Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Faerské ostrovy - 16. října 2018   18:00

Dánsko
Dánsko
45+2' Larsen  • 51' Duelund  • 90+1' Kristensen
Benjaminsen, Hentze (B), Knudsen, Olsen S., Samuelsen H., Samuelsen J., Soylu

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších nejen fotbalových přenosů.
Je rozhodnuto, dánové postupují z prvního místa zatímco faerčané se nikam nechystají. Sice s velkými favority hráli celý první poločas velmi vyrovnaně, nakonec jim ale podlehli 3:0.
459'
Je kone
90+4'
90+1'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Po střele se míč odrazil od tyče na hlavu RASMUSE KRISTENSENA, který míč zakončil do odkryté branky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
89'
Zápas se už dohrává ve velmi poklidném tempu, oba týmy jsou už smířené.
87'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Bjartalid, přichází Knudsen.
86'
Další útok dánů se zatím moc nedaří, domácí si zatím stále jen přihrávají kolem vápna a nestřílí.
84'
Dánsko je stále přece jen lepším týmem, vítězství už asi nepustí.
80'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Heinesen, přichází Soylu.
80'
Dánové se po dlouhé době vymanili, branku hostů ale nějak výrazně neohrozili.
79'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Duelund, přichází Stage.
76'
Faerčané jsou momentálně aktivnějším týmem, dány drží na jejich polovině, Iversen však zatím nemusel zasahovat.
75'
Faerčané jsou stále vepředu, zatím ale Iversena nějak výrazně neohrozili.
74'
Faerčané opět vybojovali míč, tentokrát díky faulu domácích a můžou se vydat do dalšího útoku.
73'
Míč se už nějakou dobu drží na polovině Dánsko, tentokrát si tam ale přihrávají domácí hráči a snaží se najít cestu dopředu.
72'
Faerčané jsou stále s míčem na útočné polovině, nyní ale o něj přišli, protože míč zakopli do autu.
71'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Skov, přichází Dreyer.
71'
Faerčané se po dlouhé době chopili míče a přihrávají si na své polovině, dopředu se jim ale nedaří dostat.
70'
Míč ale po centru a hlavičce a končí na horní síti branky hostů.
70'
Faerčané už ví jak zápas dopadne, navíc teď se po vlastním faulu musí bránit nebezpečnému přímáku.
69'
Faerčané se snaží ještě prosadit, jejich další útok ale končí v autu a míč dostanou domácí.
68'
Dánové už jsou ale zpět v útoku, zatím se jim ale nedaří potřetí prosadit.
67'
Iversen má menší problém s rozehrou, nakonec byl nucen míč odkopnout do autu.
66'
Dánové stále aktivnější celkem a tlačí svého soupeře, ten dostává míč až na polovinu domácích.
65'
Dánové byli zahnáni až na svou polivinu, rychle se ale dostávají zpět do útoku.
63'
Od branky odkopává Hansen, svým odkopem získává pro své spoluhráče autové vhazování.
62'
Dánové ale stále útočí, faerčané to ale zatím zvládají bravurně a už dlouho nedovolili střelu.
61'
Dánové jsou zpět v útoku, faerčané ale jakoby vstali z mrtvých a svého soupeře k ničemu nepouštějí.
60'
Hostům se podařilo vymanit z tlaku a nyní se snaží něco vymyslet v útoku, střela Meinharda Olsena ale končí mimo.
59'
Faerčané odraží útok dánů a mohou se vydat do protiútoku, který je ale velmi rychle rozprášen domácí obranou.
58'
Další nebezpečná střela dánů končí jen nad brankou Hansena.
58'
Míč se pohyboval ve vápně hostů, žádný z domácích se však ke střele nedostal.
57'
Odkopává Hansen, ten ale opět nenašel žádného svého spoluhráče.
56'
Dánové stále u míče a svého soupeře drtí, nic mu nedovolují a sami odstřelují branku.
55'
Domácí hráči se ženou s chutí do další akce, nepřišla ale ani střela a míč bude odkopávat Hansen.
54'
I tento přímá končí bez úspěchu a dánové jdou opět do přečíslení, hlavička Ingvartsena ale končí mimo tři tyče.
53'
Faerčané to už budou mít velmi těžké, teď ale dostanou přímák, protože domácí hráli rukou.
51'
A je tu druhá branka. MIKKEL DUELUND nám předvedl nádhernou střelu, když se zhruba patnáct metrů od branky trefuje přesně k tyči, Hansen bez šance.
49'
Míč už se ale dostal i k faerčanům, kteří můžou rozehrát ze své poloviny.
48'
Dánové stále u míče, nikam se však moc neženou, už sice vedou, ale jednobrankové vedení je zrádné.
46'
Dánové zatím pouze kombinují na své polovině, rozhodně by nechtěli ztratit své vedení.
46'
Dánové se přece jen nakonec dočkali a po prvním poločase vedou zaslouženě 1:0. Trvala jim to ale dlouho a faerčané rozhodně mají šanci aspoň na remízu. To vše zjistíme ve druhém poločase.
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
45+2'
45+2'
Dánové se přece jen dočkali! Po rohovém kopu se hostům nepodařilo dostat míč do bezpečí, skončil jen u JACOBA-BRUUNA LARSENA, který se prosazuje nádhernou střelou k tyči a posílá tak svůj tým do zaslouženého vedení.
45+2'
Dánové vyvíjí poslední tlak v poločase, ale i další střela končí nad brankou hostů.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45+1'
Roh je ale vyhlavičkován domácí obranou.
45'
Faerčané na závěr poločasu dostanou roh.
44'
Přišla další střela Skova, ta ale končí také mimo.
42'
Je tu další roh pro domácí, který ale jako každý jiný končí neúspěchem a faerčané to už asi do poločasu přežijí.
41'
Dánové stále tlačí, všechny střely ale létají mimo, zatím Hansen nic zázračného nemusel předvádět.
40'
Nyní se do nadějné pozice dostal Skov, jeho střela ale byla zablokovaná.
38'
Faerčané se po dlouhé době chopili míče a pokusí se prosadit v útoku, Dánsko je ale skvělé i v obraně a nedovolilo ani střelu.
35'
Dánové stále drží míč na útočné polovině, po střele Andersena ale končí míč vysoko nad.
34'
Nyní byl faulován jeden z hostů, hráč se stále nezvedá a hra se tak na chvíli přeruší.
33'
Faerčané stále po velkým tlakem, daří se jim odrazit další útok domácích, ti ale budou kopat roh.
32'
Dánům se stále nedaří nic vymyslet a vlastně jen kombinují, drží ale faerčany pod obrovským tlakem.
30'
Faerské ostrovy hrajou velmi sebevědomě a dost hru dánům komplikují.
29'
Další nepovedená akce dánů končí jen za brankovou čárou a bude odkopávat Hanse, který je ale opět nepřesný.
27'
Dánové stále nemohou nic vymyslet, sice se posouvájí pomalu až k brance, obrana hostů je ale vždy zažene zpět.
26'
Hosté se opět úspěšně bráni, u míče je Hansen, který ale odkopává velmi nepřesně a míč opět u dánů.
25'
Domácí hráči stále svírají ty hostující, zatím se ale nedostali do žádné výrazné šance.
24'
Hosté jsou opět v obraně úspěšní, nedostávají se ale ani ze své poloviny a dánové je opět tlačí.
23'
Dánsko stále v útoku, nemůže ale nic vymyslet, protože faerčané velmi dobře a zodpovědně brání.
22'
Dánové stále velmi nebezpěčně kombinují kolem vápna, obranu hostů je ale dokázala aspoň na chvíli dostat zpět.
20'
Faerčané se dostávají z tlaku, jejich útok ale končí bez střely.
19'
Dánové jdou opět vepředu, nepřesný centr ale likviduje obranu hostů, u míče ale stále domácí.
18'
Další roh pro dány, kteří ho ale naprosto zbytečně zahodili nepřesnou přihrávkou na krátko.
17'
Po krásném centru se do šance hnal Kristensen, čárový rozhodčí ale mává ofsajd.
16'
Po rohu se faerčané dokázali ubránit a k tomu po nepřesné střele získávají míč.
15'
Dánové stále střelecky neúspěšní, faerčané stále velmi svědomitě brání.
14'
Dánsko se opět snaží něco vymyslet vepředu, hosté je ale zatím drží v bezpečné vzdálenosti od branky.
13'
Žlutou kartu dostává Nelsson (Dánsko).
11'
U míče Hansen, ten přemýšlí komu přihraje, zatím si nemůže vybrat. Nakonec ale vybírá jednoduchý nákop.
10'
Dánové stále tlačí svého soupeře, nepřesná přihrávka ale znamená ztrátu balónu a hosté budou vhazovat.
9'
Faerčané se po dlouhé době hnali do útoku, nakonec vybojovali přímák z docela nadějné pozice. Uvidíme, jestli vymyslí první branku utkání.
7'
Faerčané zatím docela přežívají, tentokrát musel zasahovat Hansen, ten ale nemusel předvézt nic složitého.
6'
Dánsko je mnohem aktivnějším týmem, jejich další útok ale končí neúspěchem a faerčané budou vhazovat na levé straně.
5'
Po rohovém kopu dánů končí míč opět za brankovou čárou a dánové budou kopat další roh.
1'

Dánsko: Iversen – Kristensen (C), Andersen, Rasmussen, Poulsen – Abildgaard, Nelsson – Skov, Duelund, Larsen – Ingvartsen.
Náhradníci: Dreyer, Christensen, Kabongo, Olsen O. (B), Skov Olsen, Sorensen, Stage

Faerské ostrovy: Hansen – Olsen A., Petersen, Niclasen, Danielsen – Hansen (C) – Heinesen, Bjartalid, Andreasen, Olsen M. – Thomsen
Náhradníci: Benjaminsen, Hentze (B), Knudsen, Olsen S., Samuelsen H., Samuelsen J., Soylu

Rozhodčí: C. Jager.
Vzájemná utkání
Tito dva soupeři na sebe narazili v kvalifikační skupině tři jednou, radovat se po zasloužené výhře 0:3 mohli dánové. Faerčané tedy mají rozhodně co vracet. Uvidíme, jestli se jim to povede nebo jestli Dánsko opět potvrdí své kvality.
Dánsko
Dánové musí dnes povinně vyhrát. Jestli si chtějí udržet svou první pozici ve třetí skupině, musí dnes získat tři body, protože druzí polácí na ně ztrácejí jen jeden bod. Dánsko získalo za devět zápasů dvacet bodů za šest výher, dvě remízy a jednu prohru a má skóre 27:8, což je velmi dobrá statistika. Na papíře by pro ně měl být dnešní zápas jednoduchý, stát se ale může cokoliv.

Faerské Ostrovy
Faerčané už nemohou postoupit. Dnes už můžou pouze zkoplikovat postup Danům, což bude ale pro ně velmi těžký úkol, protože dnešní hosté na to nemají moc přepokladů. Ve třetí skupině mají za devět zápasů pouze sedm bodů za jednu výhru, čtyři remízy a čtyři prohry a s nepříznivým skórem 10:17 se nachází na páté pozici. Šance na dnešní výhru tam ale pořád je a uvidíme, co nám faerčané předvedou.

Faerské ostrovy U21 vs. Litva U21 – 2:2
Polsko U21 vs. Faerské ostrovy U21 – 1:1
Faerské ostrovy U21 vs. Finsko U21 – 1:3
Gruzie U21 vs. Faerské ostrovy U21 – 1:0
Faerské ostrovy U21 vs. Polsko U21 – 2:2
Zdravím všechny fanoušky fotbalových jednadvácítek. Dnes se odehraje kompletní zbytek zápasů, které zbývají v kvalifikaci na ME U21. Spolu se mnou bude moct sledovat duel mezi Dánskem Faerskými Ostrovy. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji vám příjemnou počtenou.