Rozhodčí Lannoy ukončil dnešní bitvu, která skončila nerozhodným stavem 3:3. Sledovali jsme opravdu velmi skvělé utkání, které nám nabídlo celkem šest branek. O tu první se postaral již ve druhé minutě Alves, ale pak se hned třikrát radovali domácí fotbalisté, kteří nepříznivé skóre 0:1 otočili na 3:1. Góly zařídili Hemed, Ben Basat a Gershon. Nicméně v sedmdesáté třetí minutě snížil na 3:2 Postiga a minutu před koncem utkání zařídil velmi důležitý gól Coentrão. Oba celky si na svá konta připisují důležitý bod. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Střely mimo branku: Izrael 2 – 8 Portugalsko.
Střely na branku: Izrael 3 – 7 Portugalsko.
Střely celkem: Izrael 5 – 15 Portugalsko.
90+4
V ofsajdové pasti uvízl Ronaldo.
90+3
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Hosté měli v posledních minutách obrovskou převahu a vyrovnávacího gólu se nakonec dočkali. Velmi důležitou branku zaznamenal FABIO COENTRÃO, jenž zařídil remízu 3:3.
90+2
Hosté se snaží o vyrovnávací gól a domácí fanoušci reagují pískotem.
90+1
Autové vhazování ve prospěch domácího týmu.
90
Rozhodčí Lannoy přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Na stadionu dnes panuje opravdu výtečná atmosféra, což zkvalitňuje dnešní utkání.
89
Hlavičkující Coentrão trefuje břevno!
88
Portugalsko se velmi snaží o vyrovnávací branku, ale štěstím fotbalistům nepřeje.
88
Hosté se stihli vrátit a protiútok překazili.
88
Do protiútoku vyráží Izrael.
87
Aut pro Portugalsko.
87
Míč do pokutového území poslal Meireles, ale ze svých spoluhráčů nikoho nenašel.
86
Portugalsko je stále u balonu, ale soupeř se statečně brání, a tak to mají hráči z Portugalska velmi složité.
85
Do konce řádné hrací doby zbývá necelých šest minut a u míče jsou hosté.
84
Nicméně z této standardní situace domácímu týmu žádné nebezpečí nehrozilo.
83
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
83
Další ofsajdové postavení, ve kterém uvízli hosté.
81
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eden Ben Basat, přichází Yossi Benayoun.
81
Útočnou akci Portugalska přerušilo ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Martins.
80
Ronaldo fauloval a rozehrávat bude Izrael.
79
Postiga se opět přiřítil do obrovské šance, ale tentokrát domácího brankáře nepřekonal. Navíc Aouate si připsal výtečný zákrok a jedovatý střelecký pokus zlikvidoval.
77
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bruno Alves, přichází Hugo Almeida.
76
V obrovské šanci se ocitl opět Postiga, ale tentokrát jeho střelecký pokus trefil pouze boční síť.
73
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Maor Melikson, přichází Lior Refaelov.
73
Na pravém křídle na sebe navázal dva protihráče sprintující Ronaldo, jenž prokázal výbornou práci s balonem a následně připravil stoprocentní gólovou pozici pro svého spoluhráče, kterým byl dobíhající HÉLDER POSTIGA. Útočník Portugalska to měl velmi jednoduché, a tak nastavil levou kopačku a snížil na 3:2.
71
Cristiano Ronaldo vyfasoval žlutou kartu.
70
Israel právě vstřelil branku!
Domácí tým z této standardní situace vytěžil maximum a navýšil vedoucí skóre na 3:1. Výtečnou hlavičkou se prezentoval RAMI GERSHON, jenž hostujícímu brankáři nedal šanci.
69
Rohový kop pro domácí Izrael.
68
Martins ze své levačky vyslal zajímavou střelu, ale brankář Aouate byl včas na místě a kulatý nesmysl uklidil do svých rukavic.
68
Faulovaný byl Pepe, a tak sudí hru přerušil. Rozehrávat bude Portugalsko.
66
Carlos Martins je na hrací ploše teprve šest minut a už stihl vyfasovat žlutou kartu.
65
U balonu jsou ve druhém poločase hlavně hosté a fanoušci reagují pískotem.
65
Hosté se prezentovali nebezpečným centrem, ale brankář Aouate byl pozorný.
64
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Tomer Hemed, přichází Eliran Atar.
62
Martins se ocitl v zajímavé šanci, ale jeho střelecký pokus branku domácího celku minul.
62
Pokutového kopu se dožadovali opět hosté, ale sudí byl i teď jiného názoru.
62
Roh pro hosty.
60
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Silvestre Varela, přichází Vieirinha.
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Carlos Martins.
60
60
Postiga hlavičkoval pouze nad soupeřovu branku.
59
Nepřesně vystřelil Meireles, a tak brankář Aouate zasahovat vůbec nemusel.
58
Žlutou kartu vyfasovali hráči Coentrão a Melikson.
58
57
Veloso se prezentoval velmi jedovatou střelou, ale ta skončila nad brankou.
56
Z rohového kopu hosté branku domácího celku neohrozili.
56
Skvělou práci s balonem předvedl Ronaldo, jenž přichystal stoprocentní gólovou šanci pro Postigu. Nicméně Postiga vybojoval pouze rohový kop, protože jeho střelecký pokus byl zblokován.
55
Nyní už následuje autové vhazování pro domácí tým.
55
Aut ve prospěch Portugalska.
54
Ve velké šanci se ocitl Ben Basat, ale jeho střelecký pokus byl tentokrát nepřesný.
53
Ve druhém poločase se hraje především mezi pokutovými územími. Nyní následuje autové vhazování pro Izrael.
51
Hosté z této standardní situace svého soupeře neohrozili a následuje odkop od brankáře.
50
Následuje další rohový kop pro Portugalsko.
50
Na útočné polovině jsou stále hosté a nyní vybojovali rohový kop.
49
Kayal byl zasažen míčem, ale nyní je už v pořádku.
48
Portugalsko je na útočné polovině, ale branku svého soupeře se mu ohrozit nedaří.
46
Hlavní rozhodčí Lannoy ukončil první poločas, který byl na góly bohatý. Už ve druhé minutě se ze vstřelené branky radovali hosté, které poslal do vedení hlavičkující Alves. Nicméně o dvacet dva minut později se domácí tým dočkal vyrovnávací branky, kterou měl na svědomí Hemed. Pět minut před koncem prvního poločasu se skvělou trefou prezentoval Ben Basat, jenž poslal Izrael do vedení.
Druhý poločas začne přibližně v 14:47.
45+1
Hosté zahrávali rohový kop, ale k ohrožení branky se nedostali.
45+1
Portugalsko mělo zahrávat pokutový kop, protože ve velkém vápně byl faulovaný Postiga, ale sudí ho píšťalka zůstala němá.
45
Rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
V šanci se ocitl Ronaldo, ale domácího brankáře nepřekonal.
44
Hosté z této standardní situace vůbec nic nevytěžili.
44
Žlutou kartu za faul na Ronalda vyfasoval Tomer Hemed.
44
Faulovaný byl opět Ronaldo a Portugalsko dostalo výhodu standardní situace.
43
Domácí celek se dostal opět do velmi zajímavé situace, ale tentokrát výborně zasáhl Alves, jenž si připsal důležitý obranný zákrok.
40
Hosté chybovali v obranné fázi a domácí tým toho okamžitě využil. Nekompromisní střelou se představil EDEN BEN BASAT, jenž otočil skóre a poslal domácí tým do vedení.
39
Izrael kombinuje ve své polovině, do rozehrávky se zapojil také brankář Aouate.
37
Ve velkém vápně si o pokutový kop říkal Ronaldo, ale sudí celou situaci vyhodnotil úplně jinak.
37
Coentrão odcentroval míč do pokutového území, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
35
Izrael se zmocní autového vhazování na útočné polovině.
34
Postiga obdržel přihrávku za obranu, kterou mu připravil Meireles. Nicméně útočící Postiga trefil pouze brankovou konstrukci! Tato nepromarněná šance může hosty ještě pořádně mrzet.
32
Aut pro muže z Portugalska.
31
Nicméně hráči v červených kompletech zůstali u míče.
31
Portugalsko se snažilo ohrozit svého soupeře, ale dlouhý nákop za obranu hostům nevyšel.
30
Hra se přesunula do středu hřiště a u míče jsou hosté.
30
Nicméně domácí tým z této standardní situace nic nevytěžil. Následuje autové vhazování, kterého se zmocní tým z Portugalska.
30
Volný přímý kop bude zahrávat Izrael.
28
Standardní situaci si vzal na starost Ronaldo, ale trefil pouze bránící zeď.
28
Žlutou kartu vyfasoval Beram Kayal.
28
Sudí domácí fotbalisty uklidňuje a nyní tasí ze své kapsičky žlutou kartu.
27
Faulovaný byl Ronaldo a Portugalsko bude zahrávat volný přímý kop.
27
Fanoušci se fotbalem baví a vytváří báječnou atmosféru.
27
Oba celky ze své první šance vytěžily maximum a na stadionu máme vyrovnáno.
24
TOMER HEMED se ve velkém vápně dostal k odraženému balonu a z otočky vystřelil. Střela, kterou vyslal ze své levačky byla velmi přesná a brankář Rui Patrício byl bez šance.
23
Izrael se přesunula na útočnou polovinu, kdy bude zahrávat autové vhazování.
23
Navíc došlo k faulu, a tak domácímu celku nebezpečí nehrozilo.
22
Domácí tým se před rohovým kopem ubránil.
22
Rohový kop ve prospěch Portugalska.
22
Hosté z této standardní situace svého soupeře neohrozili, ale u balonu zůstali.
21
Další standardní situace pro Ronalda.
20
20
Hosté se pohybují na útočné polovině a soupeř se brání.
19
Izrael se snažila svého soupeře překvapit centrovaným míčem, ale brankář Rui Patrício byl připraven a kulatý nesmysl uklidil do svých rukavic. Dobíhající protihráč se ke střele nedostal.
18
Faulovaný byl opět Ronaldo a hosté zahrávali volný přímý kop. Nicméně z této standardní situace Portugalsko nic nevytěžilo.
15
Další aut pro Izrael.
14
Aut ve prospěch domácího týmu.
15
Nepřesným centrem se prezentoval Pereira. Míč skončil v zámezí a bude následovat odkop od domácího brankáře.
14
Autové vhazování ve prospěch hostujícího celku.
13
Do zakončení se dostal Ben Basat, ale jeho střelecký pokus skončil pouze na boční síti.
12
Hosté faulovali a Izrael bude zahrávat volný přímý kop.
12
Nyní už jsou domácí fotbalisté zpět u míče.
12
Nyní se hráči v bílém přesunuli na polovinu útočnou, ale o balon přišli.
11
U míče je Izrael, která kombinuje na vlastní polovině.
11
Hosté svého soupeře centrovaným míčem do pokutového území neohrozili.
10
Faulovaný byl Ronaldo a Portugalsko dostane výhodu volného přímého kopu.
10
Nepřesnou přihrávku ze své kopačky vyslal Ben Basat, a útočná akce domácího celku tak skončila.
10
Ti okamžitě spěchají do protiútoku.
9
Nyní však přišla nepřesná přihrávka a balon se přestěhoval na kopačky domácích hráčů.
9
Portugalsko je stále u míče.
8
Izrael rozehrávku napadala, ale nic z toho nevytěžila. Následuje další aut pro hosty.
8
V blízkosti středového kruhu se s balonem pohybují hosté.
7
Domácí celek se dostal k míči, ale hra byla po malé chvíli přerušena, protože Hemed uvízl v ofsajdové pasti.
7
K balonu se dostali domácí fotbalisté, ale dlouhý nákop za obranu jim nevyšel. Této myšlence scházela přesnost. Následuje autové vhazování pro Portugalsko.
6
Meireles je v pořádku a hra může i s ním pokračovat.
6
Faulovaný byl ve středu hřiště Meireles, sudí tak hru přerušil.
6
V úvodních minutách je jasně lepší Portugalsko a zaslouženě vede.
5
Coentrão obdržel zajímavou přihrávku od Ronalda, zpracoval si míč a vystřelil. Nicméně brankář Aouate nestačil zareagovat.
4
Pereira se snažil odcentrovat balon ke vzdálenější tyči, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
3
Portogualsko je opět na útočné polovině a domácí celek se brání.
2
Coentrão se prezentoval výborným centrem, který načechral na vzdálenější tyč, kde se výborně uvolnil hlavičkující BRUNO ALVES, jenž přesnou trefou poslal hosty do brzkého vedení. Brankář Aouate nestačil zareagovat, a inkasovanému gólu tak neměl šanci zabránit.
2
Portugalsko se přesunulo na útočnou polovinu a vybojovalo první rohový kop.
1
U balonu jsou nyní hráči Pepe a Alves.
1
Hosté získali míč na své kopačky a pohybují se s ním na vlastní polovině.
1
Hosté z Portugalska budou hrát v kompletech červených.
1
O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté, kteří budou hrát v bílých kompletech.
1
-2
Sudí Lannoy přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
-3
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.

Izrael: Aouate ─ Shpungin, Gershon, Ben Haim, Tibi, Yeini ─ Melikson, Kayal, Natcho, Ben Basat ─ Hemed.

Portugalsko: Rui Patrício ─ Pereira, Pepe, Alves, Coentrão ─ Meireles, Veloso, Moutinho ─ Varela, Ronaldo ─ Postiga.

Rozhodčí: Lannoy ─ Cano, Annonier.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Stephane Lannoy. Asistovat mu budou Frederic Cano a Michael Annoier. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Ruddy Buquet. Všichni pánové jsou z Francie.
Portugalsko zvítězilo dvakrát, jednou remizovalo a jednou prohrálo. Celkové skóre je 6:3.
Izrael se z výhry radovala dvakrát, jednou remizovala a jednou byla poražena. Celkové skóre je 10:5.
Oba celky se o postup rvou v kvalifikační skupině F, kterou na prvním místě vede Rusko. Izrael je na místě druhém a na svém kontě má sedm bodů. Portugalsko je v tabulce na příčce třetí a má také sedm bodů.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu kvalifikačního utkání na MS v Brazílii. Dnes bude Izrael hostit svého soupeře Portugalsko. Fotbalovým jevištěm bude Winter Stadium. Komentářem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.