Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Makedonie : Rusko - 23. března 2018   14:00

Makedonie
Makedonie
41' Amanović  • 64' Petkovski  • 86' Amanovič
3:4
(1:2)
Rusko
Rusko
25' Obljakov   • 37' Melkadze   • 69' Melkadze   • 90+4' Bakaev
Makedonie
Jankov – Popzlatanov, Sadiki, Amanovič (89. Jevtoski), Alomerovič – Stojanovski, Zdravkovski, Ďorděv – Iseni, Babunski, Petrovski (C) (70. Abaz)
Bozhinoski – Ličina, Jevtoski, Abaz, Totre, Rastovski, Demir
Fesnič – Cerei, Arvam
Training Centre Petar Miloševski
Rusko
Obuchov – Rasskazov, Černov, Dobvňa, Lysov (77. Šanbiev) – Makarov (63. Bakaev), Obljakov, Lanin, Žigulev (C), Zuev (74. Guliev) – Melkadze
Maksimenko – Likhačev, Guliev, Sobolev, Bakaev, Tugarev, Šanbiev

V dramatickém zápase vyhrává Rusko nad Makedonií 4:3 a nutno poznamenat, že se tato výhra nerodila vůbec snadno. Rozhodující branku vstřelil ve čtvrté minutě nastavení Bakaev, který stanovil konečný výsledek. Makedonie se po dlouho době v kvalifikaci dokázala prosadit, ale ani tři góly na výhru nestačily.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:22.
90+4'
90+4'
Rusko právě vstřelilo branku!
Gól! Rusko se dostává do vedení, těsně před koncem nastaveného času se prosazuje ZELIMCHAN BAKAEV. Ruští hráči i fanoušci slaví, protože ví, že tento zápas vyhrají.
90+2'
Volný kop pro hosty. Obljakov se rozhodl pro přímou střelu, která končí mimo.
90+1'
Čtyři minuty se budou nastavovat.
90'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Amanovič (Rusko).
89'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Iseni, přichází Jevtoski.
88'
Melkadze pálil nyní z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář domácích.
86'
Makedonie právě vstřelila branku!
Ruský brankář pokutový kop vyrazil, a následně se míč odrazil do míst, kde je AMANOVIČ, jehož rána už končí v brance. Je vyrovnáno.
86'
Šanbiev fauloval soupeře v pokutovém území, penalta pro domácí.
83'
Amanović rozehrával volný kop, jeho střelu dokázal zblokovat hostující Bakaev.
82'
Žlutou kartu dostává Aleksa Amanović (Makedonie).
81'
Domácí útočnou akci vedl Ďorděv, ale jeho střelecký pokus končí mimo branku.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme aktivní hru hostujícího celku, která má do finální fáze zápasu jednobrankový náskok.
78'
Třetí branku svého týmu měl na kopačce Melkadze, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku.
77'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Lysov, přichází Šanbiev.
76'
Žlutou kartu dostává Nehar Sadiki (Makedonie). Ruský hráč by se dostal do velké šance, a tak jej zastavil domácí fotbalista v rozporu s pravidly.
75'
Ruský celek se dostal do vedení, které se bude pokoušet udržet až do konce zápasu. Makedonie musí otevřít hru a tlačit se do zakončení.
74'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Zuev, přichází Guliev.
73'
Rohový kop pro domácí fotbalisty, do výraznější šance se ale Makedonie nedokázala dostat.
71'
Žlutou kartu dostává Georgi Melkadze (Rusko).
69'
Rusko se dostává do vedení. Po krásné akci Bakaeva se míč dostal do míst, kde byl GEORGI MELKADZE. Jeho rána na vzdálenější tyč byla přesná.
67'
Žlutou kartu dostává Ďorděv (Makedonie).
Žlutou kartu dostává Bakaev (Rusko).
64'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Petkoviski, přichází Abaz.
64'
Z ničeho nic se narodilo vyrovnání. Popzlatanov našel přihrávkou PETARA PETKOVSKIHO, který jemně usměrnil míč do branky a ruský brankář nebyl u tyčky dostatečně rychle.
63'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Bakjev, přichází Makarov.
61'
Rohový kop vybojoval domácí celek. Začalo velmi hustě sněžit, podmínky pro fotbal rozhodně nejsou ideální..
60'
Domácí Babinski se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak bude od své branky gólman Obuchov.
58'
Ďorděv se dostal do velmi dobré střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.
56'
Hostující celek má převahu, vhazuje na útočné polovině, domácí fotbalisté se musí bránit.
54'
Jankov získává míč po nepřesné akci Ruska, rozehrávat tak bude domácí gólman, který rychle přenechal míč obráncům.
53'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
51'
Jeden z domácích hráčů zakončoval, jeho projektil končí mimo branku, vykopávat bude Obuchov.
50'
Ruský celek fauloval na polovině hrací plochy, a tak bude rozehrávat domácí Sadiki.
48'
Rohový kop bude rozehrávat domácí tým. Ruská obrana si s centrem dokázal snadno poradit.
48'
V poklidném tempu vstupují oba týmy do druhého poločasu, ani jeden celek nestřídal.
46'
Rusko vstoupilo aktivně do zápasu, dostalo se do dvoubrankového vedneí, ale pak se po faulu hostujícího gólmana kopala penalta, kterou proměnil Amanovič.
45+0'
45'
Probíhá nastavený čas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Makedonie dala gól po 329 kvalifikačních minutách. Poslední gól vstřelil v prvním zápase Kostadinov v 72. minutě. Od té doby tento celek čekal na gól.
42'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, sledujeme hru na polovině hrací plochy.
41'
S jistotou. S jistotou proměnil ALEKSA AMANOVIĆ pokutový kop, míč poslal přesně do šibenice. Pro brankáře velmi těžko chytatelné.
40'
Žlutou kartu dostává Obuchov (Rusko). Ruský brankář fauloval v pokutovém území, penalta.
39'
Nyní se do zakončení dostal domácí celek, Rána Iseniho končí mimo branku, Obuchov zasahovat nemusel.
37'
Hostující celek navyšuje své vedení. Po výborném centru se prosazuje před brankou obranou Makedonie zapomenutý GEORGI MELKADZE.
34'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ruský celek má dál převahu, pokouší se něco vymyslet, ale nesmí zapomínat na defenzivní hru.
33'
Žlutou kartu dostává Davor Zdravkovski (Makedonie). Domácí hráč fauloval svého soupeře, za což uvidí žlutou kartu.
31'
Ruský celek vrací hru ke svému brankáři, který se tak zapojil do rozehrávky. Lysov byl volný, ale balon se k němu nedostal.
30'
Půlhodina hry je pryč a jednoznačně lepším a aktivnějším týmem jsou fotbalisté v bílém.
30'
Rohový kop pro Makedonii, Iseni centroval před branku, ale ruská obrana si bez výraznějších problémů dokázala poradit.
28'
Rozehrávat bude nyní domácí brankář Jankov. Rozhodl se pro dlouhý výkop od své branky.
27'
Ruský celek pokračuje v aktivní hře, a tak se musí domácí fotbalisté bránit tlaku soupeře.
25'
Rusko se dostává do vedení zcela zaslouženě, z přímého volného kopu vyslal parádní střelu do šibenice IVAN OBLJAKOV.
24'
Útočného faulu se dopustil domácí Amanovič, a tak budou rozehrávat hosté.
23'
Domácí Amanovič rozehrával volný kop, jeho ránu zblokoval dobře postavený hostující Babunski.
21'
Žigulev rozehrává volný kop na útočné polovině, fauloval jeden z domácích hráčů.
21'
Rusko ale nesmí zapomínat na obranu, nyní dostal prostor Alomerovič, jehož pokus poměrně snadno kryje Obuchov.
20'
Dvacet minut hry je pryč a domácí rozehrávají volný kop po faulu soupeře na své polovině.
19'
Jankov vykopává od své branky, ruský tým má stále převahu a domácí fotbalisté se musí bránit aktivní hře soupeře.
18'
Poprvé se ke střele na branku dostal také domácí celek, Babunski vypálil a jeho ránu bez výraznějších problémů kryje hostující gólman.
16'
Makarov vedl další útočnou akci svého celku, dostal se do střelecké pozice, jeho projektil ale končí mimo branku. Ruský hráč se drží za hlavu, protože i on sám ví, že toto měl být gól.
15'
Zuev se probojoval do výrazné střelecké pozice, jeho ránu ale zastavil domácí brankář Jankov.
14'
Žigulev se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus končí v moci brankáře.Makedonský gólman v pohodě zasáhl.
14'
Sledujeme fotbal plný osobních soubojů, ani jeden celek si nedá nic bez řádného boje.
13'
Zuev fauloval domácího hráče, v souboji s Alomerovičem si počínal nedovoleně, a tak hrají hosté.
11'
Makedonská obrana má hodně práce se zastavováním ruského útočného pojetí hry. Amanovič připravil soupeře o balon.
10'
Deset minut hry je pryč a na výraznější střelecký pokus čekáme. Optickou převahu má Rusko.
9'
Jankov rozehrává od své branky, jeho soupeře se dopustili útočného faulu.
8'
Hosté hrají aktivně, míč mají pod kontrolou, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
7'
Ruský celek po faulu Petrovského rozehrává volný kop. Obljakov se rozhodl pro přímou střelu, která končí nad brankou.
5'
Domácí fotbalisté jsou poněkud pomalejší v osobním soubojích, a tak si musí pomáhat fauly. Ruský celek rozehrává již několikátý volný kop.
3'
Iseni fauloval, a tak budou rozehrávat hosté, jmenovitě Žigulev.
2'
Domácí celek rozehrává rohový kop. Fotbalisté v červeném centrovali před branku, ale do výraznější šance se nedostali.
1'
V poklidném tempu zápas začíná, ruský celek drží míč.
1'

Makedonie: Jankov – Popzlatanov, Sadiki, Amanovič, Alomerovič – Stojanovski, Zdravkovski, Gjargjev – Iseni, Babunski, Petrovski (C)
Náhradníci: Bozhinoski – Ličina, Jevtoski, Abaz, Totre, Rastovski, Demir

Rusko: Obuchov – Rasskazov, Černov, Dobvňa, Lysov – Makarov, Obljakov, Lanin, Žigulev (C), Zuev – Melkadže
Náhradníci: Maksimenko – Likhačev, Guliev, Sobolev, Bakaev, Tugarev, Šanbiev

Rozhodčí: Fesnič – Cerei, Arvam.
Makedonie odehrála čtyři zápasy ve skupině 7 s bilancí 1-0-3. V tabulce je na posledním šestém místě. Nestačila na Srbsko 0:2, Gibraltar 0:1 a Rakousko 0:4. Vyhrála nad Arménií 3:0.
Rusko odehrálo 5 zápasů s bilancí 3-1-1 a získalo deset bodů. V tabulce skupiny 7 se na druhé pozici. Vyhrálo nad Gibraltarem 3:0, Rakouskem 1:0 a Arménií 2:1. Remizovalo s Arménií 0:0 a nestačilo na Srbsko 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu. V tomto zápase kvalifikace o ME do 21 let proti době nastoupí Makedonie a Rusko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.