Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Andorra - 3. září 2017   18:00

Faerské ostrovy
31' G. Sørensen (Benjaminsen)
1:0
(1:0)
Andorra
Andorra
Nielsen – Færø, Gregersen (C), Baldvinsson – Tór Næs, Benjaminsen, Joensen (54. Jakobsen), V. Davidsen – Vatnhamar, Edmundsson (85. K. Olsen), G. Sørensen (90+1. Bartalsstovu).
Sant – Vella, Spiteri (vš. MLT)
Tórsvøllur, Torshavn, Faerské ostrovy
Andorra
J. Gómes – Jordi Rubio (69. Aarón Sánchez), Lima (C), Llovera, Jesús Rubio – E. García (77. Sebastián Gómez), Rebés, M. Vieira, San Nicolás – Pujol, A. Martínez (88. G. Riera).

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Faerské ostrovy dokázaly dnes doslova přetlačit svého soupeře a díky jedinému gólu si připsat nesmírně cenné tři body. Andorra byla ve druhé půli lepší, ale vyrovnat se jí již nepodařilo. Faerské ostrovy ve druhé části jen bránily, rozhodně to nebyl takový výkon, jako v poločase prvním, nicméně nakonec to k udržení těsného náskoku stačilo.
90+4'
90+2'
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, domácí se stále ze všech sil snaží udržet těsné vedení.
90+1'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Gilli Sørensen, přichází Kaj Leo í Bartalsstovu.
90'
Žlutou kartu dostává Gabi Riera (Andorra).
88'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Gabi Riera.
87'
Hosté připravují poslední střídání, do hry se chystá útočník Gabi Riera.
85'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Klæmint Olsen.
82'
Ne, Andorra se vyrovnání nedočkala, Ildefons Lima (Andorra) fauluje Baldvinssona.
81'
Rohový kop pro hostující tým, dočkáme se vyrovnávací branky?
80'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Faerských ostrovů.
79'
Hraje se ve středu hřiště, domácí nakopávají míč dopředu, kde je ale Jóan Símun Edmundsson (Faerské ostrovy) v ofsajdu.
77'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Emili García, přichází Sebastián Gómez.
76'
Znovu se nehraje, na trávníku zůstává ležet domácí Odmar Færø, kterého zřejmě Pujol nakopl do oblasti břicha.
74'
Marc Pujol (Andorra) rozehrál, ale nepřesně, míč se domácím povedlo odvrátit.
73'
Volný kop Andorry, hosté rozehrají z pravé strany.
72'
Ani z dalšího rohového kopu se Faerské ostrovy prosadit nedokázaly.
71'
Je před námi poslední dvacetiminutovka, v níž budeme sledovat snahu Faerských ostrovů udržet těsné vedení.
70'
Žlutou kartu dostává Moisés San Nicolás (Andorra).
69'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Jordi Rubio, přichází Aarón Sánchez.
67'
Emili García (Andorra) zastavuje akci soupeře faulem, hosté se tak budou muset stále bránit.
66'
Andorra ztrácí míč, domácí jdou dopředu po pravé straně.
64'
Moisés San Nicolás (Andorra) ostře atakuje Vatnhamara, hosté rozhodně nehrají v rukavičkách.
62'
Odkop od branky Faerských ostrovů, které se víceméně jen soustředí na udržení náskoku.
60'
Hraje se ve středu hřiště, i nyní sledujeme velmi bojovný fotbal s množstvím faulů.
58'
Emili García (Andorra) vyslal z dálky spíše propagační střelu, Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) zůstal opět bez práce.
56'
Atli Gregersen (Faerské ostrovy) fauluje na útočné polovině, míč pro Andorru.
55'
Žlutou kartu dostává Emili García (Andorra).
54'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Róaldur Jakobsen.
53'
Andorra získává rohový kop z pravé strany, pro míč si jde Marc Pujol (Andorra).
52'
Marc Pujol (Andorra) byl nyní v pozici faulovaného, čímž končí útočná akce domácích.
50'
V podání Pujola to byl zákrok na kartu, nicméně sudí tento zákrok kartou neocenil.
49'
Marc Pujol (Andorra) fauluje ve středovém kruhu.
48'
Je tu další útočná akce Andorry, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
47'
Aktivní vstup Andorry do druhého poločasu korunuje střela Marca Rebése, která ale zamířila vedle branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Je za námi první poločasu, který moc fotbalových momentů nenabídl. Andorra měla v posledních sekundách ještě roh, ale hosté se v první půli nedokázali prosadit a v podstatě Nielsena neohrozili. Zato Faerským ostrovům se podařilo dát důležitý gól, když se ve 31. minutě prosadil Gilli Sørensen. Vedení domácích je zasloužené, v první půli byli nebezpečnější a mnohem aktivnější, než hosté.
45+2'
45+1'
Čtvrtý rozhodčí informuje o tom, že se bude hrát minuta navíc.
45'
Faerské ostrovy měly volný kop na útočné polovině, ale snahu domácích přerušil odpískaný ofsajd.
43'
Alexandre Martínez (Andorra) odcentroval z levé strany, gólman Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) stahuje míč ze vzduchu a bude moci rozehrát.
42'
Další faul přerušil hru, tentokrát to již rozhodčí ocenil kartou, provinil se René Joensen (Faerské ostrovy).
41'
Míč v autu, domácí mohou vhazovat.
40'
Série faulů nyní nepříjemně kouskuje hru, což se projevuje na její klesající úrovni.
39'
Marc Pujol (Andorra) fauluje na polovině soupeře, míč pro Faerské ostrovy.
37'
Právě k Limovi musí být přivolán lékař týmu.
36'
Souboj Ildefonse Limy (Andorra) a Jóan Símun Edmundssona (Faerské ostrovy) u vápna hostujícího týmu, hostující borec zůstává na trávníku.
34'
Márcio Vieira (Andorra) se nyní zlobí na rozhodčího, který mu odpískal útočný faul.
33'
Další útočná akce domácích, kteří se nyní drží s míčem na pravé straně.
31'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Fróði Benjaminsen sklepl míč ve vápně na GILLI SØRENSENA, který si zpracoval míč prsama a poslal ho mezi nohama obránce do sítě.
31'
Akce domácích po pravé straně, hosté se formují před vlastní šestnáctkou.
30'
Marc Pujol (Andorra) rozehrál, na vzdálenější tyči se po míči natahoval Martínez, který ho ale netrefil.
29'
Hosté vybojovali svůj první rohový kop, který rozehrají z levé strany.
28'
Marc Pujol (Andorra) fauluje René Joensena a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
27'
Hned za půlící čárou končí další kombinace Andorry.
26'
Jónas Tór Næs (Faerské ostrovy) opět v ofsajdu, nicméně hostům se vůbec nedaří držet míč.
24'
René Joensen (Faerské ostrovy) nedovoleně atakoval gólmana Gómese, míč pro Andorru.
23'
Další roh pro Fareské ostrovy, domácí rozehrají opět z levé strany.
22'
Rógvi Baldvinsson (Faerské ostrovy) se dostal na hranici malého vápna k hlavičce, ale míč poslal nad branku.
21'
Dmácí získávají další roh, rozehrají ho znovu z levé strany.
20'
Faerské ostrovy získávají rohový kop.
19'
Jónas Tór Næs (Faerské ostrovy) na pravé straně v ofsajdu, akce domácích končí.
17'
Jónas Tór Næs (Faerské ostrovy) zkoušel odcentrovat, ale to se mu nepodařilo, míč mají i tak domácí.
16'
Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany.
14'
Jóan Símun Edmundsson (Faerské ostrovy) fauluje v hlavičkovém souboji, v pokutovém území, Josep Gómes vykopává.
13'
Další neúspěšný volný kop domácích, kteří ale rychle získávají míč zpět.
12'
Žlutou kartu dostává Jordi Rubio (Andorra).
11'
Domácí zahrávali volný kop z pravé strany, ale znovu se prosadit nedokázali.
10'
Úvodní desetiminutovka naznačila, že domácí budou mít převahu, ale hosté se zatím dobře brání.
8'
Faorské ostrovy jdou dopředu po pravé straně.
6'
Andořané měli k dispozici volný kop, ale míč nakonec končí nad brankou Nielsena.
5'
Marc Pujol (Andorra) nedovoleně zastaven na útočné polovině, míč pro Andorru.
4'
Sølvi Vatnhamar (Faerské ostrovy) rozehrál volný kop domácích, ale trefil pouze hlavu bránícího Limy.
2'
Volný kop získávají domácí, u pokutového území Andorry.
1'

Faerské ostrovy: Nielsen – Færø, Gregersen (C), Baldvinsson – Tór Næs, Benjaminsen, Joensen, V. Davidsen – Vatnhamar, Edmundsson, G. Sørensen.
Náhradníci: Gestsson, Hansen – Bartalsstovu, Jakobsen, Askham, Jónsson, Nielsen, Løkin, Johannesen, K. Olsen.

Andorra: J. Gómes – Jordi Rubio, Lima (C), Llovera, Jesús Rubio – E. García, Rebés, M. Vieira, San Nicolás – Pujol, A. Martínez.
Náhradníci: Pol – G. Riera, S. Moreno, Aarón Sánchez, Sebastián Gómez, Marc García, Maneiro.

Rozhodčí: Sant – Vella, Spiteri (vš. MLT).
Oba týmy se spolu v kvalifikaci již utkaly, v březnu letošního roku se v Andoře oba týmy rozešly smírně po bezbrankové remíze. Zároveň již oba týmy ale překvapily, když v kvalifikační skupině B dokázaly zvítězit! Andorra v posledním kvalifikačním duelu porazila Maďarsko 1:0, které si touto senzační prohrou řádně zkomplikovali cestu na šampionát. Faerské ostrovy pak zaskočily Lotyšsko, na jehož půdě dokázaly zvítězit v říjnu 2:0!
Vítejte u dnešního on-line utkání kvalifikace na postup na fotbalové MS, v němž domácí FAERSKÉ OSTROVY přivítají ANDORRU.