K vidění bylo utkání, v němž nepřekvapivě dominovalo Španělsko, když čtyřmi góly dokázalo porazit domácí Bělorusko. Hattrick si dnes připsal Pedro, který má velkou zásluhu na dnešní výhře svého týmu. Celý zápas se hrálo na jednu bránu a domácí mohou být rádi, že to bylo ,,pouze'' 0:4.
90+1
Villův přímí kop sebral Veremko bez komplikací.
90
Nastaveny jsou 2 minuty.
90
Volný kop pro hosty z dobré vzdálenosti, kterého se ujímá David Villa.
89
Hosté v klidu drží míč na své polovině.
88
Villova střela odražena gólmanem Veremkem.
88
Hleb byl obrán o míč a drží ho hráči z Pyrenejského poloostrova.
87
Cazorla vystřelil z hranice pokutového území a jen o kousek minul branku domácích.
85
Zákrok na Fábregase ve vápně rozhodčí uznal jako čistý a hra pokračuje.
82
Domácí se brání jako o život a hosté drží pořád míč.
81
David Villa trefuje břevno!
80
Do konce zápasu zbývá něco málo přes 10 minut a je více než jasné, že si Španělé odvezou z Běloruska 3 body.
79
Chuklei nahradí Draguna.
78
Domácí se dostali do šance, ale ve třech hráčích najednou se ocitli v ofsajdu a gól ,který dali, neplatil.
77
David Villa se ocitl v ofsajdu po přihrávce od Xabiho.
76
Xaviho nahradí David Villa.
75
V naprosté pohodě hrají hostující hráči, kteří kombinují na polovině soupeře.
73
Pedro mohl přidat další gól, když přehodil brankaře v pokutovém území, ale bohužel jeho pokus zneškodnil jeden ze stoperské dvojice domácích hráčů.
72
Španělsko právě vstřelilo branku!

PEDRO dostal krásnou přihrávku od Xabiho a potom si pouze přehodil dojíždějícího gólmana a dával gól do prázdné branky!
71
Hosté v klidu drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště.
70

Krásná akce opět na straně hostů, když se PEDRO dostal k přihrávce od Xaviho a šel sám na Veremka, kterého si vychutnal krásným lobem!
68
Faul na domácího hráče na polovině hřiště a míč si ještě chvilku ponechají domácí.
67
Ke Cazorlovi se dostal odražený balón a napálil ho směrem k brance, ale jeden z hráčů domácích střelu zblokoval a bude následovat roh.
66
Cazorla byl faulován u pokutového území a následuje volný kop.
66
Rodionov dolu, Bressan nahoru.
64
Španělé obléhají branku Veremka.
62
Španělé v klidu drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště.
61
Domácí nevědí, jak prolomit obranu hostů.
59
Žlutou kartu dostává Volodko.
58
Po ošklivém faulu na jednoho z domácích hráčů se bude rozehrávat na polovině hřiště.
56
Iniesta naharadí Silvu.
54
Akci domácích ukončil až útočný nedovolený zákrok. Míč pro hosty.
52
Centrovaný míč odhlavičkoval obránce a z branky ho musel vyhmátnout Veremko, mohl z toho být pěkný vlastní gól.
51
Arbeloa prošel kolem dvou hráčů a následně byl o míč obrán.
49
Španělé v klidu rozjíždějí další akci a domácí se musí bránit.
49
Albův míč do vápna zahrál obránce do outu. Následuje roh.
47
Španělé drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště.
46
V prvním poločase jasně dominovali Španělé a když se ve 12 minutě dostali do vedení, bylo jasné, že Bělorusové budou mít co dělat, aby se udrželi v tempu. To ale trvalo jen pár minut a ve 20 minutě zvýšil vedení Pedro. Celý poločas byla obléhána branka Veremka a uvidíme, jak si oba týmy povedou ve druhém poločase.
45
Nastaveny jsou 3 minuty.
44
Branka Ikera Casillase byla chvilku v ohrožení, když domácí hráčí kombinovali na jejich polovině.
43
Silva vlétl do souboje s Veremkem, který sice vystihl jeho záměr a vykryl střelu, ale teď leží na trávníku.
42
Držení míče obou týmů se pomalu vyrovnává, ale pořád v něm dominují hosté.
40
David Silva obešel jednoho z obránců jako by byl z papíru a poslal svojí přihrávkou Fábregase, který ale trestuhodně minul branku domácích.
40
Dragun dostává žlutou kartu, když se provinil faulem ve vzduchu v boji o míč.
38
Domácí se už dostávají k šancím. Když se po pěkné akci dostal ke střele z úhlu jeden z jejich útočníků, bohužel branku netrefil. Následuje odkop od branky Ikera Casillase.
37
Domácí teď drží míč na polovině hostů a neví, jak překonat jejich obranu.
36
Iker Casilas poprvé zasahoval do hry, když odkopl míč, jenž měl být dobrou přihrávkou pro Hleba.
25
Chyba v rozehře hostů a domácí z toho mohli těžit, ale Hlebovi míč utekl a drží ho Španělé.
33
Fábregas poslal svojí přihrávkou Silvu, který se potřetí během tří minut ocitl v ofsajdu. Následuje míč pro domácí.
31
David Silva dostává žlutou kartu za výroky proti rozhodčímu, když mu podruhé během půl minuty odpískal ofsajd.
30
V ofsajdu si počínal David Silva, následuje míč pro domácí.
30
Pedro se obtočil kolem tří hráčů a akce jeho spoluhráčů pokračuje obléháním branky Veremka.
29
Fábregas mohl jít sám na Veremka, kdyby byla přihrávka na něj jen o kousek přesnější.
28
Pěkná akce domácích, která končí v outu, když se jeden z domácích hráčů řítil sám na Casillase a následně jeho branku netrefil.
27
Poprvé co domácí drželi míč déle než půl minuty a budou rozehrávat volný kop na polovině soupeře.
25
Španělé předvádí to, co každé utkání v poslední době. Drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště a když se pak po chybě dostanou k míči domácí, ztroskotají na jejich polovině.
24
Po rohu sebral míč gólman Veremko, který rozjíždí další akci svého týmu.
23
První roh v tomto utkání, který mají Španělé.
23
Domácí stále nevědí, jak prolomit obranu soupeře.
22

Silva poslal PEDRA pěknou přihrávkou vpřed, který si poradil s Veremkem a střílí druhý gól svého týmu.
20
Španělé drží míč na polovině domácích a obléhají branku Veremka.
19
A znovu drží míč Španělé. Uvidíme, zda si vytvoří další šance.
18
Po několika minutách se domácí dostávají k míči a drží ho na polovině hostů.
16
Míč se nějak nechce odlepit od kopaček hostů, kteří kombinují na soupeřově polovině.
15
14
Bělorusové nepředvedli zatím nic a jestli to takto půjde dál, je jasné, že tento zápas ovládnou Španělé.
12

JORDI ALBA dostal přihrávku za obranu a šel sám na Veremka, kterého obešel elegantní kličkou a pak mu nezbylo nic, než trefit prázdnou branku - 0:1.
11
David Silva dostal centr před branku, který ve vzduchu trefil a dobře postavený gólman si míč pohlídal.
10
Hra se přelévá ze strany na stranu, míč drží Španělé.
9
Chyba v rozehře a míč pro domácí, ale po pár chvílích si ho hosté vybojovali zpět na svou stranu.
8
Obléhána je branka domácích a nic závažného se neděje.
7
Domácí nevědí, jak prolomit záložní a obranou linii hostů, kteří výborně brání.
6
Hosté se nedohodli v kombinaci a ztrácejí míč, kterého se ujímají domácí.
5
Xavi našel krásným pasem Silvu, který běžel sám na brankaře, ale trefil pouze tyč!
4
Španělé po obléhání branky domácích ztratili balón, kterého se ujali domácí a řítili se dopředu, ale hosté si dokázali vybojovat míč zpět.
2
Cesc Fábregas se ocitl sám před gólmanem, kterého obešel a střelu do prázdné branky vyrazil obránce na tyč!
1
Španělé po rozehře drží míč a v klidu kombinují na své polovině.
1
Výkopem začnou hosté.
1
Pravděpodobná sestava:

Španělsko : Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Busquets, Monreal; Xabi Alonso, Xavi, Cazorla; Pedro, Silva, Fàbregas

Bělorusko : Veremko; Filipenko, Verkhovtsov, Polyakov, Martynovich; Dragun, Bressan, Volodko, Kislyak, Hleb, Rodionov.
Španělsko

Španělé jakožto favorité utkání a úřadující mistři světa a Evropy, si vedou skvěle. V kvalifikaci na MS mají odehraný zápas v Gruzii, kde sice přehráli soupeře, ale pouze rozdílem jedné branky (0:1). Španělům bude scházet zraněný Puyol a Juan Mata, pro kterého není místo v kádru a nebude moci hrát, ale vrátil se dlouhodobě zraněný David Villa a celé Španělsko věří, že tento zápas zvládnou a odvezou si tři body.
Bělorusko

Tento tým si poslední dobou nevede dobře. V kvalifikaci na MS hrál dva zápasy a oba prohrál, nejdříve 1:0 v Gruzii a potom ve Francii 3:1. Všichni hráči mají přislíbené prémie, pokud budou bodovat v tomto zápase. Mají dostat trojnásobek toho, co dostávají normálně! Sázkové kanceláře Bělorusku nevěří, vypsali na ně kurz 29.0 a i bez toho je jasné, že vstupují do utkání jak outsideři.
Příjemný dobrý večer ze stadionu Dinamo v Minsku, kde je dnes na programu další zápas kvalifikace na Mistrovství světa 2014 v Brazílii, kde dnes domácí Bělorusko přivítá Španěle.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.