Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Vyšehrad - 2. prosince 2020   13:30

Varnsdorf
Varnsdorf
58' Rudnytskyy
1:0
(0:0)
Vyšehrad
Vyšehrad
Varnsdorf
A. Richter – Lehoczki, Zbrožek, Kouřil, Heppner – Rudnytskyy (C), Bláha, M. Kubista, Kocourek (90+2. Daniel Novák) – Šimon (85. Kubr), Ondráček (75. M. Richter).
Vaňák – Hasil, Kubr, Minsung, Daniel Novák, Schön, M. Richter.
Klíma – Kříž, Flimmel
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
Vyšehrad
Babka – Drobílek (77. Vejvar), Alexandr (70. Januška), Laňka, M. Černý (C) (70. Kříž) – Šandera, Kubala, Dočekal (77. Vandas), Králíček – Košút, Čejka (46. Burda).
Otáhal – Burda, Vejvar, Vandas, Vaněk, Januška, Kříž.

Ode mě je to pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u druhé nejvyšší fotbalové soutěže na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání F:NL. V první půli byl lepší celek z Vyšehradu, ale domácí se ničeho nezalekli a do druhé části vstoupili o mnoho aktivněji, z čehož vznikla jediná branka dnešního utkání, kterou vstřelil Pavlo Rudnytskyy. Varnsdorf tak získal v dnešním utkání tři body.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Daniel Novák.
90+1'
Domácí ubránili další nápor hostů.
90'
Rozhodčí Klíma nastavuje dvě minuty nad rámec času.
90'
Ze standardní situace vytěžili hosté roh.
88'
Domácí se dopustili dalšího faulu. Hostující brankář běží do vápna Varnsdorfu!
86'
Richter bude odkopavat od sve branky.
85'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matěj Šimon, přichází Jan Kubr.
84'
Varnsdorf už spíše brání a dopouští se nedovolených zákroku.
82'
Hosté se snaží o vyrovnání, chybí jim však přesnost ve finální přihrávce.
77'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Filip Drobílek, přichází Jan Vejvar.
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Tomáš Dočekal, přichází Pavel Vandas.
76'
Hra je nyní rozkouskovaná. I přesto se Rudnytsky dostal ke střele, avšak jeho projektil mířil mimo.
75'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Marek Richter.
73'
Hra přerušena. Na zemi zůstává ležet jeden z hostujících hráčů.
71'
Hosté si připisují další žlutou kartu. Tentokrát ji za nesportovní chování vidí Šandera
70'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází Jiří Januška.
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Milan Černý, přichází Dominik Kříž.
69'
Vyšehrad kombinuje na polovině hostí. Při snaze projít do úniku se ale dopustili faulu.
67'
Kocourek vidí za přidržení protihráče žlutou kartu.
65'
Hosté chystají druhé střídání. Mezitím se domácí ženou do dalšího útoku.
63'
Kocourek zkusil vystřelit zhruba šest metrů za vápnem a orazítkoval břevno! Následnou dorážku Heppnera chytá Babka.
62'
Varnsdorf je při chuti, nyní se drží na polovině soupeře.
60'
Hosté se dopustili dvou faulu po sobě. Ondráček bude centrovat od rohového praporku.
58'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Domácí zatáhli míč po lajně, odkud Ondráček našel centrem nabíhajícího PAVLA RUDNYTSKÉHO, jenž se přesnou hlavičkou pod víko nemýlil.
56'
Při snaze zakončit se hosté dopustili faulu. Hraje Richter.
55'
Kubista si připisuje nedovolený zákrok, standardní situace z 35 metrů pro Vyšehrad.
54'
Jejich pokus končí mimo hrací plochu.
53'
Také hosté si zkusí rohový kop.
52'
Varnsdorf je v druhé půli jako vyměněný. Zahrával dvakrát po sobě rohový kop a nutno dodat, že se hráči z Vyšehradu zapotili. Po skrumáži se snažil zakončit Heppner, jeho pokus ale jeden z hráčů tečoval.
50'
Důraz domácích vyústil k odkopu hostí. Hraje Varnsdorf.
49'
Heppner se uvolnil a běžel s míčem tak dlouho, až se dostal mimo plochu. Aut pro hosty.
47'
Dobrá akce domácího celku! Ondráček si obhodil posledního hráče i gólmana. Z velkého úhlu mířil do brány, na poslední chvíli ale zasáhl Kubala a odvrátil míč na roh.
46'
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Felix Čejka, přichází Marián Burda.
46'
Hráči nastupují na hrací plochu, za chvilku začne druhý poločas.
Mám za sebou první část hry, ve které jsme branku neviděli. Do šancí se dostávaly oba celky, ale ani jednomu se branka vstřelit nepodařila. V dnešním utkání jsou zatím aktivnější hosté, kteří překvapují svými výkony, jelikož v dosavadním ročníku F:NL mají v tabulce pouze jeden bod. Druhá polovina začne přibližně ve 14:35.
45'
45'
Košút hlavičkuje nad a sudí ukončuje první půli.
44'
Lehoczki na poslední chvíli skluzem odvrací míč na roh.
42'
Šimon vidi žlutý kartonek za faul na polovině hřiště.
41'
Je až s podivem, že má Vyšehrad v letošní sezoně pouze jeden bod. Během první půle má většinu času navrch.
38'
Další útočný faul hostů. Kubista se poroučel k zemi.
37'
Domácí ale slibnou situaci nevyužili. Odražený míč uklidil mimo hrací plochu nepřesným tvrdým pokusem Heppner.
35'
Faul na hranici vápna na Rudnytského, za to vidí žlutou kartu Kubala.
35'
Druhý signalizovány ofsajd domácích.
33'
Ondráček hledal ve vápně Kouřila. Ten sice odhlavičkoval, mířil ale mimo.
32'
Útočný faul na Kouřila.
31'
Rohový kop pro Vyšehrad.
30'
Hosté kombinují převážně na polovině hřiště. Postupnou kombinací si vybojovali aut.
28'
Drobílek si na lajně pohrál s třemi domácími hráči a odcentroval. Ve vzduchu ale úřadoval Richter.
26'
Hosté se snažili proniknout do vápna. Důrazný Zbrožek pokryl míč a nechal ho doputovat do zamezí.
24'
První pohledná a slibná šance Varnsdorfu! Rudnytskyy zatáhl míč po lajně a dlouhým centrem do vápna vybídl Heppnera k hlavičkovému zakončení. Ten však o půl metru míjí.
22'
Faul hostů. Ondráček poslal centr do vápna Vyšehradu. Jeho nabídku ale nikdo ve žlutém nevyužil. Hrají hosté.
21'
Již šesté vhazování na polovině hřiště. Hráči si ne a ne přihrát přesně.
20'
Zbrožek burcuje spoluhráče, ať se koncentrují. Je si vědom, že jeho tým zatím tahá za kratší konec.
19'
Vyšehrad je opět natlačen ve vápně domácích. Kouřil odvrací dlouhé autové vhazování.
17'
Aktuálně to jsou hosté, kteří mají více ze hry. Vybojovali další faul.
16'
Závar před Richterem. Jeden z hostujících hráčů se poručil k zemi, sudí však zůstává chladným.
15'
Kubala sice přetlačit Rudnytského, odcentrovat ale nedokázal. Vybojoval alespoň roh.
14'
Hosté mají již třetí vhazování v řadě.
13'
Hostující brankář nerozehrál přesně a dlouhý výkop na polovinu hřiště končí mimo hrací plochu.
11'
Varnsdorf přežil i rohový kop a osvobozuje se odkopem od své branky.
10'
Milan Králíček přehlavičkoval Richtera, nicméně domácí obránce uklízí míč na roh.
9'
Faul domácích! Vyšehrad má slibnou standardní situaci.
8'
Hra se nyní přelévá že strany na stranu. Týmy doplácí na nepřesné přihrávky.
6'
Domácí situaci nevyhodnotili dobře. Rozehrání na krátko a následně nepřesná přihrávka. U míče je Vyšehrad.
5'
Ondráček vybojoval standardní situaci na polovině hřiště.
4'
Felix dostal míč do běhu a zkusil centrovat do vápna. Jeho pokus končí mimo hrací plochu. Odkopávat bude od své branky domácí brankář Richter.
3'
Hosté měli dvakrát po sobě možnost autového vhazování. Pozorný Kocourek odvrací až na polovinu soupeře.
1'
Varnsdorf vstoupil do utkání aktivně. Rychlou kombinací se k centru dostal Bláha. Ve vápně však našel pouze hráče v červeném.
1'
Před startem utkání F:NL panuje stadionem taková zima, že i tučňák by chytil rýmu, což neznačí nic dobrého.

FK Varnsdorf: A. Richter – Lehoczki, Zbrožek, Kouřil, Heppner – Rudnytskyy (C), Bláha, M. Kubista, Kocourek – Šimon, Ondráček.
Náhradníci: Vaňák – Hasil, Kubr, Minsung, Daniel Novák, Schön, M. Richter.

FC Slavoj Vyšehrad: Babka – Drobílek, Alexandr, Laňka, M. Černý (C) – Šandera, Kubala, Dočekal, Králíček – Košút, Čejka.
Náhradníci: Otáhal – Burda, Vejvar, Vandas, Vaněk, Januška, Kříž.

Rozhodčí: Klíma – Kříž, Flimmel.
Fotbalový maraton pokračuje jedenáctým kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se střetne Varnsdorf s Vyšehradem.

Varnsdorf má výsledky jako houpačce. Po výhře v Táborsku a domácí prohře se Žižkovem přišla opět výhra. Tentokrát si tým ze Šluknovského výběžku odvezl tři body z Jihlavy. Aktuálně se tak nachází na desátém místě tabulky s třinácti body.

Vyšehrad je po šesti prohrách v řadě na posledním místě s jedním bodem. Úvodní výkop je naplánován 13:30. Hrát se bude stále bez přítomnosti diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.