Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Polsko : Gruzie - 16. října 2018   18:00

Polsko
Polsko
52' Jagiello  • 74' Michalak  • 90' Kownatski
3:0
(0:0)
Gruzie
Gruzie
Polsko
Grabara (B) – Pestka, Bochniewicz, Wieteska, Stolarski – Kapustka, Zurkowski, Dziczek – Jozwiak, Kownacki (C), Szymanski
Loska (B), Ambrosiewicz, Buksa, Gumny, Jagiello, Michalak, Tomczyk
Gruzie
Gugeshashvili (B) – Giorbelidze, Lochoshvili, Giorgadze, Kantaria – Samurkasovi – Kutsia, Mikeltadze (C), Chachua – Arveladze, Bughridze
Goshadze (B), Eloshvili, Gadrani, Kavtaradze, Kobouri, Ninua, Shulaia

Po bezbrankovém poločase se nakonec favorit prosadil a přesvědčivě vyhrál. Hosté podali statečný výkon, ale dlouhé oslabení se projevilo úbytkem sil.
90+3'
90+1'
Nastavují se 3 minuty.
90'
Polsko právě vstřelilo branku!
Po rychlé kombinaci střelou k tyčy zvyšuje na 3:0 kapitán DAWID KOWNATSKI.
89'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Zurkowski, přichází Ambrosiewicz.
88'
O výsledku zápasu je zřejmě rozhodnuto, domácí si hlídají náskok.
81'
Po pěkně kopnuté standartní situaci se vytahuje gólman Polska, stihl totiž bleskově zakročit.
81'
Roh pro Gruzii.
79'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Giorbelidze, přichází Eloshvili.
77'
Střela Kownackiho skončila nad.
76'
Domácím dnes vychází střídání, oba střídající hráči dokázali skórovat.
74'
Krásný pas Szymanskiho zužitkoval K. MICHALAK, a tudíž se Polsko ujímá vedení 2:0!
72'
Domácí mají mírnou územní převahu, k druhému gólu to ale zatím nevede.
68'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Kapustka, přichází Michalak.
67'
Co se týče posuzování ostrých zákroků, rozhodčí zatím dnešní zápas moc nezvládají. I přes velký počet karet se nedaří udržet na hřišti kázeň.
58'
Žlutou kartu dostává Kownacki (Polsko).
54'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Chachua, přichází Shulaia.
52'
Střelu z dálky F. JAGIELLA jeden z bránících hráců tečoval tak nešťastně, že na ní brankář hostů neměl nárok.
50'
Střela Giorbelidzeho končí vysoko nad.
46'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Jozwiak, přichází Jagiello.
46'
První nám moc pohledný fotbal nenabídl. Domácí zatím roli favorita neplní, a to ani když Gruzie hraje od 30. minuty v desíti.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
43'
Další roh domácích šanci nepřinesl.
41'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Bughridze, přichází Ninua.
40'
Zápas nyní nemá tempo, hraje se většinou ve středu hřiště.
35'
Přímý kop pro Gruzii.
33'
Velký zmatek v obraně hostů nedokázali Poláci využít, skóre se tudíž nemění.
30'
Po druhé žluté kartě končí předčasně utkání pro KUTSIU, domácí budou mít jednoho muže v poli navíc.
29'
Po střele Mikeltadzeho zazvonila domácí levá tyč!
27'
Žlutou kartu dostává Samurkasovi (Gruzie).
26'
Po tvrdém zákroku inkasuje žlutou kartu také kapitán hostů Mikeltadze.
22'
První žlutou kartu si za faul ve středu hřiště vysloužil Kutsia.
19'
Střelou z dálky se prezentoval domácí hráč Jozwiak. Střela ale brankáře nemohla překvapit.
18'
Ani z druhého rohu domácí nic nevytěžili.
16'
V další šanci hostů se ocitl dosud nejaktivnější útočník dnešního zápasu Bughridze. I tentokrát ale ztroskotal na brankáři Polska Grabarovi.
14'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
8'
První rohový kop pro domácí.
7'
Ve velké šanci se ocitl I. Bughridze, gólman si ale s poskakujícím míčem poradil.
3'
Po velké hrubce Poláků před hranicí vápna vystrašil brankáře domácích Bughridze. Nakonec míč branku těsně minul.
1'
-12'
Polsko je jasným favoritem, ale Gruzie překvapila pátečním vítězstvím 2:1 ve Finsku.
-23'
Co se týče umístění v tabulce, nachází se Polsko jedno kolo před koncem kvalifikace na druhém místě se ziskem devatenácti bodů a ztrátou jeden bod na první Dánsko. Gruzie se nachází na třetím místě, ale jen s dvanácti body už postoupit nemůže.
-30'
Dobrý den, vítám vás u dnešního fotbalového zápasu mezi Poskem a Gruzií v kvalifikaci na ME U21. Pohodlně se usaďte, za chvíli začínáme.