Fotbalová národní liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Vlašim - 19. dubna 2023   17:00

Slavia B
Slavia B
86' Šubert
1:1
(0:0)
Vlašim
Vlašim
52' Solomon
Slavia B
Stejskal – Konečný, Kričfaluši, Labík (77. A. Pudil) – Bořil (C), Hošek (77. M. Pudil), Planka (61. Beran), Hronek – Šubert, Ewerton (61. Kopáček), Tecl (61. Singhateh).
Dvořák – Švec.
Zaoral – Antoníček, Líkař
SC Xaverov, Praha
390 diváků
Vlašim
Kolář – Vilotić (65. Kulhánek), Heppner (89. Janda), D. Vala II, Solomon (89. Šimeček) – Křišťan, Onije, Smejkal, Nogha – Suchan (C), Biegon (77. A. Svoboda).
Tichý – Beránek, Diao.

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit zase příště. Mějte se fajn.
Utkání je za námi. Oba týmy se rozešli smírně. Vlašim se dostala do vedení v 52. minutě, kdy se prosadil Solomon, který dorazil míč do odkryté brány. Slavia pak srovnala v 86. minutě zásluhou parádní rány Šuberta zpoza vápna. Závěr zápasu byl hodně emotivní z obou stran. V 61. minutě byl pak vykázán asistent trenéra Slavie za vulgární nadávky směrem k rozhodčím.
90+7'
90+5'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Marek Kolář).
90+4'
Roh pro Slavii. Na centr si naskočil Hronek, ale minul branku z dobré pozice.
90+3'
Na nadýchaný centr Adama Pudila si naskočil Singhateh, ale hlavou bránu minul.
90+3'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Filip Šimeček).
90+1'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Tomáš Smejkal).
Dnešní utkání sleduje 390 diváků.
89'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází John Solomon, přichází Filip Šimeček,
ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Ladislav Janda.
86'
Slavia B právě vstřelila branku! Máme srovnáno. Adam Pudil vybojoval míč a poslal ho MARTINU ŠUBERTOVI, který parádní ranou zpoza vápna nedal Kolářovi šanci.
85'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Antonín Svoboda).
83'
Další autové vhazování bude mít Vlašim.
82'
Jeden z domácích hráčů nedokázal dohnat letící balon. Vykopávat tak bude brankář Kolář.
77'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
ze hřiště odchází Michal Hošek, přichází Miloš Pudil,
ze hřiště odchází Albert Labík, přichází Adam Pudil.

ze hřiště odchází Erik Biegon, přichází Antonín Svoboda.
77'
Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Jan Bořil).
76'
Míč skončil za brankovou čarou a kopat od brány bude brankář Kolář.
74'
Centr Bořila do vápna nikoho z jeho spoluhráčů nenašel a balón skončil v zámezí. Kolář bude kopat od branky.
72'
Další odpískaný faul, tentokrát na straně Slavie.
71'
Míč skončil v rukavicích Koláře, jenž ho odkopem pošle zpět do hry.
70'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Erik Biegon).
69'
Slavia bude zahrávat roh. Centr z rohového praporku ale odvrátila hostující obrana.
68'
Konflikt mezi kapitány Bořilem a Suchanem řeší rozhodčí pouze domluvou.
65'
ze hřiště odchází Stefan Vilotić, přichází Jiří Kulhánek.
Byl to Vilotić, který se naštěstí probral a hýbe rukama, ale musel střídat.
63'
Jeden z hráčů Vlašimi zůstává nehybně ležet ve vlastním pokutovém území a na pomoc spěchají i hráči Slavie. Na hřiště už míří nosítka.
61'
ze hřiště odchází Ewerton, přichází Jakub Kopáček,
ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Ebrima Singhateh,
ze hřiště odchází David Planka, přichází Štěpán Beran.
60'
Slavia sice vstřelila gól, ale ten kvůli ofsajdu neplatí.
56'
Hronek dostal dobrou přihrávku a dostal se do šance v pokutovém území. Svou střelu ale poslal jenom doprostřed branky, kde stál připravený Kolář a chytil míč do rukavic.
54'
Míč se dostal do zámezí. Aut pro Vlašim.
52'
Vlašim právě vstřelila branku! A je tu první gól utkání. Smejkal rozběhl Suchana, který odcentroval z pokutového území před bránu. Stejskal neudržel míč v rukavicích a balón zůstal volný před JOHNEM SOLOMONEM, který ho už pouze doklepl do odkryté brány.
49'
Kričfaluši odrazil míč za čáru a Vlašim bude házet aut.
48'
Centr Bořila byl přetažený a skončil vedle Kolářovy brány.
47'
Hronek měl dobrou šanci na skórování, ale Kolář dokázal zasáhnout.
47'
Hošek byl faulován, ale rozhodčí ponechali výhodu, kterou však domácí nevyužili.
46'
Míč skončil v zámezí. Vhazuje Vlašim.
46'
Je za námi první poločas, ve kterém jsme gól neviděli. Oba týmy měly několik příležitostí a na obou stranách týmům pomohlo břevno. Více ze hry zatím mají slávisté, kteří to ale zatím nedokázali přetavit v gól. Velkou šanci měl Ewerton a také Hronek, který z boku trefil tyč. Na straně Vlašimi trefil parádní ranou ze střední vzdálenosti břevno Olanije. Druhý poločas začne zhruba v 18:03.
45+0'
44'
Vala se dostal ve vápně ke střele, která ale skončila vedle brány.
42'
Rozehrávku volného kopu si vzal na starosti Ewerton, ale jeho centr odvrátila obrana hostů.
41'
Faul proti Slavii. Domácí budou mít možnost rozehrávky.
40'
Odpískán faul proti jednomu z hráčů Vlašimi. Ta tak bude rozehrávat.
38'
Centr jednoho z hostujících hráčů skončil za čárou a vykopávat bude gólman Stejskal.
37'
Labík dobrým obranným zákrokem zmařil rodící se akci Vlašimi a odkopl balón za čáru. Aut pro Slavii.
37'
Míč se dostal až ke Kolářovi, jenž ho posílá zpět do hry.
35'
Odpískaný faul Slavie. Rozehrávat bude Vlašim.
32'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Stefan Vilotić).
31'
Jeden z domácích hráčů se odhodlal zpoza vápna k zakončení, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný a skončil hodně vedle branky Koláře.
30'
Centr z přímého kopu ale skončil pouze v rukavicích gólmana Stejskala.
30'
Další volný kop pro Vlašim.
29'
Vala ve vápně na přetažený centr nedosáhl ideálně a hraje Slavia.
28'
Na hrací ploše zůstal ležet Labík a je odpískán faul Vlašimi.
26'
I Vlašimi pomohla branková konstrukce, konkrétně tyč, kterou nastřelil z boku Hronek.
25'
Onije napřáhl ze střední vzdálenosti a Stejskala i celou Slavii zachránilo břevno! Velká příležitost Středočechů.
23'
Hostům se nepovedl útok směrem dopředu a míč skončil za čarou. Aut pro domácí.
22'
Odpískán faul Vlašimi. Rozehrává Slavia.
21'
Konečný chtěl poslat míč dopředu na svého spoluhráče, ale trefil jenom hráče Vlašimi.
19'
Obrovská šance Vlašimi! Centr z volného kopu doletěl až do vápna a skončil za Stejskalem. Domácí brankář ale celou situaci zachránil, když na brankové čáře chytil míč do rukavic.
18'
Po dalším faulu Slavie bude rozehrávat opět Vlašim.
17'
Obrana Vlašimi srazila míč do zámezí. Roh pro Slavii. Ten byl ale rozehrán nakrátko a branku hostů neohrozil.
16'
Centr z přímého kopu odvrátil domácí Konečný.
16'
Na zemi se po faulu ocitl Suchan a Vlašim bude rozehrávat.
15'
Vlašimi odpískán faul. Rozehrávat budou domácí.
13'
Zpoza vápna vypálil Smejkal, ale branku jen těsně minul.
12'
Slavia bude zahrávat rohový kop.
Centr z rohového praporku ale odkopla hostující obrana do bezpečí.
11'
První šanci měli i hosté. Centrovaný míč si našel Biegon, který ale hlavou branku minul.
11'
Vhazovat budou nyní hosté.
10'
Stejskal pošle zpět do hry balon odkopem od brány.
8'
Ewerton dostal pěkný pas za obranu a měl na kopačce gól, ovšem Kolář předvedl skvělý zákrok a je z toho roh.
7'
Míč skončil v zámezí. Další aut Slavie.
6'
Domácí poprvé stříleli na branku, ale rána Ewertona nebyla přesná a skončila nad brankou.
4'
Ewerton hledal Hronka, ale k němu se míč nedostal a skončil za čarou. Odkop gólmana Koláře od branky.
3'
Solomon nachytán v ofsajdu.
2'
Pokus Biegona srazili domácí na roh. Ten byl rozehrán nakrátko a následně si sebral míč do rukavic Stejskal.
2'
Další aut domácího týmu. Zatím se v úvodu hraje opatrně.
1'
Nákop Konečného poslal hráč Vlašimi do zámezí a následuje aut domácích.
1'
Oba týmy uz jsou nastoupené na hrací ploše.
Oba týmy mají za sebou rozcvičku před zápasem a ještě se odebraly do šaten. Utkání za pár minut startuje.

SK Slavia Praha B: Stejskal – Konečný, Kričfaluši, Labík, Bořil (C), Hošek – Planka, Hronek, Šubert, Ewerton – Tecl.
Náhradníci: Dvořák – Beran, Kopáček, A. Pudil, M. Pudil, Švec, Singhateh.
Trenér: Marek Jarolím

FC Sellier & Bellot Vlašim: Kolář – Vilotić, Heppner, D. Vala II, Solomon – Křišťan, Onije, Smejkal, Nogha – Suchan (C), Biegon.
Náhradníci: Tichý – Beránek, Diao, Janda, Kulhánek, Šimeček, A. Svoboda.
Trenér: Martin Hyský

Rozhodčí: Zaoral – Antoníček, Líkař.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pokračuje vloženým 23. kolem, které se odehraje netradičně ve středu a my se zaměříme na souboj Slavie B a Vlašimi. Slavia B je nováčkem této soutěže, ale zatím se jí příliš nedaří, protože se nachází na posledním místě tabulky se ziskem 20 bodů. Její soupeř z Vlašimi je na osmém místě se ziskem 30 bodů. Slavia hrála v minulém na hřišti Varnsdorfu, kde prohrála pouze 0:1, když se jako jediný trefil v nastavení první půle domácí Pavel Osmančík. Vlašim měla podstatně zajímavější průběh utkání, ale i přesto doma padla s pražskou Duklou 3:4 a mezi střelce Vlašimi se zapsali Filip Horský, Denis Halinský a Denis Vala. Aktuálně lepší formu mají Středočeši, kteří z posledních pěti utkání vyhráli čtyřikrát a prohráli právě až v minulém kole s Duklou. Slávisté naopak z posledních pěti střetnutí třikrát prohráli, jednou remizovali a jednou vyhráli, což bylo 12. března, kdy Slavia porazila doma Třinec 3:1. Favoritem tohoto zápasu by tak měla být Vlašim, ale může se stát opak. Slavia má navíc ještě k dobru dohrávku na hřišti Příbrami. Nejlepším střelcem Pražanů je s 6 trefami Štěpán Beran. Nejlepším střelcem Vlašimi je Jan Suchan, který nastřílel už 13 gólů a je nejlepším střelcem i celé ligy. Utkání bude rozehráno na stadionu Na Chvalech v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.