Kvalifikace MS -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Polsko - 5. října 2017   18:00

Ukončeno
Arménie
Arménie
39' Hambardzumjan (Mchitarjan)
1:6
(1:3)
Polsko
Polsko
3' Grosicki  (Ł. Piszczek) • 18' Lewandowski   • 25' Lewandowski  (Grosicki) • 58' Błaszczykowski   • 64' Lewandowski  (Grosicki) • 89' Wolski  

Sestava Arménie
Melikseťan – K. Hovhannisjan, Hambardzumjan, T. Voskanjan, Artak Jedigarjan – G. Malakjan – Kadymjan (62. E. Malakjan), Korjan (66. A. Manučarjan), Mchitarjan (C), Adamjan (74. Manojan) – Barseghjan.
Sestava Polsko
Szczęsny – Ł. Piszczek, Glik, Pazdan (85. Cionek), Bereszyński – Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty (59. Mączyński), Grosicki (72. Wolski) – P. Zieliński – Lewandowski (C).
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:9.
Je konec! Polská reprezentace zcela dle očekávání přejela reprezentaci Arménie poměrem 6:1, což značí zisk plného počtu bodů. Za hosty dnes úřadovala dvojice Lewandowski – Grosicki, která byla téměř u všech branek. Naopak domácí předvedli průměrný výkon, avšak nedůslednosti v obranné vazbě zapříčinily debakl.
90+2'
Konec zápasu.
90'
Utkání bude nastaveno o dvě minuty.
89'
Polsko právě vstřelilo branku!
Máme tu ještě jednu branku! Blaszczykowskiho přihrávka byla sražena přimo na kopačku RAFALA WOLSKIHO, který už měl snadnou práci.
87'
Utkání se nekompromisně blíží ke svému konci. Poláci jsou i nadále aktivnějším týmem a svého soupeře nepouští vůbec k míči.
86'
Poloprázdný stadion v Jerevanu opouští několik desítek fanoušků. Není se čemu divit, na jakékoliv snížení to dle herního projevu opravdu nevypadá.
85'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Michał Pazdan, přichází Thiago Cionek.
85'
Čtvrtý rohový kop hostujícího výběru byl odvrácen, následný centr na malé vápno pro změnu odvrátil pozorná Hovhannisjan.
84'
Žlutou kartu dostává Davit Manojan (Arménie).
84'
Tak dlouho si Zielinski naváděl míč, až do něj uhodil. Sympatická navštívenka končí pouze na připraveném Meliksetjanovi.
83'
Čas kvapí a kvapí. Polsko nebojácně kráčí za ziskem tří bodů, domácí už vypadají odevzdaným dojmem.
79'
Přenesení těžiště hry na Lewandowskiho sice našlo skutečně hostujícího útočníka, ten se ale v době nahrávky pohyboval v ofsajdu.
78'
Na opačné straně přihrával Blaszczykowski pod sebe naběhnuvšímu Piszczekovi, který se s trochou smůly nedokázal dostat přes protihráče.
77'
Z ničeho nic velká šance Arménie! Mchitarjan náramnou přihrávkou uvolnil Malakjana, který z úhlu nedokázal prostřelit brankáře.
76'
Domácí lodivod využil už všechna svá střídání, naopak ten polský stále může sáhnout k ještě jedné náhradě.
75'
Hladový Lewandowski nahrál na roh šestnáctky na Wolskiho, který nedokázal obejít Hambardzumjana. Hra se stěhuje na druhou stranu.
74'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Sargis Adamjan, přichází Davit Manojan.
74'
Sledujeme vcelku nezáživnou pasáž utkání, která je lokalizována ke středovému kruhu. Arménie se snaží alespoň o kosmetické snížení.
73'
Z hrací plochy odešel jeden z nejaktivnějších hráčů dnešního utkání Kamil Groski. Hostující záložník se podílel hned na třech brankách.
72'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Rafal Wolski.
69'
Hovhannisjan sympaticky vyvezl balón, který adresoval Malakjanovi. Střídající hráč ale neuspěl s finální přihrávkou na Bargesghjana.
68'
Po dalším nezdaru, kdy se Adamjan nedostal ani k centrovanému balónu, bude znuděný polský brankář vykopávat od své svatyně.
67'
Vysoké vedení hostů je zapříčeněné i velmi špatně fungující obranou Arménie. Ta je v bránění kolem své šestnáctky hodně nedůsledná.
66'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Ruslan Korjan, přichází Armen Manučarjan.
64'
Polsko právě vstřelilo branku!
ROBERT LEWANDOWSKI kompletuje hattrick! Kanonýr mnichovského Bayernu si seběhl na přízemní přihrávku před odkrytou branku, odkud měl už snadnou práci.
64'
Už, už to vypadalo, že budou má slova vyslyšeno, rychlonohý Malakjan se ale nedostal k míči. Szczesny byl hodně rychle z branky.
63'
Arménie je ale ve druhém poločase výrazně aktivnější. Co je to platné, když se domácí fotbalisté nedokážou dostat k zakončení.
63'
Míč si samozřejmě postavil zkušený Mchitarjan, jenž centroval k penaltovému puntíku. Polský výběr neměl žádné starosti.
62'
Hovhannisjan přihrával na pravé křídle, do míče ale strčil nohu Grosicki. Domácí celek tak bude zahrávat rohový kop.
62'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Heham Kadymjan, přichází Edgar Malakjan.
59'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Krzysztof Mączyński.
58'
Polsko právě vstřelilo branku!
Jenomže hosté si berou tříbrankové vedení zpět! JAKUB BLASZCZYKOWSKI převzal balón, udělal nekolik kroků a poté zamířil nekompromisně k tyči.
58'
Polská obranná hradba velmi dobře brání kolem svého pokutového území. Nejdříve Korjan neuspěl s přihrávkou, posléze byl neúspěšný také Adamjan.
58'
Kadimjan neprošel kolem dvojice protihráčů, na druhé straně si vylámal zuby také Lewandowski. Nepřesný úsek ještě skončil Pazdanovým faulem.
57'
Dle herního projevu hostů je patrné, že se nikam tlačit už nebudou. Dvoubrankový náskok se zřejmě jeví jako dostačující.
56'
Naši sousedé se konečně zmocnili míče na delší časový úsek, posléze následovalo Glikovo nepřesné přenesení hry.
55'
Blaszczykowski to zkusil pro změnu ofenzivní činností, míč si ale hodil až moc před sebe. Míč pro domácí tým.
54'
Míč si postavil kapitán Mchitarjan, jehož exekuce byla hodně nepovedená. Hrací předmět doletěl pouze na nohu prvního bránícího protivníka.
53'
Jemným držením si vypomohl Blaszczykowski, po jehož faulu logicky bude následovat standardní situace.
52'
Bereszynski měl velké starosti s napadajícím Kadimjanem, jako poslední se dotkl míče právě hostující hráč. Autové vhazování pro Arménii.
51'
Úvod druhého poločasu je značně vyrovnanější, domácí jsou nakopnuti konktaktní brankou z konce prvního dějství.
50'
Polský výběr vhazoval na útočné polovině, kombinace Grosickiho s Bereszynskim nakonec vedla až na kopačku Szczesnyho.
49'
Z obrovské vzdálenosti zkusil své štěstí střelec jediné domácí branky Hambardzumjan, jehož střela neměla sebemenší šanci na úspěch.
48'
Poprvé se s míčem setkali také Poláci, kteří okamžitě přišli o balón. Těžiště hry je v tuto chvíli uprostřed hřiště.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, rozehrávku si vzali na starost tentokráte domácí fotbalisté, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas je za námi. Spokojenější odcházejí do kabin hráči Polska, kteří po prvním poločase vedou přesvědčive 3-1. Hosté tak naplňují pozici favorita utkání a v poklidným tempu kráčí za ziskem plného počtu bodů.
45'
První poločas skončil.
44'
Po delší době se nám ukázal také Lewandowski, který dokázal svojí aktivitou vybojovat alespoň autové vhazování.
43'
Sledujeme poslední minutky prvního dějství. Poláci už opět hrají s míčem na kopačkách, konkrétněji to bude Piszczek, který bude vhazovat.
39'
Arménie právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom se domácí dočkali! Na centrovaný míč si naskočil HOVHANNES HAMBARDZUMJAN, jehož hlavička zamířila přesně k bližší tyči.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá maximálně s jednominutovým nastavením.
38'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo. Míč si vzal na starost Mchitarjan, jehož pumelenice pouze narazila do čtyčlenné zdi.
37'
To ale může přijít nyní, neboť Linetty fauloval Mchitarjana kousek před vlastní šestnáctkou. Přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.
36'
Pokud nezaujatý fanoušek očekával vyrovnanou podívanou, pak musí být hodně zklamán. Arménie je stále bez jakéhokoliv zakončení.
35'
Do další velké šance se dostával Krychowiak, který si našel balón ve vzdušném prostoru. Následná hlavička doletěla kousek vedle tyče.
34'
Lewandowski si všiml na levé straně osamoceného Grosickiho, který se ale v době přihrávky nacházel v ofsajdovém postavení.
33'
Sledujeme jednostrannou fotbalovou podívanou. Arménie se už hodně dlouhou dobu nepodívala na útočnou polovinu.
32'
Piszczek chtěl stočit míč do šestnáctky, místo nadýchaného centru ale přiletěl pouze skákavý balón, se kterým si obrana poradila.
31'
Hosté už znovu okupují útočnou zónu a svého soupeře takřka nepouštějí k balónu. Momentálně je míč na kopačce Krychowiaka.
26'
Časomíra ještě nepřesáhla ani třetinu utkání a zdá se, že o vítězi utkání je už rozhodnuto. V tuto chvíli budou domácí usilovat o co nejmenší brankový příděl.
25'
Polsko právě vstřelilo branku!
Hosté odskakují na rozdíl tří branek! Polsko zahrávalo nepřímý kop z penaltového puntíku, míč byl poslán na kopačku ROBERTA LEWANDOWSKIHO, který propálil všechno, co má stálo v cestě.
25'
Teď se hvězdný polský útočník dostal k zakončení. Střela z velkého úhlu překvapivě nadělala Meliksetjanovi velké problémy.
24'
Aktivní Lewandowski obdržel krátkou přihrávku, následný driblink k šestnáctce stačila zpacifikovat obrana Arménie.
23'
Artak Jedigarjan si to namířil až na útočnou polovinu, tam ho ale skvěle dostoupil Blaszczykowski, který si splnil obranné povinnosti.
22'
Zčistajasna přiletěl dlouhý míč na Lewandowskiho, jehož zpracování bylo ztečováno do zámezí. Následný roh v poklidu domácí ubránili.
21'
V tuto chvíli se na hrací ploše neděje nic zajímavého. Hosté jsou i nadále v držení balónu, avšak daleko od Meliksetjana.
19'
Polsko tak využilo i svojí druhou velkou příležitost, kterou si vytvořilo a domácí to nyní mají více než těžké.
18'
Polsko právě vstřelilo branku!
Hosté zahrávali přímý kop, k jehož exekuci se postavil ROBERT LEWANDOWSKI. Kanonýr Bayernu Mnichov nádherně obstřelil zeď a následně prostřelil také brankře.
17'
Adamjanovi sice odskočil balón od kopačky, nicméně v tom byla teč protihráče. Domácí se ujmou autového vhazování.
16'
Pazdan předvedl velmi důležitý obranný zákrok, neboť odkopl míč před dotírajícím Barseghjanem. Arménie kombinuje na své polovině.
15'
Poláci hodně polevili ve své aktivitě, což je na hře znát. Hráči v bílých dresech očividně nikam nespěchají a spíše nechávají hrát svého protivníka.
14'
Nesledujeme zrovna záživný úvod utkání, hraje se spíše ve středu hrací plochy, kde se svádí nespočet osobních soubojů.
13'
Konečně i domácí celek se dostal k souvislejší kombinaci, poté ale následovala nepřesná dalekonosná přihrávka z kopačky Kadymjana.
11'
Míč si postavil středopolař Neapole Zielinski, jehož vzdušná nabídka doputovala pouze na hlavu protihráče.
10'
Arménci se dopustili dalšího faulu, konkrétněji to byl Artak Jedigarjan. Hosté budou zahrávat standardní situaci.
9'
Tohle už bylo o dost lepší. Další z řady centrů tentokráte doputoval na hlavu Blaszczykowskiho, který v záklonu hlavičkoval zhruba dva metry nad.
8'
Právě hostující kanonýr centroval do po pokutového území, svůj záměr ale až moc přetáhl. Polsko pokračuje s míčem na kopačkách.
7'
Těžiště hry je momentálně až u Szczesnyho, který se po krátkém rozmyšlení odhodlal k nákopu až na kapitána Lewandowskiho.
6'
Lewandowski ještě zastihl balón na hrací ploše a následně přihrál zpět na Blaszczykowskiho, který byl poslán k zemi.
5'
Naši sousedé mají i nadále více ze hry. Arménie je v úvodu hodně zbrklá, což pocítil také jejich dnešní soupeř z Polska.
4'
Na první branku dnešního utkání jsme tak nemuseli dlouho čekat. Polsko se dle očekávání dostalo do brzkého vedení.
3'
Polsko právě vstřelilo branku!
Máme tu první branku dnešního utkání! Piszczek si seběhl až k hranici šestnáctky, odkud zpětnou přihrávku nalezl kopačku KAMILA GROSICKIHO, který se nemýlil.
3'
První hezký centr předvedl Grosicki, který v šestnáctce hledal Lewandowskiho. Ten byl u míče jako první, svojí hlavičku ale poslal vysoko nad.
3'
S míčem se poprvé seznámila také Arménie, ovšem na krátký časový úsek. Malajkan se dopustil nedovoleného zákroku.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní rozehrávku obstarali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Arménie: Melikseťan – K. Hovhannisjan, Hambardzumjan, T. Voskanjan, Artak Jedigarjan – G. Malakjan – Kadymjan, Korjan, Mchitarjan (C), Adamjan – Barseghjan.
Náhradníci: Beglarjan, Manukjan – Daghbašjan, Darbiňan, Grigorjan, E. Malakjan, Manojan, A. Manučarjan, Mikaeljan, Simonjan.

Polsko: Szczęsny – Ł. Piszczek, Glik, Pazdan, Bereszyński – Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Grosicki – P. Zieliński – Lewandowski (C).
Náhradníci: Fabiański, Skorupski – Cionek, Kamiński, Kędziora, Mączyński, Makuszewski, Wilczek, Wolski, Wszołek, Góralski..
Polsko

Na druhé straně stojí soupeř těžkého kalibru Polsko. Naší sousedé zatím kralují skupině E, ve které mají tříbodový náskok na Černou Horu a Dánsko. Poláci ucítili hořkost pouze v jednom případě z osmi, v naprosto katastrofálně zvládnutém utkání podlehli Dánům 4:0. Hostující tým dnešního utkání se tradičně opírá o střelecké služby Roberta Lewandowski, jenž zatím skóroval ve dvanácti případech.
Arménie

Fotbalisté Arménie jsou ve své skupině až na páté pozici, což se dalo vzhledem ke kvalitám soupeřů očekávat. Domácí celek dnešního utkání doposud nasbíral pouze šest bodů, za dvě výhry proti Černé Hoře a Kazachstánem. Arménii trápí velice bídná defenzíva, která zatím připustila obdrženou branku hned 18x.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Hráči se nám opět shromáždili na reprezentačním srazu, což znamená jediné – kvalifikace mistrovství světa. My budeme společně sledovat souboj mezi Arménií a Polskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.Klasická verze
Mobilní verze