Arménie na domácím hřišti prohrává s Dánskem 0:1. O osudu utkání rozhodla 73. minuta utkání, to když Haroyan fauloval v pokutovém území a daroval hostům pokutový kop – navíc byl vyloučen. Standardní situaci proměnil ve vítězný gól Daniel Agger, kapitán hostů.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+1
Aras vypálil krásnou ránu z přímého kopu, Andersen ale vyráží!
90
Boilesen dostává žlutou kartu.
87
Hosté teď už nikam nespěchají a kombinují na obranné půli.
85
Blíží se konec, Dánové nedovolují domácím vytvořit si šance.
83
Nielsena nahrazuje Makienok.
83
Fischer obranným valem domácích neprošel, Arménci tak mohou jít do brejku.
81
Andersen rozehrává od branky.
79
Domácí začínají riskovat, Arméncům už nic jiného nezbývá...
77
Hosté nyní naprosto kontrolují vývoj hry...
75
Naprosto nesmyslný individuální zkrat Haroyana nyní šance Arménců výrazně devalvuje. V deseti vzdorovat či dokonce odvrátit vedení host je za současného rozložení sil velmi velmi obtížné.
74
Dánsko právě vstřelilo branku!
DANIEL AGGER proměňuje pokutový kop. Levačka kapitána hostů se nemýlila, míč putoval přesně k levé tyči.
72
Haroyan nesmyslně fauluje Fischera v pokutovém území, dostává druhou žlutou kartu a je vyloučen. Hosté navíc budou zahrávat pokutový kop!
72
Přízemní střelu k pravé tyči kryje připravený Andersen.
70
Tlak hostů otupen střídáním, Pizzelliho nahrazuje Manoyan.
67
Braithwaite odchází, místo něj jde na hřiště Fischer.
66
Domácí trefují břevno! Po centru z rohového kopu si dal málem vlastní gól nejlepší z hostů – Eriksen!
63
Dánům schází více fantazie ve finální fázi, Arménci působí velmi koncentrovaně a organizovaně.
60
Kvist potrestán žlutou kartou.
57
Roh Eriksena vyráží Kasparov.
56
Arméni ve druhé půli přidali, především dopředu jsou aktivnější.
54
Velká šance Arménů, po přízemním centru z pravé strany míč protančil pokutovým územím, nikdo z domácích ho ale nedokázal úspěšně tečovat.
52
Dnešní duel je hodně jednotvárný. Fotbal hrají hosté, domácí se brání. Dočkáme se první branky?
50
Míč mají Dánové a soupeři ho takřka nepůjčují.
48
Eriksenův přímý kop ztečován na roh.
48
Dánové vstupují i do druhého poločasu velmi aktivně, je z toho přímý kop z hranice vápna.
47
Adamyan nahrazuje Sarkisova.
46
Zápas domácí Arménie s Dánskem velmi připomíná neúspěšné střetnutí Čechů s Armény. Dánové jsou hravější, lepší, aktivnější i nebezpečnější, to, co se ale nedaří, je vstřelení branky. Hosté mají k dispozici ještě ovšem druhý poločas.

Druhá půle začne cca v 19:03.
47
Sloth střídá zraněného Zimlinga.
45
Individuální akce Sarkisova přes pravé křídlo končí nezdarem.
43
A další zákrok Kasparova proti střele Eriksena.
41
Blíží se nám konec poločasu, branku jsme zatím neevidovali. Další útok zakládají domácí, dlouhý centr z obrany se ale vůbec nepovedl.
39
Dva rohy Arménie se nepovedly.
38
Ankersen po právu potrestán žlutou kartou.
35
Od branky rozehrává Kasparov.
33
Yedigaryan potrestán žlutou kartou za faul zezadu.
30
Mkhitaryan se pokusil o střelu ze střední vzdálenosti, míč jde metr vedle levé tyče.
29
Eriksen perfektně nacentroval do vápna, Braithwaite ale z dobré pozice hlavičkuje příliš slabě, míč jde mimo.
28
Sarkisov nahrazuje Mkrtchyana.
26
Kvist zahrál útočný faul, míč mají domácí.
23
Další přízemní střela Eriksena končí na připraveném Kasparovovi.
22
Zatím největší šance utkání! Eriksen krásně nacentroval míč za obranu, Nielsen vypálil nebezpečně z úhlu. Kasparov byl ale připraven a vyráží!
21
Dánové mají zatím lepší držení míče a více náznaků šancí, v utkání tak mají zatím mírně navrch. Podaří se prolomit domácí obranný val?
18
Kasparov si vyběhl proti míči za obranu, Nielsen byl u míče pozdě.
16
Zápas zatím provází časté nepřesnosti, i díky ní teď útočí domácí.
14
Andersen rozehrává od branky, útok konstruují hosté.
12
Střela Eriksena jde hodně nad.
11
Eriksen se opřel do tvrdé přízemní rány, Kasparov míč vyráží na rohový kop.
9
Velký závar před domácí brankou, akci hostů ale zastavuje ofsajd.
6
Kvist chtěl centrovat z pravého křídla, míč ale netrefil a spadl na zem. Do protiútoku tak vyráží domácí.
5
Domácí nikam nespěchají a kombinují na obranné půli.
3
Záložník hostů ale napálil jen zeď, je z toho rohový kop.
2
Haroyan potrestán žlutou kartou.
2
Hned ve druhé minutě se hostům naskýtá zajímavá šance. Z hranice velkého vápna se bude zahrávat přímý kop. Že by Eriksen?
1

Arménie: Kasparov – Hovhannisyan, Mkoyan, Haroyan, Hayrapetyan – Özbiliz, Mkrtchyan, Mkhitaryan, Yedigaryan, Ghazaryan – Pizzelli. Náhradníci: Sarkisov, Voskanyan, Manukyan, Muradyan, Adamyan, Voskanyan, Avagyan, Beglaryan, Hakobyan, Manoyan.

Dánsko: Andersen – Zimling, Bjelland, Agger, Boilesen – Eriksen, Ankersen, Braithwaite, Nielsen – Kvist, Krohn-Dehli. Náhradníci: Kjaer, Falk, Sloth, Larsen, Hansen, Okore, Schmeichel, Helenius, Makienok, Delaney, Fischer.

Rozhodčí: Nijhuis – Boonman, R. van de Ven.
Dnešní duel začíná v 18:00, buďte u něj díky onlajn reportáži...
Výkon Dánů v tabulce skupiny B je zatím zklamáním. Tým dosud vyhrál jen dvě utkání, třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Jak se ale říká, naděje umírá poslední a Dánové tak i nadále mohou živit naději na postup do baráže.
Arménie je v tabulce skupiny B, kde hraje i ČR, na čtvrtém místě. Dosavadní bodový zisk reprezentace je bodů devět, tedy stejné množství, jako má ČR a i páté Dánsko. Pro Armény je tak dnešní duel velmi důležitým.
Příjemný podvečer s fotbalem, čeká nás další duel kvalifikace na MS v Brazílii. Dnes budeme sledovat duel domácí Arménie s Dánskem.