Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Francie : Slovinsko - 16. října 2018   18:45

Francie
Francie
54' Aouar
1:1
(0:0)
Slovinsko
Slovinsko
70' Ozbolt
Francie
Bernardoni- Niakhate, Diallo, Upamecano, Rosier- Tousart, Reine-Adelaide (73. Lopez)- Aouar- del Castillo, Dembele (60. Mateta), Coco (60. Saint-Maximin)
Larsonneur, Prevot- Amian Adou, Lopez, Mateta, Ntcham, Saint-Maximin
Kristoffer Karlsson (SWE)
Stade Gaston Gérard (Dijon)
Slovinsko
Sorcan- Lipuscek, Pisek, Brekalo- Gliha, Vokič, Stankovič, Primc (81. Tijanič), Brecl- Šušnjara (56. Ozbolt), Repas (67. Tučič)
Janzekovič- Boskovič, Cesen, Ozbolt, Petrovič, Tijanič, Tučič

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Francií a Slovinskem, který končí remízou 1:1. Jako první se v 54.minutě prosadil lyonský Aouar, jenže o šestnáct minut později vyrovnal na konečných 1:1 střídající Ozbolt. Slovinci museli vyhrát, aby měli naději na postup, jenže s jednou střelou na branku se určitě nedá vyhrát proti tak silnému týmu, který odehrál toto utkání spíš z povinnosti.
90+1'
90'
Rozhodčí Karlsson se rozhodl, že nastaví minut nad rámec základní hrací doby.
88'
Chyba přemotivovaného Tučiče.
87'
Del Castillův kop byl hodně nepřesný.
86'
Další roh pro Francii.
85'
Do dalšího ofsajdu byl nachytán Ozbolt.
84'
Tousartova střela jde nad bránu Slovinska.
83'
Hostům se vůbec nedaří a vidina finálního turnaje se jim rozplývá.
82'
Do osfajdového postavení se dostal Tučič.
81'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Primc, přichází Tijanič.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
78'
Nedovolený zákrok Tučiče. Slovinci začínají být frustrovaní.
77'
K zakončení se dostal Upamecano, jenže jeho pokus jde mimo bránu.
76'
Ten nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Gliha.
75'
Ten se bude opakovat, protože míč poslal do bezpečí Ozbolt.
74'
Rohový kop pro domácí.
73'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Reine-Adelaide, přichází Lopez.
72'
Hosté ale skvěle napadají a velice rychle získali míč.
71'
Francouzi drží míč a chtějí otupit aktivitu Slovinska.
70'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ALEN OZBOLT, který přesnou střelou překonává Bernardoniho a křísí naděje Slovinska na postup. Hostům už chybí jenom jedna branka k naději na postup.
69'
Hosté jsou u míče a budou dobývat obranu mistrů světa.
68'
Slovinský trenér jednoznačně posiluje útočnou složku hry.
67'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Repas, přichází Tučič.
65'
Reine-Adelaide nedokázal přejít přes Primce a hosté jsou opět u míče.
64'
K zakončení se dostal útočník Repas, jenže jeho pokus chytá domácí brankář, který si vyslechl potlesk publika.
63'
Slovinsko je sice u míče, jenže daleko od brány Bernardoniho.
62'
Slovinský trenér pomalu plánuje další střídání.
61'
Francie je sice aktivnější, jenže hosté pomalu vystrkují růžky.
60'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Coco, přichází Saint-Maximin.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Dembele, přichází Mateta.
59'
Reine-Adelaide centroval do vápna, jenže Dembele byl tentokrát pokrytý.
58'
Střídání přerušuje dlouhá kombinace domácích.
57'
Domácí trenér Ripoli bude poprvé v tomto utkání střídat.
56'
Francie stále kombinuje a nedává Slovincům žádnou naději.
55'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Šušnjara, přichází Ozbolt.
54'
Francie právě vstřelila branku!
Autorem branky je HOUSSEM AOUAR, který dokázal dorazit střelu Dembeleho a Francie jde do vedení. Slovinsko je velice blízko konci nadějí.
52'
Stankovič nedokázal nalézt na pravé postranní čáře Brecla a domácí lehce získávají míč.
51'
Slovinci získali balon na své kopačky a budou chtít otupit tlak domácích.
50'
Další střela domácích. Rosier ovšem míjí bránu Sorcana u parník.
49'
Francouzi pomalu utahují šroub. Tohle Slovinci nemohou dlouhodobě vydržet.
48'
Dembélé vystřelil na bránu, jenže jeho pokus blokuje Gilha. Zatím velice bojovný výkon Slovinců.
47'
Nic se nemění. Francie rychle získal míč na své kopačky a bude chtít dobývat pevnou obranu hostů.
46'
Slovinci rozehráli druhou půli, ve které musí vstřelit více gólů než soupeř.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Francií a Slovinskem, který končí bezbrankovou remízou. Francie sice byla aktivnější, jenže Slovinci dobře brání a budou čekat na jeden podařený brejk, který by jim dal naději na postup ze druhého místa. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Ani další roh Francie nebyl úspěšný a oba celky tak půjdou do kabiny za bezbrankového výsledku.
45'
Rozhodčí Karlsson se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Lipuscek.
43'
Francie bude zahrávat ještě jeden rohový kop.
41'
Aouar z velké dálky napřáhl, nicméně Sorcan opět neměl problém zalepit míč do svých rukavic.
40'
Posledních pět minut první půle. Ta zatím nenabídla nějaký krásný fotbal.
39'
Do ofsajdového postavení se dostal křídelník Coco.
38'
Francie se snaží, jenže kýžená branka nepřichází.
37'
Dembélé se postavil k dalšímu kopu, jenže tentokrát trefil pouze dobře postavenou zeď.
36'
Žlutou kartu dostává Stankovič (Slovinsko).
34'
Ani při této možnosti si nedokázali domácí hráči vytvořit stoprocentní šanci. Slovinsko útočí.
33'
Tousart si došel pro faul. Francie bude kopat zajímavý volný přímý kop.
32'
V dobré příležitosti se ocitl Niakhate, jenže jeho pokus hlavičkou míjí bránu Slovinska.
31'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
30'
Po půlhodině hry je stav stále bezbrankový. Snad se dočkáme branky již v prvním poločase.
29'
Ani Slovincům se nepovedl atak a tak se musí opět bránit.
28'
Nepřesná přihrávka del Castilla končí za brankovou čarou. Sorcan bude odkopávat od brány.
27'
Suverén skupiny kombinuje před vápnem Slovinska, jenže to je zatím velmi kompaktní a běhavé.
26'
Blíží se půlhodina utkání a stále jsme neviděli žádnou stoprocentní šanci.
25'
K zakončení se dostal Reine-Adelaide, nicméně jeho pokus kryje brankář Sorcan.
24'
Ten jim moc nevyšel a domácí jsou opět u míče.
23'
Slovinci se opět ubránili a budou se snažit vstřelit gól z rychlého protiútoku.
22'
Gliha teď dobře zastavil pronikajícího Reine-Adelaida, který v létě přestoupil z Arsenalu do Angers.
21'
Coco centroval do pokutového území, jenže zde byl Dembélé krytý třemi soupeři.
20'
Po úvodních dvaceti minutách je stav stále bezbrankový.
19'
Francie opět kombinuje na své polovině hřiště.
18'
Upamecano nedovoleně zastavil agilního Šušnjara. Brekalo bude rozehrávat volný přímý kop.
17'
Touartův pokus blokuje obránce Lipuscek. Slovinsko se pomalu vyrovnává gigantovi.
16'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Šušnjara.
14'
Brecl nedokázal nalézt rozběhnutého Repase. Bernardoni bude odkopávat od brány.
13'
Lyonská spolupráce mezi Tousartem a Aouarem končí u brankáře Sorcana.
12'
Francie opět dominuje na balonu.
11'
Ten byl ubráněn, protože Tousartův míč letí daleko od pokutového území alpské země.
10'
K zakončení se sice dostal Diallo, jenže jeho pokus lehce tečoval Brekalo a domácí budou zahrávat další roh.
9'
Del Castillo bude zahrávat volný přímý kop.
8'
Ale ani ta se nedokázala prosadit. U míče je obránce Pisek, který zahájí další kombinaci Slovinska.
7'
I Francie bude kopat první rohový kop v zápase.
6'
Vokičův pokus končí mimo bránu Bernardoniho, který bude odkopávat od brány.
5'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Diallo.
4'
První rohový kop v utkání pro Slovinsko.
3'
Domácí hráči si stále nic většího nevypracovali.
2'
V úvodu utkání jsou aktivnější domácí, jenže nic zajímavého jsme neviděli.
1'
Francie oblékla modré dresy, Slovinsko bílé.
1'

Francie: Bernardoni- Niakhate, Diallo, Upamecano, Rosier- Tousart, Reine-Adelaide- Aouar- del Castillo, Dembele, Coco
Náhradníci: Larsonneur, Prevot- Amian Adou, Lopez, Mateta, Ntcham, Saint-Maximin

Slovinsko: Sorcan- Lipuscek, Pisek, Brekalo- Gliha, Vokič, Stankovič, Primc, Brecl- Susnjara, Repas

09.09.03 Slovinsko U21-Francie U21 0 : 0
Slovinsko se nachází na druhém místě tabulky. Aby mělo naději v tabulce druhých týmů, tak musí jednoznačně vyhrát a pak doufat ve ztrátu pěti zemí na druhých příčkách v jiných skupinách. Mají za 9 utkání 15 bodů za čtyři výhry a tři remízy. Skóre mají kladné 13:11. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Mlakar.
Francie se nachází na prvním místě a již dlouho má jistý postup na závěrečný turnaj. Na svém kontě mají za 9 utkání 27 bodů za devět výher. Skóre kladné 23:5, takže suverénní postup. Nejlepší střelec týmu je se sedmi góly Terrier.
Hezký den u sledování ME do 21 let! V dnešním zápase se představí domácí Francie, která vyzve Slovinsko. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.