Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Táborsko - 31. července 2021   17:00

Příbram
Příbram
0:2
(0:2)
Táborsko
Táborsko
13' Vozihnoj   • 45+2' Jakub Matoušek
Příbram
Šiman – Cmiljanović, Mezera (46. Halinský), Kodr, Soldát (46. Langhamer) – Sus, T. Pilík (62. Dočekal), Petrák (85. Hájek), Zorvan (88. Januška) – Vávra, Voltr.
Kočí – Vilotić, Halinský, Januška, Langhamer, Hájek, Dočekal.
T. Batík – J. Mojžíš, L. Matoušek
Na Litavce, Příbram
Táborsko
Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Vozihnoj (90+4. Rydval), Icha, Boula, P. Plachý – Jakub Matoušek (90+1. Drozd), Provazník (90. Mu. Tijani).
Zadražil – Rydval, Brabec, Drozd, Schramhauser, Kubovský, Mu. Tijani.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:4.
Ve druhém poločase už branka nepadla, Příbram se vehementně snažila o kontaktní gól, ale dnes jí nebyl dopřán jediný střelecký úspěch. Hosté v klidu bránili svůj dvoubrankový náskok a spravili si chuť po předchozí domácí porážce s Brnem.
90+7'
90+6'
Tak opak je pravdou, rozhodčí se k závěrečném hvizdu ještě nemá a hosté vyráží dopředu.
90+5'
Ještě jeden volný kop pro domácí celek, po kterém bude zřejmě utkání ukončeno.
90+4'
Příbram přichází v útoku o balón a musí rychle zpátky.
90+4'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Filip Rydval.
90+2'
Táborsko nebylo daleko od třetího zásahu, ale střela jednoho z fotbalistů letí mimo tři tyče.
90+1'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Jakub Drozd.
90+1'
Už běží nastavený čas, Táborsko po faulu soupeře v klidu rozehrává volný kop.
90'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází Muhamed Tijani.
90'
Příbram kombinuje na soupeřově polovině, cestu k bráně se jejím hráčům nedaří najít.
88'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Jiří Januška.
87'
Ani tohle není gól, další střelecký pokus Příbrami zneškodnil dnes stoprocentní Pecháček.
86'
Žlutou kartu dostává Denis Halinský (1.FK Příbram).
86'
A málem bylo definitivně rozhodnuto, Táborsko se vydalo do brejku a ohrozilo domácí svatyni, avšak Šiman podržel své barvy.
85'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Adam Petrák, přichází Pavel Hájek.
85'
Po faulu rozehraje Příbram na soupeřově straně. Pokud chce dnes uspět, musí už bezpodmínečně snížit.
84'
Táborsko posílá balón do bezpečné vzdálenosti a pomalu směřuje k vítězství.
83'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
82'
Teď navíc faulovala a musí se stáhnout.
81'
Příbram drží balón daleko od táborské svatyně, což soupeři jistě vyhovuje.
78'
Míč však letí mimo bránu, gólman hostů odkopává míč do bezpečí.
77'
Volný kop pro Příbram z dobré pozice.
75'
Táborsko odvrací veškeré útočné snahy soupeře do bezpečí a takticky brání svůj náskok.
74'
Žlutou kartu dostává Martin Sus (1.FK Příbram).
73'
Příbram má míč více na kopačkách, ale stále se jejím hráčům nedaří duel zdramatizovat a čas se neúprosně krátí. Za chvíli začne poslední čtvrt hodina zápasu.
71'
Další střela mimo bránu hostů v podání jednoho z fotbalistů středočeského týmu.
69'
Táborsko zastavilo útočnou akci protivníka, Pecháček může šetřit cenný čas.
67'
Domácí drží balón, ovšem to je tak vše. Na nebezpečný útok to nevypadá.
65'
Střela domácího fotbalisty proletěla mimo hostující bránu.
64'
Žlutou kartu dostává Šimon Pecháček (FC MAS Táborsko).
63'
Po delší době vyrazilo do útoku i Táborsko, žádná šance z toho ovšem nebyla, vše končí odkopem od příbramské svatyně.
62'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Tomáš Dočekal.
61'
Vzápětí jej získávají zpět na kopačky a vyráží směrem k bráně.
60'
Nyní domácí přichází o balón, Táborsko bude vhazovat.
59'
Další její útok nepřináší úspěch, Pecháček může v klidu rozehrát.
57'
Příbram se snaží co nejrychleji o kontaktní branku, ovšem ta stále nepřichází.
54'
Jeden z hráčů Příbrami pálil nebezpečně, ovšem Pecháček udržel čistý štít.
52'
Žlutou kartu dostává Jakub Matoušek (FC MAS Táborsko).
51'
Po faulu budou její hráči zahrávat rovněž volný kop.
49'
Do útoku ale vyráží Příbram, který kombinuje na útočné straně.
48'
Táborsko rozehraje volný kop.
46'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Karel Soldát, přichází Daniel Langhamer.
46'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Mezera, přichází Denis Halinský.
46'
První poločas končí, hostům se zatím daří více a díky dvěma vstřeleným brankám odchází do kabin spokojenější. Budou mít důvod k úsměvu i po druhém poločase?
45+3'
45+2'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Příbram sice v závěru tlačila, ale je to nakonec ona, kdo podruhé inkasuje, když z protiútoku skóruje JAKUB MATOUŠEK. Docela smolný moment pro domácí tým.
45+2'
Příbram v závěru první půle zle dotírají na soupeřovu bránu, ovšem ten brání úspěšně svůj těsný náskok.
45+1'
Už běží nastavený čas, domácí tým to ještě zkouší.
45'
Rohový kop pro Příbram, také na rohy je srovnáno a sice 3:3.
44'
Žlutou kartu dostává Jiří Boula (FC MAS Táborsko).
43'
Volný kop pro Příbram, která v závěru ještě může zkusit zahrozit.
43'
A žlutý trest přichází i na druhé straně, takže na karty je to nerozhodně. Dostává ho Stephano Almeida (FC MAS Táborsko).
41'
Hosté zastavili útok Příbrami, ta bude vhazovat aut.
39'
Žlutou kartu dostává Jiří Mezera (1.FK Příbram).
36'
Nebezpečný útok Příbrami, ale vyrovnání nepřichází. Rozehrává Pecháček.
35'
Volný kop pro středočeský mančaft, povede se mu vyrovnat?
33'
Hra se přesouvá ze strany na stranu, žádný z brankářů teď moc práce nemá.
30'
A už útočí znovu domácí celek, ovšem nachází se daleko od táborské brány.
28'
Příbrami se v útoku nedaří, zato hosté jsou více nebezpečnější a opět vrátí do ofenzívy.
26'
Domácí mohou zkusit zahrozit z volného kopu.
23'
Znovu se hostujícímu celku daří dostat se na dostřel příbramské svatyně. Domácí obrana však zabránila nebezpečí a Šiman může rozehrát.
22'
A už jsou u míče opět hráči hostujícího mužstva, kteří postupují k příbramské svatyni.
20'
Domácímu celku nechybí snaha, ale zatím se mu nedaří vyrovnat, útočit mohou hosté.
17'
Další útok Příbrami, který však obrana Táborska odvrací.
16'
Příbram se snaží vyrovnat, ovšem střela jednoho z hráčů byla zblokována.
13'
Máme tu první gól zápasu, o který se postaral LEOŠ VOZIHNOJ, jenž posílá Táborsko do vedení.
12'
Jeden z domácích hráčů pálil mimo soupeřovu svatyni, o rozehrávku se postará Pecháček.
10'
Útočná snaha domácího mužstva mu přináší první rohový kop.
8'
A nyní už útočí jeho mužstvo.
7'
Zaútočila vůbec poprvé i Příbram, ovšem míč končí v zámezí a rozehrávat tak bude Pecháček.
4'
Zatím jsou hosté aktivnější a drží míč více na kopačkách.
3'
O útok se pokusil hostující tým, ale Příbram odvrátila míč do bezpečí.
1'

1.FK Příbram: Šiman – Cmiljanović, Mezera, Kodr, Soldát, Sus, T. Pilík, Petrák, Zorvan, Vávra, Voltr.

FC MAS Táborsko: Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Vozihnoj, Icha, Boula, P. Plachý – Jakub Matoušek, Provazník.
Náhradníci: Zadražil – Rydval, Brabec, Drozd, Schramhauser, Kubovský, Mu. Tijani.

Rozhodčí: T. Batík – J. Mojžíš, L. Matoušek.
Příbram bude jistě chtít co nejdříve zpět do nejvyšší fotbalové ligy, z té sestoupila po loňské nezdařené sezóně, kdy skončila na předposledním místě, spolu s ní ještě spadli Brno a Opava. Na patnáctou příčku, zajišťující postup, ztratila pět bodů.

Táborsko skončilo v loňské sezóně ve druhé nejvyšší soutěži těsně nad sestupovými místy, bylo jedenácté s 31 body, před sestupujícím Blanskem udrželo čtyřbodový náskok.
Oba celky si v prvním kole Fortuna Národní Ligy počínaly rozdílně, zatímco Příbram si venku poradila s Prostějovem a po gólech Pilíka, Zorvana a Vávry zvítězila 3:1, Táborsko na svém hřišti smolně padlo, když Brnu podlehlo těsně 0:1 gólem osm minut před koncem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.