Fotbalová národní liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta B : Vlašim - 21. srpna 2022   10:30

Sparta B
Sparta B
7' O. Novotný  • 60' Minčev  • 88' Holoubek
3:1
(1:0)
Vlašim
Vlašim
81' Suchan
Sparta B
Heča – Váňa, Panák (65. Jonáš), Vitík (65. Večerka), Suchomel (78. Horák) – Vydra – Pudhorocký (C), Fortelný (46. Holoubek) – O. Novotný (46. Goljan), Drchal, Minčev.
Tůma – Schánělec.
Opočenský – Vlček, Leška
Stadion Na Seifertce, Žižkov
Vlašim
Vágner – Breda (C) (46. Halinský), Lehoczki, Kulhánek, Hošek – Rigo (65. Langhamer), Folprecht (71. Toula), Zinhasović (46. Horský), Suchan, Smejkal (65. Ugwu) – Svoboda.
Kolář – Onije.

To je ode mne dnes vše, doufám, že jste si přenos užili a brzy zase na počtenou!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 5:10. Rohy: 8:5.
Vlašim přivítá za týden doma ambiciózní Opavu, Spartu čeká sobotní výlet do Chrudimi.
Fotbalové dopoledne za Seifertce je za námi, béčko Sparty si připisuje první letošní výhru, když zdolalo Vlašim rozdílem 3:1! Hosté tak nadále zůstávají přikovaní ke dnu tabulky bez zisku jediného bodu.

Ve druhé půli měla Vlašim několik velmi slušných šancí, pokaždé ale ztroskotala na skvěle chytajícím Hečovi. Na druhé straně se pak po parádní individuální akci prosadil Martin Minčev. Za hosty snížil po asi ještě hezčím sólu Jan Suchan, konečnému skóre dal ale podobu po dobře provedeném protiútoku David Holoubek.
90+4'
90+4'
Horský po přihrávce Suchana ztroskotal na dobře zkonsolidované defenzivě domácích.
90+3'
Suchan se pokoušel nečo vymyslet na okraji vápna, po narážečce s Ugwem ale o míč přišel.
90+3'
Minčevův centr Halinský jen holení protečoval k Vágnerovi.
90+2'
Namlsaný Holoubek se uvolnil ke střele zpoza šestnáctky, jeho prudký pokus byl ztečován na roh.
90+2'
Langhamerův nákop nasměroval mimo hrací plochu Horák.
90+1'
Goljan už je na place, k centru se ale přes Lehoczkiho neprosadil.
90'
Goljan už je na nohou a odchází po svých mimo hrací plochu.
90'
Na zemi ale zůstává Goljan, který předtím podstoupil tvrdý souboj.
90'
Váňa okradl o míč Horského v jednom z asi posledních útočných snažení hostí.
88'
Sparta B právě vstřelila branku! Je rozhodnuto. Minčev vyvezl míč a předal na levé křídlo DAVIDU HOLOUBKOVI. Ten si narazil s Drchalem, posunul si kulatý nesmysl na pravačku a pak přesnou střelou k tyči překonal bezmocného Vágnera. 3:1!
88'
Pudhorocký poněkud překvapivě přímo vypálil, trefil ale jen dobře postaveného Vágnera.
87'
Svoboda zastavil brejk soupeře nedovoleně, ukázková žlutá. Sparta bude kopat nebezpečnou standardku asi ze 35 metrů.
87'
Ugwu prostrkával do vápna na Svobodu, jeho snažené dobře přečetl Horák.
86'
Po Langhamerově centru šajtlí á la Tomáš Rosický se míč ze souboje Touly s Vydrou odrazil jen k Hečovi.
85'
Horský šikovně prostrčil na Ugwa a Heča musel vyběhnout, odkopl ale míč jen do vracejícího se Večerky a poté se s ním srazil. Aut pro Vlašim, Heča je v pořádku.
84'
Po Suchanově nadýchaném centr se ocitl míč v místech, kde byl osamocený Ugwu, jeho prudké zakončení si ale cestu mezi tři tyče nenašlo!
84'
Na balonu jsou stále hosté a kombinují na útočné polovině.
83'
Vlašim tlačí poté, co Ugwu dobře prodloužil výkop Vágnera.
82'
Pudhorocký našel parádním centrem zleva Drchala, tomu se ale meruna zamotala mezi nohy. Míč nakonec vyplaval k Jonášovi, jehož rána z první mířila vysoko nad.
81'
Vlašim právě vstřelila branku! Fotbalová paráda. JAN SUCHAN si povodil obranu Sparty jako malé žáčky, dva z hráčů si postupně parádně obhodil a pumelicí k tyči nedal Hečovi šanci. 2:1!
80'
Volný kop z pravé strany zahrál Suchan, Adam Toula si jeho centr našel, ale hlavou zamířil o několik metrů vedle.
80'
V souboji s Halinským spadl jak hostující plejer, tak Holoubek. Sudí píská faul, čímž zachránil Vlašim, neboť domácí mohli jít do brejkové situace 2 na 1.
79'
Drchal byl příliš důrazý v souboji s Halinským na půlící čáře a je mu pískán faul.
78'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
ze hřiště odchází Martin Suchomel, přichází Daniel Horák.
77'
Odporný zákrok Tomáše Jonáše. Skluzem bez možnosti hrát míč zasáhl driblujícího Suchana a může být rád, že tenhle kartonek neměl ještě tmavší barvu, z tribuny to dokonce vypadalo, že sparťanský záložník šel do zákroku s kolíky směrem vzhůru.
76'
Na Minčevův centr šplhal Drchal, nedokázal ale zasáhnout míč.
75'
Pudhorockého přistrčil Suchan a Sparta bude kopat takový zkrácený roh. Suchan dal najevo nesouhlas s rozhodnutím sudího a byl oceněn žlutou kartou.
75'
Svoboda se příliš dravě snažil dostat k centru z levé strany a fauloval Suchomela.
74'
Během protiútoku ztroskotal nový muž na place Toula na skvělé práci Vydry.
73'
Suchomel se pokoušel zahrát na jesličky Suchanovi, ten ale jeho záměr dokonale přečetl.
72'
Domácí ukázali, proč mnozí fanoušci nenávidí rohy nakrátko. Goljan se zamotal v souboji se Suchanem a vhazují hosté.
71'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Michael Ugwu).
71'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Zdeněk Folprecht, přichází Adam Toula.
71'
Tak jsem to asi zakřikl. Folprecht je bohužel opět na zemi a asi se bude jednat o vážnější zranění.
71'
Langhamerův obranný zákrok vedl k rohovému kopu.
70'
Nakonec to hostující záložník snad rozchodí a my tak nebudeme svědky dalšího vynuceného střídání.
70'
A bohužel to vypadá na koleno, Folprecht dostává obstřik ale nejsem si jist, že bude schopen dohrát.
69'
Snažení Ugwa zastavil praporek pomezního, po následném souboji ale zůstal na zemi ležet Folprecht.
69'
Pudhorocký šel k zemi v souboji s Halinským ve vápně, hraje se ale dál.
68'
Váňa se uvolnil k centru zprava, který propadl až k Suchomelovi. Ten přiťukl Holoubkovi, jehož tvrdá střela zpoza vápna proletěla kousek od šibenice!
68'
Folprecht velmi chytře hledal ve vápně Horského, celou situaci ale vyřešil hlavou Vydra.
67'
Festival spalování šancí v podání hostí pokračuje. Suchan parádní kolmicí rozeběhl Horského, který upaloval sám na Heču, svoje přízemní zakončení ale poslal mimo branku!
65'
ze hřiště odchází Martin Vitík, přichází Dalibor Večerka.
ze hřiště odchází Filip Panák, přichází Tomáš Jonáš.

ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Michael Ugwu.
ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Daniel Langhamer.
65'
Horský se uvolnil na okraji vápna, nakonec se míč dostal k Folprechtovi, který elegantním lobem posll merunu do horní sítě.
64'
Pudhorocký rýsoval slušně se jevící kolmici na Vydru, Halinský ale dokázal sprinterský souboj zvládnout a zahrál malou domů.
63'
A do třetice Heča. Lehoczki v rychlém protiútoku vysunul Smejkala, který pálil v dobré pozici levačkou, jenže i tentokrát byli hosté na strážce domácí svatyně krátcí.
62'
Suchomel si šikovně poradil s presujícím Rigem, jenže svůj nákop nasměroval jen do autu.
60'
Sparta B právě vstřelila branku! Nedáš – dostaneš! MARTIN MINČEV v souboji předčil Smejkala, který byl posledním hráčem hostí a z půlky osamocen upaloval na Vágnera. Minčev si počínal jako zkušený mazák, vyběhnuvšího gólmana obešel a neměl žádný problém zdvojnásobit vedení domácího celku! 2:0
60'
Fantastický Heča opět zachránil svůj tým! Hošek obral o balon Minčeva a posunul Suchanovi, na jehož kolmici si naběhl Horský, i ten ale ve vyložené šanci ztroskotal na Hečovi! Roh pro Vlašim.
59'
Hošek dal do své kolmice na Horského příliš mnoho razance, Heča bude vykopávat.
58'
Suchan vypálil z vnitřku vápna a jeho pokus skvěle vyrazil Heča, jenže k volnému míči se dostal Rigo. Ten ale levačkou z velmi solidní šance přestřelil sparťanskou svatyni!
57'
V jednoduchosti je síla. Na dlouhý pas Suchomela podél levé lajny si naběhl Pudhorocký a před Haliského se uvolnil ke střele, tu ale Vágner nadvakrát kryje.
56'
Pěkná kombinace Vlašimi na levé straně ztroskotala na nepřesném pasu do šestnáctky.
55'
Na druhé straně vypíchl Svobodovi míč do autu Vitík.
55'
Hošek si poradil s dotírajícím Minčevem a hlavou zahrál do náruče Vágnera.
55'
Svoboda šikovnou patičkou uvolnil Riga, jehož centr ale adresáta nenašel.
54'
Svobodovi je za mě trochu nepochopitelně pískán útočný faul poté, co předskočil Suchomela, který jej nakopl a spadl.
53'
Suchomel se proháčkoval přesilou a napřáhl zpoza vápna, jeho střela byla ale zblokována.
52'
To, co se teď dělo, by se dalo označit jen slovem "holomajzna". Po sérii odkopů a hlaviček nakonec bude útočit Vlašim.
51'
Následně se napravo šikovně uvolnil Goljan, zpětnou přihrávkou ale trefil jen blok těl v modrém.
51'
Panák klidnou a přesnou rozehrávkou založil akci domácích, centr Suchomela odvrátil Halinský.
50'
Halinský dobře vysunul Horského, celou akci zakončil Hošek centrem do rukavic Heči.
49'
Minčev ve skrumáži před hlavní tribunou nevybíravě podkopl Folprechta, sudí nedovolený zákrok nepřehlédl.
48'
Sraženou střelu Horského nenechal na rohový kop proskákat Heča.
48'
Martin Suchomel už je fit a vysloužil si potlesk obecenstva.
47'
Suchomel už je alespoň na kolenou, tohle bylo ale skuteně nepříjemné. Jako by dnešní utkání podobné situace přitahovalo.
47'
Rigův centr trefil nepříjemně do spánku Suchomela, ten zůstává nehybně ležet na trávníku...
46'
ze hřiště otřesený Petr Breda, přichází Denis Halinský.
ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Filip Horský.
46'
Tak to vypadá, že srážku odnesl i za tím jediný střelec Novotný. Nahradí jej Goljan.
46'
Hráči nastupují na trávník, začneme co nevidět.
Druhý poločas začne přibližně v 11:34.
První dějství je za námi a Sparta B posílená o hráče A-týmu zatím splňuje papírové předpoklady, Vlašim přehrává a po brance Ondřeje Novotného z úvodu utkání vede 1:0. Největší šanci zdvojnásobit vedení měl Martin Minčev, který po skvělé kolmici Drchala přehodil gólmana Vágnera, jenomže nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi. Na druhé straně měl ke skórování nejblíže Suchan, jehož pumelici levačkou skvěle vytáhl Heča.
45'
45'
Novotný i Breda jsou značně otřeseni. Hostující kapitán bude bohužel muset střídat, nepěknou srážku odnesl hůře a již předal pásku Suchanovi.
45'
Nepříjemná situace. Novotný se ve vzduchu hlavou srazil s Bredou a na hřiště jsou povolány oba lékařské týmy.
44'
Suchan si narazil se Svobodou a pálil z první levačkou, nedokázal si ale seřídit mířidla a Milana Heču čeká odkop od branky.
43'
Dozadu skvěle zapracoval Novotný a přečetl kličku Hoška, je z toho ale i tak aut pro hosty.
43'
Bredův centr z pravé strany odvrací ve vzduchu dnes bezchybný Panák.
42'
Váňa se až příliš dravě snažil oloupit Smejkala o míč a je mu pískán faul.
41'
A v brejku zahodila Sparta obrovskou šanci! Skvěle zapracoval Drchal a vysunul Minčeva, který se řítil sám na Vágnera. Domácí křídelník vyběhnuvšího brankáře šikovně přehodil po vzoru Karla Poborského na ME 1996, jenže narozdíl od legendárního záložníka nedokázal přesně zamířit a meruna dopadle těsn vedle levé tyče!
41'
S centrem si poradil Heča a vyboxoval jej.
40'
Váňa ukradl míč Hoškovi, který mířil do vápna, pak jej ale trochu nešikovně zavedl na další ze série rohových kopů.
40'
Žádné nebezpečí před Vágnerem nenastalo, rozehrává Vlašim.
39'
Po sérii vzdušných soubojů vyplaval balon u Minčeva, který se ihned uvolnil ke střele. Ta byla tečována na další roh, těch jsme zatím viděli opravdu obdivuhodné množství.
38'
Pudhorockého pobídku od praporku vyhlavičkoval Kulhánek.
38'
Pudhorockého centr z levé strany srazil na roh Zinhasovič.
37'
Zihnasovičovu ránu z vápna se snažil do sítě usměrnit Smejkal, jenže Heču nepřekonal a navíc byl v ofsajdu.
37'
Panákovu riskantní rozehrávku zachytil Folprecht a vysunul Suchana, který prodribloval až do vápna a zakončoval levačkou. Jeho pokus ale skvělým zákrokem na roh vytáhl Milan Heča.
36'
Následně se faulem na Drchala provinil Lehoczki a Sparta bude rozehrávat volný kop z vlastní poloviny.
36'
Suchomel přečetl přihrávku Riga do křídla, Breda se k balonu nedostal.
35'
Rigo přihrával do vápna Svobodovi a i přes zpackaný odkop Vitíka mohou být domácí v klidu, míč má Heča.
34'
Velmi aktivní Váňa zakombinoval s Novotným, utekl Hoškovi a řítil se z pravé strany do vápna, ale jeho přihrávka Minčevovi byla o kousíček delší, než by bulharský křídelník potřeboval. Škoda pro domácí, tohle vypadalo nadějně.
33'
Panák hlavou jen lízl centr Pudhorockého od praporku a následně z první pálil Fortelný, jeho volej ale trefil jen skrumáž těl před brankou.
32'
Váňa nabral rychlost, pronikl středem a přihrál do vápna Drchalovi, který se snažil vracet merunu do ohně. Trefil ale jen Lehoczkiho a je z toho další roh.
31'
Na pravém křídle se šikovně uvolnil Váňa, jeho centr ale nenašel žádného ze spoluhráčů.
31'
Vlašim si moc dlouho míče neužila, špatné sklepnutí Svobody jej přiřklo domácím.
30'
Minčev se opět prosadil přes svého strážce, centr levačkou ale obrana odvrací.
29'
Velmi slušně se jevící centr Minčeva z pravé strany odhlavičkoval Breda, hosté se ale budou dále bránit.
29'
Rigo odkopl centr, letící do vápna, na rohový kop.
28'
Panák si ve spolupráci s Vitíkem poradil s dlouhým pasem, za kterým se hnal Folprecht.
28'
Rigův centr z levé strany proplachtil až za brankovou čáru.
27'
Pudhorockého centr odvrací bez potíží Kulhánek.
26'
Pudhorocký skvěle přenesl hru na Váňu, který našel pod sebou Fortelného. Ten se uvolnil ke střele, která proletěla těsně vedle levé tyče. Pokus domácího hráče byl ale tečován a domácí budou kopat roh.
25'
Svoboda jako by nevěděl, co udělat s balonem, který se mu vykulil ke kopačkám, a nepřesně přihrál.
24'
Na centr Hoška z levé strany si naskočil Suchan a hlavičkoval mimo. Hostující hráči ale reklamují penaltu, jelikož jejich spoluhráč byl podle nich těsně po odehrání míče nedovoleně atakován.
24'
Drchal si počínal nedovoleně v souboji s Folprechtem, takže i když balon získal, rozehrávat bude Vlašim.
23'
Po vzdušném souboji Svobody s Vitíkem vhazují domácí.
22'
Následně přihrál Folprecht z levé strany Smejkalovi, ani jeho další pokus slabší levačkou se ale neujal a míří nad.
22'
S tím si bez potíží poradil zatím bezchybný Panák.
21'
Smejkal přihrál na levé křídlo Hoškovi, ten se zkoušel uvolnit ke střele. Ta byla ale zblokována a máme tu roh.
20'
Růžky vystrčili také hosté, Smejkalovu střelu levačkou z hranice vápna ale zlikvidoval Heča.
20'
Domácí kombinace končí po nepřesné kolmici Patrika Vydry, který hledal Suchomela.
19'
Rigův centr hledal Svbodu, bez problémů jej ale odvrátil Filip Panák, který se vyšrouboval nejvýše.
18'
Novotný poslal soupeře nevybíravě k zemi a prohlédne si zblízka žlutý kartónek.
18'
Rychlý brejk Sparty táhl Pudhorocký, který pak předal merunu Minčevovi. Ten si v situaci 1 na 1 poradil s Bredou a přihrával před branku, na jeho pas ale nedosáhl žádný ze spoluhráčů.
17'
Teď ale z levé strany opět vhazují modří, konkrétně Hošek.
17'
Poněkud krkolomný útočný postup Vlašimi končí poté, co jejím plejerům utekl míč do zámezí.
16'
Chod hry nyní kontrolují hosté.
15'
Folprecht šikovně nabil Bredovi na střelu z první, jeho volej ale neprošel přes blok těl uvnitř malého vápna.
15'
Vlašim si zkusí zahrání rohového kopu poté, co Suchomel vypíchl míč Rigovi uvnitř šestnáctky.
14'
Ve vzdušném souboji s Minchevem si poradil Breda, hlavičkoval ale jen do autu.
13'
Na druhé straně nabil Folprechtovi Suchan, středopolař Vlašimi ale svoji střelou netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
12'
Fortelný předskočil soupeře na středu hřiště a přiťukl Minchevovi, ten z hranice šestnáctky přízemní ranou trefil pouze Vágnera.
11'
Lehoczkého kolmici by Svoboda nestihl, ani kdyby použil motorové vozidlo. Rozehrává opět Sparta.
10'
Sparta i přes dva centry Pudhorockého a jednu pobídku Fortelného do vápna nedokázala Vágnera ohrozit, hosté si tak mohou vydechnout.
10'
Na okraji vápna šel k zemi Novotný, nebude z toho ale penalta, ale roh pro Spartu.
9'
Novotný se dral za přihrávkou Váni a i když svého soupeře předskočil, vhazovat budou hosté.
9'
Hošek si nabíhal na Smejkalovu kolmici, zastavil jej ale zdvižený praporek pomezního.
7'
Sparta B právě vstřelila branku! A domácí ihned zůročují svůj tlak z úvodu utkání! Z levé strany postupoval na branku Václav Drchal a předložil jako na zlatém podnose merunu ONDŘEJI NOVOTNÉMU, který kulatý nesmysl bez potíží dopravil do odkryté svatyně Matyáše Vágnera! 1:0
7'
Suchomelův dlouhý pas za obrannou linii přečetl Vágner, jenž vyběhl daleko ze šestnáctky a odkopává.
6'
Kulhánek skluzem přerušil útok Sparty, jeho spoluhráči ale nedokázali nic vymyslet a Suchan u praporku o míč přišel.
5'
Zinhasovičův křižný pas na Bredu byl příliš dlouhý a hraje se opět od Milana Heči.
5'
Vlašim se nemůže vymanit ze sevření rudých, stále je na obranné polovině.
4'
A opět v akci Lehoczki, tentokrát zblokoval střelu Fortelného zpoza vápna.
4'
Fortelného lob za obranu odvrací Lehoczki, hru ale stále kontroluje Sparta.
3'
Minčev zleva pronikl do vápna, jeho střílený centr bez problémů sbírá Vágner.
3'
Domácí opět rozehrávají až od stoperů. hosté vysunuli svůj typický presink.
2'
Překrásný dlouhý míč našel rozeběhnutého Váňu, ten si ale na pravé straně nerozuměl s kapitánem Pudhorockým.
1'
Domácí hrají v tradiční rudé a míč je u Heči, hosté dnes oblékli modré dresy.
Tak to u domácích nevypadá na sestavu 3-4-3, nýbrž 4-3-3 s Patrikem Vydrou na pozici štítového záložníka.
1'
Oba mančafty jsou již nastoupeny před hlavní tribunou.
Žižkovští patrioti by se asi teď orosili, neboť jejich milovanou Seifertkou teď zní hymna Sparty. To ale znamená, že začátek utkání již skutečně klepe na dveře.
Velice zajímavé sestavy! Za pražskou Spartu nastoupí hned šest posil z áčka v základní sestavě a vypadá to na netradiční rozestavení se třemi stopery. V dresu hostí si odbudou premiéru mladík Antonín Svoboda z Karviné a ex-sparťan Jiří Kulhánek, který naposledy působil v Dukle.

AC Sparta Praha B: Heča – Panák, Vitík, Vydra – Váňa, Pudhorocký (C), Fortelný, Suchomel – Novotný, Drchal, Minčev
Náhradníci: Tůma – Jonáš, Goljan, Horák, Schánělec, Večerka, Holoubek
Trenér: Michal Horňák

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Hošek, Lehoczki, Kulhánek, Breda (C) – Rigo, Folprecht, Zinhasovič, Suchan, Smejkal – Svoboda
Náhradníci: Kolář – Onije, Halinský, Langhamer, Ugwu, Toula, Horský
Trenér: Martin Hyský

Rozhodčí: Opočenský – Vlček, Leška.
FC Sellier a Bellot Vlašim

Účastník letní baráže o účast ve Fortuna Lize se zatím také výsledkově trápí. Ve třech utkáních nezískal ani bod a krčí se na předposlední pozici se skóre 3:7, hůře je na tom jen pražská Dukla. Ve FNL naposledy prohrála Vlašim o gól s Líšní, chuť si ale spravila v poháru proti divizní Libiši, kterou rozstřílela poměrem 9:1.

Své spoluhráče se bude snažit dobrým výkonem zajisté strhnout Jan Suchan. 26letý záložník, který prošel například i Viktorií Plzeň, minulou sezónu devíti brankami v patnácti jarních utkáních dotáhl Vlašim do baráže o Fortuna Ligu. Dvakrát se prosadil i při prohře 2:3 s Karvinou, stejný počet branek přidal i při pohárové demolici proti Libiši.
AC Sparta Praha B

Rezerva Letenských si loni ve druhé nejvyšší soutěži počínala více než obstojně a rvala se o nejvyšší příčky, v létě ale přišel radikální řez kádrem. Nejlepší střelec Kozák odešel do Liberce, prvoligové angažmá si také vysloužili Gabriel nebo Ryneš, kteří kopou v barvách hradeckých Votroků. I proto je zatím béčko Sparty až čtrnácté s jediným získaným bodem a skóre 3:6.

Minulý týden v atraktivním derby proti rezervě Slavie prohrálo 2:4, takže rudí mladíci mají zajisté nezměrnou motivaci si spravit chuť právě dnes.

Velice zajímavým hráčem Sparty B je pak Petr Pudhorocký. 20/21letý střední záložník nastupuje letos s kapitánskou páskou, mezi jeho přednosti patří hlavně schopnost rychle vyvézt balon z obrany do útoku, velký akční rádius a více než slušné oko pro předfinální přihrávku. Před týdnem navíc vstřelil obě branky svého týmu ve zmiňované prohře se Slavií B.
Vítám všechny fanynky a fanoušky české druholigové kopané! V rámci 4. kola Fortuna Národní Ligy se dnes v novém domově domácích, na žižkovské Seifertce, střetne Sparta Praha B a FC Sellier a Bellot Vlašim.

Oba tyto mančafty minulou sezónu bojovaly o nejvyšší příčky, letos se ale zatím krčí na dně tabulky a budou se tedy snažit prolomit nelichotivou výsledkovou sérii. Přeji příjemnou zábavu při sledování přenosu z utkání!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.