Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Jihlava - 10. září 2020   18:00

Ústí
Ústí
33' Miskovič  • 90+4' Chodora
2:0
(1:0)
Jihlava
Jihlava
Ústí
Tvrdoň – M. Bílek, Brak, Hudec, Písačka – J. Peterka (C) – Čičovský, Miskovič (65. Emmer) – Kušej, Koubek (82. Šilhan), Prošek (84. Chodora). Trenéři: Jiří Jarošík, Patrik Kolář.
D. Němec – Chodora, Šilhan, A. Černý, Emmer, Jirkovský.
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
688 diváků
Jihlava
Lancman – Křišťál, T. Vlček, Štefánek, Pojezný (46. T. Svoboda) – Červ (78. Horák), Lacko (C) – Tureček (61. Ritter) – Smejkal, Araujo-Wilson (69. Vedral), Peřina. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
Číž – Vedral, T. Svoboda, Horák, Matulka, Ritter, Dau.

V televizním utkání aneb předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR vítězí fotbalisté Ústí nad Labem, kteří po brankách Jiřího Miskoviče a Daniela Chodory berou proti Jihlavě tři body. Pro Mariána Tvrdoně se jedná o druhé čisté konto ze druhého domácího zápasu.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
:

Pozápasové statistiky:

Branky:
33. Miskovič, 90+4. Chodora.
ŽK: 7. Miskovič, 56. Brak – 39. Tureček.
Střely na branku: 6:4 (3:2).
Střely mimo branku: 3:7 (3:2).
Rohové kopy: 4:13 (2:6).
Ofsajdy: 4:4 (3:1).
Fauly: 15:13 (7:8).
Držení míče: 53 % : 47 % (54 % : 46 %).
90+5'
Konec zápasu po nastavení necelých pěti minut.
90+4'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
K odraženému míči se jako první dostal DANIEL CHODORA, jenž prostřelil vše a doslova přibyl pověstný poslední hřebíček do jihlavské rakve.
90+4'
V čase 93:51 min. pálil Vasil Kušej z brejku do brankáře soupeře.
90+4'
Michal Lancman musel sprintovat až téměř ke středové čáře, aby zabránil brejku Vasila Kušeje.
90+3'
Rohový kop pro Jihlavu.
90+2'
Matúš Lacko pálil těsně vedle a chytá se za hlavu.
90+2'
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 4:4).
90+1'
Vasil Kušej vybídl ke skórování Daniela Chodoru, kterému zakončení nevyšlo podle představ.
90'
Hlavní rozhodčí Karel Hrubeš nastaví ve druhé půli pro domácí dlouhé čtyři minuty.
89'
Ránu Jaroslava Peřiny vyškrábl Marián Tvrdoň na roh.
88'
Michal Bílek vykopl z vlastní brakové čáry poskakující míč, připraven zasáhnout byl i Marián Tvrdoň. Naštěstí pro Armu se oba mezi sebou dohodli.
87'
Hosté se snaží o vstřelení vyrovnávací branky, domácí se brání zuby nehty.
Dnešní utkání sleduje 688 diváků včetně dvou příznivců Jihlavy.
84'
Série střídání pokračuje. Jiří Jarošík posílá na hřiště místo Václava Proška mladého Daniela Chodoru.
82'
Druhé střídání v podání Ústí nad Labem. Místo Matěje Koubka, který chytá křeče, přichází Vojtěch Šilhan.
81'
Michal Bílek z pravé strany nalezl Matěje Koubka, který ze skluzu do brány nemířil.
81'
Centr Vasila Kušeje na Matěje Koubka byl příliš dlouhý.
79'
K nebezpečnému střeleckému pokusu se odhodlal Filip Vedral, z dálky vystřelil vedle.
78'
Realizační tým Vysočiny využívá čtvrtého střídání, když z hrací plochy odstupuje Lukáš Červ, nastupuje Daniel Horák.
78'
Jaroslav Peřina nemířil přesně.
74'
Jakub Emmer zakopl míč do zámezí poté, co zůstal na hrací ploše ležet Matěj Koubek.
73'
Ofsajd hostů (na ofsajdy 3:4).
73'
Matěj Koubek hledal za obranou Jihlavy Jakuba Emmera, který nestačil míč před Michalem Lancmanem doběhnout.
71'
Tomáš Smejkal z levé strany servíroval přihrávku Tomáši Svobodovi, který před odkrytou částí brány u opačné tyče na balón nedosáhl.
69'
Aleš Křeček pošle na trávník třetí čerstvou sílu, odchází James Justin Araujo-Wilson, kterého nahradí Filip Vedral.
68'
Na hrací ploše zůstal ležet Adam Čičovský, přivolán je lékař.
65'
Střídat bude také Arma, na místo střelce Jiřího Miskoviče přichází Jakub Emmer.
64'
Jaroslav Peřina po přihrávce Tomáše Smejkala trefil z přímého volného kopu obranný val soupeře.
61'
Druhé střídání Aleše Křečka, který ze hřiště stahuje Miroslava Turečka, opačným směrem putuje Adam Ritter.
60'
Ve středovém kruhu faulován Matěj Koubek.
58'
Po rohu zahraném Tomášem Smejkalem hosté ústeckou bránu neohrozili.
56'
Vojtěch Brak (UNL) byl příliš důrazný v souboji s brankářem Michalem Lancmanem. Stoper Army z tohoto důvodu uviděl žlutou kartu.
53'
Ofsajd Vysočiny (na ofsajdy 3:3).
52'
Po chybě Jana Peterky v rozehrávce měl Tomáš Svoboda na kopačce vyrovnání. Střídající hráč Jihlavy z pravé strany vyslal míč, který od pravé tyče kopíroval brankovou čáru, až se od levé tyče naštěstí pro domácí odrazil ven z brány.
51'
Lukáš Červ hlavičkoval vedle.
50'
Michal Bílek obětavým skluzem zamezil přihrávce na Jaroslava Peřinu, kterou z pravé strany vyslal James Justin Araujo-Wilson.
49'
Vasil Kušej vybojoval rohový kop také pro Ústí nad Labem.
48'
Ofsajd hostů (na ofsajdy 3:2).
48'
Tomáš Smejkal rozehrál rohový kop Jihlavy na krátkou vzdálenost.
46'
První změnu v sestavě připravil o přestávce Aleš Křeček. Karla Pojezného nahradí Tomáš Svoboda.
46'
James Justin Araujo-Wilson zahájil druhou půli.
46'
Do šaten odchází šťastnější fotbalisté Ústí nad Labem, kteří po brance Jiřího Miskoviče z přímého volného kopu ze 33. minuty vedou 1:0. Aleš Křeček má druhý poločas na to, aby proti svému bývalému celku skóre otočil nebo minimálně vyrovnal.

Držení míče: 54 % : 46 %.

Druhý poločas začne přibližně v 19:07 hod.
45+2'
První poločas skončil po nastavení jedné minuty a osmnácti sekund.
45+2'
Marián Tvrdoň se zapojil do rozehrávky Ústí nad Labem.
45+1'
Hlavní rozhodčí Karel Hrubeš nastaví jednu minutu.
45'
Vasil Kušej vstřelil gól, který ale nebude uznán. Celé situaci předcházel útočný faul Army.
44'
Tomáš Smejkal se uvolnil po levé straně, pravý útočník ze svého úniku vytěžil jen roh.
43'
Michal Bílek si vynutil faul vedle vlastního velkého vápna.
42'
Třetí ofsajd Severočechů (na ofsajdy 3:1).
39'
Miroslav Tureček (JIH) obdržel za faul na obranné polovině žlutou kartu.
38'
Standardní situace by mohly patřit u domácích k silným stránkám, Vasil Kušej z přímého volného kopu těsně minul vysněný cíl!
36'
Tomáš Vlček zblokoval centr Vasila Kušeje do bezpečí pro hosty.
33'
Domácí otevírají skóre z přímého volného kopu! Vasil Kušej nejprve naznačil, že střílet bude sám, opak byl ale pravdou. JIŘÍ MISKOVIČ po rozběhu přesně zamířil pod břevno a Arma se ujímá vedení.
32'
Před pokutovým územím byl faulován Václav Prošek, standardní situace pro domácí z dobré střelecké pozice.
31'
Vasila Kušeje zastavil v brejku zdvižený praporek, ofsajd Army (na ofsajdy 2:1).
29'
Aktivita obou celků nyní mírně opadla.
27'
Lob Michala Bílka k Matěji Koubkovi nedošel, vítr usměrnil balón do autu.
26'
Pokus Matúše Lacka z dálky sražen na rohový kop.
25'
Vasil Kušej dvakrát v řadě nestihl doběhnout míč, který lapil do náruče Michal Lancman.
22'
Hosté pokračují v aktivitě, střelu Jaroslava Peřiny vyrazil Marián Tvrdoň na čtvrtý rohový kop hostů v krátkém časovém sledu.
21'
Do třetice roh ve prospěch Jihlavy, když si ústečtí hráči málem vstřelili vlastní gól. V inkasování zachránila ze závaru Severočechy horní tyč!
20'
Jihlava si rohový kop zopakuje, zahrávat bude Tomáš Smejkal.
19'
James Justin Araujo-Wilson hledal Vojtěcha Křišťála, u kterého se na poslední chvíli zjevil Jiří Miskovič. Posledně jmenovaný odkopl míč na roh.
18'
Před ležícím Jaroslavem Peřinou zakopl Bohumil Hudec míč do autu, aby mohlo dojít k případnému ošetření.
17'
Na centr Vasila Kušeje k opačné tyči před odkrytou bránu Václav Prošek těsně nedosáhl.
16'
Jedovku Vasila Kušeje z pravé strany gólman Jihlavy vyrazil.
15'
Arma kombinuje na polovině soupeře.
13'
Centr Tomáše Smejkala lapil Marián Tvrdoň.
12'
K zakončení se z hranice velkého vápna dostal Jan Peterka. Kapitán Ústí nad Labem svatyni hostů minul.
11'
Matěj Koubek se zasloužil o rohový kop pro Armu.
10'
Ofsajd na straně Vysočiny (na ofsajdy 1:1).
9'
Rána Matěje Koubka nenadělala brankáři Jihlavy potíže.
7'
Jiří Miskovič (UNL) za nedovolený zákrok v blízkosti středové čáry na Miroslava Turečka inkasoval od Karla Hrubeše žlutou kartu.
7'
James Justin Araujo-Wilson střelou doprostřed brány Mariána Tvrdoně nepřekvapil.
6'
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 1:0).
4'
Vasil Kušej přízemním pokusem minul soupeřovu bránu.
3'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
2'
Tomáš Vlček vylekal Michala Lancmana a i zbytek týmu, když riskantní přihrávkou prověřil vlastního brankáře.
1'
Vasil Kušej se obstaral o úvodní výkop.
1'
Před zápasem se s diváky a profesionální fotbalovou kariérou loučí někdejší hráč Army Jiří Pimpara. Zkušeného fotbalistu nyní diváci potkají pouze v oblastním přeboru Ústeckého kraje za tým TJ Sokol Srbice.

S Jiřím Pimparou se kromě kapitánů přišli rozloučit i další hráči a trenér Jihlavy Aleš Křeček.
Arma nastupuje v modrobílé barvě dresů, Jihlava se představí v dresech žlutých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Domácí pro dnešní utkání nastoupí v rozestavení 4-1-2-3, hosté sází na rozestavení 4-2-1-3.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Bílek, Brak, Hudec, Písačka – J. Peterka (C) – Čičovský, Miskovič – Kušej, Koubek, Prošek. Trenéři: Jiří Jarošík, Patrik Kolář.
Náhradníci: D. Němec – Chodora, Šilhan, A. Černý, Emmer, Jirkovský.

FC Vysočina Jihlava: Lancman – Křišťál, T. Vlček, Štefánek, Pojezný – Červ, Lacko (C) – Tureček – Smejkal, Araujo-Wilson, Peřina. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
Náhradníci: Číž – Vedral, T. Svoboda, Horák, Matulka, Ritter, Dau.

Rozhodčí: Hrubeš – M. Vlček, Klupák – Machač; delegát: Filípek; technický delegát: Hartman.

&
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí podle kurzů favorizují obě mužstva.

87. Brak – 37. Tijani, 86. F. Novotný.
Rozhodčí: Adámková – Poživil, Batík – Hocek.

2:3 (0:2)
Branky: 54. a 79. Klobása – 30., 38. a 87. L. Matějka.

FK Ústí nad Labem:
2 zápasy: 0 výher, 1 remíza, 1 prohra; skóre 2:5, 1 bod, 9. – 10. místo.

FC Vysočina Jihlava:
1 zápas: 0 výher, 0 remíz, 1 porážka; skóre 3:4, 0 bodů, 11. místo.
:
Příjemné čtvrteční odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho vypukne předehrávka 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí FC Vysočina Jihlava.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.