Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Itálie : Makedonie - 6. října 2017   20:45

Itálie
Itálie
40' Chiellini (Immobile)
1:1
(1:0)
Makedonie
Makedonie
77' Trajkovski  (Panděv)
Itálie
Buffon (C) – Barzagli (46. Rugani), Bonucci, Chiellini – Zappacosta, Parolo, Gagliardini (75. Cristante), Darmian – Verdi (64. Bernardeschi), L. Insigne – Immobile.
Martins – Santos, Pinto Campos (vš. POR)
Stadio Olympico, Turín, Itálie
Makedonie
Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Velkovski (75. Zajkov) – Radeski, Spirovski, E. Bardi, Alioski – Panděv (C) (80. Tričkovski), Hasani (64. Trajkovski) – Nestorovski.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Makedonci slaví historický úspěch v podobě získaného bodu! Dnešní utkání se hrálo jakoby z nutnosti, domácí zvládli první půli, v té druhé jako by ztratili chuť se o výsledek porvat a přenechali aktivitu soupeři. Ten nakonec dokázal vyrovnat a pak již favorizovaní Italové nedokázali s výsledkem nic udělat.
90+3'
90+3'
Špatný odkop od branky Makedonie, domácí se dostávají k míči.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty, mezitím domácí rozehráli rohový kop z pravé strany. jenže míč odvrací do autu bránící Gjoko Zajkov.
90'
Ciro Immobile bojuje s míčem na pravé straně, nakonec je z toho ještě roh pro Italy.
87'
Znovu se hra odehrává především ve středu hřiště, jako by to již chtěla obě mužstva nějak dohrát.
85'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na vlastní polovině.
84'
Italové s míčem ve středu hřiště, následuje pas na pravou stranu, který míří na Immobileho, ten posílá míč Zappacostovi, který ho ztrácí.
82'
Registrujeme spíše propagační střelu Bernardeschiho z hranice vápna, míč letěl několik metrů vedle branky Makedonie.
80'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Ivan Tričkovski.
79'
Italové po delší odmlce opět na polovině soupeře, uvidíme, jak je vyburcuje inkasovaný gól.
77'
Makedonie právě vstřelila branku!
Ano, o toto si Italové svou pasivitou koledovali! Makedoncům patřily poslední minuty, které nyní pečetí ALEKSANDAR TRAJKOVSKI. Ten dostal parádní pas od Panděva a z pravé strany naběhl před Buffona, kterého dokázal překonat střelou ke vzdálenější tyči.
75'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Darko Velkovski, přichází Gjoko Zajkov.
75'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Bryan Cristante.
73'
Ezgjan Alioski (Makedonie) si nyní nekomplikoval život, odkopl míč na polovinu Italů.
71'
A mohlo být neveselo truchlivo, z pohledu domácích! Ilja Nestorovski (Makedonie) se totiž dostal k hlavičce, před Buffonem, ale poslal míč přímo do míst, kde stál kapitán Italů.
70'
Lorenzo Insigne vyslal dopředu Immobileho, který poté ale pokazil centr z levé strany, hosté tak otáčí.
69'
Žlutou kartu dostává Marco Parolo (Itálie).
67'
Aleksandar Trajkovski s míčem na pravé straně, v souboji s Insignem ale ztratil míč.
66'
Gianluigi Buffon (Itálie) pochopitelně nespěchá s odkopem od vlastní branky.
65'
Makedonci se nyní ve čtyřech ženou dopředu, ale vše zkazil Marjan Radeski, který nedokázal dát první přihrávku...
64'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Federico Bernardeschi.
64'
Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Ferhan Hasani, přichází Aleksandar Trajkovski.
63'
Italům se nyní vůbec nedaří ve středu hřiště, i proto se do hry chystá Federico Bernardeschi, naproti tomu střídají i hosté.
61'
Žlutou kartu dostává Ferhan Hasani (Makedonie).
61'
Je za námi hodina hry a stále platí, že domácí vedou pouze o gól, navíc v posledních minutách sledujeme naprosto vyrovnaný fotbal.
59'
Makedonci jsou opět na polovině Italů, paradoxně nyní se pískot z hlediště Olympijského stadionu neozývá.
57'
Na příliš malém prostoru se nyní hosté snažili kombinovat před vápnem Italů, ti se dostali k míči.
56'
Ale nic z toho nebude, kromě odkopu od branky Makedonie.
55'
Roberto Gagliardini (Itálie) faulován, míč zůstává na kopačkách domácích borců.
54'
Míč dolétl před branku Makedonie, ale skončil v rukavicích Dimitrievského.
53'
Žlutou kartu dostává Stefan Spirovski (Makedonie).
52'
Domácí se v pohodě ubránili, Ezgjan Alioski (Makedonie) nedokázal poslat míč před branku.
51'
Makedonci vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
50'
Davide Zappacosta (Itálie) dostal dobrý pas na pravé křídlo, do vápna si seběhl Ciro Immobile, jenže Zappacosta nedokázal přihrát před jediného bránícího hráče.
49'
Znovu se z hlediště ozývá pískot, ani v úvodu druhé půle to není kdovíjak pohledný fotbal.
47'
Leonardo Bonucci (Itálie) nakopává míč dopředu, zřejmě na Insigneho, který ale stojí daleko od místa dopadu, míč má Stole Dimitrievski (Makedonie).
46'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Andrea Barzagli, přichází Daniele Rugani.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
Je za námi první poločas, který lépe vyšel domácím. Ti byli aktivnější, častěji drželi míč na svých kopačkách a nakonec se i dočkali prvního gólu, který vstřelil ve 40. minutě Chiellini. Makedonci se sice soustředí na urputnou defenzivu, ale také se několikrát dostali do zakončení, vstřelit gól se jim ale zatím nepodařilo.
45+1'
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, diváci pískají, nyní totiž hrají hosté.
43'
Akce Makedonie končí útočným faulem, po kterém se Andrea Barzagli (Itálie) poroučel na trávník.
42'
Ilja Nestorovski (Makedonie) se dostal ke střele, ale tu zablokoval pozorný obránce Giorgio Chiellini, roh pro Makedonii.
40'
Itálie právě vstřelila branku!
Domácí ale podrželi míč a zůstali před vápnem soupeře, GIORGIO CHIELLINI ve vápně poté zužitkoval přihrávku Immobileho z levé strany a téměř z místa pokutového kopu poslal míč do branky.
40'
Hodně špatně zahraný roh, kdy Simone Verdi napálil míč pouze na nohu prvního bránícího hráče.
39'
A je tu roh Italů, teprve druhý roh v zápase, první pro domácí tým.
38'
Signalizován ofsajd, snaha Marjana Radeskiho zbytečná, míč má Gianluigi Buffon.
37'
Lorenzo Insigne (Itálie) tentokrát v pozici nahrávajícího hráče, míč si ve vápně celkem dobře zpracoval Davide Zappacosta, jenže tomu míč uskočil a nakonec jeho střela skončila vedle branky.
36'
Marco Parolo (Itálie) poslal pas do vápna, přímo na hlavu Insigneho, který ale hlavičkuje ve stoje, takže míč neměl dostatečnou rychlost, navíc skončil v náruči Dimitrievského.
35'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
34'
Hraje se převážně ve středu hřiště, kde oba týmy nyní ztrácejí míče.
32'
Ciro Immobile si všiml náběhu Insigneho na levé straně, poslal mu pas do vápna, který ale nebyl přesný.
31'
Goran Panděv (Makedonie) se nyní ve vápně soupeře dostal trochu z úhlu, i přesto vypálil, ale jeho střelu zablokoval obránce, následně míč chytá Buffon.
30'
První půl hodina hry zápasu, který se hraje v podstatě bez atmosféry, také hra postrádá tempo a na Olympijském stadionu v Turíně je to tak zatím jedna velká nuda.
29'
Odkop od branky Makedonie, Davide Zappacosta (Itálie) svedl hlavičkový souboj s Alioskim a domácí obránce je úspěšnější.
28'
Andrea Barzagli (Itálie) ztratil míč, stejně jako posléze Roberto Gagliardini.
27'
Davide Zappacosta (Itálie) odcentroval z pravé strany, míč letí do vápna Makedonie, kde k němu ale Insigne má daleko.
26'
Ne, zatím se oběma mužstvům nedaří, Italové nakopávají míče, což stále nikam nevede.
24'
Ezgjan Alioski (Makedonie) neuspěl v souboji se Zappacostou, míč mají hosté.
23'
Italové znovu na polovině soupeře, domácí to zkouší po levé straně, odkud Giorgio Chiellini posílá pas do vápna, ten ale končí v rukavicích Dimitrievského.
22'
Makedonci ale vzápětí o míč přicházejí a hrají domácí, ale i jejich kombinace postrádá přesnost.
21'
Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která příliš fotbalovosti nenabídla, domácí jsou aktivnější, ale i hosté již zahrozili.
19'
Statistika držení míče – 64% : 36%.
18'
Goran Panděv (Makedonie) se dostal ke střele, jeho pokus z hranice vápna ale skončil v náruči Buffona.
17'
Hosté vybojovali první rohový kop v zápase, rozehrávat budou z levé strany.
16'
Zatím je to hodně opatrný zápas, hosté se brání a domácí zatím marně hledají cestu k brance soupeře.
15'
Míč opět u půlící čáry, hosté bojují, ale pouze nakopávají míče dopředu.
14'
Nakonec míč skončil v autu, po dobré práci Ezgjana Alioskiho.
13'
Volný kop Itálie, domácí budou rozehrávat z pravé strany, na útočné polovině.
12'
Goran Panděv sprintuje za míčem, ale dříve je u něho Gianluigi Buffon, který odkopává.
10'
Hostům se zatím vůbec nedaří kombinace na polovině soupeře, míč opět lehce ztrácejí.
9'
Stefan Spirovski (Makedonie) znovu faulován a míč tak získávají hosté.
8'
První zajímavá akce zápasu, domácí Ciro Immobile se dostal před branku, ale míč se od Dimitrevského odrazil na roh.
7'
Míč již opět na kopačkách domácích borců, kteří kombinují na polovině soupeře.
6'
Leonardo Bonucci odvrací míč do autu, Ezgjan Alioski (Makedonie) vhazuje z levé strany.
4'
Davide Zappacosta (Itálie) fauluje ve vápně Makedonie, bránící Stefan Spirovski od něho odlétl, sudí píská.
4'
Makedonci se zatím nedostali v podstatě z vlastní poloviny.
2'
Italové jsou, dle očekávání, od úvodních sekund aktivnější.
1'

Itálie: Buffon (C) – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Zappacosta, Parolo, Gagliardini, Darmian – Verdi, L. Insigne – Immobile.
Náhradníci: G. Donnarumma, Perin – Bernardeschi, Gabbiadini, Cristante, Astori, Rugani, Spinazzola, Barella, Candreva, D'Ambrosio, Éder.

Makedonie: Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Velkovski – Radeski, Spirovski, E. Bardi, Alioski – Panděv (C), Hasani – Nestorovski.
Náhradníci: Mitov Nilsson, Šiškovski – Tričkovski, Trajkovski, Toševski, Jahović, Zajkov, Doriev.

Rozhodčí: Martins – Santos, Pinto Campos (vš. POR).
MAKEDONIE
Makedonci již nemají ani teoretickou možnost bojovat o postup ze skupiny a v posledních zápasech kvalifikace tak hrají již pouze o čest. Že i to je dostatečně motivuje dokazují poslední kvalifikační duely s Izraelem a Albánií, tedy se soupeři, kteří byli v tabulce před nimi. V Izraeli dokázala Makedonie vyhrát 1:0 a doma poté remizovala s Albánií, aktuálně třetím nejlepším týmem skupiny!
ITÁLIE
Aktuálně druhý nejlepší tým skupiny G se po nepříjemné porážce 0:3 ve Španělsku oklepal a tři dny poté dokázal doma porazit houževnaté Izraelce 1:0. V dnešním duelu čeká Italy nevyzpytatelný soupeř, s nímž se v prvním vzájemném utkání hodně natrápili. V říjnu loňského roku totiž Italové vydřeli ve Skopje výhru 3:2 a byla to veledůležitá výhra, jak následující vývoj ve skupině G ukázal. Itálie ztrácí na vedoucí Španělsko tři body a stále tak živí naději na přímý postup z prvního místa.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání fotbalové kvalifikace o postup na MS, v němž ITÁLIE přivítá MAKEDONII.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.