec - 5. prosince 2020   13:30

Prostějov
Prostějov
37' Matoušek  • 82' Šteigl
2:2
(1:1)
Třinec
Třinec
35' Samiec   • 54' Attah
Prostějov
Mucha (C) – Šmehyl, Bala, Sus (74. Šteigl), Sečkář (74. Langer) – Matoušek, Zapletal (58. Spáčil), Omale, Píchal (66. Rolinc) – Zikl, Kopřiva (58. Jurásek).
Bréda – Langer, Rolinc, Šteigl, Stříž, Spáčil, Jurásek.
Cieslar – Šimáček, Matoušek
Bez diváků diváků
Třinec
Pastornický – Hýbl, Gáč, R. Vaněk I. (C), Bolf – Weber (90. Foltyn), Ngimbi, Attah (83. Zlatohlávek), Cienciala – Stáňa (46. Puchel), Samiec.
Ciupa – Zlatohlávek, Puchel, Foltyn.

Tak utkání skončilo v podstatě zaslouženou remízou. Největší napětí nabídla poslední desetiminutovka, kdy Prostějov zaslouženě vyrovnal. Na konec jsme viděli verbální, a dost i zbytečné výroky na stranu hlavního sudího, který musel udělit po právu červenou kartu. Za mě je to vše, díky za pozornost a u fotbalu zase někdy.
90+2'
90+2'
Tak je tu ještě velké rušno! Hlavní rozhodčí byl po střetu dvou hráčů hodně benevolentní, což se mu vymstilo a musel nakonec udělit červenou kartu jednomu příslušníkovi realizačního týmu Prostějova!
90'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Tomáš Weber, přichází Martin Foltyn.
89'
Puchel opět nebezpečné střílí, ale po druhé v utkání gólman Mucha vytahuje neuvěřitelný zákrok.
88'
Teď je to jak na kolotoči, nebezpečná standartka Třince.
85'
Prostějov teď chce zlomit utkání. Zikl skvělou střelou propálil Pastornickeho, ale na poslední chvíli z brankové čáry vykopává jeden hráč hostí.
83'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Christian Attah, přichází Tomáš Zlatohlávek.
82'
Prostějov právě vstřelil branku!
Tak nejprve to vypadalo na penaltu po centru domácích, ale k odraženému míči se dostal JAN ŠTEIGEL a nekrompromisně k tyči. Stav utkání 2:2.
80'
Poslední minuty se odehrávají především ve středu hřiště. Nadechne se Prostějov k závěrečnému tlaku ?
78'
Hosté se vzadu moc nepohodli a malém z toho byla velká šance Prostějova, což rozhodilo trenéra hostů Straku který teď byl možná slyšet až v Olomouci.
74'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michal Sečkář, přichází Štěpán Langer.
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Sus, přichází Jan Šteigl.
70'
Skvělý přechod do útoku Hanáků a další šance pro Matouška. Gólman Pastornický všal skvělým zákrokem drží vedení Třince.
69'
Standardka pro Třinec. Puchel obstřelil přízemní střelou zeď, ale Mucha se vytáhl a míč zachytil.
66'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Jakub Rolinc.
64'
Hýbl přestřeluje.
61'
Žlutou kartu dostává Ngimbi (FK Třinec).
59'
Píchal skvěle našel Matouška, ale ten hodně razantní střelou neohrozil bránu hostů.
58'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází David Jurásek.
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michal Zapletal, přichází Jiří Spáčil.
58'
Omale si koledoval o druhou kartu, ale sudí byl benevolentní.
56'
Píchal teď skvěle podržel míč na zádech a získává velmi nebezpečnou standartku pro Prostějov.
54'
Třinec právě vstřelil branku!
Za to hosté se nemýlí! Vyrazili rychle do brejku a je to CHRISTIAN ATTAH, kdo se prosadil po centru!
54'
Velký závar ve vápnu Třince se snažil využít Martin Sus, ale minul tři tyče.
53'
Matoušek je stále velmi aktivním hráčem.
51'
Krásná akce domácích! Matoušek střílenym centrem ohrozil Pastornickeho, ale beci Třince získali opět odražený míč.
47'
Ve vápně domácích bylo rušno po údajné ruce, rozhodčí nechává hru běžet.
46'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Bronislav Stáňa, přichází Erik Puchel.
46'
Po prvním poločase je nutno konstatovat, že Třinec se zaslouženě dostal do vedení, ale z ojedinělé šance bleskově domácí ihned srovnali. Na stadionu v Prostějově ale terén moc nenahrává kombinační hře, proto převážně se oba celky snaží skórovat z centru a nákopu, a to se i povedlo.
45+0'
45'
Žlutou kartu dostává Christian Attah (FK Fotbal Třinec).
44'
Třinec se stále drží na útočné polovině. Pomáhá mu k tomu i spousta odražených balónů.
43'
Z ničeho nic, po faulu na kapitána hostů, je tu před koncem poločasu standardní situace pro hosty.
41'
Třinec jakoby zamrzl po obdržené brance. Jsou to spíše domácí, kdo nyní tvoří hru.
39'
Po bleskovém srovnání se hra uklidnila.
37'
A už je zase nerozhodně! Prostějov se dostal na polovinu Třince, domácí poslali nenápadný centr do vápna hostů a nejvýše se vyšplhal JAKUB MATOUŠEK, který hlavou poslal míč do sítě!
35'
První velká šance zápasu končí gólem! Jak jsem chválil obranu Prostějova, tak teď udělala velkou chybu a po dlouhém nákopu a prodloužené hlavičce se tváři v tvář objevil proti gólmanu Muchovi MARTIN SAMIEC a uklidil míč do sítě.
34'
Žlutou kartu dostává Solomon Omale (1. SK Prostějov).
33'
Třinec se snaží stále kombinovat, ale obrana domácích drží opravdu pevně.
29'
Hra se opět dostala na polovinu Prostějova a po zblokovaném centru další roh pro hosty.
28'
František Straka se teď verbálně opřel do domácí střídačky, moc přátelská atmosféra zde nepanuje.
25'
Prostějov se po dlouhé době ocitl na druhé polovině, ale hned přichází o míč.
22'
Prostějov je zatáhnutý na své polovině a nemůže se vymanit z tlaku hostí.
21'
Po faulu jednoho z domácích, se strhla menší roztržka. Dnešní zapas se hraje hodně z ostra.
20'
Prostějov sice roh ubránil, ale hosté jsou stále v tlaku.
18'
V zápětí po zblokované střele další.
17'
První roh zápasu pro hosty.
14'
Slibně se rozvíjející akce hostů končí první střelou mimo bránu.
13'
Trenér hostů František Straka zatím naplno prožívá každý faul domácích a od začátku dává najevo, jak moc emotivní trenér je.
12'
Další nebezpečný centr domácích, ale gólman Pastornický byl připraven a sbírá míč do svých rukou.
11'
Žlutou kartu dostává Matěj Hýbl (FK Fotbal Třinec).
9'
Píchal nebezpečně centroval z levé strany, nikoho ale nenašel.
6'
O menší závar se postaral Matoušek, ale i obrana Třince vše zvládá.
5'
Prostějov se dostal dlouhým nákopem na polovinu Třince a má slibnou standardní situaci.
4'
Střela Christiana Attahy byla zblokována.
2'
Třinečtí se pokusili o pár centrů se kterými si defenzíva domácích hravě poradila.