Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Pordenone - 12. prosince 2017   21:00

Inter Milán
Padelli – Cancelo, Dalbert (80. Icardi), Éder, Gagliardini, Karamoh (68. Perišič), Nagatomo, Pinamonti (46. Brozovič), Ranocchia (C), Škriniar, Vecino
Juan Luca Sacchi – Claudio La Rocca, Edoardo Raspollini
San Siro, Milán
Pordenone
Perilli – Bassoli, Berrettoni (98. Ciurria), Burrai, Formiconi, Lulli, Magnaghi, Miguel Angel (80. De Agostini), Misuraca, Nunzella (117. Parodi), Stefani (C)

To je dnes ode mě vše, já se s vámi loučím a děkuji za pozornost.
Je konec. Pordenone Calcio nakonec na senzační úspěch nedosáhlo, i když bylo velmi velmi blízko. Rozhodla až sedmá série, když nejprve neproměnil pokutový kop Parodi a následně Nagatomo rozhodl o postupu Interu do čtvrtfinále. I když se hosté bránili po čas celého zápasu velmi dobře a Perilli předvedl nespočet skvělých zákroků, jejich letošní putování italský pohárem končí až v pátém utkání v osmifinále, což je pro třetiligový tým velký úspěch.
YUTO NAGATOMO proměnil penaltu k levé tyči a Inter postupuje do čtvrtfinále.
Padelli předvedl skvělý zákrok a chytil střelu Parodiho k levé tyči!
Vecino udržel nervy a umístil střelu do levé šibenice.
Ciurria poslal střelu k pravé tyči. Padelli sice vystihl stranu, ale na míč nedosáhl.
Icardi si s penaltou proměnila umístil jí k pravé tyči. Stav je tak po páté sérii 3:3 a nyní následuje náhlá smrt.
Stefani proměňuje.
Gagliardini nedává gól! Perilli předvedl senzační zákrok nohou!
Lulli ovšem minul bránu, když chtěl zamířit k pravé tyči a Inter může jít do vedení!
Škriniar nedává gól! Perilli jeho pokus doprostřed brány chytil!
Magnaghi vypálil tvrdou ránu do levé šibenice.
Perišič si s pokutovým kopem poradil a poslal ho k pravé tyči. Perilli šel na druhou stranu.
Burrai poslal pokutový kop k pravé tyči, na druhou stranu než šel domácí brankář.
Brozovič poslal střelu k pravé tyči a Inter po první sérii vede 1:0.
Misuraca neproměnil hned první pokutový kop, když zamířil pouze doprostřed brány, kde nohou vykopl míč Padelli
Střílení penalt začíná.
Pordenone Calcio může dosáhnout na obrovský úspěch. Za pár chvil se dočkáme loterie v podobě pokutových kopů.
Neskutečné! Pordenone Calcio to dotáhlo až na pokutové kopy a dvě hodiny se tak bránilo tlaku Interu! Ani Perišič, či Icardi domácím nepomohli a už nyní je velkým hrdinou zápasu brankář hostů Perilli.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
S centrem Interu si poradila obrana hostů, která odkopla míč do bezpečí. Poté přišel ještě jeden centr, ale pro něj si opět vyskočil Perilli a už to vypadá že dojde na pokutové kopy.
120+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
120'
Perišič neprocpal míč do vápna. Následně se domácí provinili faulem, konkrétně Nagatomo. Hosté s rozehrávkou nebude zrovna spěchat.
120'
Rána hostů byla zblokována a dopředu jdou domácí. Ovšem s centrem Perišiče si poradila obrana Pordenone a Inter má autové vhazování.
119'
Po odkopu hostujícího brankáře se faulu ve středu hřiště dopustil Ranocchia a u míče budou hosté.
119'
Ke hlavičce se sice dostal domácí hráč Brozovič, ale zamířil vedle brány Perilliho.
118'
Další faul hostů a Inter má jednu z posledních možností jak ohrozit bránu hostů z přímého kopu. Tentokrát to vypadá na centr z pravé strany.
117'
Střídání v týmu Pordenone Calcio: ze hřiště odchází Nunzella, přichází Parodi.
117'
Gagliardini chtěl nacentrovat do vápna, ale jeho pokus letěl do míst, kde nebyl nikdo z jeho kolegů a Perilli tak bude mít další odkop od brány.
117'
Perišič nacentroval do vápna, ale míč opět odkopla obrana Pordenone.
116'
Perišičův první pokus o nacentrování do vápna neprošel. Druhý pokus už ano, ale ten skončil pouze v moci hostujícího brankáře. Následně byla na chvíli hra přerušena, jelikož Nunzella dostal křeče.
115'
Centr z pravé strany skončil jenom v rukavicích Perilliho.
114'
Hosté bojují jako o život a chtějí to dotáhnout do penalt. Domácí jsou opět s míčem blízko vápna, ale nemohou se dostat ke střele. Následně ho ztratili, ale hosté jenom odkopli míč.
113'
Perišič opět poslal přízemní centr do vápna, ale s ním si poradila obrana hostů Následně vystřelil z dálky Vecino, ovšem Perilli byl opět a zase připraven a míč zkrotil.
112'
Následně se domácí dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče budou opět hosté. Ti následně poslali centr na pravou stranu, kde se k zemi uráčil Ciurria, ale rozhodčí faul nepískl.
111'
Úkol hostů je jasný, nedostat gól a dotáhnout to na penalty, kde se může stát cokoliv. Nyní se Perišič pokoušel o centr, ale ten skončil vedle brány.
110'
Nyní hostí dostali míč do vápna, kde se akrobaticky snažil zakončit Cancelo, ale míč netrefil a Perilli bude mít samozřejmě opět odkop od brány.
109'
Ovšem rána domácího hráče šla vedle pravé tyče a Perilli bude mít další odkop od své svatyně, který už musí mít za dnešní den natrénovaný, jelikož už poslal několik desítek odkopů od své svatyně.
108'
Burrai zfauloval domácího hráče nebezpečně blízko svého vápna a Inter bude mít přímý kop z velmi dobré pozice.
108'
Poté po levé straně utekl Ivan Perišič, ale jeho následná rána šla pouze do boční sítě a Perilli bude mít odkop od své svatyně.
107'
Hosté se dostali k míči na půli Interu a nikam nespěchají. Dokonce se dostali až do vápna, ale nakonec nevybojovali rohový kop. Bude to pouze odkop od brány Padelliho.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První poločas prodloužení máme za sebou a opět ani jeden tým nevstřelil branku. Pordenone Calcio stále hraje velmi soustředěně a ví, že může dosáhnout obrovské senzace. Mauro Icardi pořádně zatápí ve vápně hostů, ale v bráně Pordenone je skvělý brankář Perilli, který dnes chytá svůj životní zápas.
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+2'
Nyní hostující hráč drží míč u rohového praporku na půlce Interu a dokonce vybojoval rohový kop.
105+1'
Přímý kop byl zahrán velmi dobře, ale Perilli opět převedl skvělý zákrok a vyrazil míč na rohový kop!
105'
Po faulu má Inter přímý kop z levé strany u hranice vápna. Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc v prvním poločasu prodloužení.
104'
Mauro Icardi mohl opět vstřelil první branku utkání, když se dostal ke hlavičce ve vápně po centru z levé strany. Skvěle zamířil k levé tyči, ale Perilli předvedl senzační zákrok a nedopustil aby se míč dostal za jeho záda!
104'
Ovšem vypadá to, že hostující brankář Perilli, který dnes chytá fantasticky bude dál pokračovat a hra tak znovu pokračuje.
103'
Ani tento rohový kop nepřinesl žádnou vážnější šanci a hosté odkopli míč. Poté přiletěl další centr Interu do vápna, kde se snažil jít do hlavičky Ranocchia, ale Perilli šel rovněž do míče, který chtěl vyboxovat a tak se tito dva hráči srazili a hraje přerušena.
102'
Další centr domácích přiletěl do vápna, ovšem obrana Pordenone si sním opět poradila a následuje rohový kop pro Inter.
101'
Obránce Pordenone skvěle zblokoval centr z pravé strany a Inter má rohový kop. Po něm hosté odhlavičkovali míč a mohli jít dopředu, ale zastavil je útočný faul a domácí tak budou opět tlačit na hostující obranu a brankáře.
100'
Máme za sebou už sto minut hrací doby a utkání stále branku nepřineslo. Nyní to mohl změnit Éder, ale jeho pokus šel vedle pravé tyče a Perilli bude mít další odkop od své svatyně.
99'
Hosté se na chvíli dostali dopředu, ale po nepřesné přihrávce jsou u míče domácí. Ti se následně dostali až ke hranici šestnáctky, ale střela tentokrát nepřišla.
98'
Po tomto vystřídání můžou hosté sáhnout ke změně ještě jednou. Nyní si ve vápně chtěl vymodlit penaltu domácí hráč Vecino, ale rozhodčí mu na tento kousek neskočil a hra pokračuje.
98'
Střídání v týmu Pordenone Calcio: ze hřiště odchází Berrettoni, přichází Ciurria.
97'
Následně se dopustil faulu Brozovič a hosté u míče zůstanou.
96'
Následně jej sice získal domácí Inter, ale po nepřesném pasu na levou stranu, kde čekal na míč Éder, bude mít Pordenone autové vhazování.
95'
Hosté na chvíli otevřeli obranu, čehož chtěl využít Icardi, ale dostal příliš dlouhou přihrávku do běhu a tak se míče zmocnili hosté.
94'
Nyní už rozhodčí udělali brankáři hostů Perillimu žlutou kartu za neustálé zdržování hry při odkopu.
93'
Centr Perišice z levé strany byl zblokován a Inter bude mít rohový kop. Rohový kop byl opět rozehrán nakrátko, následně se ke střele dostal Vecino, ale zamířil vedle brány.
92'
Domácí dál pokračují v tlaku a nyní mohl první gól utkání vstřelil Mauro Icardi, ovšem ocitl se v ofsajdové pasti a tak bude mít Perilli odkop od své svatyně.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Základní doba vítěze neurčila a půjde se až do prodloužení. Pordenone Calcio zatím hraje velmi dobře a i když síly ke konci utkání ubývají, gól nedostali a budou nadále vzdorovat i v prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Nyní to vzal na sebe Ivan Perišič, který si zasekl míč na hranici vápna na pravou nohu, ale jeho následná rána šla vysoce nad bránu Perilliho, který bude mít další odkop od své svatyně.
90+2'
Další centr domácích skončil opět na hlavě hostujícího hráče. Poté Ivan Perišič poslal přízemní centr do vápna, ale s ním si opět poradil hostující brankář Perilli, který chytil míč do své moci.
90+2'
Icardi dostal naloženo a nemůže nyní pomoct svým kolegům při nové akci.
90+1'
Hosté šli dopředu ve třech hráčích, ale obrana Interu skvěle zapracovala a nepustila je dál. Poté měli domácí autové vhazování a následně opět nacentrovali míč do vápna. Ke střele se ale nedostali.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90+1'
Nyní obránce hostů skvěle odzbrojil domácího hráče, který se snažil projít do vápna po pravé straně. Nyní má Pordenone autové vhazování.
90'
Opět se na levé straně dostal k míči Perišič, který ho předal na pravou stranu, odkud přišel centr do vápna, na který číhal Mauro Icardi, ale jeho střela z voleje šla pouze do obránce Pordenone.
89'
Po nepřesné přihrávce domácích má Pordenone autové vhazování na vlastní půlce, se kterým samozřejmě vůbec nespěchá. Ovšem následně si přihráli tři přihrávky, ale ta čtvrtá byla velmi nepřesná a Inter měl autové vhazování. Krátce po něm ale zfauloval hostujícího hráče Brozovič.
88'
Ivan Perišič neprostřelil blok hráčů Pordenone. Inter ale poté vybojoval autové vhazování na pravé straně. Následně se s míčem lehce stáhl, ale poté se opět snažil dostat míč do vápna. To se mu podařilo, ale následně ho získali hosté.
87'
Hned devět hráčů je zataženo ve vlastní vápně, což má Inter velmi těžké a nemůže se dostat do vážnější šance. Nyní domácí dostali centr do vápna kde se ke hlavičce dostal Mauro Icardi, ale ten přestřelil bránu Perilliho.
86'
S centrem z levé strany si lehce poradila právě hostující brankář Perilli. Ovšem následně hosté ztratili míč a Inter se opět rychle žene dopředu.
85'
Nakonec přišla i střela hostujícího hráče, ale s ní si lehce poradil Padelli a rychle vhodil míč do hry. U něj jsou opět domácí hráči, kteří ho drží na hranici vápna. Následně vystřelil na bránu Pordenone Vecino, ale jeho pokus šel přímo do brankáře Perilla.
84'
Po delší době jsou u míče hosté víc než pár vteřin a dokonce se pokoušejí o útok na pravé straně.
83'
I s následným centrem si poradila hostující obrana, která odhlavičkovala míč do bezpečí. Nyní Inter drží míč na hranici vápna, ale následně ho hosté odkopli.
82'
Ovšem následný centr domácích skončil pouze v moci Perilliho.
81'
Úkol Interu v posledních deseti minutách je jasný. Vyhrát. Což bude chtít změnit nově příchozí ostrostřelec Interu, Mauro Icardi, který si v letošní sezóně za 16 zápasů připsal neuvěřitelných 16 gólů!
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Icardi.
80'
Střídání v týmu Pordenone Calcio: ze hřiště odchází Miguel Angel, přichází De Agostini.
79'
Po příchodu Ivana Perišiče má obrana Pordenone velké problémy, ale následný centr dokázala odvrátit.
78'
Další centr Interu z levé strany, po kterém z voleje vystřelil Cancelo, ale jeho rána šla jenom do připraveného Perillia, který dnes předvádí skvělý výkon. Inter pomalu utahuje šrouby, čímž ale otevírá svou obranu.
77'
Vecino si zpracoval míč na hranici vápna a následně vypálil k pravé tyči, ale hostující brankář Perilli si s jeho pokusem lehce poradil a stav je tak stále 0:0.
76'
Po rohovém kopu se míč odrazil do zámezí od domácího hráče a Perilli bude mít další odkop od své svatyně.
75'
Opět Perišič dostal míč na levou stranu a následně se ho pokoušel dostat do vápna, ovšem obrana Pordenone odvrátila balón a následuje rohový kop pro Inter.
74'
Nyní má Inter rohový kop z pravé strany. Ovšem po něm se k míči dostali hosté, kteří šli dopředu, ale ztratili míč ve středu hřiště.
73'
Ivan Perišič nyní neproměnil tutovou šanci! Po pravé straně utekl domácí hráč, který následně poslal skvělou přihrávku do vápna, kde si nabíhal právě chorvatský záložník Peričiš, ale ten následně osamocen zamířil jen těsně vedle levé tyče!
72'
Domácí to nyní zkouší po levé straně. Následně Perišič nacentroval do vápna, ale tam nebyl nikdo z jeho kolegů a tak bude mít Perilli pouze další odkop od své svatyně.
71'
Hosté si vytvořili skvělou šanci, ale brankář Padelli předvedl solidní zákrok. Nakonec to ale bylo navíc, jelikož pomezní zvedl praporek, čímž signalizoval ofsajd.
70'
Jenom co přišel na hřiště, už mohl mít Ivan Peričiš asistenci. Tento chorvat si skvěle poradil na levé straně s obráncem a následně poslal nebezpečnou přihrávku do vápna, ale domácímu útočníkovi chyběl přibližně metr aby doklepl míč do poloprázdné brány.
69'
Cancelo se skvěle uvolnil a následně poslal míč do vápna, ale tam ho opět odkopla obrana Pordenone. Následně se domácí hráč provinil faulem a u míče tak budou hosté, kteří dnes hrají velmi dobře.
68'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Karamoh, přichází Perišič.
68'
Domácí se dostali do velké šance, ale Perilli předvedl skvělý zákrok, když se k míči dostal Karamoh, ale neprostřelil hostujícího brankáře.
67'
U lajny už stojí připravený Ivan Perišič, který bude velkou posilu pro trápící se Inter.
67'
A opět to byl Miguel Angel, který se dostal ke střele, ovšem tentokrát vystřelil pouze do boční sítě vedle levé tyče, když natáhl zpoza vápna.
66'
Berrettoni se snažil projít přes střed hrací plochy, kde byl zfaulován domácím hráčem a u míče tak bude Pordenone.
65'
Nyní Dalbert vybojoval rohový kop na levé straně. Ten byl opět rozehrán nakrátko a následně se domácí pokoušeli o centr do vápna. Ten nakonec přišel, ale skončil pouze na odkopu hostujícího obránce.
64'
Nyní jde dopředu Inter, ale nemůže se dostat přes obranu, která je u hranice vápna a nikoho nepouští dovnitř.
63'
Další centr domácího Interu skončil pouze v zámezí vedle brány Perilla. Ani jeden ze dvou domácích hráčů na něho nedosáhl a hostující gólman bude mít další odkop.
62'
Příliš dlouhou přihrávku vyslal na svého spoluhráče Karamoha Dalbert. Perilli tak bude mít odkop od své svatyně.
61'
To je škoda pro hosty. Ti se nyní dostali dopředu, následně předali míč svému kolegovi na levou stranu, který si ho ale dlouho zpracovával a tak místo střely mu balón odebral domácí hráč.
60'
Domácí hráči si skvěle narazili, ale následná střela Brozoviče nebyla úspěšná, jelikož mu sjela na vnitřní nárt a skončila tak daleko vedle pravé tyče.
59'
Po rohovém kopu ale žádné nebezpečí ze strany domácích nepřišlo. Po chvíli se navíc při útočném snažení dopustil domácí hráč faulu a u míče budou hosté.
58'
Karamoh prověřil brankáře hostů střelou z dálky a ta nebyla vůbec špatná, jelikož šla pod břevno a tak musel Perilli vytasit další zákrok. Následuje rohový kop pro Inter.
57'
Opět se dopředu řítili hosté, kdy následně zkoušeli centr z pravé strany, ale domácí brankář Padelli si pro něj vyskočil a opět získal míč do rukou. Inter nyní hodně vypustil a mohlo ho to velmi mrzet.
56'
Po rohovém kopu se dostal ke hlavičce hostující hráč, ale Padelli dobrým zákrokem dostal míč pod kontrolu do své moci.
55'
Pordenone mohlo jít opět do vedení! Po přímém kopu se k míči dostal Miguel Angel, který i ho navezl do vápna a následně vystřelil, ale jeho zblokována rána skončila těsně vedle levé tyče! Následuje rohový kop pro hosty.
54'
Berrettoni byla zfaulován Gagliardinim a Pordenone tak má přímý kop, kterým může ohrozit domácí bránu.
53'
Nyní domácí sice dostali míč před bránu hostů, ale při jeho odcentrování se Karamoh s malým nesmyslem nacházel mimo hrací plochu a Perilli tak bude mít další odkop od brány.
52'
Střela domácího hráče nebyla špatná, ale nakonec skončila vedle brány Pordenone. Perilli tak bude mít odkop od své svatyně.
51'
Domácí se nedostali k ohrožení domácí brány a Padelli bude mít odkop od brány.
50'
Tohle může domácí mrzet. Inter si vytvořil další solidní šanci, ale domácí hráč Brozovič zamířil ve vápně vedle brány.
49'
Centr domácích z pravé strany neprošel do vápna. Následně se ale hráč Interu Gagliardini dostal ke střele, ovšem tu zlikvidoval Perilli bez problémů.
48'
Ovšem s centrem si lehce poradila obrana Pordenone, která odhlavičkovala míč do bezpečí.
47'
Karamoh vybojoval rohový kop z pravé strany a Inter může ohrozit bránu hned na začátku druhé půle.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Pinamonti, přichází Brozovič.
46'

Červené karty: 0:0
Máme tady konec prvního poločasu. Třetiligový tým Pordenone Calcio zatím hraje velmi dobře a koncentrovaně a byli to oni co měli zatím největší šanci utkání. Ve 32. minutě se na hranici vápna dostal k míči Simone Magnaghi, který se otočil s míčem, ale jeho následná tvrdá rána skončila pouze na pravé tyči. Ve 44. minutě měl největší šanci domácích Karamoh, ale v dobré pozici přestřelil hostující svatyni. Inter se zatím snaží dostat do vápna pomocí centrů, ale obrana hostů zatím hraje fantasticky a domácí to nebudou mít vůbec lehké.
45'
45'
I následný centr Interu skončil pouze v moci brankáře Pordenone.
45'
Pas do vápna se domácím nepodařil, jelikož Karamoh nezpracoval míč na hrací ploše a Perilli bude mít další odkop od své svatyně.
44'
Nyní hosté trošku otevřeli obranu a Inter se dostal do velké šance! Karamoh dostal přihrávku do vápna a následně vystřelil, ale jeho pokus v dobré pozici pouze přeletěl Perillovu bránu!
43'
Domácí si neví zrovna rady, což prokázal i nyní domácí hráč, kteří chtěl lobem dostat míč za obranu Pordenone, ale balón skončil jenom u hostujícího brankáře Perillia.
42'
Ranocchia možná předvedl zákrok za hranici pravidel, ovšem rozhodčí hru nechal plynout a Inter se pokusil o další centr, který šel před bránu Pordenone, ale obránce hostů skvěle zasáhl a odhlavičkoval míč.
41'
Centr se domácím z levé strany nepovedl a byl zblokován, ovšem stále jsou u míče. Nyní si ho doprostřed navezl Nagatomo, ale jeho následná přihrávka do vápna nikoho nenašla a k míči si došel Perilli.
40'
Následně ale hosté získali a míč a odcentrovali do vápna z pravé strany. Ke střele se ale nedostali. Poté poslali opět centr z pravé strany a ve vápně se nyní už dostal ke střele Lulli, ale bránu Padelliho velmi hodně přestřelil.
39'
Nyní hostující brankář poslal odkopem od své svatyně míč do hry. Tam ho ovšem vybojovala domácí obrana a zahrál si i brankář Interu Padelli.
38'
Následně se ale ve středu hřiště dopustil dalšího faulu hráč hostů a u míče bude opět Inter. Poté se domácí odhodlali ke střele, ale ta nebyla připravená a skončila vedle brány Perillia.
37'
Nyní se míč dostal až k domácímu gólmanovi Padellimu, který rozehrál další akci. Poté se domácí chtěli dostat po pravé straně, konkrétně opět Karamoh, ale hráči Pordenone mu odebrali míč a následně si ho pěknými přihrávkami vykombinovali.
36'
Uprostřed hrací plochy drží míč domácí hráči, ale postupně jdou na pravou stranu. Tam je nyní obrana Pordenone nepustila a následně si pro centr došel brankář Perilli.
35'
Tento rohový kop ale nebyl zahrán příliš dobře a hosté se dostali k míči. Poté ho sice ztratili, ale následně se domácí hráč provinil faulem ve vápně Pordenone.
34'
Další faul hostujícího hráče znamená, že u míče bude opět domácí Inter. Domácí to následně opět zkoušejí po pravé straně, ale po následném centru vyhlavičkoval míč ze svého vápna Burrai a Inter bude mít další rohový kop z pravé strany.
33'
Hostující gólman si pohlídal nepřesnou přihrávku domácích a byl u míče dřív než dobíhající Karamoh, který je dnes velmi aktivní.
32'
Pordenone málem šlo do senzačního vedení! Simone Magnaghi se otočil s míčem na hranici vápna a vyslal tvrdou střelu na Padelliovu bránu, ale orazítkoval pouze pravou tyč domácí svatyně!
31'
Zatím hrají hosté celku Pordenone Calcio velmi koncentrovaně a vše rozehrávají ze zabezpečené obrany. Inter to dnes nebude mít proti třetiligovému týmu vůbec snadné.
30'
Po něm se málem ke střele dostal úplně volný Formiconi, ale míč ve vzduchu těsně netrefil.
30'
Pordenone opět může ohrozit domácí bránu, jelikož má výhodu rohového kopu z pravé strany.
29'
Další šance Interu a opět vyplynula z centru z pravé strany, ale ke hlavičce se ani tentokrát domácí nedostali. Poté se Gagliardini dopustil faulu, když poslal k zemi Berrettoniho.
28'
Pro rohový kop si došel hostující brankář Perilli a na dvakrát ho dostal pod kontrolu do své moci.
28'
Domácí se pokoušeli z hranice vápna dostat míč před bránu, ale obránce Pordenone jejich pokus zblokoval a Inter bude mít další rohový kop.
27'
Ovšem i když byl centr z rohového kopu dobře zahrán, došel si pro něj domácí brankář Padelli a vyboxoval ho do bezpečí. Nyní jsou u míče hráči Interu uprostřed hřiště.
26'
Miguel Angel moc dobře věděl co dělá a skvěle vybojoval rohový kop z levé strany. Hráči Pordenone už se stěhují do vápna.
25'
I s tímto rohovým kopem si poradil hostující gólman Perilli. Následně si dával trochu na čas s odkopem od své svatyně, což pobouřilo i domácí příznivce, kteří začali hlasitě pískat.
24'
Další šance domácího Interu. Opět to domácí zkoušeli po pravé straně, ale následná střela skončila zblokována hostujícím obráncem. Inter bude mít rohový kop z pravé strany.
23'
S následným centrem si bez problémů poradil hostující brankář, který míč chytil.
22'
Po rohovém kopu se snažil dostat ke hlavičce domácí hráč, ale obránce Pordenone míč vyhlavičkoval do zámezí.
21'
Nyní se hosté dostali k míči a šli dopředu, ale nepřesná přihrávka jejich akci zastavila. Poté se dopředu dostal domácí hráč, ale Perilli předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pro Inter.
20'
Při útočném snažení se hosté dopustili faulu a u míče jsou opět domácí hráči, kteří ho drží pár metrů před vápnem. Poté zkoušeli procpat míč do vápna na Karamoha, ale opět ho skvěle zachytila hostující obrana.
19'
Gagliardini se dostal k míči zhruba pětadvacet metrů před bránou Pordenone a vystřelil, rána to nebyla špatná, ovšem nabrala jiný směr rotace a skončil daleko vedle pravé tyče Perillovy brány.
18'
Opět to Inter zkouší po pravé straně, konkrétně Karamoh, ale ten neprošel přes obránce hostů. Následně se domácí Ranocchia provinil faulem a u míče budou hosté.
17'
Hosté zatím brání velmi pečlivě a nyní se ke střele nedostal domácí Éder.
16'
Ovšem přímý kop Interu nebyl nejlépe zahrán, jelikož se domácí hráč pokoušel o centr, který ale zachytila obrana Pordenone a odkopla míč do bezpečí.
15'
Další faul Berrettoniho, kterému se už to od zápasu sčítá a dnes pravděpodobně nevyvázne s čistým kontem karet.
14'
Opět se domácí dostali k míči, ale následně ho získali hosté, kteří dnes nastoupili v bílých dresech.
13'
Nyní se domácí dostali ke střele z levé strany, ale Perilli si sní snadno poradil a zlikvidoval pokus domácího hráče.
12'
Následně se ale hosté provinili faulem, když na zemi skončil Karamoh, jelikož ho srazil Berrettoni.
11'
Nyní jsou u míče domácí hráči, kteří jej drží ve středu hřiště. Zatím nám utkání nepřineslo žádnou větší šanci. Nyní Inter dostal míč do vápna, ale s ním si lehce poradila obrana Pordenone.
10'
Poté domácí získali míč uprostřed hrací plochy, ale následná přihrávka na pravou stranu, která měla vyslat do běhu domácího hráče byla zblokována hostujícím hráčem.
9'
Karamoh se pokusil ohrozit bránu Perilliho, ale jeho pokus šel vedle brány Pordenone a hostující gólman se tak postará o odkop od své svatyně.
8'
Inter nyní vybojoval autové vhazování na půli Pordenone, když se domácí hráč snažil odcentrovat, ale obránce hostů mu v tom zabránil a zblokoval jeho pokus.
7'
Nyní to Inter opět zkoušel po pravé straně, ale centr byl zblokován. Následně se hosté pokoušeli o nákop na svého útočníka, ale ten měl až příliš mnoho razance a skončil pouze u domácího brankáře Padelliho.
6'
Pordenone Calcio bojuje v pavouku Coppa Italia už od prvního kola a dokázalo postoupit jak přes prvoligový tak druholigový klub. Dočkáme se i dnes překvapení?
5'
Následující rohový kop byl rozehrán nakrátko a ke střele se už domácí nedostali. Nyní jsou u míče opět hosté v podobě autového vhazování.
4'
Rohový kop pouze proletěl vápnem, ale po chvíli se ke střele dostal Éder, ovšem jeho ránu k levé tyči zlikvidoval Perilli. Následuje další rohový kop pro domácí.
3'
Hosté se snaží držet míč od začátku zápasu, ale nyní ho získali domácí, kteří jdou dopředu a dostali se až do vápna, kde obránce Pordenone Nunzella zblokoval centr a Inter bude mít rohový kop.
2'
Nyní jsou u míče hosté, kteří jej drží ve středu hřiště. Poté se snažili projít po pravé straně, ale obrana Interu je nepustila.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté z třetiligového Pordenone.
1'

Inter Milán: Padelli – Cancelo, Dalbert, Éder, Gagliardini, Karamoh, Nagatomo, Pinamonti, Ranocchia (C), Škriniar, Vecino
Náhradníci: Handanovic, Berni – Valero, Brozovič, Candreva, Emmers, Icardi, Lombardoni, Perišič, Santon

Pordenone Calcio: Perilli – Bassoli, Berrettoni, Burrai, Formiconi, Lulli, Magnaghi, Miguel Angel, Misuraca, Nunzella, Stefani (C)
Náhradníci: Zommers – Buratto, Ciurria, Danza, De Agostini, Martignago, Parodi, Pellegrini, Raffini, Silvestro, Tofflini, Visentin

Rozhodčí: Juan Luca Sacchi – Claudio La Rocca, Edoardo Raspollini.

Pordenone Calcio:

Pordenone hraje třetí italskou Serii C, skupinu B. V ní se zatím nachází na pátém místě s pětadvaceti body. V italském poháru se nejprve v 1. kole utkalo v domácím prostředí s Matelicou. Po góle Buratta ve 20. minutě a rozhodující brance Burraie v 90. minutě postoupilo dál. Ve 2. kole zavítalo na půdu druholigové Venezii. Ve 13. minutě šli hosté do vedení, když vstřelil gól Martignago. V 60. minutě domácí srovnali, ale v 77. minutě vrátil vedení zpátky na svou stranu Burrai. V 90+4. minutě sice dostal Martignago červenou kartu, ale hosty to nakonec mrzet nemuselo a Pordenone překvapivě vyhrálo 2:1. Ve 3. kole zavítalo na trávník Pordenone Lecce. Ovšem už v 7. minutě šli do vedení. Ve 48. minutě šlo Lecce už do vedení 2:0. Ovšem od 79. minutě se mohli domácí fanoušci poprvé radovat, když vstřelil branku Raffini. O čtyři minuty později proměnil pokutový kop Burrai. A v 89. minutě zařídil postup a výhru 3:2 Parodi. Ve 4. kole Pordenone zavítalo na stadion prvoligové Cagliari. Už v 8. minutě šli hosté překvapivě do vedení, když se prosadil Miguel Angel. V 18. minutě ale domácí srovnali. Ovšem v 62. minutě se prosadil hostující Bassoli a Pordenone opět šli do vedení. Nakonec už Cagliari nesrovnali a Pordenone senzačně zvítězilo 1:0.

Inter Milán:

Pro Inter Milán je to teprve první utkání v letošním italském poháru. V miulé sezóně vypadl ve čtvrtfinále s Lazio Řím, když v domácím prostředí nestačil na svého protivníka a prohrál 1:2. V lize se momentálně Inter nachází na třetím místě s třiceti osmi body a skóre 41:14. V posledním utkání zavítal na půdu Juventusu, kde vybojoval po bezbrankové remíze bod. Nejlepším střelcem je se šestnácti góly argentinec Mauro Icardi. Hlavním trenérem je Luciano Spalletti.
V osmifinále italského poháru Coppa Italia se proti sobě utkají týmy Inter Milán a Pordenone Calcio. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je premiéra. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Juan Luca Sacchi a jeho asistenti Claudio La Rocca a Edoardo Raspollini. Hrát se bude na krásném stadionu San Siro v Miláně. Tento stánek dvou klbuů nabídne kapacitu pro 80 018 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.