Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Cittadella - 14. prosince 2017   21:00

Lazio
Lazio
11' Immobile  • 25' Anderson  • 37' Camigliano(vl.)  • 87' Immobile
4:1
(3:1)
Cittadella
Cittadella
41' Bartolomei
Lazio
Strakoša – Wallace, de Vrij, Patric – Basta, Murgia, Leiva, Lukaku – Milinković Savić – Anderson, Immobile (C)
Cittadella
Paleari – Pelagatti, Camigliano, Adorni, Pezzi – Settembrini, Bartolomei, Lora (C) – Chiaretti – Fasolo, Arrighini

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:18.
Dnešní utkání je u konce a dle předpokladů se dalších bojů dočká Lazio Řím. Celek z hlavního města Itálie nemusel předvést ani zdaleka stoprocentní výkon, neboť si se svým protivníkem poradil pohodlně 3:1. Cittadella ale předváděla celkem sympatický fotbal, přičemž se slavnějšího soupeře vůbec nebála.
90+3'
90+3'
Murgia v další šanci! Domácí přeci jenom rozjeli další útočnou akci, po které Murgia pálil z ideální pozice hodně vedle tyče.
90+2'
Ani jeden z celků se už nikam nežene a vypadá to, že další branku neuvidíme...
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
88'
Jedno je jisté. Oba lodivodi už nebudou moci sáhnout ke střídání, neboť už využili všechny možné střídání. Tím posledním byl příchod Ramose.
87'
Lazio právě vstřelilo branku!
Tak přeci jenom je tu další branka! CIRO IMMOBILE uháněl z pravé strany sám na brankáře, kterého překonal pohotovým lobem.
86'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Wallace, přichází Ramos.
85'
Žlutou kartu dostává Pezzi (AS Cittadella).
85'
Logicky tak následoval další roh, který opět přinesl zakončení. Tentokráte se za padajícím míčem dral Pelagatti, jehož kostrbatický pokus neměl šanci na úspěch.
84'
Na opačné straně si hosté vynutili další rohový kop. Rozehrávky se chopil Schenetti, po jehož bochánku pálil Barotlomei pouze do rukavice Strakoši.
83'
Centr z kopačky Wallace směřoval k postranní čáře, kam si sbíhal Caicedo. Ekvádorský kanonýr ale nedohadl odskok míče, který skončil za čárou.
82'
Hostující hráči se už delší časový úsek nemohou dostat k míč, neboť soupeř rozjel kolotoč přihrávek u středového kruhu.
81'
Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku, stále platí, že domácí mají pohodlný dvoubrankový náskok. Podaří se jim ho ještě navýšit?
80'
Lukaku se dostal k dalšímu pohotovému centru, po kterém ještě vracel balón do ohně Caicedo. Míč proskotačil až k Lulićovi, jehož rána mířila nad.
79'
Za postranní čárou zůstal ležet Immobile, který byl zcela evidentně trefen do stehna. Hlavní sudí zřejmě tento zákrok nezaregistroval.
78'
Střídající Kouame se ihned dostal k balónu, bylo to u půlící čáry. Tam pracoval proti dvojici protihráčů, která pouze zametla míč ven ze hřiště.
77'
Arrighini se velmi dobře vrátil až k vlastnímu pokutovému území, kde čistým skluzem odzbrojil Leivu. Bylo to ale s tečí a domácí budou vhazovat.
76'
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Fasolo, přichází Kouame.
75'
Ve druhém poločase i nadále čekáme na první vyloženou šanci. Zatím jsme se dočkali pouze náznaků, které pokaždé vyřešil jeden z brankářů.
74'
Murgia si absolutně neporozuměl s Leivou, který se pohyboval v úplně jiném prostoru, než by si italský středopolař přál.
73'
Byl to právě domácí kapitán, kdo se postaral o rozruch před Palearim. Jeho napadání málem přineslo kýžený úspěch, míč ale jen o kousek netrefil.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Milinkovič-Savič, přichází Lulić.
71'
Urostlý Lukaku se dokázal dostat za zády Pezziho a poté hledal kanonýra Immobileho. Italský forvard v těžké pozici hlavičkoval vysoko nad.
70'
Milinkovič-Savič hezkou zpětnou nahrávkou nalezl naběhnuvšího Leivu, který to zkusil z první. Paleari musel jeho projektil krotit nadvakrát.
69'
Fasolo tentokráte operoval na pravém křídle, kde převzal balón od Schenettiho. Následný lehký bochánek do vápna neměl šanci na úspěch.
68'
Poprvé se s míčem seznámil také střídající Caicedo, jenž založil protiútok svého celku. Immobile ve spolupráci s Leivou neuspěli s průnikem.
67'
Římané rozehráli nabízenou standardku nakrátko, načež se balón z útočné poloviny dostal až ke Strakošovi. Hra nyní nemá vůbec žádný spád.
66'
Žlutou kartu dostává Salvi (AS Cittadella).
65'
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Chiaretti, přichází Schenetti.
64'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Anderson, přichází Caicedo.
64'
Kdo čekal ve druhém poločase podobnou ofenzivní parádu, jako v tom prvním, tak musí být zklamán. Sledujeme totiž velmi nepřesnou hru.
63'
Ochozy bouří, hlavní sudí totiž neposoudil zákrok na Murgiu jako nedovolený. Místo toho odpískal faul na hostujícího Fasola.
62'
Hra se nyní přelévá ze jedné strany na druhou. Na opačné straně to velmi dobře udělal Chiaretti, jenž si zasekl míč, jenomže posléze slabě vypálil pouze doprostřed.
61'
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Camigliano, přichází Salvi.
61'
Ve druhém poločase hodně nenápadný Anderson se chtěl připomenout. Jeho drzá narážečka s Immobilem nakonec skončila až u Paleariho.
60'
Murgia přihrával de Vrijovi "do špeku". Jeho kolega z obrany ale vyřešil situaci asi nejlépe, jak mohl. Prudce totiž trefil napadajícího Fasola.
59'
Před Strakošou se seskupila početná skupina fotbalistů, což znamenalo jediné – rohový kop. Ten ale pouze proskákal pokutovým územím.
58'
Pravý záložník Basta zkoušel z pravého křídla poslat vzdušnou nabídku na Immobileho. Kapitán domácího celku si ale v souboji počínal nedovoleně.
57'
Basta vhazoval od pravé autové čáry, svým výhozem si vybral hruď Andersona, který nejen, že sklepl balón, posléze i uklidnil hru.
56'
Zakončení také na druhé straně. Milinkovič-Savič si potáhl balón k hranici šestnáctky, odkud vypálil úplně mimo prostor tří tyčí.
55'
Konečně jsme se dočkali kloudnější akce. Hostující Lora si přichystal individuální průnikem, po nemž vystřelil přímo doprostřed branky.
54'
Druhý poločase zatím nese ve známení nedovolených zákroků. Hra je totiž hodně kouskována a hlavní sudí tak má spousta práce.
53'
Gabarron hodně zariskoval s křižnou přihrávkou na Leivu. V opačném případě se několik hráčů v opačných dresech dostalo do velké šance.
52'
Dnes jeden z nejaktivnějších hostujících hráčů Fasolo si zpracovával balón zády brance. Jeho počínání ale zastavil taktickým faulem de Vrij.
51'
Žlutou kartu dostává Fasolo (AS Cittadella).
51'
Camigliano si pouze počkal, až balón doputuje na jeho kopačky. Místo konstruktivní rozehrávky ale následoval prudký odkop do zámezí.
50'
Posléze s míčem operoval Gabarron, jenž se dokázal zbavit napadajícího Arrighiniho. Posléze Lukaku vybojoval faul před půlící čárou.
49'
Kouskování hry pokračuje. Ve vzdušeném prostoru sice kral hostující Adorni. Ten ale při odehrání doslova zboural Milinkoviče-Saviče.
48'
Hned v úvodu druhého dějství se přílišnou agresivitou prezentoval Leiva. Po jeho faulu zahrával soupeř volný kop, na který ale Arrighini nedoskočil.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si vzali na starost tentokráte hosté. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který dopadl dle očekávání. Lazio Řím si dokázalo vytvořit velmi pohodlný náskok o dvě branky, neboť po uplynulém dějství vede 3:1. Druholigová Cittadella se pokouší hrát hodně ofenzivě, na což zřejmě doplatilo.
45'
43'
Po odraženém míči se s hracím předmětem pomazlil také Strakoša, který opět zvolil krátkou rozehrávku. První poločas nám pomalu a jistě spěje ke konci.
42'
Ještě nám neskončil ani první poločas a už jsme se dočkali hned čtyřech úspěšných zásahů. Doufejme, že oba celky budou v podobném představení pokračovat.
41'
Cittadella právě vstřelila branku!
Panečku, to byla rána! Odpovědnost z přímého kopu na sebe vzal PAOLO BARTOLOMEI, který neskutečnou dělovkou poslal balón přesně pod břevno.
41'
Po další sražené střele se hosté dostali k dalšímu rohu, který opět nepřinesl nic nebezpečného. Následoval další nevybíravý faul v podání Lazia.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, jestli hlavní sudí také něco nastaví.
39'
Za nakopávaným balónem se rozeběhl Immobile, který při snaze získat míč zaškobrtl o nohu Chiarettiho. Hlavní sudí vše uviděl a odpískal faul.
38'
Ještě neuběhl aní první poločas a domácí celek si vytvořil velmi pohodlný náskok. Cittadella nyní bude usilovat o to, aby odjela s co nejmenším debaklem.
37'
Tak, už je to o tři branky! Římané zahrávali rohový kop, na který si zřejmě naskočil Wallace. Do balónu ale naposledy uhodil AGOSTINO CAMIGLIANO, jenž si vstřelil vlastní branku.
37'
Camigliano si pohrával s kulatým nesmyslem na autové čáře, poslední dotyk s míčem ale nevyšel a místo toho se vytvořil ideální kontr pro domácí.
36'
Na hráčích Lazia je patrné, že už nemají kam spěchat. V tuto chvíli totiž vidíme velice pomalou rozehrávkou od vlastní šestnáctky.
35'
Druholigový tým rozehrál roh nakrátko, načež Fasolova rána z velkého úhlu skončil na zádech Immobileho. Následovat bude další roh.
34'
Hostující zadák Camigliano se vydal k sympatickému útoku, po kterém otřel balón o nohu protihráče. Rohový kop také pro Cittadellu.
33'
Čtvrtý rohový kop domácího celku byl zahrán podobným způsobem, ani tentokráte se Murgia nezmohl na nic jiného, než na centr na soupeře.
29'
Immobile nyní šel do protihráče až příliš agresivně a je pískán faul. Standardku rozehrál sám faulovaný, nicméně de Vrij ubránil Fasola.
28'
K rozehrávce se postavil Murgia, jehož centr směřoval hned na prvního bránícího hráče. Fasolo ale nedokázal odkopnout balón.
27'
Domácí se řítili s dalším útočným manévrem, načež včasným skluzem se prezentoval Pezzi. I tak hostující zadák zahrál pouze za cenu rohového kopu.
26'
Průběh utkání se vyvíjí předpokladným způsobem. Lazio bylo před dnešním utkáním favoritem, což jednoznačně potvrzuje.
25'
Máme tu druhou branku dnešního utkání! Po dalším individuálním úprku se k zakončení dostal FELIPE ANDERSON, který ránou mezi nohy propálil Paleariho.
24'
Anderson vyslal kolmici na Immobileho, kterému balón odskočil daleko od nohy. To ale vůbec nevadilo, neboť Anderson pálil z otočky těšně vedle.
23'
Málem jsem to zakřikl. První pohotové zakončení hostů vyprodukoval Fasolo, který ale mířil přímo doprostřed. Strakoša si s jeho ránou poradil.
22'
Momentálně sledujeme nezáživnou pasáž utkání, která nenabízí nic moc zajímavého. Naopak se ani jeden z celků nemůže dostat k ničemu kloudnějšímu.
21'
Tak potřetí. Ani rychlonohý Arrighini totiž nestačil zastihnout balón ve vymezeném prostoru. Strakoša se tak ujme dalšího odkopu.
20'
Od své svatyně vykopával brankář Strakoša, který si vybral u postranní čáry stojícího Lukakua. Netrvalo dlouho a balón se dostal zpět k albánskému strážci tyčí.
19'
Milinkovič-Savič hrudí sklepl hrací předmět k Andersonovi, jehož následné přenesení hry nedoletělo tam, kam si hráč přál.
18'
Basta si dokázal narazit s Andersonem, načež druhý jmenovaný si do z pravé strany namířil až do vápna. Tam jeho nabídku srazil za čáru Adorni.
17'
Pelagatti zřejmě zapomněl, co chtěl udělat s míčem a místo přesné přihrávky pouze věnoval balón soupeři. Lazio ale také rychle přišlo o míč.
16'
Před Andersonem včas zasáhl Adorni, který raději přihrál až na Paleariho. Domácí křidelník se v opačném případě mohl dostat do velké šance.
15'
Kulatý nesmysl se dostal až ke znuděnému Strakošovi, který místo odkopu zvolil přihrávku po zemi na de Vrije. Cittadella se pokouší napadat rozehrávku.
14'
Basta měl na pravém křídle spoustu prostoru na útočný výpad, jako adresáta si ale vybral vedle stojícího Murgiu. Lazio uklidňuje hru.
13'
Murgia dokázal nezištnou přihrávkou oslovit Andersona, který ještě vracel balón pod sebe. První jmenovaný si ho ale nedokázal ideálně zpracovat.
12'
Hostující hráči to budou mít v tuto chvíli hodně složité. Nejen, že prohrávají, jejich soupeře začíná mít místy až drtivou územní převahu.
11'
Netrvalo dlouho a domácí se poprvé prosazují! Hostující obrana zapomněla na CIRA IMMOBILEHO, který nejen, že obešel brankáře. Následně totiž dokázal z úhlu dopravit balón do sítě.
11'
Také Římané si vybojovali první roh zápasu. Načechraný centr směřoval na přední tyč, kde ale de Vrij neměl sebemenší šanci na zakončení.
11'
Lukaku nastartoval své nohy a rychlým krokem se dostal za záda Pelagattiho. Následný přízemní centr ale nenašel žádného z kolegů.
10'
Fasolo nyní velmi dobře napadal rozehrávku soupeře, což přinešlo kýžený úspěch. De Vrij ale celou situaci zažehnal, akce tak končí.
9'
Anderson na nic nečekal a okamžitě chtěl přenést těžiště hry na levou stranu, tam byl ale velmi ostře faulován Milinkovič-Savič.
8'
Na levém křídle to udělal velmi dobře Fasolo, jenž vybojoval úvodní rohový kop. Hosté ho ale zahráli prachbídně, následně Bartolomei fauloval.
7'
Kouskování hry pokračuje. Tentokráte byl faulem zastaven Camigliano a Cittadella tak bude zahrávat standardku z vlastní poloviny.
6'
Na opačné straně hrací plochy operoval s míčem Chiaretti, který zkoušel procedit balón na Pelagattiho. Nabídka ale byla příliš dlouhá.
5'
Anderson si počkal na náběh Milinkoviče-Saviče, který sice dokázal zastihnout balón na hrací ploše, jeho přihrávka pod sebe ale neměla razanci.
4'
Murgia si chtěl narazit s Milinkovičem-Savičem, první jmenovaný byl zastaven nedovoleným zákrokem. Lazio okamžitě rozehrálo.
3'
Také hostující hráči se poprvé seznámili s kulatým nesmyslem a hned z toho byl dalekonosný nákop. De Vrij ale předvedl jisté odvrácení balónu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, de Vrij, Patric – Basta, Murgia, Leiva, Lukaku – Milinković Savić – Anderson, Immobile
Náhradníci: Vargić, Guerrieri – Bastos, Parolo, Lulić, Caicedo, Radu, Felipe, Palombo, Neto, Jordão, Marušić

AS Cittadella: Paleari – Pelagatti, Camigliano, Adorni, Pezzi – Settembrini, Bartolomei, Lora – Chiaretti – Fasolo, Arrighini
Náhradníci: Alfonso – Iori, Kouame, Litteri, Maniero, Pasa, Salvi, Scaglia, Schenetti, Varnier.
S. S. Lazio

Lazio do italského poháru vstupuje až dnešním utkáním, ve kterém je považováno za obrovského favorita! Laziu v domácí soutěži patří pátá příčka a bojuje o poháry! V pondělí však doma prohrálo s Turínem. V tomto utkání byl vyloučen Immobile. Příznivci Lazia nebyli spokojení s výkonem rozhodčího. Dokonce zjistili, že arbitr vlastní kavárnu a v aplikaci, která slouží pro hodnocení stravovacích zařízení, hromadně udělili jeho podniku nejnižší možné ohodnocení.
AS Cittadella

Cittadella už v poháru musela projít přes pořádnou porci soupeřů! V prvním kole doma vyhrála 2:1 nad AlbinoLeffe. V dalším duelu čekala na celek z nižší soutěžě ligová Bologna, kterou Cittadella překvapivě porazila 3:0. Naposledy dokonce Cittadella hostila nováčka Serie A Spal, kterému přidělila na cestu dvě branky. Dnes však na kometu letošní sezóny čeká obrovský favorit.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Coppa Italia! Společně se dnes podíváme na duel mezi Laziem Řím a Cittadellou. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.