Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Řecko - 20. listopadu 2018   19:00

Rakousko
Rakousko
51' Grbič
1:0
(0:0)
Řecko
Řecko
Rakousko
Schlager – Ingolitsch, Posch, Wober (C), Ullmann – Ljubič, Lienhart – Baumgartner (71. Horvath), Laimer, Wolf (90. Danso) – Grbič (61. Kvasina)
Pentz – Baumgartner, Danso, Horvath, Jakupovič, Kvasina, Lovrič
Craig Pawson – Lee Betts, Ian Hussin (vš. ENG)
NV Arena, St Polten
Řecko
Kotsaris – Saliakas (C), Chatzidiakos, Pasalidis, Kiriakopoulos – Galanopoulos (80. Kotsopoulos), Karachalios – Lamprou (57. Chatzigiovanis), Bouzoukis (65. Androutsos), Limnios – Koulouris

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 25:15.
Je konec. Rakousko dnes vyhrálo 1:0 a postupuje na Mistrovství Evropy! V 10. minutě se vyšvihl Kotsaris proti střele k pravé tyči. Následná vážnější šance přišla ve 42. minutě, ale Wobera rovněž vychytal Kotsaris. V 51. minutě se postavil k exekuci přímého kopu Grbič, který nádhernou střelou poslal domácí tým do vedení. Poté se Řecko sice snažilo něco vymyslet, ale domácí zbytek zápasu pohlídali.
90+5'
90+5'
Rakousko je opět u balónu a nyní už je jasné, že postupuje.
90+3'
Rakouský hráč to zkusil z dálky, ale s jeho pokusem si poradil Kotsaris bez problémů.
90+2'
Hosté se sice dostali v rychlém útoku dopředu, ale nic velkého z toho nakonec nebylo.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Wolf, přichází Danso.
89'
Rakousko si hlídá konec tohoto utkání.
87'
Domácí útočník se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
86'
A další faul Rakouska, konkrétně Laimera, který uviděl žlutou kartu. Řecko se tak může dostat do vápna, ale tempo hry je vcelku nudné a domácí hrají to co potřebují.
85'
Horvath nyní poslal skluzem protihráče k zemi a rozhodčí foukl do píšťalky.
84'
Ani tentokrát se hostující hráč nedostal do zakončení hlavou a pomalu to vypadá, že Rakousko může slavit postup.
82'
Střela Ljubiče letěla jen vedle brány Řecka.
81'
Rakousko má k dispozici volný kop, jelikož přišel faul ze strany hostů.
80'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Galanopoulos, přichází Kotsopoulos.
80'
Nyní se už Řekové dostali ke střele, ale ta byla zblokována domácím obráncem.
79'
Hosté jsou u balónu ve středu hrací plochy, ale nemohou se dostat přes obranu Rakouska do zakončení.
77'
Po odkopu Rakouska přišel faul Kvasiny a Řecko se tak bude ještě snažit ke konci zápasu zvrátit utkání a postoupit.
76'
Poté ještě přišel nedovolený zákrok ze strany Řecka.
75'
S následným volným kopem si poradil brankář Schlager, který vyboxoval míč do bezpečí.
74'
Posch poslal soupeře jen k zemi a Řecko tak bude mít volný kop.
73'
Hostující hráč Chatzigiovanis se ocitl pouze v ofsajdu a Rakousko tak bude mít volný kop na své polovině.
72'
Schlager si poradil se střelou hostů a podržel tak svůj tým.
71'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Baumgartner, přichází Horvath.
70'
Rakousko sice mělo volný kop, ale ten nakonec nic velkého nepřinesl.
68'
Hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
66'
Rakousko získalo rohový kop, ale ten tentokrát nic moc nepřinesl, jelikož hlavička letěla vedle brány.
65'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Bouzoukis, přichází Androutsos.
64'
Řecko se snaží něco vymyslet, ale tato střela byla hodně nepřesná.
62'
Opět se dostali domácí do zakončení, které ale letělo jen vedle brány.
61'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Grbič, přichází Kvasina.
60'
Domácí hráč potřebuje ošetření a hra je tak přerušena.
59'
Tentokrát už střela Grbiče skončila nad svatyní Řecka.
58'
Saliakas se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a Rakousko tak má volný kop.
57'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Lamprou, přichází Chatzigiovanis.
56'
Posléze se domácí dostali ke střele, která ale letěla jen vedle hostující svatyně.
55'
Nyní přišel další faul z hostující strany a Rakousko tak bude mít míč ve středu hrací plochy.
54'
Ovšem po následném centru z rohu se Grbič provinil faulem.
52'
Opět se Rakušané dostali až do vápna, ale následná přihrávka byla zblokována a bude z toho rohový kop.
51'
Rakousko právě vstřelilo branku!
Po fantastickém gólu jde Rakousko do vedení a prodlužovat se dnes nebude! K exekuci přímého kopu se postavil ADRIAN GRBIČ, který vyslal naprosto excelentní střelu přes zeď k pravé tyči, kdy si na balón sáhl gólman Kotsaris, ale nedokázal jej vyrazit.
50'
Hostující hráč Galanopoulos poslal domácího hráče k zemi a uviděl žlutou kartu.
48'
Z předešlého souboje si ještě přivodil zranění Wolf, který je nyní ošetřován.
47'
Posléze sejmul skluzem Galanopoulose řecký záložník Leinhart, který uviděl žlutou kartu.
47'
Řecký stoper se prezentoval skvělým skluzem a nenechal tak projít svého soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Řecko potřebuje vstřelit gól a taky tak vypadal začátek utkání, ovšem na velké šance vedou domácí. V 10. minutě se vyšvihl Kotsaris proti střele k pravé tyči. Následná vážnější šance přišla ve 42. minutě, ale Wobera rovněž vychytal Kotsaris.
45'
45'
Řecko získalo autové vhazování na polovině domácího soupeře.
44'
Grbič se měl dopustit faulu, ovšem ten kde rozhodčí viděl, to ví asi jenom on.
42'
Nakonec z toho byla obrovská šance, když centr z volného kopu proskákal vápnem až na zadní tyč, kde se do něj opřel Wober, ale Kotsaris předvedl skvělý zákrok!
40'
Dění na hrací ploše nic nepřináší, ale nyní bude mít Rakousko volný kop.
38'
Následný útok Řecka ale opět nic nepřinesl a u míče tak je domácí mužstvo.
37'
Nyní přišel faul z domácí strany ve středu hrací plochy.
36'
Zakončení domácího hráče letělo jen vedle hostující svatyně.
34'
Domácí se nedostali přes obranu soupeře a k míči se tak dostali Řekové.
32'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí. U míče je častěji Řecko, ale nemůže se dostat k nějaké šance.
30'
Půl hodina hry je u konce a branky jsme se nedočkali, což vyhovuje Rakousku, které první zápas vyhrálo 1:0.
29'
Posléze si právě domácí vytvořili příležitost pro střelu, které využil Wolf, ale ten vypálil jen vedle pravé tyče.
28'
Následně se provinil faulem Galanopoulos ve středu hrací plochy a u míče bude Rakousko.
27'
Domácí obrana společně s brankářem Schlagerem hodně zaváhala a hostující útočník Koulouris se tak pokoušel přelobovat brankáře, což se mu ale nepovedlo.
25'
Po následném rohu se dostal ke hlavičce Koulouris, ovšem zakončil přesně doprostřed brány, kde byl připraven gólman Schlager.
24'
Hostující hráč se skvěle dostal po levé straně, až do vápna, ale tam jej zastavil skluzem rakouský obránce.
23'
Ovšem následně se k míči dostalo Rakousko, ale rychlý protiútok skončil předčasně.
22'
Řecko získalo volný kop z levé strany a je to tak možnost pro hosty.
20'
Následně ale získali domácí autové vhazování na své polovině hrací plochy.
19'
Řecko se opět pokouší kombinovat a něco vymyslet.
17'
Řekové vypálili nebezpečnou střelu z dálky, která jen prosvištěla kolem pravé tyče.
15'
Tentokrát už přišel faul ze strany Rakouska a u míče bude Řecko.
14'
Tlak domácích je velký a Lienhart se snažil prostřelit chumel hráčů, ovšem jeho pokus byl zblokován a je z toho další roh.
13'
Tento centr z rohu už nic nenabídl, ale posléze bude mí Rakousko už třetí rohový kop.
12'
Rakušané se opět dostali do vápna a nakonec získali rohový kop.
10'
A nakonec z toho byl zajímavý pokus rakouského hráče, když se k němu odrazil míč na hranici vápna a následně z voleje vypálil k pravé tyči, ovšem Kotsaris předvedl důležitý zákrok!
9'
Rakousko se nyní dostalo dopředu a má k dispozici rohový kop z pravé strany.
7'
Řecko se stále snaží vstřelit gól, který by tuto finálovou sérii srovnal, ale tentokrát skončila hlavička Lamproua jen vedle brány Schlagera.
5'
Řecko je zatím aktivnějším týmem, ale následný centr z volného kopu skončil vedle brány.
3'
Hosté se snažili dostat dopředu po levé straně, ale obrana Rakouska soupeře za sebe nepustila.
2'
Hosté drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.
1'

Rakousko: Schlager – Ingolitsch, Posch, Wober (C), Ullmann – Ljubič, Lienhart – Baumgartner, Laimer, Wolf – Grbič
Náhradníci: Pentz – Baumgartner, Danso, Horvath, Jakupovič, Kvasina, Lovrič

Řecko: Kotsaris – Saliakas (C), Chatzidiakos, Pasalidis, Kiriakopoulos – Galanopoulos, Karachalios – Lamprou, Bouzoukis, Limnios – Koulouris
Náhradníci: Stergiakis – Androutsos, Chatzigiovanis, Kampetsis, Kotsopoulos, Masouras, Nikolaou

Rozhodčí: Craig Pawson – Lee Betts, Ian Hussin (vš. ENG).
Ve druhém zápase finálového boje v baráži o postup se proti sobě utkají týmy Rakousko a Řecko. První zápas se odehrál v Toumba Stadium v Soluni, kde skončil první poločas bez branek, ale to napravil, až v 84. minutě Posch a Rakousko tak vyhrálo 1:0. Dnes se bude hrát v NV Aréně v St Polten, který nabídne kapacitu pro 8 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Craig Pawson a jeho asistenti Lee Betts a Ian Hussin (vš. ENG).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.