Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Les Herbiers : Chambly - 17. dubna 2018   21:00

Les Herbiers
27' David  • 80' Dabasse
2:0
(1:0)
Chambly
Chambly
Pichot – Hery, Dequaire, Fofana, Pegerie – Flochon – Eickmayer, Bongongui – Rocheteau, Dabasse, David
Gboho, Couturier, Germann, Bonnet, Brelivet, Vanbalaghem, Salles
Chambly
Pinoteau – Soubervie, Doucoure G., Jaques, Gasser – Padovani, Heloise, Doucoure L., Montiel – Laidouni, Lafaix
Gasser, Rocher, Lim, Atrous, Burel, Popelard, Li

Domácí celek vyhrává tento zápas a postupuje dál. Trefil se David a Dabasse. Ti spolu s velmi dobře chytajícím brankářem Pichotem způsobili, že Les Herbiers postupuje dál, naopak Chambly-Thelle v poháru končí.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.
90+4'
90+4'
Pichot podržel své spoluhráče a hlavičku soupeře z dobré pozice velmi jistě kryje.
90+3'
Domácí fotbalisté kontrolují hru, balon mají pod kontrolou na útočné polovině.
90+2'
Další brejk a znovu špatné zakončení. Fofana tentokrát bránu tváří v tvář brankáři vůbec netrefil.
90+1'
Čtyři minuty se budou nastavovat a domácí celek se znovu dostal do brejku, ale ani tentokrát nedokázal domácí hráč ´gólmana překonat.
90'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minutek bude sudí nastavovat.
89'
Gasser rozehrává volný kop. Jeho nadýchaný centr končí mimo hrací plochu. Znovu bude vykopávat Pichot.
88'
Skvěle vypálil hostující Padovani, ale jeho rána končí o malý kousek mimo branku. Domácí Pichot by balon, pokud by směřoval do branky, nedokázal zastavit.
86'
Montiel vypálil z velké dálky, jeho rána byla hodně nepřesná. Balon končí mimo branku.
86'
Čtyři minuty hry nás dělí od konce poločasu, uvidíme, kolik minut se sudí rozhodne nastavovat.
85'
Heleise centroval před branku, ale jeho balon dokázala domácí obrana dostat do bezpečí a čas z pohledu hostů velmi rychle běží.
84'
Chambly-Thelle se pokouší s výsledkem něco udělat, ale v posledních minutách to bude mít hodně náročné.
83'
Po delší době registrujeme střelu na branku, balon kryje domácí gólman. Ten tak bude vykopávat.
80'
Les Herbiers právě vstřelili branku! Domácí celek k velké a jen těžko popsatelné radosti publika navyšuje své vedení a míří dál do dalšího kola poháru. Tentokrát se prosazuje osamocený ADRIAN DABASSE. Videorozhodčí potvrdil, že v ofsajdu nebyl.
79'
Laidouni se svými spolupráci kombinuje před domácí brankou, rána bez přípravy jednoho z hráčů byla zblokovaná.
77'
Střídání v týmu Les Herbiers VF: ze hřiště odchází Dabasse, přichází Ghobo.
75'
Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek k velké radosti publika vede o jednu branku, nicméně náskok to jednak není přesvědčivý, ale také mají hosté mnoho šancí. Buď je vychytal gólman, nebo trefili brankovou konstrukci.
74'
Střídání v týmu FC Chambly-Thelle: ze hřiště odchází Hilaire, přichází Lebon.
74'
Domácí Eickmayer měl velkou šanci, ale jeho rána bez přípravy levou nohou končí mimo branku.
73'
Pichot velmi dobře zmenšil střelecký úhel zakončujícímu hráči, a tak nedokázal Montiel přesněji vypálit.
72'
Žlutou kartu dostává Flochon (Les Herbiers VF).
71'
Rocheteau velmi špatně odkopával od své branky, málem z toho byl problém, neboť se téměř do vyložené gólovky dostal Doucoure. Ke střele mu chyběly dva kroky. Míč kryje gólman.
70'
Střídání v týmu Les Herbiers VF: ze hřiště odchází David, přichází Germann.
69'
Hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy, hostující celek má převahu, ale domácí hráči mají i pověstné štěstí. Les Herbiers nečeká v závěru zápasu vůbec nic snadného, obrovská neproměněná šance, kterou zahodil David v úvodu poločasu by mohla mrzet.
67'
Žlutou kartu dostává Rocheteau (Les Herbiers VF).
66'
Volný kop pro domácí fotbalisty, kteří by nejraději své vedení dokázali se snesl centr před hostující branku, ale gólman byl pozorný a rychle balon chytil.
64'
Žlutou kartu dostává Max Milaire (FC Chambly-Thelle).
64'
Obrovské štěstí měl domácí celek. Max Milaire skvěle zakončoval. Jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry, gólman byl už překonaný. Nicméně ani tento moment nedokázal hostující tým přetavit v gól.
63'
Hráči v červeném mají velké problémy s přechodem na útočnou polovinu. Hosté zlepšili a zpřesnili hru.
62'
Volný kop pro hosty. Rána byla velmi dobrá, ale balon o malý kousek minul branku. Domácí tento těžký moment přečkali.
61'
Žlutou kartu dostává David (Les Herbiers VF).
60'
Ránu Lafaixe tak tak vytěsnil domácí gólman mimo. Velkou šanci měl momentálně hostující tým.
57'
Pinoteau rozehrává od své branky, jeho dlouhý výkop rychle přenesl hru na polovinu soupeře.
56'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Akci vedl hostující celek, Gasser centroval před branku, ale pokus zblokoval obránce.
55'
Střídání v týmu FC Chambly-Thelle: ze hřiště odchází Henry, přichází Gasser.
55'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale rána hlavou končí nad.
52'
David mířil sám na brankáře, byl v brejku, ale obrovskou šanci vychytal gólman. Hráč velmi váhal se zakončením, až to vypadalo, že do poslední chvíle neví, co udělá.
51'
Fofana rozehrává od své branky, kam se míč dostal po nepřesném centru soupeře. Domácí hráči se snaží dostat na útočnou polovinu.
50'
Padesát minut hry je pryč, druhý poločas je na svém začátku, nicméně domácí fotbalisté chtějí co nejrychleji navýšit své vedení.
49'
Fanoušci ženou domácí fotbalisty vpřed, ti se vrátili k aktivní hře, kterou hráli v prvním poločase.
48'
Následně pálil z dobré pozice a Bongongui, jehož rána ale byla zblokovaná.
48'
Nepovedená akce fotbalistů v červeném znamená, že přicházejí o míč.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem, domácí celek do něj vstupuje s jednobrankovým vedením.
46'
Po prvním poločase vede domácí celek k velké radosti svého publika o jednu branku a má momentálně blíže postupu do další fáze turnaje. Naopak hosté na svou přesnou střelu stále čekají, několikrát ale byli blízko.
45+0'
45'
Rohový kop pro hosty. Rozehrávat ho bude Soubervie. Jeho centr byl celkem snadno zastavený obranou.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
43'
Pegerie vhazuje na útočné polovině, že by pospíchal s uvedením míče do hry, to se napsat opravdu nedá.
42'
Domácí fotbalisté vyhlíží poločasovou přestávku, po úvodním tlaku a vstřelené brance se hodně zatáhli a hrají defenzivně. Naopak hosté se snaží z dobrého pohybu vytěžit maximum.
41'
Obrovskou šanci měl nyní hostující celek. Po bleskové akci zakončoval hlavou Montiel, ale balon tak tak vyrazil gólman.
41'
Les Herbiers se dostalo do střelecké pozice, ale domácímu hráči uskočil balon od kopačky, a tak nemohl dobře vypálit.
40'
Doucoure rozehrává akci svého celku, následně zakončoval Montiel, jehož projektil kryje domácí gólman.
39'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí celek stále vede o jednu branku, sledujeme hru na polovině hrací plochy.
38'
Pichot kryje míč a uklidňuje situaci před svou brankou. Stadionem obíhá sice mexická vlna, fanoušci jsou v dobré náladě, tedy alespoň ti domácí.
37'
Montiel se propracoval do pokutového území, pomohl si ale útočným faulem, protože rozehrávat bude domácí gólman.
36'
Obrana Les Herbiers si dokázala poradit a centr zblokovala na rohový kop. Ten ale hosté sehráli velmi špatně a míč končí na domácích kopačkách.
35'
Fotbalisté hostujícího celku mají momentálně převahu a pokouší se propracovat do střeleckých pozic.
33'
Domácí brankář absolvoval v pokutovém území těžký souboj se soupeřem. Mírně otřesený gólman je schopný ve hře pokračovat.
32'
Volný kop pro hosty, centr před branku byl velmi nepřesný. Proto bude vykopávat Pichot.
31'
Rocheteau hraje na své polovině, pokouší se co nejrychleji dostat hru před branku soupeře. Přechody přes půlku jsou silnou stránkou domácího celku.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté hrají velmi dobře takticky na své polovině a jednu za svých šancí dokázali proměnit.
27'
Les Herbiers právě vstřelili branku! Domácí celek se dostává do vedení, naprosto zaslouženě. Povedený centr se snesl před branku, kam si naběhl FLORIAN DAVID, jehož rána bez přípravy byla naprosto přesná.
26'
Hraje se na polovině hrací plochy, převahu momentálně mají hosté, ale nedaří se jim něco vymyslet.
25'
Pichot výborně zasáhl proti střele soupeře, zakončoval Doucoure, jehož pokus vyboxovat gólman do bezpečí.
24'
Hosté se pokouší něco vymyslet, centr dokázal jeden z domácích beků zblokovat na rohový kop.
22'
Velkou šanci měl domácí celek. Jenže střílená přihrávka postrádala přesnost. Domácí v tomto pohárovém zápase dominují, ale na první velkou šanci stále čekají.
20'
Fotbalisté v červeném se bez výraznějších problémů dokázaly ubránit, a tak mohou vyrazit na útočnou polovinu, kde se hra zejména odehrává.
19'
Rohový kop bude rozehrávat hostující celek, Dequaire raději odkopl balon z hrací plochy. Nebezpečí pro domácí branku.
17'
Ani jeden celek se nikam nežene, domácí David to zkoušel z velké dálky. Jeho rána ale výrazně končí mimo branku.
16'
Soubervie rozehrává od své branky, fotbalisté v černém se pokouší postupně dostat se do střelecké pozice, ale domácí obrana ve středu hrací plochy velmi dobře zapracovala.
15'
Les Herbiers hraje velmi dobře, hosté se kromě jedné střely mimo branku do výraznější šance nedostali.
14'
Z ničeho nic se hostující celek dostal před branku a nebezpečně zakončoval Montiel. Jeho rána pravou nohou končí mimo branku, gólman domácích zasahovat nemusel.
13'
Fofana hraje hodně aktivně, zásobuje spoluhráče dobrými centry. Mnoho šancí ale zatím tento duel nenabídl.
12'
Domácí kapitán Flochon rozehrává akci svého celku, ale do výraznější střelecké pozice se nedostal.
10'
Úvod zápasu je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanynky a fanoušky bavit. Více ze hry mají domácí fotbalisté.
10'
Hlavička jednoho z domácích hráčů končí nad branku. Balon hlavičkoval Dequaire.
9'
David rozehrává na útočné polovině.
8'
Hosté se dopustili faulu na své polovině, volný kop pro domácí fotbalisty.
7'
Domácí celek kombinuje na útočné polovině. Snaží se něco vymyslet. Pagerie centroval před branku hodně nepřesně.
6'
Domácí brankář vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
5'
Fotbalisté v červeném, tedy domácí rozehrávají na polovině hrací plochy volný kop.
4'
FC Chambly-Thelle začalo aktivněji, zatím ale na výraznější střelecký pokus čekáme.
2'
Velkou šanci měl hostující celek, ale domácí obrana střelu zblokovala na rohový kop. Následně pálil nepřesně Doucoure.
2'
Flochon kombinuje na své polovině, nemůže se propracovat do výraznější příležitosti.
1'
V poklidném tempu začíná zápas.
1'
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského fotbalového poháru. V tomto zápase proti sobě nastoupí Les Herbiers VF a FC Chambly-Thelle.

Jedná se o semifinále turnaje. Domácí se do této fáze dostali díky výhře nad Lens 1:0 po penaltách, rozhodl David. Naopak hosté postoupili díky těsné výhře 1:0 nad Štrasburkem. Mač rozhodl sedm minut před koncem druhé půle Doucoure.

Vítěz tohoto klání v další fázi francozského poháru narazí na vítěze zápasu Caen – PSG, který se hraje 18.4. od 21 hodina pěti minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.