Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Makedonie : Španělsko - 3. září 2020   18:45

Makedonie
Makedonie
0:1
(0:0)
Španělsko
Španělsko
84' Duro
Makedonie
Jankov – Todoroski, Serafimov, Rufati, Antovski – Zdravkovski (C), Grozdanovski, Fazlagič (63. Denkovski) – Mitrovski, Ristovski (73. Toševski), Churlinov
Fesnič – Avram, Cerei (všichni ROM)
National Arena Todor Proeski, Skopje
Španělsko
Martinéz – Pipa, Guillamon, Clemente, Miranda – Zubimendi, Aleňa (56. Villar), Puig – Pozo (C) (71. Heradia), Goméz Alcon (46. Duro), Martin (90. Tollar)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 21:17.
Je konec! Španělsko nakonec zvládlo roli favorita a ve vypjatém závěru poráží Severní Makedonii 1:0. Vše podstatné se odehrálo v posledních patnácti minutách. Do té doby se totiž hrálo strašně opatrně. Španělé se ale dočkali penalty, kterou proměnil Hugo Duro! Domácí také zahrávali penaltu po faulu španělského brankáře, jenže Mitrovski penaltu zahodil.
90+4'
90+3'
Domácí napadají rozehrávku soupeře opravdu ze všech sil, jenže nikdo v červeném se nyní není schopen dostat k míči. Hosté si hlídají svůj cenný náskok.
90+2'
Španělé se usadili na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledají prostor pro zakončení. Centr do velkého vápna úspěch nepřinesl.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Martin, přichází Tollar.
90'
Severní Makedonie se i po neproměněné penaltě tlačí do pokutového území, jenže fotbalisté v červeném nemají moc prostoru ke kombinaci.
88'
Jenže k exekuci pokutového kopu se postavil Mitrovski, který penaltu zahrál hrozně a Martinéz svou chybu odčinil!
87'
Žlutou kartu dostává Martinéz (Španělsko).
87'
Pokutový kop také pro domácí celek! Hostující brankář při výběhu fauloval a Severní Makedonie má skvělou šanci na vyrovnání!
86'
Žlutou kartu dostává Guillamon (Španělsko).
84'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělsko se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil HUGO DURO a střelou o tyč dopravil míč do sítě!
83'
Žlutou kartu dostává Serafimov (Severní Makedonie).
83'
Penalta pro Španělsko! Po rychlé kombinaci a přihrávce do velkého vápna fauloval ve vápně Serafimov!
82'
Stopeři Španělska se vytáhli hodně blízko k velkému vápnu, kde si vyměňují krátké přihrávky. Severní Makedonie brání v devíti lidech na hranici šestnáctky.
81'
Španělsko zahrávalo další rohový kop. Jeho exekuce se tentokrát zhostil Villar, který odcentroval na malé vápno, kde znovu kralovala domácí obrana.
80'
Španělé kombinují v zadních řadách a zatím nemají prostor pro nějaký nebezpečný útok. Domácí se skvěle pohybují a rychle vystupují.
79'
Rufati si dal pozor na další vysoký centr z pravé strany a před napadajícím soupeřem odehrál míč do bezpečí. Hráči Severní Makedonie bojují jako lvi.
78'
Španělsko se usadilo na polovině soupeře a hraje s míčem na kopačkách. Hosté si rychlou kombinací chtějí otevřít prostor pro zakončení.
77'
Jankov rozehrál dlouhým výhozem na levou stranu. Antovski pelášil s míčem směrem do pokutového území, ale sám si jej ukopl mimo dosah.
76'
Španělé zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam si pro něj bez problémů došel domácí brankář.
75'
Domácím fotbalistům se daří kouskovat hru. Španělsko se tak nemůže dostat do souvislého tlaku na polovině svého soupeře.
73'
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Ristovski, přichází Toševski.
72'
Žlutou kartu dostává Villar (Španělsko).
71'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Pozo, přichází Heradia.
70'
Další pokus Španělska dostat se do útoku vysokým nákopem domácí obrana hravě přečetla a pozorný Rufati opět uspěl ve vzdušném souboji.
69'
Před brankou domácího celku se po centru z pravé strany natahoval Martin, jenže Rufati podtrhl svůj parádní výkon a včasným skluzem odkopl míč do autu.
68'
Pozo se hnal za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho centr skončil u dobře postaveného obránce, který míč odkopl do autu.
67'
Kombinace hostů opět drhla. Přihrávka na pravou stranu propadla pouze do zámezí.
66'
Další akci Španělska navíc zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Clemente.
65'
Domácí fotbalisté opět vysunuli presink až na polovinu soupeře, nicméně tam míč nevybojovali. Španělé ale nemají dostatek prostoru pro své rychlé přihrávky.
64'
Španělsko sice hraje s míčem na kopačkách, jenže kombinace favorizovaného celku probíhá daleko od branky domácího mužstva.
63'
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Fazlagič, přichází Denkovski.
62'
Hostující brankář skvěle přečetl rozehrávku domácí Makedonie, vyběhl na hranici velkého vápna a před napadajícím soupeřem odkopl míč do autu.
61'
Do rozehrávky Španělska se musel zapojit také hostující brankář. Gólman hostujícího celku nakopl míč na polovinu soupeře, kde nebyl nikdo v bílém.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na první vyloženou možnost dnešního souboje. Španělé sice zařadili po změně stran dvojku, ale na šanci čekají.
59'
Ani další vysoký nákop za obranu domácího celku nepřinesl Španělům úspěch. Fotbalisté Severní Makedonie pokračují v obraně v pevném bloku.
58'
Španělé se nastěhovali na polovinu soupeře, jenže střídající Villar si pokryl míč tak šikovně, že jej napadající soupeř musel nedovoleným zákrokem poslat k zemi.
56'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Aleňa, přichází Villar.
55'
Hugo Duro byl příliš důrazný při napadání rozehrávky soupeře a vyšlápl si na jednoho ze soupeřů. Španělský fotbalista se tak provinil proti pravidlům.
54'
Ristovski si na polovině soupeře skvěle pokryl míč tělem a upadl. Rozhodčí viděl nedovolený zákrok a odpískal přímý kop pro domácí celek.
53'
Španělé uklidňují kombinaci v zadních řadách a nikam se neženou. Domácí celek ale skvěe napadá rozehrávku favorizovaného soupeře.
52'
Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou, což se nelíbilo rozhodčímu, který jej napomenul. Příště to bude za kartu.
51'
Exekuce přímého kopu se zhostil střídající Duro, jemuž centr vůbec nesedl a naprosto minul někoho v bílém dresu ve velkém vápně.
50'
Španělé se usadilo kolem velkého vápna, jenže hosté stále čekají na nebezpečnou akci. Po další kombinaci získali alespoň přímý kop.
48'
Severní Makedonie předvedla přechod do útoku středem hrací plochy, jenže přihrávka za obranu Španělska byla příliš pomalá a skončila na kopačkách stopera.
47'
Španělsko se hned po startu druhého poločasu vydalo do útoku, jenže nákop na hranici velkého vápna si domácí obránci s velkým přehledem pohlídali.
46'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Goméz, přichází Duro.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovce nepřinesla zrovna reklamu na fotbal! Španělé byli sice aktivnější, jenže obrana Severní Makedonie podává skvělý výkon a nepouští favorizovaný celek do střeleckých pozic. Proto byly v první půli k vidění tři žluté karty, ale žádná příležitost. Do kabin se odchází bez branek.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Španělé rozjeli kombinaci na polovině soupeře, nicméně nikdo v bílém dresu se nedostal do zakončení. Obrana domácího celku má za sebou skvělou první půli.
44'
Clemente měl problém se zpracováním přihrávky z levé strany a napadající Ristovski jej dostal pod tlak. Obránce Španělska přesto nakopl míč na hranici velkého vápna.
43'
Španělé se pokusili zahrozit ze standardní situace, jenže nákop za obranu Severní Makedonie si bez problémů pohlídal stoper Rufati, který míč odhlavičkoval ven ze šestnáctky.
42'
Právě Antovski se následně provinil ostrým skluzem na stojnou nohu soupeře a dostává žlutou kartu.
41'
Právě Pipa dostal další přihrávku na pravou stranu, odkud hledal obloučkem rozběhnutého Martina, kterého k míči nepustil Antovski.
40'
Pipa fauloval rozběhnutého Antovskiho a dopustil se nedovoleného zákroku přímo před očima hlavního rozhodčího. Severní Makedonie bude rozehrávat.
39'
Martinéz vyrazil na hranici pokutového území a bez problémů rozehrál na volného obránce. Španělé musí budovat další akci ze zadních řad.
38'
Španělé předvedli první zajímavý náznak šance. Martin si naběhl na pobídku na levou stranu a poslal míč před branku, jenže Pozo na míč těsně nedosáhl.
37'
Miranda si všiml vysokého postavení domácího brankáře a zkusil jej překvapit kopem z poloviny hrací plochy. Jankov si situaci zkušeně pohlídal.
36'
Pozo si při průniku na polovinu soupeře pomohl nedovoleným zákrokem a složil domácího hráče k zemi. Španělsko v první půli předvádí doslova zmar.
35'
Domácí reprezentace zahrávala ojedinělý přímý kop. Za nadýchaným centrem z levé strany se hnal Rufati, který si ale pomohl útočným faulem.
34'
Davor Zdravkovski dostává žlutou kartu za nesportovní chování.
33'
Antovski lehce chyboval při kombinaci na vlastní polovině a málem nabídl míč napadajícímu Pipovi. Ani krajní zadák Španělska ale neprokázal svou technickou vytříbenost.
32'
Goméz Alcon si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, jenže nikdo v bílém dresu Španělska mu nepřišel pomoci a míč skončil v rukavicích brankáře.
31'
Guillamon vystoupil na polovině hřiště proti Churlinovovi a dopustil se nedovoleného zákroku. Severní Makedonie může pokračovat v kombinaci.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Favorizované Španělsko se nemůže prokousat za obranu soupeře.
29'
Martin si pohybem řekl o přihrávku do pokutového území, jenže domácí stoper Rufati proti němu znovu stačil vystoupit a zakopl míč na tribunu.
28'
Goméz Alcon si nedal pozor na své postavení a při dalším nákopu za obranu se nechal lapit v ofsajdové pasti.
27'
Severní Makedonie zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na zadní tyč, kde před naskakujícím Rufatim odehrál míč do bezpečí Clemente.
26'
Martin chtěl z prvního dotyku přenést hru na levou stranu, kam pelášil Puig, jenže levačkou poslal míč do své stojné pravé nohy a celou akci zhatil.
25'
Také hostující brankář Martinéz se musel zapojit do rozehrávky své reprezentace. Jeho nákop si zpracoval Pozo, který roztáhl hru na pravé křídlo.
24'
Pipa při průniku po pravém křídle zapomněl míč za sebou a nedokázal obejít dobře postaveného Antovskiho. Obrana Severní Makedonie zatím působí jako nedobytný val.
23'
Domácí brankář se znovu musel zapojit do rozehrávky svého celku. Nákop domácího gólmana mířil na pravou stranu, kde nebyl nikdo v červeném dresu.
22'
Jankov skvěle přečetl přihrávku mezi obránce soupeře, vystartoval ven z branky a schoval míč do svých rukavic. Brankář Severní Makedonie poté rozehrál na levou stranu.
21'
Španělé zvládli napadání domácího celku a vymanili se z vysokého presinku. Fotbalisté v bílém se poté usadili kolem velkého vápna, jenže nikdo z nich nevypálil.
20'
Pozo si v pokutovém území řekl o přihrávku na levou stranu, jenže při zpracování mu míč uskočil až do zámezí. Španělům zatím chybí větší klid.
19'
Goméz Alcon si připsal další faul na polovině soupeře a tentokrát už vidí karetní trest.
18'
Hra je stále přerušena! Domácí stoper potřebuje po předchozím souboji ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
17'
Rufati si pokryl míč na vlastní polovině a Goméz Alcon jej v ostrém souboji trefil loktem do obličeje. Ani v tomto případě se zatím žlutit nebude.
16'
Antovski si dal pozor na další dlouhou přihrávku na pravou stranu a pomohl si malou domů. Severní Makedonie zatím brání skvěle a nepouští Španěly do šancí.
15'
Zdravkovski si řekl o přihrávku na levou stranu, ale zatím skvěle hrající Pipa u něj hlídkoval jako pes u domu a nepustil jej k rozehrávce.
14'
Pozo dostal prostor na levé straně hrací plochy, jenže příliš dlouho otálel s přihrávkou a jeho pobídku včas zablokoval domácí zadák.
13'
Domácí sice předvedli dobrý přechod do útoku, jenže přihrávka za obranu putovala pouze do ofsajdu. Své postavení si totiž nepohlídal Ristovski.
12'
Pipa si dal pozor na přihrávku na pravou stranu, předskočil Fazlagiče a odehrál míč hlavou do autu. Severní Makedonie bude vhazovat na své polovině.
11'
Martin se dostal k odraženému míči v blízkosti pokutového území, jenže jeho dloubáček za obranu nenašel nikoho v bílém dresu Španělska.
10'
Antovski se ujal rozehrávky přímého kopu Severní Makedonie. Domácí obránce zvolil nákop na hranici velkého vápna, kde ve vzduchu kraloval Clemente.
9'
Pozo si z pravé strany krásně navedl míč na střed hrací plochy a zakončil levačkou. Jeho dělovku zablokoval dobře postavený obránce v červeném dresu.
8'
Goméz Alcon si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a napadající Fazlagić jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Sudí mu dává jasně najevo, že příště už to bude za kartu.
7'
Domácí brankář Jankov dlouho otálel s odkopem míče od své branky. Gólman domácího celku nakopl míč na polovinu hřiště, kde uspěli Španělé.
6'
Clemente poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, kam sprintoval Pipa, jenže druhý jmenovaný si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do autu.
5'
Fotbalisté Severní Makedonie přestáli další centr do pokutového území a bez problémů odkopli míč do bezpečí. Hráči v bílém ale rychle získali míč zpět.
4'
Pozo dostal krásnou přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud odcentroval do pokutového území, jenže nenašel nikoho v bílém dresu.
3'
Domácí Ristovski skvěle napadal rozehrávku Španělska, jenže nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci a domácí útočník se nakonec dopustil faulu.
2'
Clemente diriguje rozehrávku Španělska na jeho polovině. Favorizovaný celek se v úvodních minutách nikam nežene a hraje s míčem na kopačkách.
1'
Španělsko obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fotbalisté v bílém se ihned vydali do útoku, ale jejich kombinace skončila nepřesnou přihrávkou na pravou stranu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti! Domácí obléknou červené dresy, zatímco Španělé budou hrát v bílém.

Severní Makedonie: Jankov – Todoroski, Serafimov, Rufati, Antovski – Zdravkovski (C), Grozdanovski, Fazlagič – Mitrovski, Ristovski, Churlinov
Náhradníci: Ackovski, Daci, Denkovski, Gjorgijevski, Jovanov, Lichina, Todorovski, Toševski, Trapanovski

Španělsko: Martinéz – Pipa, Guillamon, Clemente, Miranda – Zubimendi, Aleňa, Puig – Pozo (C), Goméz Alcon, Martin
Náhradníci: Antonin, Beltran, Duro, Gil, Hernando, Moncayola, Pedri, Sotorres, Villar del Fraile

Rozhodčí: Fesnič – Avram, Cerei (všichni ROM).
Severní Makedonie

Domácí celek je na tom mnoehem hůře a rozhodně si nebrousí zuby na přímý postup. Přesto může bojovat o dobré umístění v tabulce druhých týmů. Po čtyřech duelech má na kontě sedm bodů a zatím drží čtvrtou pozici. Týmy nad Severní Makedonií ale odehrály o zápas víc. V posledním duelu prohrála Severní Makedonie 0:3 právě ve Španělsku.
Španělsko

Hostující Španělsko zatím potvrzuje roli největšího favorita ve skupině 6. V konkurenci Izraele, Kazachstánu, Severní Makedonie, Černé Hory a Faerských ostrovů dokázalo v pěti duelech nasbírat třináct bodů. Jediná ztráta přišla v listopadu za remízu 1:1 na hřišti Izraele. Za Španělsko nastupují hráči jako Poro, Fati či Cucurela.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na ME do 21 let mezi Severní Makedonií a Španělskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.