Fotbalová národní liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Dukla - 21. listopadu 2021   13:30

Vlašim
Vlašim
37' Alijagić  • 78' Blecha
2:0
(1:0)
Dukla
Dukla
Vlašim
Vágner – V. Svoboda, Broukal, P. Breda, Prebsl – Višinský, Blecha, Křišťan, Rigo (78. Červenka), Janda (66. Zinhasovič) – Alijagić (88. Zukal).
Řehák – Zukal, Sváta, Zlatohlávek, Zinhasović, Starý, Červenka.
Adámková – Kotalík, Volf
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
510 diváků
Dukla
F. Rada – J. Peterka (62. Faleye), Piroch, Kulhánek, Ruml (82. Hrueš) – Barac (46. Cienciala), Šebrle (62. Kim), Kovernikov, Buchvaldek (82. Pázler), Fábry, Kozma.
Šťovíček – Pázler, Hrubeš, Kim, Cienciala, Kott, S. Faleye.

90+4'
90+3'
Domácí se osvobozují nákopem na polovinu soupeře.
90+1'
Za protesty viděl žlutou kartu pravděpodobně Jiří Kulhánek. Ovšem v chumlu hráčů kolem sudí Adámkové se těžko dalo orientovat.
90+1'
Po centru do vápna se hosté dožadují pokutového kopu za ruku a sudí Adámková je v obležení hráčů Dukly.
A Dukla zůstane natlačena na polovině soupeře, když přišel další faul a přímý kop před vápnem.
89'
Roh domácí ubránili, ale poté hosté ještě rozehrávali po faulu přímý kop. Ten přinesl zmatky v pokutovém území a následovat bude další roh.
88'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Denis Alijagić, přichází Lukáš Zukal.
87'
Faleye se snažil nyní zakončit z hranice vápna a jeho pokus byl sražen na rohový kop!
86'
Čas se krátí a domácí se snaží držet míč co nejvíce na svých kopačkách a nikam nechvátají.
83'
Proti Pázlerovi se vytáhl s výborným zákrokem domácí brankář Vágner a zachránil svůj tým od inkasované branky!
82'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Jiří Hrubeš.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Jan Pázler.
80'
Vlašim je při chuti, ale Červenku k zakončení nepustili obránci.
78'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Marek Červenka.
78'
Vlašim právě vstřelila branku!
FILIP BLECHA zkušeně pokutový kop proměňuje!
76'
Byla nařízena penalta po ruce hostujícího hráče v pokutovém území.
76'
Rohový kop domácí ubránili.
75'
Hosté budou mít k dispozici rohový kop.
74'
Dobře se nyní vrátil domácí Svoboda a dokázal zabránit Rumlovi v průniku.
70'
Další nebezpečná akce Vlašimi! Prebsl ve skluzu těsně nedosáhl na míč před brankou!
69'
Žlutou kartu dostává Jiří Piroch (FK Dukla Praha).
69'
Aktivně hrající Breda opět vystřelil. Tentokrát mířil mimo branku a Rada byl bez práce.
68'
Dnešní utkání sleduje 510 diváků.
66'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Nedžad Zinhasović.
65'
Breda zakončující na zadní tyči pořádně protáhl Radu!
64'
Rychlá akce Vlašimi skončila tečovanou střelou Jandy a bude tu rohový kop domácích.
62'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Sung-Bin Kim.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jan Peterka, přichází Sunday Faleye.
60'
Hostující lavička připravuje hned dvojité střídání.
58'
Domácím se nyní tolik nedaří ve finální fázi a Dukla hrozí z brejků, které však domácí zatím dokáží eliminovat včas.
55'
Hostům centr moc nevyšel a Vlašim vyrazila do brejku. Višinský se snažil z velké dálky překvapit Radu, ale míč skončil nad břevnem.
54'
Janda fauloval a hosté budou rozehrávat přímý kop.
50'
I domácí se snažili, ale Višinský o míč přišel.
48'
Dukla začala druhý poločas aktivně a již dvakrát se dostala ke střele. V obou případech šel míč vedle branky.
46'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Lukáš Cienciala.
46'
45+1'
44'
Po rychlé akci tu byla hlavička Višinského, která zamířila těsně nad branku!
43'
Domácí obrana dokázala nyní dvakrát zmařit snažení Dukly a Vágner tak stále i díky svým obráncům drží čisté konto.
40'
Alijagič je při chuti a nyní to zkusil z větší vzdálenosti. Rada míč letící nad branku jen kontroloval.
37'
Nenápadnou střelu zpoza vápna dokázal šikovně tečovat DENIS ALIJAGIČ a otevírá skóre dnešního utkání.
36'
Hostům pořádně zatrnulo, když se Breda odhodlal poslat přízemní přihrávku do vápna. Hned trojice domácích se snažila míč posunout na branku, ale nepodařilo se.
35'
Po rohovém kopu Dukly zakončil těsně vedle branky Kozma!
33'
Opět povedená kombinace domácích. Janda našel Blechu a ten ještě posouval míč na Bredu, ale ten na míč před odkrytou brankou nedosáhl.
31'
Žlutou kartu dostává Jakub Barac (FK Dukla Praha).
30'
Opět v musel zasahovat brankář Rada.
28'
Na druhé straně musel na zem pro míč Rada. Mezitím se po souboji ocitl na trávníku jeden z domácích hráčů a situace si žádá ošetření.
27'
Po delší době se dostal ke střele Kozma, ale Vágner míč chytil.
26'
Vlašim je častěji u míče a Dukla si dávat pozor v obraně.
24'
Po krásné kombinaci a Bredově přiklepnutí se objevil sám před brankou Janda, ale míč po jeho lobu skončil nad brankou!
21'
Sledujeme zatím celkem zajímavý zápas. Oba celky se snaží hrát fotbalově a hra se přelévá ze strany na stranu.
18'
Fábry se dostal do šance, ale střelu z velkého úhlu na přední tyč pokryl Vágner. Vlašim okamžitě zakládala rychlý brejk, ale míč se na Višinského nedostal.
17'
Nepřesnost v rozehrávce se snažili využít domácí. Janda místo střely do nepřehledné situace volil přihrávku na nabíhající spoluhráče. Míč bohužel nakonec končí vedle branky.
15'
Domácí zkusili rozehrát přímý kop zajímavým signálem, ale nakonec míč na Alijagiče nepustil jeden z obránců.
13'
Broukal v obraně dobře přečetl situaci a nepustil míč za svá záda na nabíhající protihráče.
11'
Centr přizvedl Rigo a zakončit se snažil Višinský, ale Rada míč zkrotil.
10'
Rohový kop pro domácí barvy.
9'
Na druhé straně nakonec závar v pokutovém území! Domácí dvakrát zakončovali, ale před hradbu těl nedokázali míč dostat do branky!
7'
Míč si sebral do rukavic Vágner a rozehrál akci svého týmu. Ale rychlý přechod do útoku byl zastaven a domácí zakládají postupný útok.
6'
Po nenápadné akci hostí zazvonila za zády Vágnera tyčka! Budeme sledovat rohový kop Dukly.
4'
Domácím se také nedařilo v útoku. Míš skončil až u Rady.
2'
Dukla se pokoušela dostat se k vápnu soupeře, ale Vlašim se ubránila.
1'
Oba celky jsou již na hrací ploše.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Prebsl, Broukal, P. Breda, V. Svoboda – Janda, Blecha, Křišťan, Višinský, Rigo, Alijagić.
Náhradníci: Řehák – Zukal, Sváta, Zlatohlávek, Zinhasović, Starý.

FK Dukla Praha: F. Rada – Kovernikov, Piroch, J. Peterka, Ruml – Barac, Šebrle, Kulhánek, Buchvaldek – Fábry, Kozma.
Náhradníci: Šťovíček – Pázler, Hrubeš, Kim, Cienciala, Kott, S. Faleye.

Rozhodčí: Adámková – Kotalík, Volf.
Vzájemná bilance

Osm vzájemných utkání od roku 2009 odehráli proti sobě oba nedělní soupeři. Čtyřikrát se radovali z výhry hráči Dukly, jedno utkání skončilo remízou a tři duely vyhrála Vlašim.
FK Dukla Praha

Pražský celek během podzimní části soutěže dokázal nasbírat rovněž třiadvacet bodů a nachází se pouze o skóre za Vlašimí na pátém místě. V posledním utkání dokázal pražský celek na domácím trávníku porazit rozjetou Zbrojovku Brno díky brance Buchvaldka. Dres nedělního soupeře také obléká ještě v loňské sezóně hráč Vlašimi – Ondřej Ruml.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašimští fotbalisté si před reprezentační přestávkou přivezli tři body z dalekého Třince a udrželi si tak kontakt s čelem tabulky. Aktuálně má tým vedený trenérem Martinem Hyským na svém kontě třiadvacet bodů a nachází se na čtvrté pozici tabulky druhé nejvyšší fotbalové soutěže.

Reprezentační přestávku si Vlašim vyplnila přípravným duelem proti třetiligovému celku Loko Vltavín. Nejlépe střílející tým druhé nejvyšší soutěže musel doma překousnout porážku 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.