Fotbalová národní liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Vlašim - 26. února 2022   13:30

Chrudim
Chrudim
8' Záviška  • 19' Firbacher  • 24' Firbacher  • 68' Vrána
4:2
(3:0)
Vlašim
Vlašim
66' Rigo   • 90+2' Suchan
Chrudim
Floder – Průcha, Donát, Šejvl, Sokol (78. Míka) – Kesner (C), Kejř (86. Látal), Jan Řezníček, Záviška, Vrána (72. Juliš) – Firbacher (78. Surmaj).
Ordelt – Drahoš, Míka, Juliš, Látal, Surmaj, Šplíchal.
Vlašim
Vágner – Lehoczki, Icha (68. Jurásek), Broukal, P. Breda, Hošek (46. Solomon) – Gning (68. Zlatohlávek), V. Svoboda, Suchan, Rigo (86. Krunert) – Kneifel (46. Zinhasović).
Řehák – Zinhasović, Zlatohlávek, Jurásek, Solomon, Krunert, M. Douděra.

90+2'
Vlašim právě vstřelila branku!
S pokutovým kopem si poradil JAN SUCHAN, Floder sice vystihl stranu, ale na balon nedosáhl – 4:2!
90+2'
Po faulu Jana Řezníčka na Václava Svobodu bude Vlašim kopat penaltu!
90+1'
Žlutou kartu dostává David Látal (MFK Chrudim).
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
86'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Štěpán Krunert.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Marek Kejř, přichází David Látal.
85'
Ještě jeden zákrok pro Flodera, prudkou střelou ho prověřil Zlatohlávek.
83'
Žlutou kartu dostává David Surmaj (MFK Chrudim).
81'
Žlutou kartu dostává Marek Kejř (MFK Chrudim).
80'
Začala poslední desetiminutovka a domácí mají otěže duelu jasně ve svých rukou.
78'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Filip Firbacher, přichází David Surmaj.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Václav Míka.
76'
Pěknou samostatnou akci si střihl Filip Firbacher, ale jeho zakončení skončilo jen kousek nad břevnem.
75'
Tomáš Zlatohlávek nachytán v ofsajdu.
74'
Na chrudimském stadionu hustě prší, za současného stavu to ale domácích hráčům ani fanouškům příliš vadit nemusí.
72'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Petr Juliš.
70'
Dvacet minut do konce a Vlašim znovu vyráží směrem dopředu.
68'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Abdallah Gning, přichází Tomáš Zlatohlávek.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Marek Icha, přichází Matěj Jurásek.
68'
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí ale odpovídají velmi rychle! Střelu Závišky vyrazil brankář Vágner přímo k MICHALOVI VRÁNOVI, který hlavičkou dorazil balon do sítě – 4:1!
66'
Aktivita hostujícího týmu je odměněna! Důraz před brankou uplatnil TOMÁŠ RIGO, který přetlačil obránce a následně dorazil balon do sítě – 3:1!
62'
Vynikající Floder nyní podržel Chrudim! Jan Suchan se dostal za domácí obranu, chrudimský gólman mu vlétl pod nohy a zabránil snížení!
59'
Žlutou kartu dostává Pavel Sokol (MFK Chrudim).
57'
Domácí mohli udeřit počtvrté! V protiútoku dostal míč na levou stranu Jan Záviška a prudkou ranou k levé tyči protáhl Matyáše Vágnera!
56'
Dlouhý míč za chrudimskou obranu patří Floderovi.
54'
Vránův sprint za obranu Vlašimi přinesl alespoň roh.
53'
Marek Kejř nyní dokázal ve středu hřiště obelstít dva protihráče, ten třetí mu však již míč od nohy odpálil.
52'
Domácí se soustředí na bránění a vyráží do rychlých protiútoků, jeden takový přinesl ofsajd Firbachera.
50'
Žlutou kartu dostává Filip Firbacher (MFK Chrudim).
48'
Solomon prolétl do šestnáctky po levé straně, jeho centr ale nikoho v červeném nenašel.
47'
Vlašim na chrudimské fotbalisty nastoupila a je zatím aktivnější, domácí defenzíva pracuje velmi svědomitě.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jonáš Kneifel, přichází Nedžad Zinhasović.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Michal Hošek, přichází John Solomon.
46'
45+2'
45+2'
Trocha zmatků před chrudimskou brankou, vše ukončila až sražená střela Janem Řezníčkem. Ještě jedem roh Vlašimi.
45+1'
Pochvala putuje také k hostujícímu Svobodovi, který hlavičkou posunul balon přímo do náruče Vágnera.
45'
První poločas se nastavuje o dvě minuty.
43'
Petr Průcha předvedl skvělý obranný zákrok, kterým zamezil rychlému protiútoku Vlašimi. Na druhé straně se málem na malém vápně k míči dostal Vrána. Chrudimští fanoušci zatím musí být spokojeni.
42'
Rychlá rozehrávka Chrudimi přinesla střelu Pavla Sokola, která ale byla sražena na roh!
41'
Mezitím se Firbacherovi znovu spustila krev a musí být tak opětovně ošetřen.
40'
Teď to ale obrana Vlašimi nezvládla! Marek Icha posunul míč na Vágnera, který si pro něj již dříve šel a vlašimský gólman ho sebral do náruče. Domácí budou zahrávat nepřímý volný kop zhruba jedenáct metrů od branky!
39'
Michal Vrána mohl po dobrém pasu Řezníčka postupovat do další dobré příliežitosti, nakonec byl ale faulovaný. Volný přímý kop také pro Chrudim.
38'
Centrovaný balon od Suchana vyboxoval do bezpečí zatím pozorný Floder.
37'
Faul Vrány přináší standardku Vlašimi.
34'
Postupný útok hostujícího týmu znamená alespoň roh.
33'
Hosté se přece jen začínají častěji usazovat na chrudimské polovině, zatím však daleko od gólmana Flodera.
30'
Parádní střelu z velké dálky vyrazil brankář Floder nad sebe, míč do jeho sítě dorazil Gning. Radost hostujícího týmu ale příliš dlouho nevydržela, jeho gól totiž neplatí pro ofsajd!
29'
Centrovaný balon Denis Donát podběhl a zavařil tím svým spoluhráčům, jeho chybu však včas napravil vracející se Šejvl.
27'
Žlutou kartu dostává Michal Hošek (FC Sellier & Bellot Vlašim).
26'
Hosté jsou otřeseni a stále marně nahánějí chrudimské útočníky. Další únik Vrány nakonec centroval Kesner, jenže míč prosvištěl malým vápnem a skončil v zámezí. Další sympatická akce.
24'
Fantastický vstup Chrudimi do jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY pokračuje! Pavel Sokol se prohnal po levé straně, našel na malém vápně FILIPA FIRBACHERA, který se otočil kolem gólmana a dostal balon do sítě – 3:0!
20'
Další útočná akce Chrudimi končí po ofsajdu Vrány.
19'
Další velká radost zaplněné tribuny Za Vodojemem! Rychlá kombinace chrudimských fotbalistů namířila až do pokutového území, kde balon dostal na levačku FILIP FIRBACHER a i s krvavým šrámem na hlavě trefil angličákem dvoubrankové vedení – 2:0!
18'
Jan Řezníček sebral Vlašimi míč na půlící čáře a založil rychlý protiútok, po nepřesném centru Kejře ale končí míč v zámezí.
17'
Průcha i Firbacher jsou zpátky na hrací ploše, Chrudim po delší době v jedenácti.
15'
Na hrací ploše nyní leží Petr Průcha, i k němu míří okamžité ošetření.
13'
Chrudim stále v deseti hráčích, Firbacher je ještě stále ošetřován.
12'
Donát čekal s centrem na zabíhajícího si Vránu příliš dlouho, až ho vystavil do ofsajdového postavení. Domácí útok je tím pádem u konce.
11'
Závar před chrudimskou brankou ukončil včasným výběhem gólman Floder.
10'
Nepříjemnost v Chrudimi. Filip Firbacher dostal při hlavičkovém souboji úder do hlavy a nyní mu z jeho pravé části stéká po obličeji krev. Ihned se ho ujali chrudimští lékaři a sám jsem zvědavý, zda bude moci pokračovat v utkání!
8'
Tak to je famózní vstup dvou chrudimských posil! Michal Vrána dostal spoustu prostoru na pravé straně, milimetrovým centrem našel na malém vápně nepokrytého JANA ZÁVIŠKU, který prudkou hlavičkou doprostřed branky prostřelil Vágnera – 1:0!
7'
Ani postup chrudimského Závišky neměl dlouhého trvání, na vině je pískaný ofsajd.
6'
Skákavý balon zamířil do zámezí, míč do hry pošle brankář Floder.
5'
Do pokutového území Vlašimi letěl další centrovaný balon, Firbacher ho prodloužil na zadní tyč, kde ale nebyl nikdo v červeném dresu.
4'
Úvodní aktivita Chrudimi je odměněna rohovým kopem, co přinese standardka?
3'
Nadějně vyhlížející akce Chrudimi končí ofsajdem Filipa Firbachera.
2'
Roh Vlašimi nic zajímavého nepřinesl, na druhé straně se do vápna prosmýkl Filip Firbacher, ale po nedorozumění se Záviškou byl o balon odbaven.
1'
Úvodní akce přišla velmi rychle a měli ji na svědomí hosté. Abdallah Gning se prosmýkl po levé straně a vybojoval pro Vlašim úvodní roh.
1'

MFK Chrudim: Floder – Průcha, Donát, Šejvl, Sokol – Kesner (C), Kejř, Jan Řezníček, Záviška, Vrána – Firbacher.
Náhradníci: Ordelt – Drahoš, Míka, Juliš, Látal, Surmaj, Šplíchal.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Lehoczki, Icha, Broukal, P. Breda, Hošek – Gning, V. Svoboda, Suchan, Rigo – Kneifel.
Náhradníci: Řehák – Zinhasović, Zlatohlávek, Jurásek, Solomon, Krunert, M. Douděra..
Náhradní termín utkání byl stanoven na sobotu 26. února se začátkem v 13:30 hodin.
Zápas mezi MFK Chrudim a FC Sellier & Bellot Vlašim se neuskuteční ani v náhradním termínu 4. prosince. I tentokrát je na vině nezpůsobilá hrací plocha, vinou které musel být duel odložen na neurčito.
Náhradní termín utkání byl stanoven na sobotu 4. prosince se začátkem v 13:30 hodin.
Zápas 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi MFK Chrudim a FC Sellior&Bellot Vlašim je vinou nezpůsobilé hrací plochy odložen na neurčito!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.