Kazaši druhý poločas pouze bránili a nakonec Irsko přeci jen zvrátilo utkání ve svůj prospěch. Určitě se dá mluvit o štěstí, protože do konce utkání zbývalo pouhých pět minut.
90+4
U míče Westwood, toto utkání už Irové nepustí.
90+2
Irové jako by teď naskočili do zápasu a jsou plní sil. Kazachstán teď hraje v křeči.
90
Rozhodčí nastavuje 4 minuty. S Kazachy to teď vypadá zle.
90
Irsko právě vstřelilo branku!

No a Kazaši mají oči pro pláč. Za pouhou minutu sorvnal přesnou ranou k tyči KEVIN DOYLE, kterému zpracoval míč hlavou Ward.
90
Irové se hned vrací do útoku, remíza jim očividně nestačí.
89

ROBBIE KEANE napálil míč přesně do pravého horního růžku a Sidelnikov byl bez šance.
86
Konysbaeva nahradil Gridin.
88
Tak tohle bylo něco!!! Myslím, že to byl Mukhtarov, který chtěl odkopnout míč, ale srazil si ho do vlastní branky! Tam na poslední chvíli zabránil nejhoršímu Kislitsyn, ale pouze za pomoci faulu a bude se kopat penalta!
86
Ke střídání nakonec nedošlo, ale na hřišti zůstává ležet Ostapenko. Ten je ovšem naprosto v pořádku a pouze šetří čas.
85
Konysbaev zůstal po souboji na hřišti a bude muset být střídán.
83
I tentokrát byla obrana domácích úspěšnější.
82
Útočný faul Keana vrací míč na kopačky domácích.
81
Míč se šťastně odrazil na hlavu O'Dey, který stál na zadní tyči, ale hlavičkou míč odpálil hodně mimo!
81
Rohový kop pro Irsko.
79
Irům se čas krátí a obrana Kazašů je stále výtečná.
77
Rozhkov zkusil střelu z otočky, ale vysoko přestřelil.
77
Kazaši vybojovali rohový kop.
75
Kazaši nenechávají Iry v klidu rozehrát a jsou čím dál aktivnější. Jde vidět, že pro tuto výhru jsou schopni udělat cokoliv.
73
Střela z velké dálky od Keana Sidelnikova nevyděsila.
71
Walterse nahradil Long.
71
Kazaši stále hrají svou strategii šetření času a Irsko začíná čím dál více faulovat.
69
První střídání i na straně domácích. Za střelce zatím jediného gólu Nusserbayeva přichází Dzholchiev.
68
Další nepovedený útok hostí, kterým se čas teď hodně rychle krátí.
67
Kazašům obrana nadále vychází a sem tam i zaútočí, aby Irové museli být stále opatrní.
64
Kazachstán skvěle drží míč, když ho získá a šetří tak cenné vteřiny. Irové na druhou stranu začínají být podráždění.
62
Ve hře se může pokračovat.
61
Konysbaev špatně dopadl na zem a bude muset být ošetřen mimo hřiště.
59
Místo Coxe jde na hřiště Doyle.
59
Přímý volný kop si zahráli i Kazaši, ale hosté se také snadno ubránili.
58
Míč sice zůstal ve vápně, ale ani jeden z Irů se ke střele nakonec nedostal.
56
Nejvýš se vyšplhal Sidelnikov a srazil míč na rohový kop.
56
Zkrácený rohový kop pro Iry.
55
Další výborná práce domácí obrany a máme tu odkop od branky v podání Sidelnikova.
52
Irové se stále nedokázali dostat do vápna domácích. Kazachstán zase s míčem na kopačkách nikam nespěchá.
49
Irové to teď mají opravdu těžké a nedaří se jim vůbec nic.
47
Kazachstán zatím stále pozorně brání a nedají Irům vyrovnání zadarmo.
46
Po prvním poločase vedou domácí a nedá se říct, že ne zaslouženě. Celkově byl poločas velmi vyrovnaný, ale v průběhu Irové hráli čím dál méně aktivněji a přišel zasloužený trest v podání Nurdauletova. Co s tím Irsko udělá v druhém poločase, teprve uvidíme.
45
Střelu McCarthyho zblokoval jeden z domácích obránců.
45
Rozhodčí nastavuje minutu.
44
Irsko se snaží něco rozehrát, ale 9 hráčů u vápna domácích jim zatím kazí všechny plány.
42
Bogdanov se nechal chytit do ofsajdu.
40
Irové se snaží něco vymyslet, ale Kazachstán teď zatáhl obranu a míč nepouští blízko svého vápna.
37
Kazachstán právě vstřelil branku!

A přišlo to, co přijít muselo. Irové byli stále méně aktivní a přišlo potrestání. Heinrich Schmidtgal odcentroval přesně na hlavu KAIRATA NURDAULETOVA, který propálil Westwooda.
30
Žlutou kartu viděl Nusserbayev.
35
Nepovedený roh Irska. Z dálky hlavičkoval nijak nebezpečně St. Ledger.
33
Míč poletoval vápnem Kazachstánu, ale ani jeden z Irů se nedostal ke střele.
31
Přímý volný kop ve formě zkráceného rohového kopu.
29
Další nepovedený útok vedený Keanem.
28
Stále se nacházíme v hluché pasáži bez šancí.
25
Další neúspěšný útok Kazašů. Snad se brzy dočkáme gólu, protože hra nám čím dál více upadá.
24
A i tentokrát z toho nic nebylo.
24
Další přímý volný kop pro Kazaše ze stejné vzdálenosti.
23
Do vápna se neprodral ani Keane.
21
Ani z tohoto nic nebylo. Obrana Irů funguje bezchybně.
21
Přímý volný kop z dálky si zahrajou i domácí.
18
U míče jsou překvapivě více Kazaši, ale k ničemu se nedostávají.
15
U míče Kazaši, ale nedaří se jim prorazit zálohu Irska.
13
Střílený centr skončil v rukavicích Sidelnikova.
13
Přímý volný kop z dálky pro Iry.
12
Příliš dlouhý centr na Nusserbayeva vrací míč na kopačky Irů. Máme tu hluchou pasáž utkání, kdy se nikdo nedostává ke střelám.
11
Kazaši zkusili rychlý protiútok, ale Irové se aktivně vrátili a nebezpečí zabránili.
10
Ani tentokrát Irové nedokázali dovést míč na kopačkách do vápna domácích a musí začít z vlastní půlky.
8
Bogdanov to zkusil z dálky, ale vysoko přestřelil.
6
Kazachstán už se do vápna hostí dlouho nepodíval, ale ani Irové už nepředvádějí tak pěkné kombinace, jako na začátku utkání.
5
Kazašská obrana zatím stále odolává, ale jestli budou v tomto náporu Irové pokračovat, tak by domácí museli mít hodně velké štěstí, aby neinkasovali.
4
Tentokrát se do hlavičky opřel Walters, ale branku také minul.
3
Tentokrát hlavička O'Dei, ale byla ztečována těsně mimo. Další roh.
3
McCarthy zpoza vápna vypálil technickou střelu na vzdálenější tyč, Sidelnikov dobře skočil a míč vyrazil na roh.
2
Ani Irové nebyli úspěšní, zatím se soupeři pouze oťukávají. Jde vidět, že nikdo nechce udělat sebemenší chybu.
1
První akce Kazašů skončila centrem do autu.
1

Kazachstán: Bogdanov, Kirov, Kislistyn, Konysbaev, Mukhtarov, Nurdauletov, Nusserbayev, Ostapenko, Rozhkov, Schmidtgal, Sidelnikov

Irsko: Cox, Keane, McCarthy, McGeady, O'Dea, O'Shea, St. Ledger, Walters, Ward, Westwood, Whelan
Favoritem jsou dnes Irové, kteří mají s fotbalem přeci jen více zkušeností než Kazachstán.
Irsko hned tříkrát vyhořelo v základní skupině Eura. Nejprve prohrálo s Chorvatskem 1:3, pak dostalo debakl od Španělska 0:4 a radovala se i Itálie 0:2. Následně hrálo Irsko pouze jedno přípravné utkání se Srbskem, se kterým remizovalo 0:0.
Kazaši hráli od únoru pouze dvě přípravná utkání. Nejprve na domácím hřišti převálcovali Kyrgyzstán 5:2, ale na hřišti Arménie padli 0:3.