Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Blansko - 20. září 2020   16:30

Varnsdorf
Varnsdorf
69' Ondráček
1:1
(0:1)
Blansko
Blansko
35' Kania
Varnsdorf
A. Richter – Lehoczki, Zbrožek, Hasil, Heppner – Bláha (37. M. Kubista), Kocourek – Rudnytskyy (C) (57. Breda), Ondráček, Schön (72. Šimon) – M. Richter (57. Daniel Novák).
Vaňák – Breda, Minsung, M. Kubista, Daniel Novák, Šimon.
Machač – Kubr, Melichar
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
524 diváků
Blansko
Halouska – Ilko, Štrbák (C), R. Buchta, Klusák – Kania, Lahodný, Kopičár, Žák (88. Helebrand) – Vasiljev (82. Harba) – J. Šašinka (79. Martin Holek).
Maňák – Bartolomeu, Harba, Martin Holek, Helebrand, Machalík, Přerovský.

Utkání 4. kola mezi Varnsdorfem a Blanskem skončilo smírně 1:1. V každém poločase padla jedna branka. Nejprve vedli hosté po brance Kanii, za domácí vyrovnával z pokutového kopu Ondráček. Remíza je vzhledem k vývoji spravedlivá.
90'
90'
Kubista odvrací hlavou centr ze strany. Domácí nebezpečí před svojí brankou nedopustili.
90'
Na druhé straně faulují také domácí. Blansko má standardní situaci ze slibné vzdálenosti.
89'
Breda už si dnes nezahraje. A varnsdorfští doktoři běží na hřiště znovu. Tentokrát zůstává na zemi ležet Lehoczki.
88'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Matěj Helebrand.
87'
Hra je opět přerušena, na zemi zůstává ležet Breda, lékaři ho odnášejí za postranní čáru.
85'
Novák se dral do vápna a při souboji upadl. Sudí jeho herecký výkon odpískal jako nafilmovány pád.
84'
Domácí jsou nyní aktivnější. K ohrožení branky soupeře ale nedošlo.
82'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Tomáš Vasiljev, přichází Haris Harba.
81'
Daniel Novák viděl žlutou kartu.
80'
Šimon dostal přihrávku do ulice, pozorný gólman ale včas vyběhl. Byť se Šimon skácel k zemi, sudí zůstává chladný.
79'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Martin Holek.
78'
Rychlý protiútok domácích a slibný přízemní centr Heppnera. Po skrumáži na hranici vápna se k zakončení dral Lehoczki, jeho pokus ale zablokoval jeden z bránících hráčů.
76'
Lahodný fauloval Bredu bez míče. Sudí ale žlutý kartonek nechává v kapse.
74'
Hosté se tlačí do dalšího zakončení. Šašinka při snaze zakončit nakopl Zbrožka, sudí přerušuje hru.
72'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Matěj Šimon.
71'
Radek Buchta viděl žlutou kartu za faul na polovině hřiště.
69'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
ADAM ONDRÁČEK razantní střelou do herní poloviny branky vyrovnává!
68'
Varnsdorf bude kopat pokutový kop za ruku v pokutovém území.
68'
Rohový kop pro Varnsdorf.
66'
Novák nastartoval nohy a vydal se na výlet přes vlastní polovinu. Hosté ho zastavili za cenu faulu.
64'
Rychlý přechod domácích ukončuje zdvižený praporek pomezního.
63'
Adrián Kopičar vidí z ruky sudího Machače žlutou kartu za faul na Kocourka.
62'
Domácím se nedaří rozehrát. Další akci ukončuje nepřesnou přihrávkou Kubista.
61'
Blansko zahrává druhy rohový kop v řadě.
59'
Breda se po minutě na hřišti poroučel k zemi. Další standardní situace pro domácí.
57'
Domácí kouč Oulehla provádí dvojí střídání, Pavlo Rudnytskyy a Marek Richter přepustili místo Dominiku Bredovi a Danielu Novákovi.
56'
Heppner zkusil dalekonosnou střelu a je z toho jen roh.
55'
Šašinka se dostal ve vápně k míči, přes Hasila ale nedokázal zakončit.
53'
Hra je nyní rozkouskovaná. Vidíme řadu faulů na obou stranách.
51'
Šašinka faulován Zbrožkem. Hosté rozehrávají dozadu.
48'
David Klusák obdržel žlutou kartu.
48'
Heppner se dostal k odraženému míči. Jeho pokus ale končí vysoko nad.
48'
Varnsdorf vlétl do druhé půle a snaží se o vyrovnání. Nyní má šanci ze standardní situace.
46'
Po prvním poločase vede Blansko ve Varnsdorfu o jednu branku, nutno říci, že zaslouženě, jelikož se dostal před tím do dvou velice dobrých příležitostí, které skončily na břevně.
45+1'
45+1'
Šašinka se tlačil do zakončení. Ke střele se nakonec přes obránce nedostal a sudí ukončuje první půli.
45'
V první půli se nastavuje jedna minuta.
45'
Aktivita domácího celku končí, hlavní sudí přerušuje hru – útočný faul Marka Richtera.
44'
V závěru poločasu si Varnsdorf zkusí další roh.
42'
Sledujeme hru převážně na polovině hřiště. Ani jeden u týmů se nedokáže dostat do střeleckého pokusu.
40'
Zbrožek zkusil zakončit. Po teči hráče Blanska je to ale další rohový kop.
39'
Varnsdorf vybojoval rohový kop.
37'
První střídaní domácího celku. Hřiště opustil Ondřej Bláha a nahradil jej Matěj Kubista.
37'
Hra se nyní zrychlila, Varnsdorf ale trápí nepřesná přihrávka.
35'
Blansko právě vstřelilo branku!
Máme tady vedoucí branku Blanska. LUKÁŠ KANIA se po rohu dostal k odraženému balonu a přes skrumáž protlačil míč do sítě.
33'
Po centru ze strany hlavičkoval Jakub Šašinka a orazítkoval břevno!
32'
Standardní situace pro Varnsdorf. Ale ani tentokrát z toho není žádná golová šance. Hraje hostující brankář.
30'
Ondráček rozehrál roh na krátko s Bláhou. Následný centr ale končí mimo hrací plochu.
29'
Následuje další rohový kop ve prospěch Varnsdorfu.
28'
Heppner se snažil uklidit přetaženým míč na zadní tyč tvrdou střelou. Blanskou tvrz však nepropálil.
26'
Varnsdorf se po delší době dostal do hry a díky Hasilovi si zahraje roh.
24'
Také hosté se dostali k centru. Míč však ve vzduchu sbírá Richter.
22'
Ondráček dostal dlouhý míč a odcentroval do vápna. Tam však nikdo ve žlutém nebyl. Blansko odkopává.
20'
Blansko převzalo otěže zápasu a dostalo se do zakončení. Chyběla ale přesnost.
18'
Po jednom ze soubojů zůstává v bolestech ležet Bláha. Hra je přerušena.
17'
První žlutá karta zápasu pro Jakuba Šašinku za faul na Kocourka.
16'
Centr do pokutového území se snažil uklidit nůžkami Ondráček.
15'
Rudnytskyy se dostal k zakončení na hranici vápna. Jeho pokus ale připomíná malou domů.
15'
Další faul hostů při přechodu do útoku.
14'
Varnsdorf se snažil kombinovat. Bláha si však předkopl míč a hned o něj přišel. Hraje Blansko.
12'
Ondráček dostal šlapáka od Lahodného, sudí vše jasně viděl a píská faul.
10'
Hasil hledal přetaženým centrem Schöna, ten se nakonec k míči nedostal.
8'
Varnsdorf je zařazen na své polovině. Blansko skvělé kombinuje a nepustí domácí do útoku.
7'
Lahodný provětral rukavice Richtera! Střela z první skončila po zákroku domácího brankáře na břevně!
6'
Na druhé straně Blansko vybojovalo rohový kop.
5'
Rudnytskyy faulován. Hlavni sudí důrazně domlouvá hráči Blanska.
4'
Domácí uklidňují hru a rozehrávají přes gólmana.
3'
Sledujeme sérii nepřesných přihrávek na obou stranách.
1'
První faul hostujícího celku. Bláha atakován. Rozehrávat budou fotbalisté Varnsdorfu.
1'
Úvodní výkop mají na starost hráči Blanska.
1'

FK Varnsdorf: A. Richter – Lehoczki, Zbrožek, Hasil, Heppner – Bláha, Kocourek – Rudnytskyy (C), Ondráček, Schön – M. Richter.
Náhradníci: Vaňák – Breda, Minsung, M. Kubista, D. Novák, Šimon.

FK Blansko: Halouska – Ilko, Štrbák (C), R. Buchta, Klusák – Kania, Lahodný, Kopičár, Žák – Vasiljev – J. Šašinka.
Náhradníci: Maňák – Bartolomeu, Harba, Martin Holek, Helebrand, Machalík, Přerovský.

Rozhodčí: Machač – Kubr, Melichar.
Hráči Varnsdorfu podstoupili v pátek testy na COVID-19. Všichni hráči a členové realizačního týmu jsou negativní. Odehrání zápasu tak nic nebrání.
FK Blansko

Blansko ochutnává druholigovou soutěž. A zatím mu musí chutnat. Po remíze v Prostějově, prohře s Líšní a domácí výhře nad Duklou mu patří sedmá příčka v tabulce se čtyřmi body. Uspěje nováček soutěže v Kotlině? To se dozvíme s úvodním výkopem, který je naplánovaný na 16.30 hodin.
FK Varnsdorf

Tým ze Šluknovského výběžku vstoupil do jedenácté sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dobře. Po dvou remízách a jedné výhře mu prozatím patří páté místo v tabulce s pěti body.

V neděli se na domácím hřišti představí proti nováčkovi soutěže. Přijede FK Blansko, které si také nevede vůbec špatně. To v posledním zápase získalo cenný skalp a tři body proti Dukle.