Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se z Edenu, kterým se rozléhá pokřik domácích fanoušků "My chceme Slavii", těším na shledanou.
Teplice byly ve všech aspektech hry jasně lepším družstvem. Využily zejména tragického bránění standardních situacích a dobré fotmy střídajícího Mahmutoviče, jenž během pětadvaceti minut zkompletoval hattrick.
Nevídaný debakl se dnes odehrál v pražském Edenu. A odnesli to domácí hráči, kteří vůbec nestíhali teplickým soupeřům a zaslouženě prohráli 0:7.
90
Teplice právě vstřelily branku!

Litsingi uvolnil Jindráčka, který pak na hranici velkého vápna našel osamoceného ADMIRA LJEVAKOVIČE, jenž zakončil neomylně k pravé tyči zkoprnělého brankáře Černého!
89
Po souboji s Jablonským zůstal ležet na trávníku Škutka. Ošetření ale odmítl a bude pokračovat dál ve hře.
87

Šestou branku do domácí sítě přidává AIDIN MAHMUTOVIČ, kterého z pravé strany dobře našel Ivo Táborský! Pro bosenského útočníka, který na hřiště přišel až ve druhém poločase, je to hattrick.
86
A zase přišla hlavička nehlídaného hráče. Ljevakovič však nyní míč jen lehce tečoval a usměrnil ho jen do soupeře.
86
Rychlonohý Mahmutovič opět dělal domácím potíže. Jeho následný pas sice Krátký nedoběhl, bude z toho ale roh.
84
Jindráček centrem z rohového kopu oslovil Kroba, ten ale hlavičkou o zem nakonec sešívanou branku přestřelil.
84
Krátký byl hned u míče, jeho křižný pokus ale domácí vychýlili na roh.
82
Poslední střídání zápasu přichází v teplickém dresu. Marek Krátký nahrazuje Nivalda.
81
6 458 diváků si dnes našlo cestu do Edenu. Nutno poznamenat, že velká část domácích příznivců tribuny už znechuceně opustila...
80
Teplice podruhé střídají. Kouč Ščasný stahuje exslávistu Vachouška, posledních deset minut si zahraje Martin Jindráček.
79

Další hřebíček do slávistické rakve přidává AIDIN MAHMUTOVIČ, jenž přesprintoval domácí obránce a chladnokrevně zakončil přesně k tyči!
78
Teplice tentokrát z rohového kopu neudeřily, neboť se míč snesl jen do rukavic Radka Černého.
77
Vachouškův centr odvrátil Bortel na roh.
76
Rychlý brejk Nivalda zastavil nedovoleně Nitrianský a také on vidí žlutou kartu.
74
Korešův centr z levé strany hosté trochu kostrbatě odrazili. Sešívaní si ještě žádali ruku Vachouška, ten však míč svoji horní končetinou netrefil.
73

Opět nepohlídaný hráč po standardní situaci... MILAN MATULA si v klidu naběhl na střed velkého vápna, odkud zamířil hlavou přesně k tyči! Černý byl opět bez šance.
72
Ani tentokrát se domácí k hlavičce nedostali. Naopak po rychlém brejku mají obdobnou šanci Teplice.
71
Korešův centr hosté odvrátili, po zblokované střele Zmrhala je tu ale další.
71
Slávisté i v deseti vybojovali roh, když Zmrhalovu hlavičku tečoval Matula.
70
Z následného přímého kopu vystřelil Krob jen do míst, kde stál Radek Černý.
69
Kisel tak vehementně protestoval, že vzápětí uviděl další žlutou a s ní i červenou. Kapitán sešívaných míří pod sprchy.
69
Karol Kisel fauloval Litsingiho, za což viděl žlutou kartu.
68
Další slávistickou pohromu překazil ofsajd. Mahmutovič táhl protiútok, který se přes Vachouška dostal k Litsingimu. Ten ale svou střelou trefil Mahmutoviče, který stál za domácími obránci. Jeho gólová dorážka tak nemohla platit.
65
...a nahradili je útočníci Škutka s Feninem.
65
Slávisté už před třetím gólem chystali dvojí střídání. Ze hřiště odešli Dostál se Škodou...
65

Nepovedená malá domů Bortela se stala kořistí pro AIDINA MAHMUTOVIČE, který udělal kličku brankáři Černému a pak rozvlnil jeho síť!
63
Kisel zavadil o Táborského nohu. Tepice budou kopat standardní situaci zhruba pět metrů za rohem velkého vápna.
60
Hosté už hrají jen na jediného útočníka, kterým je střídající Mahmutovič. Táborský se stáhl více do zálohy, kde pomáhá rozbíjet slávistické akce už v samotném zárodku.
58
Kisel před vlastní šestnáctkou přišel lacině o míč, jenže Ljevakovič toho nedokázal patřičně využít. Jeho střelecký pokus z dvaceti metrů totiž prosvištěl vedle slávistické brány.
57
Štépánův roh ale odhlavičkoval hned první teplický hráč.
57
Agilní Koreš se dostal ke střele z hranice pokutového území. Hosté ji srazili na roh.
53
Karol Kisel, jenž v minulém domácím utkání z podobné pozice skóroval do olomoucké sítě, se ujal exekuce přímého kopu. Tentokrát však zamířil nad Grigarovu bránu.
52
Slávisté pak šli do rychlého brejku, který těsně před vápnem zastavil nedovoleně Matula. Žlutá karta pro hostujícího kapitána.
52
Mahmutovič se hned blýskl, když ranou z deseti metrů provětral Černého rukavice.
51
I Teplice střídají. Ze hřiště odchází Salami, místo něj si zahraje útočník Mahmutovič.
49
Po následném přímém kopu hlavičkoval neobsazený Litsingi lehce nad domácí bránu.
48
Dostál na půlicí čáře skluzem zajel do achilovek Nivalda a je šťastným mužem, neboť za zákrok, kterým nešel vůbec po míči, uviděl jen žlutou kartu.
47
A Koreš se hned nachomýtl do první šance druhé půle. Po jeho přihrávce nejprve pálil Zmrhal, ale tuto střelu hosté zablokovali. Balón ale pak dostal na vrchol šestnáctky k Ondřeji Petrákovi, který však z dobré pozice přestřelil Grigarovu svatyni.
46
Slávistický kouč Petrouš do druhé pětačtyřicetiminutovky vyslal Koreše, naopak Juhar už si dnes nezahraje.
46
Druhá půle by měla mít výkop ve 21:17, povede se v ní Slavii vzchopit, nebo budou Teplice na hřišti dál dominovat?
Hlasitý pískot se snáší na hlavy slávistických fotbalistů. A není se co divit, Tepličtí totiž v úvodním dějství byli výrazně aktivnější a zaslouženě vedou po dvou povedených standardních situacích, kdy sešívaní nechali bez povšimnutí Táborského a pak i Jablonského.
45+2
Tak přeci jen diváci viděli ještě jeden střelecký pokus. V akrobatické pozici vypálil Litsingi, ale střela se mu nevyvedla a skončila jen v autu.
45+1
Poslední střelu prvního poločasu vyslal Táborský. Černý si s ní ale hravě poradil.
44
Štěpán si na pravém křídle zbavil Kroba, který podklouzl. Pak ale nedokázal centrem oslovit žádného z nabíhajících spoluhráčů.
44
Hra je v posledních minutách první půle plná nepřesností na obou stranách a hraje se jen po obě šestnáctky.
41
Rohový kop Kisela Grigar podběhl, měl ale štěstí, neboť jeho spoluhráči dokázali číhající slávisty pokrýt.
40
Tepličtí si, zřejmě oprávněně, žádají penaltu. Salami se ve vápně natlačil před Kolaříka, který pak zavadil o jeho nohu. Rozhodčí však nařídil jen odkop od brány.
39
Na opačné straně trochu sobecky a hlavně nepřesně vystřelil Táborský, za což ho pak chvíli osamocený Litsingi sepsul.
38
Stoper Kolařík se už nemohl dívat na marné snažení slávistů a rozhodl se vypálit z dobrých pětatřiceti metrů. Jeho střela ale letěla vysoko nad.
36
Kisel ve skluzu zajel hned do dvou soupeřů. Ti teď v bolestech leží na mokrém trávníku a jejich spoluhráči se marně dožadují žluté karty pro slávistického kapitána. Domácí fanoušci zase hlasitě pískají na teplické hráče, neboť si myslí, že simulují.
34
Trochu kostrbatý brejk slávistů vyústil v přízemní centr Juhara, který však Tepličtí v klidu odvrátili.
32
Pak navíc Zmrhal fauloval unikajícího Nivalda, za což zblízka spatřil žlutou kartu. Nivaldo musí být na nosítkách odnesen za autovou čáru.
31
Petrákovu střelu z třiceti metrů musel Grigar vytáhnout na roh. Z něj se ale sešívaní neprosadili.
30
Juharovi se centr z levé strany moc nepovedl, ale hosté ho přesto nedokázali odklidit. K míči se pak dostal Kisel, jenže nedokázal propálit obranný val teplických obránců.
29
Litsingi si u postranní čáry chvíli dělal se svými protihráči, co chtěl. Nakonec ale na bohorovnost doplatil a sešívaní ho odzbrojili.
27

Po faulu na Táborského rozehrával přímý kop Krob a udělal to tak dobře, že našel opět trestuhodně neobsazeného spoluhráče. Tentokrát jím byl DAVID JABLONSKÝ, kterému už jen stačilo míč před Černým jemně tečovat!
26
Po centru Juhara na Škodu se opět píská ruka. Rozhodčímu Kovaříkovi musel ale poradit jeho asistent Nádvorník.
24
Teď už se Juhar k balónu dostal a z rohu velkého vápna ho poslal prudce na bránu. Jeho pokusu ale chyběla větší přesnost.
22
Aktivní Kisel si narazil se Štěpánem, pak ale nedokázal přesně najít útočníka Škodu. Za míčem ale ještě běžel Juhar a gólman Grigar měl co dělat, aby balón před slávistickým záložníkem odklidil do bezpečí.
21
Kisel dobře uviděl rozběhnutého Škodu, u přihrávky byl ale dříve pozorný brankář Grigar.
19
Další brejk mohl táhnout Kisel, při zpracovávání míče si však pomohl rukou, což oko sudího Kovaříka dobře vidělo. Kisel ani neprotestoval.
18
Do rychlého kontru se rozběhl slávista Juhar, avšak příliš si předkopl míč a poté ještě fauloval Matulu.
16
Poté navíc Ljevakovič nešetrně sejmul Zmrhala a je potrestán žlutou kartou.
15
Ljevakovič získal míč na středu hřiště a naprintoval s ním až do blízkosti pokutového území. Odtud ale vypálil hodně nepřesně.
13
Další obrovská šance hostů! Krob pasem z přímého kopu našel úplně volného Lüftnera, který ale před Černým balón namířil těsně vedle jeho levé tyče.
13
Muž úvodních minut Ivo Táborský zůstal ležet na hrací ploše po faulu Petráka. Bude ale v pořádku a už se chystá naběhnout na přímý kop.
12
Tepličtí se drali do další šance. Hlavička Vachouška ale nebyla přesná, stejně tak i následující centr Litsingiho.
11

Krob centrem z rohového kopu našel číhajícího IVA TÁBORSKÉHO, jenž na bližší tyči propálil Černého!
10
A opět Táborský. Tentokrát si zaběhl za slávistickou obranu a našel Salamiho, jenž vybojoval roh pro Teplice.
9
Litsingi se na levém křídle elegantně zbavil Dostála a pak uviděl z druhé vlny nabíhajícího Táborského. Střelu bývalého slávisty ale na poslední chvíli zablokoval mladý stoper Kolařík.
8
Na druhé straně se ke střele zpoza šestnáctky dostal Nivaldo, míč ale z dobré pozice poslal jen na tribunu.
7
Juhar ideálním centrem z levé strany našel dobře naběhnutého Milana Škodu. Vytáhlý útočník ale zhruba ze značky pokutového kopu zamířil hlavou trestuhodně vedle Grigarovy branky.
6
Krob našel na pravém křídle Litsingiho, avšak balón mu na kluzkém povrchu neočekávaně odskočil a skončil v autu.
4
Táborský opět získal míč na polovině sešívaných. Tentokrát na pravé straně oslovil Litsingiho, jehož prudká střela proletěla zhruba metr nad břevnem Radka Černého.
4
Juhar ale centrem od rohového praporku našel jen rukavice připraveného Grigara.
3
Štěpán si chtěl obhodit Lüftnera, teplický bek ho ale předběhl. Pak ale při odkopu zazmatkoval a bude z toho roh pro Slavii.