To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním utkání se ze tří bodů radují fotbalisté favorizovaného Řecka, které se ale na své "hubené" vítězství museli hodně natrápit. O tom, že se ve Vaduzu dnes odehrála urputná bitva, svědčí i množství faulů a velké množství udělených karet. Nakonec tuto bitvu, v níž byli hosté přece jenom o trochu lepší, rozhodl jediný gól hostujícího Mitroglou.
90+4
Stále se hraje, domácí rohový kop soupeře dokázali ubránit.
90+3
Ještě si hosté rozehrají rohový kop z levé strany.
90+2
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Christen, přichází Gubser.
90+2
Probíhá již druhá minuta nastaveného času, domácí se marně snaží o vyrovnání.
90
Devadesátá minuta, domácí kombinují na polovině soupeře.
88
V samém závěru si Řekové drží svého soupeře daleko od vlastní brány, to je to nejlepší k udržení nejtěsnějšího vedení.
86
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wieser, přichází Yildiz.
85
Sotiris Ninis rozehrává volný kop z levé strany, nakonec je z toho střela Ioannise Maniatise, míč letí velde branky.
84
Domácí Michele Polverino fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky a dostává za tento faul žlutou kartu.
84
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Christodoulopoulos, přichází Papadopoulos.
84
Fanastickými zákroky drží Jehle svůj tým v dostřelu od svého dnešního soupeře, Řekové se po střele Mitrogloua drží za hlavu!
83
Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany.
82
Hosté kombinují na vlastní polovině.
80
Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, vypadá to, jako by se Řekové se svým náskokem spokojili a soustředí se na obranu.
78
Yves Oehri se do zakončení nedostal, ač domácím stačí gól k dalšímu skvělému výsledku a zisku velmi cenného bodu!
76
Sandro Wieser fauluje na vlastní polovině, v blízkosti půlící čáry, hosté rozehrávají.
75
Rohový kop Řecka z levé strany odvrací obrana domácích.
74
Hosté mohli svůj náskok zvýšit, ale obě velké šance hostů dokázal zneškodnit skvělý Jehle!
72
Řecko právě vstřelilo branku!
A favorit se prosadit dokázal! KOSTAS MITROGLOU dokázal zužitkovat přesnou přihrávku před branku a "hokejově" zakončil do prázdné branky, Řecko vede 1:0!
70
Favorizované Řecko má na vstřelení vedoucího gólu posledních dvacet minut, dokáže to?
68
Rohový kop pro Řecko, hosté rozehrávají z levé strany. Obrana domácího týmu odvrací.
67
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tachtsidis, přichází Karagounis.
66
Dalším vyloučeným hráčem je domácí David Hasler, který dostává žlutou kartu za faul na Torosidise!
65
Hra se velmi vyrovnala, to je zajímavý průběh!
63
N. Hasler dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině.
62
Hraje se ve středu hřiště.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále drží bezbrankovou remízu s favorizovaným Řeckem!
59
A pozor, Chose Holebas se "opřel" do faulujícího Christena a dostává žlutou kartu, to je ale již druhá, takže vyloučení!
58
Po souboji s Holebasem dostává domácí Christen žlutou kartu.
57
Míč končí až u Jehleho, který vykopává.
56
Domácí útočí, Yves Oehri však ztrácí míč na pravé straně a domácí se musí bránit.
54
To byla gólová hlavička Konstantinose Mitroglou, který si naskočil na centr Christodoulopoulose z levé strany, míč letí těsně vedle branky!
52
Utkání provází spousta faulů v osobních soubojích, které nepříjemně kouskují hru.
51
Fotbalisté Řecka jsou ve druhém poločase jasně lepší, vedoucí gól doslova "visí ve vzduchu"!
50
Mitroglou se dostává ke střele, ani po této šanci se skóre nemění.
48
Hosté nedokázali z této šance nic vytěžit, hrají domácí.
47
David Hasler dostává žlutou kartu za faul na Holebase, kterého v blízkosti vlastního vápna stáhl za dres.
47
Řekové začínají zostra, do pokutového území letí centr z levé strany, obrana domácího týmu odvrací.
46
46
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Kone, přichází Ninis.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:46 hodin.
Po prvních pětačtyřiceti minutách se v Rheinparku skóre nezměnilo, což je pochopitelně dobrým vysvědčením pro fotbalisty Lichtenštejnska. Favorizovaní Řekové se zatím trápí, jejich hra zatím postrádá kvalitu a tak není divu, že je stav bezbrankový.
45+1
V první minutě nastaveného času dostává hostující Holebas žlutou kartu za faul na polovině soupeře.
45
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, na první gól si stále musíme počkat, blíže k němu měli v první půli hosté.
43
Střela Burgmeiera končí mimo branku Řecka.
42
Řecko má k dispozici autové vhazování z levé strany z blízkosti levého praporku, na polovině soupeře.
41
Sudí Todorov rozdává žluté karty, Torosidis dostává žlutou kartu, ač to vypadalo, že byl on sám faulován.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, stále na první gól čekáme, dočkáme se ještě do poločasové přestávky?
39
Útočí Řecko, ale vše končí nepřesným centrem z pravé strany.
38
Domácí vhazují z pravé strany na polovině soupeře.
36
Souboj Polverina a Katsouranise na polovině Lichtenštejnska končí vzájemným podáním ruky.
34
Útočná akce hostů končí odmávaným a odpískaným ofsajdem Christodoulopoulose.
32
A právě faulovaný Christodoulopoulos rozehrává z levé strany, to byl dobrý pokus, hlavičkuje Kone, míč končí těsně nad brankou!
31
Oehri fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky Christodoulopoulose, dobrá standardní situace pro Řecko.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté jsou zatím mírně aktivnější, ale domácí se jim svým snaživým výkonem dokáží vyrovnat, na první branku si musíme stále počkat.
29
Zajímavý tah domácí lavičky, Lichtenštejnskou stahuje svého kapitána z hrací plochy!
28
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Frick, přichází Christen.
26
Domácí kapitán Frick dostává žlutou kartu, je již třetím potrestaným hráčem v zápase.
23
Lichtenštejnsko hraje s favorizovaným Řeckem zatím vyrovnanou partii.
22
Útočnou akci domácích končí dalším faulem hostů, provinil se Kone, který za tento faul dostává dokonce žlutou kartu!
21
Polverino faulován na polovině Řecka, provinil se kapitán hostů Katsouranis.
20
Favorizovaní Řekové toho zatím příliš v úvodních dvaceti minutách nepředvedli.
18
Střelecký pokus domácího Davida Haslera míří nad branku Řecka, Kaznezis vykopává.
16
Pokus o signál domácím nevyšel a hosté okamžitě přechází do protiútoku.
15
Volný kop vybojovalo Lichtenštejnsko na polovině Řecka, fauloval Kone.
13
Domácí zkouší zaútočit, jsou na polovině soupeře.
12
Wieser fauluje Koneho na vlastní polovině, hosté rozehrají volný kop z pravé strany.
10
Ale hosté se do zakončení nedostali, míč nakonec končí až u gólmana Řecka, Kaznezise.
9
Řecko rozehrává rohový kop z levé strany.
8
Hosté rozehráli volný kop, nakonec míč sbírá gólman Jehle.
7
Franz Burgmeier dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině.
7
Řecko má k dispozici autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře.
6
Úvod zápasu provází série nepřesných přihrávek na obou stranách.
5
Domácí vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
3
Zatím sledujeme opatrný úvod zápasu.
1

Lichtenštejnsko: Jehle – Oehri, Quintans, Stocklasa, Hasler, Frick (C), Burgmeier, Hasler, Christen, Wieser, Polverino

Řecko: Kaznezis – Maniatis, Siovas, Kone, Mitroglou, Torosidis, Christodoulopoulos, Papastathopoulos, Holebas, Katsouranis (C), Tachtsidis

Rozhodčí: Todorov – Slavov, Valkov (vš. BUL).
Vítejte u onlajn přenosu utkání kvalifikační skupiny G o postup na Mistrovství světa v kopané, v němž LICHTENŠTEJNSKO přivítá v Rheinpark Stadion ve Vaduzu ŘECKO.
LICHTENŠTEJNSKO
Tradiční outsider kvalifikačních bojů v aktuální světové kvalifikaci již dvakrát překvapil, a to vždy na vlastním hřišti ve Vaduzu. Nejprve v březnu letošního roku vybojovalo Lichtenštejnsko remízu 1:1 a stejným výsledkem skončil i zápas se Slovenskem, kdy slovenští reprezentanti vyrovnali až v 73. minutě zásluhou Jána Ďurici. S dvěma body jsou tak poslední, ale pro malé knížectví jsou tyto dva body obrovským výsledkem!
ŘECKO
Řekové jsou aktuálně na druhém místě kvalifikační tabulky, navíc se slušným bodovým ziskem třinácti bodů, což jim dávám velmi dobrou šanci pro vybojování alespoň baráže. Na vedoucí Bosnu ztrácejí Řekové pouze tři body, takže zaútočit mohou i na první místo! V kvalifikaci mají na svém kontě pouze jednu prohru (1:3 v Bosně), dnes se od nich očekávají jednoznačně tři body!