Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Francie : Bulharsko - 9. listopadu 2017   19:00

Francie
Francie
58' Terrier  • 81' Ntcham  • 90' Mousset
3:0
(0:0)
Bulharsko
Bulharsko
Francie
Bernardoni – Amian Adou, Diakhaby, Diallo (C), Hernández – Lopez, Tousard, Ndombele – Bamba (64. Aouar), Dembélé (63. Mousset), Terrier (75. Ntcham)
Kamara – Boscagli, Grandsir, Mousset, Aouar, Rosier, Ntcham
Árnason – Gudmundsson, Sigurdarson (všichni Island)
MMArena, Le Mans
Bulharsko
Krastev – Atanasov, Kerčev, Velkov (C), Ljaskov – Krajev (79. Karabeljov), Yusein, Ivajlov (62. Milev), Vutov (85. Rusev) – Despodov, Aleksandar Georgiev
Naumov – Dobrev, Karabeljov, Antonio Georgiev, Milev, Tašev, Rusev

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Po třígólové výhře nad Bulharskem zůstává Francie stoprocentní a s dvanácti body nadále vévodí své kvalifikační skupině. Bulharsko ani na čtvrtý pokus nepoznalo radost z vítězství a se ziskem dvou bodů zůstává předposlední.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 7:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:10.
90+3'
90+2'
Zápas se podle všeho dohraje na území Bulharska.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty.
90'
Francie právě vstřelila branku!
LYS MOUSSET si uvnitř šestnáctky pohrál s hostující obranou a průstřelem Krasteva přibyl třetí hřebíček do bulharské rakve.
89'
Francouzi kontrolují závěr zápasu kombinační souhrou na svém území, vše mají pod kontrolou.
88'
Domácí měli k dispozici roh a rozehráli ho nakrátko. Následný centr na zadní tyč Tousard nezachytil.
85'
Střídání v týmu Bulharsko: z utkání odstoupil Vutov, nahradil ho Rusev.
84'
Na opačné straně pálil slepými Aleksandar Georgiev, takže strážce francouzské pokladnice zůstal zcela v klidu. Balon prolétl nad břevnem.
83'
Jak vidno, Ntcham je hladový po dalších gólech. Francouzský reprezentant tentokrát vystřelil z hranice vápna, avšak bohužel pro domácí trefil přesné to místo, v němž se vyskytoval Krastev.
81'
Deset minut před koncem je, zdá se, definitivně rozhodnuto. Bulharské naděje střelou z přímého kopu pohřbil střídající OLIVIER NTCHAM. Gólman Krastev se ke své pravé tyči natahoval zbytečně.
79'
Střídání v týmu Bulharsko: své minuty si odbyl Krajev, místo něj si zahraje Karabeljov.
77'
Defenziva Francie se ubránila rohovému kopu, jehož exekutorem se stal Aleksandar Georgiev.
75'
Avizovaná výměna v týmu Francie: potlesk vyprovází z hrací plochy Terriera, jediného úspěšného střelce vystřídá Ntcham.
74'
Francouzský trenér připravuje poslední střídání. Dojít by k němu mělo už při nejbližším přerušení hry.
72'
Při dalším útoku hostujícího mužstva Atanasov trefil některého z obránců.
71'
Záhy se hra otočila a nad Aleksandarem Georgievem sklapla ofsajdová past "made in France."
70'
Faul. Ljaskov nepřiměřeně atakoval Tousarta. Francouzi mohou vstoupit na útočnou polovinu.
69'
Už nějakou dobu se hraje výhradně ve středu hřiště.
66'
Terrier (Francie) zleva vkročil do pokutového území a donutil Krasteva k zákroku na zemi.
65'
Bulharští fotbalisté se ubránili rohovému kopu.
64'
Další výměna v týmu Francie: Bamba přenechal své místo Aouarovi.
63'
Vystřídala také Francie: Dembélé pustil do hry Mousseta.
63'
Ofsajd a v něm Aleksandar Georgiev (Bulharsko).
62'
Střídání v týmu Bulharsko: dohrál Ivajlov, jeho místo zaujal Milev.
62'
A právě exekuce francouzského rohu vzbudila pořádný rozruch! Dembélého pokus totiž na brankové čáře stojící obránce s notnou dávkou štěstí tečoval do tyče.
61'
Domácí mohou znovu udeřit, mají k dispozici roh.
58'
Až nyní může z domácích spadnout ta těžká deka zodpovědnosti za gólový úspěch. Diallo chirurgicky přesným pasem našel MARTINA TERRIERA, ten si tělem posunul míč do pravé části vápna a křižnou střelou otevřel gólový účet zápasu.
56'
Z něj už domácí nezahrozili.
55'
Páni, to byla dělovka! Hernándezovu dalekonosnou pumelici vyrazil Krastev s vypětím všech sil. Francie rozehraje rohový kop.
54'
Takhle si to Dembélé určitě nepředstavoval. Exekutor nařízené standardky zvolil podle očekávání přímou střelu, jež prolétla kolem pravé tyče.
53'
Terrier vybojoval na svou osobu faul. Proti tomu však protestoval Despodov (Bulharsko) a rozhodčí mu byl nucen ukázat žlutě zbarvený kartonek.
50'
A tak znovu zaútočili domácí. Terrier přijal přihrávku na hranici vápna a odtamtud zakončil přibližně dva metry vedle pravé brankové konstrukce.
49'
Hosté v souladu s fotbalovými zákony oloupili Dembélého o míč, ale sami směrem dopředu nic kloudného nepředvedli.
48'
Po krátké kombinační souhře se francouzští fotbalisté konečně přesunuli na území Bulharska.
47'
Zatím se hraje výhradně kolem středového kruhu.
46'
Fotbalisté i rozhodčí se vracejí zpátky na hřiště, což znamená, že zanedlouho začne druhý poločas.
Šancí jako máku, ale gól žádný. Jak je to možné? Na to se zeptejte francouzských hráčů, kteří své příležitosti nebyli schopni přetavit v gól. Ndombele, Terrier, Lopez, Tousart, ti všichni se při odchodu do kabin vyčítavě dívají na Krasteva, který jejich gólovky pochytal. No, bude to ještě dřina a Francouzi to moc dobře vědí.
45+1'
45+1'
V první nastavené minutě neměl dostatečně přesně seřízena mířidla Tousart, jeho pokus z rohu vápna se stal tečkou za úvodním dějstvím.
45'
Přestože se hosté ubránili, míč sebrali Francouzi a posadili ho na hlavu Dialla, který pozdravil Krasteva.
44'
Další roh pro domácí. Jak to dopadne tentokrát?
42'
Exekuci rohového kopu čelila i bulharská defenziva a svou úlohu také zvládla na jedničku.
40'
Despodov kopl balon na přední tyč, kde stál některý z připravených francouzských reprezentantů.
39'
Rohový kop také pro Bulharsko, které na konci poločasu překvapivě vystrčilo drápky.
38'
Na Bambův centr si naskočil Diakhaby a z krkolomné pozice zakončil mimo branku.
37'
Velmi rychle se Francouzi vrátili na bulharské území, kde zanedlouho rozehrají rohový kop.
35'
Na chvilinku si bulharští hráči budou moci odpočinout, protože Dembélé byl přistižen v ofsajdu.
34'
Hosté mají problémy vylézt ze svého území a jsou pod neustálým tlakem ze strany Francie.
33'
Na Krasteva si vystřelil také Terrier a byla to opravdu velká bomba, s jejímž zneškodněním měl bulharský gólman hromadu práce!
31'
Teď už musel být Krastev pozorný, protože jeho směrem letěla prudká rána, kterou zpoza vápna sestrojil Lopez. Balon mířil přímo doprostřed brány.
29'
Terrier poslal do šance Dembélého, který z nadějné pozice zamířil nad břevno. Gólman Krastev tak zasahovat nemusel a provede pouze odkop.
28'
Domácí uzamkli svého soupeře na jeho polovině.
26'
Po jeho rozehrávce zůstal ve vzdálenější části vápna neobsazený Diallo, jenž bohužel pro francouzský tým nedokázal trefit cílené zařízení.
25'
Výtečný zákrok! Krastev (Bulharsko) jako nějaká kočkovitá šelma skočil ke své pravé tyči, aby vytěsnil na roh Tousartovu přízemní pumelici.
23'
Francie, která má více ze hry, znovu zahrozila! K rozpoutání gólové radosti scházely jen decimetry, Lopez ze střední vzdálenosti těsně minul pravý horní růžek Krastevovy svatyně.
21'
Tam se míče ujali domácí. Hernández se pak rozběhl podél pravé lajny a odtamtud odcentroval balon do připravených rukavic Krasteva.
20'
Momentálně se hraje kolem středového kruhu.
18'
Pro domácí nijak zvlášť dobře. Bambův centr oslovil Ndombeleho a ten trefil pouze jednoho z beků.
17'
Krastev vytáhl druhý úspěšný zákrok, tentokrát proti nepříjemné skákavé ráně Terriera. Francie bude pokračovat v útoku prostřednictvím rohového kopu. Jak to dopadne tentokrát?
16'
Terrier (Francie) si navedl balon před hranici šestnáctky, odkud nastřelil jednoho z obránců.
13'
Za nešetrný skluz na Tousarta byl karetně potrestán Ivajlov (Bulharsko). Jedná se o první kartu v utkání.
11'
První vážná situace se zrodila po deseti minutách hry. Bambův centr od rohového praporku našel Dialla, který trefil obětavého obránce. K odraženému míči se dostal Ndombele a pohotovou dorážkou donutil hostujícího gólmana k důležitému zákroku na zemi.
10'
Roh pro Francii.
9'
Při další ofenzivní snaze domácích prolétl Hernándezův dlouhý pas přes celé pokutové území.
8'
Přímý kop v podání Lopeze a Diallova nepřesná střela hlavou. Takhle se nyní prezentovali Francouzi.
6'
Ljaskovův centr nenašel správného adresáta a hosté tak musejí zase pospíchat zpátky.
5'
Po ztrátě míče Ndombele nedovoleně atakoval Aleksandara Georgieva, takže hrát mohou Bulhaři.
4'
Přesto domácí udrželi balon ve své moci a díky tomu mohl do vápna projít Terrier, ale ani on ze souboje jeden na jednoho nevyšel jako vítěz.
3'
Další útok vedla Francie po pravém křídle, Bamba se v souboji muž proti muži neprosadil.
2'
Francouzi neváhali vyrazit na útočnou polovinu, tam se ovšem příliš dlouho neohřáli.
1'
Úvodního výkopu se ujali francouzští fotbalisté.
1'
Domácí odehrají zápas v tmavě modrém kompletu, zatímco hosté oblékli bílé dresy a zelené trenýrky.
Thorvaldur Árnason společně se svými islandskými krajany právě přivádí reprezentanty obou zemí na hrací plochu. Následovat budou národní hymny.

Francie: Bernardoni – Amian Adou, Diakhaby, Diallo (C), Hernández – Lopez, Tousard, Ndombele – Bamba, Dembélé, Terrier
Náhradníci: Kamara – Boscagli, Grandsir, Mousset, Aouar, Rosier, Ntcham

Bulharsko: Krastev – Atanasov, Kerčev, Velkov (C), Ljaskov – Krajev, Yusein, Ivajlov, Vutov – Despodov, Aleksandar Georgiev
Náhradníci: Naumov – Dobrev, Karabeljov, Antonio Georgiev, Milev, Tašev, Rusev

Rozhodčí: Árnason – Gudmundsson, Sigurdarson (všichni Island).
Třicet minut před začátkem zápasu probíhá na hřišti MMAreny rozcvička hráčů. Zkrátit čekání na úvodní výkop si můžete prohlédnutím zahajovacích sestav.
Bulharsko

Předposlední Bulharsko na své premiérové vítězství stále čeká. Reprezentace země z Balkánského poloostrova na úvod těsně podlehla Lucembursku a těšit ji mohou jen dvě remízy proti Kazachstánu, které vyválčila v rozmezí čtyř dnů.
Francie

Největší favorit skupiny plní svou roli do puntíku, když se stoprocentní bilancí vládne šestičlennému startovnímu poli. Země galského kohouta postupně porazila Kazachstán, Černou Horu a Lucembursko a velkým favoritem bude také v souboji s Bulharskem.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný čtvrteční večer a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže ze zápasu Francie – Bulharsko, který je součástí kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Utkáním, jehož zahajovací výkop je naplánován na 19 hodin, vás s potěšením provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.