Konferenční liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lincoln : Bratislava - 4. listopadu 2021   18:45

Lincoln
Lincoln
45+3' R. Chipolina
1:4
(1:2)
Bratislava
Bratislava
17' Green  (Rabiu) • 25' Green   • 67' Čavrić  (Zmrhal) • 71' Mráz  (Kashia)
Lincoln
Soler – Toscano, R. Chipolina (C) (86. Sergeant), J. Chipolina (75. Yahaya), Wiseman – Walker, Rosa, G. Torrilla – Carralero (75. Araiza), Gómez (86. Ocran), Britto (54. Añón).
K. Karlsson – N. Nyberg, D. Yng (všichni SWE)
Victoria Stadium
Bratislava
Chovan – Medveděv, Kashia, Abena, Božikov (C) (84. Hrnčár) – Zmrhal, Kankava, Rabiu (76. Agbo), Čavrić (85. Da Silva) – Henty (58. Mráz), Green (76. Weiss).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 11:13.
Domácí měli ve druhém půli velkou šanci vyrovnat, ale trefili pouze břevno, to hosté své možnosti využili, do černého pálili ještě dvakrát z Gibraltaru si tak odváží zasloužené vítězství 4:1. Lincoln se za svůj výkon rozhodně stydět nemusí, někdy chybělo pověstné štěstí.
90+5'
90+4'
A krátce poté je odmáván Lincolnu ofsajd.
90+3'
Liam Walker nedokázal před velkým vápnem správně přihrát, míč poslal jen do protihráče před sebou.
90+2'
Hosté ještě nemají dost, nyní budou rozehrávat roh.
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90'
Tečovaný míč se odrazil až ke strážci domácí svatyně, který rozehrává na krátko.
89'
Adrián Chovan si vyběhl pro vysoký míč a uklidil jej do rukavic.
87'
Rosa fauloval u postranní čáry Agba, hosté tak budou rozehrávat.
86'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Roy Chipolina, přichází Jack Sergeant.
86'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Kike Gómez, přichází Emmanuel Ocran.
85'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Adler Da Silva.
84'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vasil Božikov, přichází Dávid Hrnčár.
84'
Žlutou kartu dostává Myenty Abena (ŠK Slovan Bratislava), který se snažil ve vzduchu trefil kopačkou balón, ale zasáhl hlavu jednoho z protihráčů. Tady je žlutá karta ještě hodně milostivá.
83'
Samuel Mráz byl blízko svému druhému zásahu, avšak ve velké šanci poslal míč jen do protihráče, od kterého se balón odrazil do zámezí.
82'
Jurij Medveděv byl hodně nepříjemně atakován, žlutou kartu však soupeř nevidí.
81'
Samuel Mráz nemohl pokračovat v útoku, neboť fauloval.
79'
Domácího kapitána chytla křeč do nohy, ale krátkém pobytu na trávníku pokračuje ve hře.
78'
Rohový kop pro domácí tým.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ibrahim Rabiu, přichází Uche Henry Agbo.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Andre Green, přichází Vladimír Weiss.
75'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Joseph Chipolina, přichází Mustapha Yahaya.
75'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Fernando Carralero, přichází Alan Araiza.
74'
Fernando Carralero upadl v pokutovém území k zemi, ale pokutový kop si nevymodlil.
71'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
A vzápětí je to o tři zásahy. SAMUEL MRÁZ si pravačkou ve velkém vápně zpracoval balón a z pravé strany jej nepříliš prudkou střelou poslal k bližší tyči a i díky zaváhání domácího gólmana skončil míč v síti. Manuel Soler se teď musí docela červenat.
69'
Domácí to ještě nechtějí vzdát, ale míč drží na své polovině.
67'
Hosté jdou zpátky do dvougólového vedení. Jaromír Zmrhal si zpracoval centr na levém křídle, poté přihrával křižně do pokutového území, kde se ke střele dostal ALEKSANDAR ČAVRIĆ, míč ještě těsně před brankářem tečoval Joseph Chipolina a to tak smolně, že jej poslal do své sítě. Jako autor branky je však uvedení hráč hostů.
66'
Ibrahim Rabiu zůstává ležet na trávníku a žádá ošetření.
65'
Vypadalo to, že domácí rozehrají roh, ale hosté ještě stihl míč doběhnout a zabránit standardce.
63'
Žlutou kartu dostává Kike Gómez (Lincoln Red Imps FC).
63'
Domácí se hodně rozčilují poté, co hlavní arbitr posoudil jejich zákrok jako faul. Navíc se bude opět žlutit.
60'
Obrovská smůla pro domácí, Liam Walker krásně vystřelil, překonal brankáře hostů, avšak míč se odrazil od břevna zpátky do hřiště. Pak jej získali pro sebe hráči slovenského mužstva.
60'
Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (ŠK Slovan Bratislava) za faul na unikajícího Gómeze. Je tu přímý kop pro Lincoln.
58'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Samuel Mráz.
58'
Rozhodčí píská, domácí dle něj už byli s míčem za autovou lajnou a vhazovat tedy budou hosté.
57'
Jasný ofsajd domácích, už čtvrtý v tomto utkání.
56'
Fernando Carralero střílel velmi nepřesně, střela mu příliš nesedla a balón letí vysoko nad.
56'
Liam Walker střílel levačkou a Guram Kashia hlavou odvrátil míč do zámezí. Bude to roh.
54'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Ethan Britto, přichází Javier Añón.
52'
Manuel Soler vyběhl ven z pokutového území a odhlavičkoval míč do bezpečí.
50'
Ibrahim Rabiu se v pokutovém území dostal k balónu, ale nejprve střílel jen do protihráče a při další snaze skončil na trávníku. Faul to není.
48'
Jaromír Zmrhal zůstal na levé straně úplně volný, avšak prakticky sám před brankářem střílel z voleje pouze nad břevno. Z této možnosti šlo vytěžit jistě víc.
47'
Hosté vyrazili dopředu, avšak nepřesná přihrávka končí u domácího gólmana.
46'
Domácí začali aktivně a nebojácně, avšak své šanci nedokázali využít a přišel trest, když soupeř potrestal jejich obranné chyby a dvakrát skóroval. Zdálo se, že slovenský tým si dvougólový náskok odnese do kabin, avšak z poslední standardku, přesněji rohového kopu, také inkasoval a rázem je tak z duelu drama. Bude to ještě zajímavý zápas.
45+4'
45+3'
Lincoln právě vstřelil branku!
Slovan inkasuje trochu zbytečný gól do šaten. ROY CHIPOLINA se dostal trochu se štěstím ve velkém vápně k odraženému balónu a levačkou jej poslal ze svého pohledu do levého dolního rohu brány. Chovan se natahoval co to šlo, ale neměl šanci.
45+2'
Lincoln rozehraje v závěru ještě roh.
45+1'
Málem se domácí dostali do šance, ale žádný z hráčů neměl to štěstí dostat se ke střele a nakonec Vasil Božikov odkopl míč do autu.
45+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
45'
Myenty Abena jasně fauloval Torrillu, domácí rozehrají kousek za středovou lajnou.
44'
O chvíli později zakončoval jeho spoluhráč Marco Rosa, střela z předhraničního prostoru velkého vápna mu ale vůbec nesedla a míč poslal mimo tři tyče.
43'
Ethan Britto si přihrávku spoluhráče nedokázal zpracovat a k míči se nedostal.
41'
Míč se po několika tečích dostal k domácímu gólmanovi, který rozehrává na krátko.
39'
Akce domácího mužstva zastavuje další ofsajd.
38'
Green byl ještě chvíli ošetřován, ale už je zpátky na nohách a pokračuje ve hře.
36'
Manuel Soler nejprve vyběhl a odehrál míč před Greenem pryč, k tomu ale doběhl Rabiu a z dálky zkoušel brankáře přelobovat, což se mu povedlo, ale jeho střelu zastavil jeden z domácích fotbalistů ještě před bránou.
35'
Málem tu byl vlastenec, jeden z hostů hlavičkoval v pokutovém území míč do své brány, ale na lajně stačil pravou nohou zasáhnout Jurij Medveděv a odehrát balón do bezpečí.
34'
Ethan Britto se málem dostal ke střele z hranice pokutového území, míč ale odehrál do zámezí Myenty Abena. Bude to roh.
33'
Aleksandar Čavrić už v pokutovém území přihrával na vzdálenější stranu, kam nabíhal Džaba Kankava, ale na míč byl krátký.
32'
Andre Green nebyl daleko od hattricku, když málem využil dalšího zaváhání obrany soupeře, tentokrát ale ještě stihl míč trefit Joseph Chipolina, ten se odrazil od útočníka Slovanu k domácímu gólmanovi, jenž jej uklidil do rukavic.
31'
Kike Gómez si opět nepohlídal postavení a lapil se do ofsajdové pasti.
30'
Aleksandar Čavrić se v útoku provinil hrou rukou, rozehrávat tak bude domácí brankář.
28'
Druhý ofsajd Slovanu v zápase, tentokrát se do něj chytil Ezekiel Henty.
25'
Hosté znovu propadli v obraně a znovu jsou za to potrestáni. ANDRE GREEN se před velkým vápnem dostal k balónu a ač jej bránili hned dva protihráči, dokázal si v pokutovém území najít střelecký prostor a ze značky pokutového kopu poslal balón do protipohybu brankáře. Míč ještě lehce tečoval Roy Chipolina, ale těžko říct, zda to mělo nějaký vliv.
24'
Další faul na Gómeze, kterého si budou hosté nejspíš hodně hlídat. Lincoln rozehraje ze středového kruhu.
22'
Ofsajd i na druhé straně, provinil se Jaromír Zmrhal.
21'
Fernando Carralero se chytil do jasného ofsajdu a míč musí odevzdat.
19'
Míč končí u Chovana, který s rozehrávkou nespěchá.
17'
Domácí špatně rozehráli, míče se zmocnil Rabiu, popošel k bráně a přihrál křižně na levou stranu, kde byl ANDRE GREEN, který obešel obránce a z úhlu poslal svou tvrdou střelu pod břevno. Manuel Soler se natahoval marně.
17'
Liam Walker hlavičkoval v pokutovém území, ale Chovan přečetl jeho úmysl a byl připraven zasáhnout.
17'
Džaba Kankava fauloval unikajícího Gómeza a také by si zasloužil kartu, ale neděje se tak.
16'
Jaromír Zmrhal vyslal dlouhý pas do velkého vápna Lincolnu, Soler byl ovšem připraven, vyběhl a míč uklidil do rukavic.
14'
Ezekiel Henty sice překonal zeď, ale míč poslal nad břevno. Manuel Soler zasahovat nemusel a postará se o rozehrávku.
12'
Žlutou kartu dostává Graeme Torrilla (Lincoln Red Imps FC), který fauloval Rabiua. Ten je nyní ošetřován, Slovan rozehraje přímý kop.
11'
Slovan si teď přihrává na své polovině a vymýšlí cestu k domácí svatyni.
10'
Roy Chipolina na nic nečekal a z hranice svého velkého vápna odkopl balón do bezpečné vzdálenosti.
8'
Marco Rosa nestřílel špatně, avšak přeci jen poslal balón nad břevno hostující svatyně. Outsider je zatím hodně aktivní.
6'
Centr před domácí bránu odvrátila pozorná obrana Lincolnu.
5'
Domácí si teď špatně rozuměli v útoku a Slovan toho mohl využít k brejku, avšak Ibrahim Rabiu špatně přihrál.
3'
Obrovská šance týmu z Gibraltaru, který byl blízko druhé brance v EKL. Kike Gómez zůstal zcela zapomenut obranou Slovanu, jeho hlavičku se štěstím zastavil Adrián Chovan pravou nohou, hráč s číslem 29 na dresu se poté dostal k dorážce před zcela prázdnou bránou, nepochopitelně ale přestřelil. Tohle byl jasný gól, který není.
2'
Útočná akce slovenského týmu byla zastavena za středovou lajnou.
1'
Ibrahim Rabiu se provinil faulem, hosté musí míč odevzdat.
1'

Lincoln Red Imps FC: Soler – Toscano, R. Chipolina (C), J. Chipolina, Wiseman – Walker, Rosa, G. Torrilla – Carralero, Gómez, Britto.
Náhradníci: Goldwin, Coleing – Lopes, Sergeant, Ronan, Añón, L. Casciaro, Peacock, Araiza, Ocran, Yahaya.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Abena, Božikov (C) – Zmrhal, Kankava, Rabiu, Čavrić – Henty, Green.
Náhradníci: Šulla, Hrdina – Vojtko, De Marco, Agbo, Weiss, Dražić, Hrnčár, Lichý, Da Silva, Mráz.

Rozhodčí: K. Karlsson – N. Nyberg, D. Yng (všichni SWE).
Vzájemné zápasy

Slovan Bratislava – Lincoln 2:0
Slovan Bratislava – Lincoln 1:1 – 10. 8. 2021,
kvalifikace o EL
Lincoln – Slovan Bratislava 1:3 – 5. 8. 2021 – kvalifikace o EL
ŠK Slovan Bratislava

Slovenský tým je na tom přeci jen o něco lépe, dosud posbíral čtyři body, na druhou Kodaň ztrácí dva a první PAOK tři body. Na úvod EKL se mu moc nedařilo, když s týmem z dánského hlavního města prohrál doma 1:3, následně uhrál remízu 1:1 v Řecku a naposledy doma porazil 2:0 Lincoln. Vstřelil a inkasoval tak shodně čtyři góly.
Lincoln Red Imps FC

Tým z Gibraltaru, největší outsider skupiny, se krčí na spodu tabulky s nula body na kontě. Ve všech odehraných kláních bojoval sice statečně, nikdy neprohrál o víc než dva góly, ale k bodovému zisku to nevedlo. Nejprve prohrál na svém hřišti s řeckým PAOK Soluň 0:2, poté v Kodani s místním mužstvem 1:3 a v posledním utkání 0:2 na hřišti svého dnešního protivníka.
Přeji krásný čtvrteční den, nejen Liga mistrů, ale i Evropská a Evropská konferenční liga pokračují pořádnou náloží svých zápasů. V tomto on-line přenosu budeme sledovat souboj ve skupině F, kde se střetnou týmy Lincoln a Slovan Bratislava. Velkým favoritem a druhý jmenovaný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.