Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Lichtenštejnsko - 16. října 2018   20:00

Rumunsko
Rumunsko
14' Puscas  • 25' Hagi  • 39' Puscas  • 78' Petre
4:0
(3:0)
Lichtenštejnsko
Rumunsko
Radu- Stefan, Pascanu, Ghita, Butean- Cicaldou, Nedelcu- Ivan (74. Petre), Hagi (64. Morutan) Man (57.Matan)- Puscas
Cabuz- Ciobanu, Coman, Matan, Morutan, Petre, Rus
Besfort Kasumi (KOS)
Stadionul Ilie Oană (Ploieşti)
Majer- Haas, Unterrainer, Seeman- Graber N. (83. Kardesoglu), Frick N., Frommelt, Graber L.- Wolfinger (88. Ritter), Frick Y., Viret (66. Vogt)
Majer- Hilti, Kardesoglu, Koller, Ritter, Salanovič, Vogt

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Rumunskem a Lichtenštejnskem, který skončil jasnou výhrou 4:0. V první poločase se prosadil Hagi po krásném volném přímém kopu a dvakrát se trefil i Puscas. Druhou půli spíš odchodili a tak se prosadili až v 78.minutě, kdy se prosadil po pěkné individuální akci Petre. Rumunsko vyhrává skupinu před Portugalskem, Bosnou a Hercegovinou či Walesem. Lichtenštejnsko zůstává na posledním místě.
90+3'
90+2'
Blíží se konec utkání a stav zřejmě zůstane 4:0.
90+1'
Rumunsko kombinuje na své útočné polovině a motají hlavy soupeře, jako kdyby byli na centrifuze.
90'
Rozhodčí Kasumi se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
88'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází Ritter.
87'
Žlutou kartu dostává Morutan (Rumunsko).
86'
Další roh pro domácí národní tým do 21 let nepřinesl pátou branku.
85'
Lichtenštejnsko to ubránilo a stále prohrává pouze jenom o čtyři branky.
84'
Další rohový kop rozehraje Morutan.
83'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Graber N., přichází Kardesoglu.
82'
Hostující trenér Fuchsbchler bude podruhé v tomto utkání střídat.
81'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Stefan.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Cicaldau se ihned dostal do další šance, jenže ve stoprocentní šanci míjí bránu Lichtenštejnska!
78'
Rumunsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ADRIAN PETRE, který dostal parádní přihrávku Cicaldaue. Ve vápně si krásně zpracoval míč a přesnou střelou nedal Majerovi šanci a zvyšuje na 4:0!
76'
Opět nepřinesl žádné větší ohrožení brány Majera, který v druhé fázi hry nemá téměř žádnou náročnou práci.
75'
Devátý rohový kop Rumunska v utkání.
74'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Ivan, přichází Petre.
73'
Domácí trenér Radoj bude potřetí v utkání střídat.
72'
Ghita zajel skluzem do Yannicka Fricka.
71'
Domácí hráči se dožadují odpískání penalty na Puscase, jenže rozhodčí Kasumi zůstává klidný a nechává hru plynout dál.
70'
Posledních dvacet minut základní hrací doby.
69'
Hosté se posunuli blíž k vápnu Rumunska, kde hledají volné prostory ke vstřelení třetí branky v této kvalifikaci.
68'
Lichtenštejnsko kombinuje na své útočné polovině.
67'
Útočným faulem se provinil Puscas.
66'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Viret, přichází Vogt.
64'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Hagi, přichází Morutan.
63'
Oba trenéři budou v následujících minutách střídat.
62'
Lichtenštejnsko se opět ubránilo. Ve druhém poločase nemají téměř žádný velký problém bránit domácí mladíky.
61'
Již osmý rohový kop pro Rumuny.
60'
Po hodině hry vedou domácí hráči pohodlně 3:0.
59'
Yannick Frick se provinil nedovoleným zákrokem.
58'
Rumunsko opět pomalu kombinuje. Chybí tomu šťáva.
57'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Man, přichází Matan.
56'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil brankář Majer, který zatím chytá velice dobře, i když lovil tři meruny ze své sítě.
55'
Rumunsko bude zahrávat první rohový kop v druhém poločase, který nepřináší moc rychlý a útočný fotbal.
54'
Žlutou kartu dostává Viret (Lichtenštejnsko).
53'
Hagimu se nepovedla přihrávka a Frommelt může zaútočit.
52'
Ivan napřáhl, jenže Majer chytá a udržuje v druhém poločase čisté konto.
51'
Hostům se volný přímý kop nepovedl a Rumuni si opět mohou zaútočit.
50'
Žlutou kartu dostává Ivan (Rumunsko).
49'
Lichtenštejnsko začalo napadat a přidělalo domácím velké problémy.
48'
Nic zajímavého se zatím neděje. Ghita si pomalu přihrává se svými obránci.
47'
Lichtenštejnsko opět brání v malém bloku před svým vápnem a budou doufat v lepší zítřky.
46'
Rumuni rozehráli druhý poločas.
46'
Sledovali jsme první půli mezi Rumunskem a Lichtenštejnskem, které končí drtivou výhrou domácích 3:0. Jako první se prosadil v 14.minutě Puscas. O jedenáct minut později krásnou ránou z volného přímého kopu překonal Majera Hagi. V 39.minutě vstřelil Puscas svou druhou branku v utkání. Rumuni jasně dominovali a hosté můžou být rádi, že o je pouze o tři branky. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí Kasumi se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Ivan kombinuje se Stefanem a hledají další skulinku. Domácí hráči nepolevují.
43'
Nepovedená přihrávka Cicaldaua končí u Majera, který bude dlouhým míčem hledat Vireta.
42'
Y. Frick se neodkázal prosadit přes tři hráče ve žlutém dresu a bude muset zabrat zpátky do obrany.
41'
Žlutou kartu dostává Frommelt (Lichtenštejnsko).
40'
Posledních pět minut první půle a Rumunsko drtí své soupeře 3:0!
39'
Autorem branky je GEORGE PUSCAS, který si krásně naskočil na parádní centr Ivana a přesnou hlavičkou překonává Majera. Demolice knížectví pokračuje.
37'
Další rohový kop pro domácí mladíky.
36'
Man nepřesně hledal Puscase. Majer bude odkopávat od brány.
35'
Rumunsko kombinuje na své polovině.
34'
Žlutou kartu dostává N. Graber (Lichtenštejnsko).
32'
Tentokrát se mu moc nepovedl a hosté si zhluboka oddechují.
31'
N. Graber si pomohl faulem. Hagi si dá repete při dalším volném přímém kopu.
30'
Po půlhodině utkání vedou domácí hráči 2:0 a parádně zaplněný stadion je nadšeně podporuje.
29'
Tentokrát se Lichtenštejnsko ubránilo a může otupit tlak domácích.
28'
Další rohový kop pro domácí Rumuny.
27'
Velká šance domácích! Nedelcu se krásně uvolnil a chytrým zakončením trefil pouze tyč Majerovy brány! I tak jsou ale domácí fanoušci ve varu a s chutí si užívají tohle utkání.
26'
Rohový kop pro domácí.
25'
Autorem branky je IANIS HAGI, který krásnou ranou posílá míč nechytatelně do brány a Rumunsko v one man show přidává na svůj účet druhou branku.
24'
Rumunsko bude kopat volný přímý kop.
22'
Viret si opět pomohl faulem. Sudí Kasumi mu ukazuje, že příště uvidí žlutý kartonek.
21'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Ivan.
20'
Po úvodních dvaceti minutách vede Rumunsko 1:0, když se v 14.minutě prosadil Puscas.
18'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Viret.
17'
Po chybě hostující obrany se Cicaldau dostal k zakončení, jenže Majer kryje tuhle nepříjemnou střelu.
16'
Nepovedená přihrávka Nedelcua končí za brankovou čarou. Majer bude odkopávat od brány.
15'
Rumuni drtí svého soupeře, kterého nenechají vydechnout ani na minutu.
14'
Autorem branky je GEORGE PUSCAS, který povedeným zakončením překonává bezmocného Majera. Tento útočník potvrdil dobrý start do zápasu a střílí první branku v utkání.
13'
Haas musel odkopnout míč na další roh, jinak by jeho celek čelil velkým problémům.
12'
Ten byl s velkým štěstím ubráněn, nicméně domácí zůstávají na míči.
11'
Druhý roh pro Rumunsko v dnešním utkání.
10'
Po úvodních deseti minutách je stav stále bezbrankový, nicméně Rumuni mají drtivý tlak.
9'
Nakonec se jim to nepovedlo a budou muset opět bránit.
8'
Hosté jsou poprvé na své útočné polovině. uvidíme, zda si dokážou něco vytvořit.
7'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil brankář Majer.
6'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
5'
K dalšímu zakonnčeí se dostal Puscas, jenže ani jeho slavné jméno ho nevedlo k první brance v tomto utkání.
4'
Lichtenštejnsko dlouho neudrželo míč, protože Frommelt snadno ztratil míč v souboji s Ivanem.
3'
Ke střele se dostal Hagi, jenže jeho pokus jde nad bránu.
2'
Domácí drtí svého soupeře v držení míče, ještě jim ho nepůjčili.
1'
Rumunsko rozehrálo toto utkání, kde bude obrovským favoritem.
1'

Rumunsko: Radu- Stefan, Pascanu, Ghita, Butean- Cicaldou, Nedelcu- Ivan, Hagi, Man- Puscas
Náhradníci: Cabuz- Ciobanu, Coman, Matan, Morutan, Petre, Rus

Lichtenštejnsko: Majer- Haas, Unterrainer, Seeman- Graber N., Frick N., Frommelt, Graber L.,- Wolfinger, Frick Y., Viret
Náhradníci: Majer- Hilti, Kardesoglu, Koller, Ritter, Salanovič, Vogt

Rozhodčí: Besfort Kasumi (KOS).
Poslední vzájemný zápas skončil výhrou Rumunska 0:2.
Lichtenštejsko se nachází na posledním šestém místě. Na svém kontě mají za 9 utkání ani bod. Skóre tragické 2:38, takže tento zápas bude spíš o dobrém pocitu a malému počtu obdržených branek.Nejlepší střelec týmu je s jednou brankou Graber.
Rumunsko se momentálně nachází na první příčce skupiny 8. Před sebou mají jak Portugalsko, či Bosnu a Hercegovinu. Na svém kontě mají za 9 utkání 21 bodů za šest výher a tři remízy. Skóre mají kladné 15:4. Z posledních pěti utkání získali 11 bodů za tři výhry a dvě remízy. Nejlepší střelec týmu je s pěti góly Puscas.
Hezký den u sledování kvalifikace na ME do 21 let! V dnešním utkání se představí domácí Rumunsko, které vyzve Lichtenštejnsko. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.